Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
401 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
401 MOJA LISTA
Notowanie 401 z 2008-09-01
[ Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 PO-KONCERTOWE Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 ]
[Obrazek: midi-176719str.JPG]
[fot. ze strony http://www.swiatowid.elblag.pl ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 12 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 07 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
03 . 08 . 13 . CZAS - Justyna Steczkowska <No Live In Elbląg Icon_frown>
04 . 03 . 15 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
05 . 06 . 07 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
06 . 05 . 11 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
07 . 07 . 16 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
08 . 04 . 08 . THE RIP - Portishead
09 . 12 . 05 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
10 . 09 . 09 . SOCIETY - Eddie Vedder

11 . 10 . 30 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
12 . 11 . 16 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
13 . 16 . 04 . NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
14 . 21 . 57 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska <Live In Elbląg Icon_smile2>
15 . 13 . 07 . CHŁOPACY - Lao Che
16 . 15 . 27 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
17 . 14 . 14 . DUSZA ISKIER - Big Day
18 . 17 . 29 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
19 . 19 . 27 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
20 . 25 . 03 . GHOST TOWN - Katie Melua

21 . NN . 01 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy <nr egz.: 0723>
22 . 20 . 10 . WAKING IN THE DARK - Hatifnats
23 . 28 . 02 . SPIT IT OUT – I Am X
24 . 24 . 83 . THE FUNERAL - Band Of Horses
25 . 18 . 12 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
26 . 26 . 05 . ALRIGHT - The Subways
27 . 22 . 08 . LET'S DANCE - Katarzyna Nosowska
28 . 27 . 06 . OUTSIDE - Lunascape
29 . 30 . 02 . POEM ROUGE - Gare Du Nord
30 . 29 . 03 . MALCOLM – Merz

Statystyka TOP30:
Nowości: 1 Skoki: 8 Spadki: 15 Pozostało: 6


Moje wypadki z TOP30:
z 23 po 11 tyg. BONES - Editors


MOJA POCZEKALNIA


31 . 31 . CIGARETTES - Russian Red
32 . 32 . AM I A GOOD MAN - Band Of Horses
33 . 33 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
34 . 34 . CALL TO THE PAST - Orchid
35 . 40 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
36 . 37 . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz
37 . 36 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
38 . 35 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
39 . 39 . MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
40 . -- . U WANT ME 2 - Sarah Mclachlan

41 . 38 . GERALDINE - Glasvegas
42 . 41 . THE ONLY ONE - The Cure
43 . -- . FREE FALLIN’ - John Mayer
44 . 42 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
45 . 44 . BELIEVE - Staind
46 . 43 . LA PUERTA DEL CIELO - Enigma
47 . -- . FAKE EMPIRE - The National
48 . -- . I WONT LET YOU DOWN - The Subways

49 . 47 . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
50 . 45 . HE WANTED TO FLY AND HE FLEW - The Heart Strings


Polska Piosenka Tygodnia
Justyna Steczkowska - Oko za oko [1 tydzień]

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – The Things You Said [3 tydzień]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.08.2008 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
3 x TAK!!! [jeśli chodzi o pytanie z podtytułu…]

po 1. Straszne [poz. 21 plus 2 i 11]
Kupiłem dziś singla, posłuchałem 5 wersji, potem osłuchiwałem już tylko jedną. Ale przez 60 km, można jej wysłuchać z 10-12 razy, może więcej Icon_mrgreen . I już wiedziałem, że się pojawi w tym notowaniu, ale gdzie? Początek to było czoło poczekalni... Ale to jednak za nisko Icon_wink2 . Miejsce 25 – za nisko... I skończyło się na 21... Może jednak za nisko Icon_wink2 Za tydzień będzie możliwość korekty Icon_mrgreen

po 2. Koncertowe
[poz. 14 plus 3]
Spodziewałem się, że to będzie bardzo dobry koncert... Lubię Justynę, mniej więcej [wydawało mi się] wiedziałem czego można się spodziewać... Miał to być koncert „Daj mi chwilę”. Jednak na szczęście zaśpiewała utwory ze wszystkich swoich płyt, łącznie z utworem OKO ZA OKO [najlepszy...?]. Oczywiście był też WRACAM DO DOMU, poprzedzony wstępem nt. tekstu. Aura była trochę nie sprzyjająca – chłodno i deszczowo – ale ONA spowodowała to, że absolutnie mi to nie przeszkadzało, a chwilami było mi ... bardzo gorąco... Icon_smile2 Po prostu świetna atmosfera, świetne towarzystwo, świetny koncert. Konieczna powtórka Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

po 3. Pieszczotliwe
[poz. 1]
I co ja mam napisać...? Uzależniłem się!!! Uzależniłem się od Niej... Wcale mi to nie przeszkadza i dobrze mi z tym... Bardzo dobrze... Inne mogą u mnie być tylko na dalszych miejscach... Im więcej Ją słyszę, widzę [obrazy, które tworzy w mojej głowie], tym częściej chcę Jej słuchać i widzieć [te obrazy oczywiście Icon_wink2]... Wyjątkowa, Śliczna, Niesamowita... Szkoda, że tak późno Ją poznałem... Ale przecież mogłem nie poznać Jej nigdy... ONE CARESS...

Wychodzi na to, że jestem uzależniony... Od Strachów, od koncertów i od ... One caress Icon_smile2

Nowości.

O najwyższej pisałem. Sarah Mclachlan, John Mayer i The National to moi ulubieńcy od zawsze, więc ich obecność u mnie nie powinna dziwić. The Subways dopiero „mnie zdobywająâ€, ale z takimi kompozycjami pójdzie im to raz i dwa Icon_smile2

Awanse i spadki.
Justyny awansu się spodziewałem. Ale dwóch? I to takich? Ale zapracowała na to i należało się Jej Icon_wink2 Spadek Nostradamusa dla mnie samego jest zaskoczeniem... Ale po prostu coś się wypaliło. Grzałka się przepaliła i już...

Poczekalnia.
Znów nowość z pominięciem. I dlatego tu taka stagnacja, a niestety kilka świetnych utworów już nie da rady wskoczyć do top30...

Enigma.
Faktycznie dość zagadkowa Icon_wink2 Tydzień temu dość spokojny debiut, a teraz spadek... To jednak chyba nie to co ich pierwsze nagrania... Ale jeszcze nie mówię Nie

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.08.2008 10:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):28 . 27 . 06 . OUTSIDE - Lunascape
U mnie w tym tygodniu już na 12, może za tydzień w top ten!
31.08.2008 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Koncertu się zawsze gratuluję i piszę, że samemu chciałoby się tam być mimo wszystko, nawet jeśli nie jest się miłośnikiem danego artysty. I to jest prawda.

Kiedyś byłem uzależniony od tej płyty, ale od piosenki? Nigdy do czołowej 5 numerów się nie załapała. Pewnie można i napisać, że szorowała gdzieś tyły Na SOFADZIE i teraz jest chyba podobnie, ale SOFAD to przecież znakomity krążek bez wad - ale ostrzegam, że gdyby to ode mnie zależało to wyrzuciłbym One Carres w zamian za My Joy Icon_biggrin...no dobrze złośliwy nie będę - Get Right With Me by poszło. Ciekawe czy nam chociaż taki mały depeszyk rośnie na forum Icon_biggrin

A teraz lista: Cure trzyma się świetnie. Ha! Ale u mnie wyżej, więc nie możesz być gorszy za tydzień ;] Spadło Rip i to mnie niepokoi niestety. Na jego miejsce wskoczyło trochę już przebrzmiałego Lao no i Justyna, ale ją mogę wybaczyć z oczywistych powodów. Do drugiej 10 dołączył dobry numer, za którego trzymam kciuki od początku pojawienia się na liście czyli Ghost Town. Inna sprawa, że inny niezły (Nostradamus) z niej poleciał. Nowości jeszcze nie znam. Tzn z tych linków co dobry ludzie mi wysłali nie chciałem słuchać żadnych live itp, zapoznałem się tylko z oryginałem tzn piosenką z lat 80. Pani Sarah może grać dobrą muzykę, pewnego czasu mała grupa osób, która lubi identyczną muzykę jak ja mi ją polecała...Starsze płyty co prawda, ale może nie wyszła z formy - po twojej liście sądzę że tak może być Icon_biggrin
Enigma smuci mnie trochę, wiadomo. Oczywiście również podzielam twoje zdanie co do utworów starej i nowej wersji tego projektu, no ale nie cofniemy się o 15 lat.
Popraw błąd przy Metallice, zanim zjawi się Sebastian.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2008 11:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
Ahoj!

* Naliczyłem tylko 2/30.
* Steczkowska koncertowa? Owszem slyszałem. trohcę dziwnie zagaduje do publicznosci
* A w piatek w Kętrzynie - Yacy - koncertowała R. Przemyk
* Wybrałem jednak Niedzwiedzia po wakacjach
* Enigma u mnie nie przeciśnie się do Top 30
* Nawet jesli bym układał Top 50 byłby kłopot
* Nie tyle co z Enigmą - co z ułozeniem Topu 50. Noo nie umiem i już.

Do nasłuchania
31.08.2008 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
zbyszu napisał(a):* A w piatek w Kętrzynie - Yacy - koncertowała R. Przemyk
Icon_frown Icon_frown Icon_frown
pewnie i tak bym się nie wybrał, ale... na Jej stronie cisza... Icon_frown Kiedyś pewnie ominie mnie Jej koncert tuż obok...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.08.2008 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):gdyby to ode mnie zależało to wyrzuciłbym One Carres w zamian za My Joy Icon_biggrin...no dobrze złośliwy nie będę
ależ to nie jest złośliwość tylko każdy ma swój gust Icon_smile2 A nawet jeśli tylko mi się podoba - to dla mnie nie ma problemu Icon_wink2 a może to nawet lepiej Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Tzn z tych linków co dobry ludzie mi wysłali nie chciałem słuchać żadnych live itp
ciekawe czy dotarłeś już do postu u Lilian Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Starsze płyty co prawda, ale może nie wyszła z formy - po twojej liście sądzę że tak może być Icon_biggrin
no cóż gdyby była w takiej formie jak kiedyś to debiut byłby pewnie dużo wyżej. Może nawet na miejscu... 2 Icon_smile2
saferłel napisał(a):Popraw błąd przy Metallice, zanim zjawi się Sebastian.
nie wiem skąd to skoro tydzien temu było ok ... Ale dziękuję bardzo!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.08.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Strachów jeszcze nie slyszalem. jakze bym chcial, żeby cala plyta robila na mnie takie wrazenie jak "Autor"...
Justyna - no comments Icon_smile2. wiadomo co koncert moze zrobic z czlowiekiem Icon_wink2.
"Nostradamus" i u mnie mocno leci. ale co zdzialal, to zdzialal Icon_smile2.
Lao ladnie sie trzyma Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – The Things You Said [3 tydzień]
jakos nie widze na liscie Icon_razz.
no a Amy wciaz pieknie sie u Ciebie trzyma.
01.09.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
LA PUERTA DEL CIELO - Enigma

Uff, udało się znaleźć kogoś komu mogę na tej liście pokibicować Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
01.09.2008 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
chris975 napisał(a):Uff, udało się znaleźć kogoś komu mogę na tej liście pokibicować
hmm...
Yacy napisał(a):38 . 35 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
a u mnie temu utworowi nie kibicujesz Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.09.2008 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
ku3a napisał(a):jakze bym chcial, żeby cala plyta robila na mnie takie wrazenie jak "Autor"...
ja sobie nie wyobrażam żeby było inaczej... Kilka razy byłem na youtubie i ... to po prostu musi być TO!!!
ku3a napisał(a):jakos nie widze na liscie
Icon_wink2 to nie lista płyt i tu są ZASADY!!! (od czasu do czasu potwierdzane wyjątkami :mrgreenIcon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.09.2008 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Teraz tym One Caress to sobie narobiłeś bigosu Icon_razz2 Skoro ono jest to czemu Things You Said nie ma na liście Icon_razz2? A już 3 tydzień piosenką tyg jest!!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.09.2008 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Teraz tym One Caress to sobie narobiłeś bigosu Icon_razz2 Skoro ono jest to czemu Things You Said nie ma na liście Icon_razz2? A już 3 tydzień piosenką tyg jest!!
Yacy napisał(a):Icon_wink2 to nie lista płyt i tu są ZASADY!!! (od czasu do czasu potwierdzane wyjątkami Icon_mrgreen )

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.09.2008 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Popraw błąd przy Metallice, zanim zjawi się Sebastian.
Icon_mrgreen
Lao Che wciąż rewelacyjnie! Icon_smile2 Ciekawe to jest, że utwór/utwory mogą tak chwycić po kilkunastu tygodniach. Icon_smile2 A może sytuację Lao poprawiłby jeszcze koncert? Icon_mrgreen
02.09.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):A może sytuację Lao poprawiłby jeszcze koncert?
jakaś propozycja??? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.09.2008 04:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Na dzisiaj wydaje misie, że co najmniej dwie, ale ciągle czekam na szczegóły. Icon_smile2
02.09.2008 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

Icon_mrgreen

Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.09.2008 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):Na dzisiaj wydaje misie, że co najmniej dwie, ale ciągle czekam na szczegóły Icon_smile2
masz zamiar skorzystać z obu? Icon_wink2
a ja zastanawiam sie czy Płock leży aż tak daleko Tczewa Icon_lol może ...

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
03.09.2008 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 401 z 2008-09-01

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA - Wykonawca


01 . 01 . 02 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
02 . 10 . 02 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che
03 . 04 . 02 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
04 . 02 . 24 . AUTOR - Strachy Na Lachy
05 . 03 . 11 . GOSPEL - Lao Che
06 . 05 . 31 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
07 . NN . 01 . AVE - Mirek Czyżykiewicz
08 . 07 . 51 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
09 . NN . 01 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
10 . 11 . 04 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz

11 . 09 . 16 . VIRGINIA EP - The National
12 . 06 . 07 . THIRD - Portishead
13 . NN . 01 . DAJ MI CHWILĘ - Justyna Steczkowska
14 . 17 . 79 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
15 . 12 . 20 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
16 . 14 . 23 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
17 . 18 . 02 . ETNA - Bajm
18 . 08 . 10 . KINGDOM OF PATIENCE - Margareds'
19 . 15 . 02 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode
20 . 16 . 16 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer


No to jest drugie notowanie płyt układane "po nowemu" Icon_smile2 I co? I "starszaki" rządzą!!!
SOFAD - wiadomo Icon_mrgreen.
Lao z POWSTANIEM - zaczyna mi się z tej płyty robić moją ulubiona w repertuarze Lao Che... Słucham jej częściej i chętniej niż GOSPEL... Myślałem, że to będzie tylko płyta okolicznościowa, a ja do niej bardzo chętnie wracam nie tylko w okolicach 1 sierpnia!!!
Nowości też z "grupy Starszaków" Icon_smile2
DAJ MI CHWILĘ - jak się ukazała to troszkę na nią narzekałem. Potem znalazłem kilka punktów zaczepnych, kilka utworów bardzo! mi się spodobało. A przed i jeszcze po koncercie słuchałem i słuchałem i w końcu usłyszałem [głos]: "wstaw ją do notowania!". No to co miałem zrobić - wstawiłem Icon_mrgreen
PIŁA TANGO - Strachy jeżdżą ze mna w samochodzie Icon_mrgreen już kilka miesięcy. Najczęściej w aucie sięgam po PIŁĘ Icon_wink2, a zmiana formuły listy spowodowała, że może się bez problemu ujawnić w tym notowaniu.
AVE - jedna z "mojego kanonu polskich płyt"!!! Byłem na jednym z pierwszych koncertów Czyżykiewicza, po Jego powrocie na scenę. Akurat miałem tę przyjemność, że firma wysłała mnie w delegację w okolice Szczecina, a On tam się pojawił z koncertem promującym płytę. Płytę o której nic nie wiedziałem, którą znałem tylko z opowiadań kumpla. Mieliśmy ok. 80 km, ale to nie był problem Icon_wink2 Po koncercie zakupiłem płytkę, dostałem autograf i ... stała się ona dla mnie jedną z obowiązkowych pozycji...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.09.2008 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Lilian napisał(a):masz zamiar skorzystać z obu? Icon_wink2
a ja zastanawiam sie czy Płock leży aż tak daleko Tczewa Icon_lol może ...
Dużo szczegółów tu: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...9088#39088 Icon_smile2
04.09.2008 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości