Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptaky - Szkoła latania
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #1
Ptaky - Szkoła latania
11 września po 4 latach ukazał się drugi studyjny album zespołu Ptaky - "Szkoła Latania"
[Obrazek: okladka.png]

Na płycie znajdziemy 12 piosenek, a całość można pobrać za darmo z oficjalnej strony zespołu: http://ptaky.ras.pl/ptaky/

01. CoeXisT 1:48
02. Kaznodzieja 4:19
03. Taniec z Manekinem 3:46
04. Boją Się Ludzie 4:02
05. Są Takie Dni 3:43
06. Zapałki Marzeń 4:26
07. AnA 4:05
08. Zaklęty Dom 4:35
09. Żaba 5:12
10. Jak Ptaki Na Wietrze 3:00
11. Pielgrzym 4:31
12. Zanim Przyjde 4:05


Krążek promuje piosenka Zapałki marzeń.

.
05.10.2008 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
stavanger napisał(a):11 września po 4 latach ukazał się drugi studyjny album zespołu Ptaky - "Sztuka Latania"
Lady Pank Ci za bardzo wszedł w głowę. Icon_wink2
05.10.2008 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):
stavanger napisał(a):11 września po 4 latach ukazał się drugi studyjny album zespołu Ptaky - "Sztuka Latania"
Lady Pank Ci za bardzo wszedł w głowę. Icon_wink2
Chyba tak Icon_wink2 a skojarzyło mi się też z pewnym komiksem z serii Kajko i Kokosz Icon_cool2

.
05.10.2008 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Mam album na dysku. Licze na fajną rzecz, szczególnie, że opisywana jest jako alternative/rock/hardrock.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 01:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Mam album na dysku. Licze na fajną rzecz, szczególnie, że opisywana jest jako alternative/rock/hardrock.
ja już mam w uszach Icon_smile2 Hmm... i co? Cieżko powiedzieć po pierwszym przesłuchaniu... W tygodniu poznałem najnowszy krążek Totentanz... I o nich mogę powiedzięc - świetna płyta Icon_wink2 Ptaky'ów jeszcze sobie posłucham i potem sie wypowiem!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.10.2008 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
stavanger napisał(a):a skojarzyło mi się też z pewnym komiksem z serii Kajko i Kokosz
[off]jeden z moich ulubionych w serii Icon_mrgreen .
a 2 najbardziej ulubione to "Skarb Mirmiła" i "Cudowny lek" Icon_biggrin3 .
a czytałeś "Szkoła furganio"? Icon_razz[/off]
06.10.2008 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):a skojarzyło mi się też z pewnym komiksem z serii Kajko i Kokosz

[off]jeden z moich ulubionych w serii .
a 2 najbardziej ulubione to "Skarb Mirmiła" i "Cudowny lek"
Wszystkie te częsci równiez i ja czytałem. To były miłe czasy dzieciństwa Icon_smile2
Chociaż chyba bardziej lubiłem Asterixa i Thorgala.
ku3a napisał(a):a czytałeś "Szkoła furganio"?
Hmm, a tego nie pamiętam.

Co do Ptaków, to pamiętam jakoś nie zachwycili mnie mocno, więc nie liczę na nic wielkiego przy tej płycie, aczkolwiek chcialbym miło się rozczarować Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.10.2008 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):Chociaż chyba bardziej lubiłem Asterixa i Thorgala.
no Thorgal to moja seria wszech czasów Icon_smile2.
teraz pierwszy tom po odejsciu Van Hamme'a byl bardzo dobry i to dobrze rokuje na nastepne albumy.
tadzio3 napisał(a):Hmm, a tego nie pamiętam.
to "Szkoła latania" przetłumaczona na gwarę śląską Icon_razz .

ciekawa inicjatywa z udostepnianiem całej plyty za darmo. pewnie i tak za duzego zarobku z tego nie mają i zarabiają głównie na koncertach, więc chcą, żeby jak najwięcej ludzi zapoznało się z twórczoscią, żeby potem chcieli na koncert pójść.
06.10.2008 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
Zapałki marzeń wejdą na moją listę, choć na pewno nie od razu do pierwszej dziesiątki

ku3a napisał(a):a 2 najbardziej ulubione to "Skarb Mirmiła" i "Cudowny lek"
Miałem prawie wszystkie komiksy z serii, a Cudowny Lek, to też jeden z moich ulubionych, dobrze, że dzięki chomikom można sobie teraz to przypomnieć Icon_smile2
tej śląskiej wersji nie widziałem.

.
06.10.2008 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości