Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 42 LAO CHE
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Top 42 LAO CHE
to przynajmniej zwycięzca zgadnięty Icon_smile2. zresztą bardzo się z niego cieszę tak po prostu Icon_smile2.
śledzenie tego topu, to była czysta przyjemność! Icon_smile2
cała pierwsza czwórka po prostu kapitalna!
a piąty utwór jedynie znakomity Icon_wink2.
jak pisałem o tym, że pewnie wiem jaka jest piątka, to zamiast "Chłopaków" najpierw typowałem "mpa", a potem się zastanawiałem nad "Zbawicielem". i o ile jeśli byłaby "mpa" to równie mocno bym się ucieszył co z faktycznego miejsca piątego (czy może nawet ciut bardziej), o tyle "Zbawiciela" akurat wyraźnie mniej lubię, więc cieszę się, że jest tak jak jest.
i w ogóle całość wyników bardzo mi odpowiada. myślę, że moje byłyby naprawdę bardzo zbliżone. gdyby nie jeden utwór, który u mnie jest wyraźnie wyyyżej, to byłoby wręcz idealnie Icon_wink2.
dzięki, Jacku, za zrobienie tego topu! Icon_smile2
17.04.2015 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #42
RE: Top 42 LAO CHE
Yacy napisał(a):SM. Niestety nie miało szansy zagościć na ML, właściwie nie wiem czemu nie pojawiły się utwory z PW w momencie gdy poznałem płytę…
Wydaje misie, że kiedyś miałeś taką zasadę, jak płyta była nagrana kilka lat wcześniej to nie było szans na dostanie sie do ML. Dopiero wspomniany Caress przełamał tę barierę Icon_smile
A może się mylę i powód był jednak inny?

Ogólnie top świetny. Czołówka podoba misie bardzo! Icon_smile
"Chłopacy" faktycznie są moją chyba najbardziej ulubioną piosenką z Gospela. Pamiętam, Jacku, że pytałeś mnie o to niedawno Icon_wink
Cieszę się że numer jeden jest właśnie taki a nie inny. Ptyś miętowy górą!!! Do dziś pamiętam to popołudnie czerwcowe sprzed kilku lat. Icon_smile Szkoda, że wiadomości z gg wsiąkły w jakąś otchłań.
Z kolei "Czarne kowboje" kojarzą mi sie z forumową listą zastępową, do której pisałam komentarz i z podśpiewywaniem mniej skomplikowanej części tekstu podczas podróży samochodem.

Dziękuję za ten top Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2015 11:29 PM przez Lilian.)
17.04.2015 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
RE: Top 42 LAO CHE
ku3a napisał(a):"Zbawiciela" akurat wyraźnie mniej lubię,
Icon_razz
Yacy napisał(a):oj, czego może tobie tu brakować... no chyba nie tego utworu, którego ja ... nigdy ... nie za bardzo ... z Gospela
no niestety to dla mnie najsłabszy utwór z Gospela. tuż za mpa... no tak mam.
ku3a napisał(a):dzięki, Jacku, za zrobienie tego topu!
sam tego chciałeś Icon_wink2 dzięki! Icon_smile2

Lilian napisał(a):Dopiero wspomniany Caress przełamał tę barierę
nawet to chciałem napisać, ale tak na 100% nie jestem pewien czy OC było pierwsze. ale 97% tak Icon_razz potem było Stare (notabene) Dobre Małżeństwo i kilka innych. Icon_smile2
Lilian napisał(a):Pamiętam, Jacku, że pytałeś mnie o to niedawno
ale mimo wszystko nie byłem pewien Twojej odpowiedzi. Gdybym miał strzelać to strzeliłbym w Hiszpana z podpórką HPW. Icon_wink2
Lilian napisał(a):Z kolei "Czarne kowboje" kojarzą mi sie z forumową listą zastępową
a mi z wakacjami w Borach. Icon_smile2 ale reszta może na forum pokojowym Icon_razz
Lilian napisał(a):Dziękuję za ten top
a ja za śledzenie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2015 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #44
RE: Top 42 LAO CHE
Również oglądałem wyniki z przyjemnością, tym większą pod koniec, że pozakonkursowo stawiałem na niezbyt oczywistego wicelidera, jak się okazało. Cieszy mnie to.

Ja oczywiście "Zbawiciela" bardzo lubię, nawet miałem taką wizję Jezusa-1,90m harleyowca albo na ścigaczu. Icon_wink
Niestety na tego typu dosłownego teledysku się nie doczekałem.

Dzięki za ten top.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2015 12:37 PM przez adameria.)
18.04.2015 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
RE: Top 42 LAO CHE
adameria napisał(a):Dzięki za ten top.
proszę i zapraszam na kolejny Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.04.2015 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Top 42 LAO CHE
dopiero wyniki...

Brian - 6
Gary - 6
Kertoip - 6
Lemmy - 6
Miszon - 6

Geephard - 5
ku3a - 5
Lilian - 5
TomaszBr - 5
bear - 4
Listoholik - 4
stavanger - 4
thestranglers - 4
Tomekk - 4
kajman - 3
Krzysiek - 3
Astrolog - 1
wwas - 1
PaTToN - 0


reklamację uwzględniam! Icon_smile2
rekordowa frekwencja - 19 osób! Icon_smile2
dziękuję.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2015 04:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości