Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
402 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Kiefer napisał(a):Ekhem...zalozmy wiec, ze w moim wieku ma sie juz powazne luki w pamieci
Oj Staruszku... Icon_wink2
Kiefer napisał(a):Nigdzie nie wyciaga tonow, plaskie, bezbarwne mruczando
z tym bezbarwnym to nie masz racji - to mruczando jest pastelowe, po prostu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.09.2008 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Cytat:10 . 21 . 02 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
Coś mi się wydaję, że będzie olbrzymi awans na forumowej.
Yacy napisał(a):nie wiem co Ty masz do tego kółka Icon_smile2
Może źle się wyraziłem... strasznie wkurzające jak dla mnie to kółko. Icon_razz
08.09.2008 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):
Kiefer napisał(a):1. Ech, musze zgodzic sie z Kajmanem - wersja Schabuff rzeczywiscie byla pastelowa,
2. oj myślę, że Kajman się z Tobą nie zgodzi... Schabuff nie było na świecie jak ten utwór nagrali ... MALARZE I ŻOŁNIERZE Icon_mrgreen
1. Ja wiem, że to strasznie boli, ale czasem jednak musi się zdarzyć.
2. Każdy może się pomylić, a mi sens wypowiedzi Zbysza pasował. Ale jak się dziwić, że utwór jest Pastelowy, skoro nagrali go Malarze. Icon_mrgreen
08.09.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Paweł napisał(a):
Cytat:10 . 21 . 02 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
Coś mi się wydaję, że będzie olbrzymi awans na forumowej.
To akurat niemożliwe, chyba że subiektywnie Icon_lol przyjmiemy, że debiut też jest awansem.
Ta Icon_lol to po prostu luźne skojarzenie z pewną dyskusją na innym wątku. Icon_biggrin3
08.09.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):
Kiefer napisał(a):1. Ech, musze zgodzic sie z Kajmanem
1. Ja wiem, że to strasznie boli, ale czasem jednak musi się zdarzyć.
Zebysmy tylko takie zmartwienia i 'bolesci' mieli! Icon_smile2)

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
08.09.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
widac, że czołówka strasznie silna, skoro takie małe ruchy i skoro pastelowe-lowe dopiero na dziesiatym, choc skok przeciez niczego sobie.
Depeche Mode tyle tygodni na pierwszym?? kto to widzial cos takiego! Icon_mrgreen
09.09.2008 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 402 z 2008-09-08

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA - Wykonawca

01 . 01 . 03 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
02 . 04 . 25 . AUTOR - Strachy Na Lachy
03 . 02 . 03 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che
04 . 03 . 03 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
05 . 07 . 02 . AVE - Mirek Czyżykiewicz
06 . 05 . 12 . GOSPEL - Lao Che
07 . 09 . 02 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
08 . 08 . 52 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
09 . NN . 01 . WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ - Anita Lipnicka
10 . 06 . 32 . GO AWAY WHITE - Bauhaus

11 . 14 . 80 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
12 . 10 . 05 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
13 . 13 . 02 . DAJ MI CHWILĘ - Justyna Steczkowska
14 . 11 . 17 . VIRGINIA EP - The National
15 . 16 . 24 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
16 . 17 . 03 . ETNA - Bajm
17 . 20 . 17 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
18 . 15 . 21 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
19 . 19 . 03 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode
20 . 12 . 08 . THIRD - Portishead


Jedna nowa "staroć". Zdecydowanie najlepsza płyta Anity!!! Zarówno solo, jak i z Janosonem i z Porterem, nie nagrała nic lepszego! Owszem pojedyncze utwory były dobre i bardzo dobre, ale jako całość to jest Jej zdecydowany nr 1. Na szczęście nową płytę zapowiada w całości po polsku i bardzo akustyczną Icon_smile2 Czekam z niecierpliwością Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2008 09:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
 
Pisze dopiero teraz, ale pewnie domyślasz się dlaczego. W pracy nie ma ostatnio już szans na mychę, więc czasem w domowych pieleszach zaglądnę :->
Yacy napisał(a):Druga dziesiątka wyjątkowo spadkowa... Szczególnie odczuli to Chłopacy! No cóż, ani to Kowboje, ani Noe’owie Icon_mrgreen , nawet po hiszpansku nic, a nic..
hm... cóż, chyba wiem, czemu "Chłopacy" tracą w Twoich uszach Icon_wink2 ale moze na koncercie nie bedzie aż tak słychać odpowiednich wyrazów Icon_razz więc moze jest szansa jeszcze dla PłockiChłopaków?
Yacy napisał(a):W top 10 spodziewana nowość Icon_wink2 Pastelove towarzyszą mi wszędzie: w samochodzie, w pracy, na ścianie, we śnie Icon_wink2
to jakiego koloru masz ściany? Icon_smile2
Yacy napisał(a):Wyższe Strachy, napędziły w tym tygodniu dużego Stracha DM... Chyba byli najbliżej nr 1 w czasie swojego pobytu na Mojej Liście... Tak wiec za tydzień, dwa, trzy ... może im się uda Icon_mrgreen
oj, mam wrażenie ze jeszcze nie teraz /jeśli dobra ze mnie szamanka która cos tam jasno widzi Icon_mrgreen /
ku3a napisał(a):Depeche Mode tyle tygodni na pierwszym?? kto to widzial cos takiego! Icon_mrgreen
myśle że ten kto pyta Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Przyznam szczerze, że mnie coraz bardziej zaskakuje lider. To ze ma tak niesamowita siłe, ktory to raz juz na pierwszym Icon_wink2
prawda? Icon_biggrin3 jak mniemam siła niezwykle potężna Icon_wink2 ... Depeszomaniactwo Icon_mrgreen nieuleczalne Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen a zresztą kto by chciał sie leczyć na to? Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Cieszę się że z niego bo i ja miałem mozliwość ostatnio odswiezyc sobie "One caress" a później calutką płytę "Songs of Faith and Devotion".
ooo Icon_smile2 super Icon_biggrin3
to w takim razie ja się ciesze sie ze zainteresowanie DM rośnie! Znasz tez inne płyty zespołu w czerni? Icon_smile2
(to może warto przeprowadzić jakiś fajny depeszowy projekt na forumnie Icon_mrgreen )
15.09.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
Komęntować tą listę czy czękać na nową? Icon_wink2
15.09.2008 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
Komęntowac Icon_mrgreen
15.09.2008 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Lilian napisał(a):więc moze jest szansa jeszcze dla PłockiChłopaków?
nie zdradzę większej tajemnicy jak napiszę, że ... zapraszam Cię na nowe notowanie może jeszcze dziś przed północą Icon_wink2
Lilian napisał(a):to jakiego koloru masz ściany?
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 hmm... no oki. Pomarańczowe Icon_smile2 Ale fragment jest żółto-niebiesko-fioletowy czyli pastelovy Icon_wink2
Lilian napisał(a):jeśli dobra ze mnie szamanka która cos tam jasno widzi
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen nie zdadzę tajemnicy jeśli ... zapraszam... Icon_mrgreen [ale stracha mi napedziłaś... Szamanko...]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2008 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Yes, Madame Edit! Icon_biggrin3
Aro napisał(a):Nie wiem dlaczego tak juz mam ,ale Twoja lista zawsze kojarzy mi się z Band of Horses. Icon_wink2 Icon_mrgreen
A mi dodatkowo od jakiegoś czasu z Depeszami. Icon_wink2

Bardzo misie podobają takie małe ruchy na liście, bo to znaczy że to co się podoba w piosence nie jest kiczem, a ten komu się podoba jest stały w uczuciach do Muzyki. Icon_smile2
Yacy napisał(a):04 . 04 . 16 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
Chłopacy na coś wyraźnie czekają...
Yacy napisał(a):07 . 06 . 12 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
, a Noe omsknął się o jeden stopień...
Yacy napisał(a):20 . 15 . 08 . CHŁOPACY - Lao Che
Jak się stoi w Siedmiu na jednym stopniu to się można tak przewrócić.
Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):17 . 14 . 58 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
Teraz? Icon_wink2 Już
Yacy napisał(a):03 . 03 . 14 . CZAS - Justyna Steczkowska
na nowe notowanie! Icon_biggrin3
15.09.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości