Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
400 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Konrad napisał(a):Lista numer 400 jest po prostu za... ista Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Gratuluję Jacku Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Dziękuję Icon_smile2 No i raz jeszcze dziękuję, że wymyśliłeś takie miejsce w sieci Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
O jak dobrze widzieć DM na liście. W starszym wydaniu. Ciekawe jak odbierasz te nowsze propozycje Anglików?
Powstanie Warszawski w top 10 - musi być faktycznie dobra, tak jak Sebastian pisze. Tylko kiedy tego posłuchać ;]
Bajmu nie lubię, ani starego, ani nowego. Na starość jak poznam wszystko co się da, to ich przestudiuje. Nostradamus faktycznie kolosalnie w dół spada...a ja miałem się za niego brać, ale skoro taki słaby....Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2008 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):Lista numer 400 jest po prostu za... ista Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Gratuluję Jacku Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

Mam nadzieję, że przy okazji zbliżającego się notowania no. 100 u mnie nikt nie odważy się napisać czegoś w stylu: Lista numer 100 to po prostu DNO! ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.08.2008 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):Udała się Martyrce promocja.
fakt - dopiero w tygodniu promocyjnym "zauważyłem" ten utwór Icon_smile2
abd3mz napisał(a):42. Już się chyba nie przebije..
sma nie wiem - raz w górę, raz w dół Icon_smile2
Dziękuję za gratulacje i pozdrowienia Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 12:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Ciekawe jak odbierasz te nowsze propozycje Anglików?
spójrz na wątek z Moimi Topami [a właściwie to Ty tam zaglądałeś Icon_wink2, więc wiesz Icon_smile2 ]
saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że przy okazji zbliżającego się notowania no. 100 u mnie nikt nie odważy się napisać czegoś w stylu: Lista numer 100 to po prostu DNO!
na pewno nie!!! Icon_smile2 własnie czas zajrzeć raz jeszcze do Ciebie Icon_wink2 [po przeczytaniu wstępu nie miałem sił na skomentowanie listy :mrgreeen:]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #26
 
Yacy napisał(a):. NN . 01 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
w wersji studyjnej mój ulubiony album Depeche Mode Icon_smile2 jeżeli miałbym układać top depeszów to tracki nr 1,2,3,6 z tego albumu zajęły by w nim 4 pierwsze miejsca Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
27.08.2008 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Piękne notowanie wspominkowe! Lista nabiera kolorów i życia gdy jest tak komentowana na wstępie <jakby co, slużę chusteczkami, mam ich calą furę w aptece> Icon_wink2
Mam wrażenie, ze kiedyś gdzieś [chyba na forum lp3.pl] pokazywales fotki kartek z zeszytu zapisane notowaniami <nie wydaje mi sie? Icon_wink2 >
Gratulacje notowania 400!!! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Dzięki temu forum poznałem mnóstwo utworów, które stały się dla mnie bardzo ważne z liderem mojego podsumowania na czele [co to może być za utwór Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen ].
eeech, ciekawość nie daje mi żyć Icon_mrgreen czekam na podsumowanko Icon_wink2
Yacy napisał(a):dzięki nr 28 przypomniałem sobie wykonawcę i poznałem całą płytę Icon_wink2 Dzięki Icon_wink2
nie ma sprawy. cala przyjemność po mojej stronie Icon_smile2
Yacy napisał(a):Obecnie więcej czasu spędzam na buszowaniu po ... lesie i poszukiwaniach np. ... grzybów Icon_mrgreen
pochwal sie jakie znalazles Icon_wink2 jako zapalona grzybiarka nie mogę powstrzymać ciekawości, co już o tej porze sie pojawilo wśród runa leśnego Icon_smile2

To jeszcze kilka wyrazów o not. 400:
Yacy napisał(a):01 . 01 . 11 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 06 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
ten uklad jest rewelacyjny! Icon_smile2 Po prostu nie moglo byc lepiej Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):08 . 11 . 12 . CZAS - Justyna Steczkowska
czy to wynik przygotowań do koncertu? Icon_wink2
Szklana pięknie sie trzyma. Ive awansuje, Ketevan tez Icon_smile2
"Chlopacy" prawie tez Icon_wink2
I "Wracam do domu" nadal do Ciebie przemawia Icon_smile2
Fajnie ze "Spit It Out" Ci sie spodobalo. Nie oczekiwalam sukcesow na NL6 ale milo jest jak jednak komus sie spodoba Icon_smile2
No i ... jest i nowa Metallica! Icon_smile2

Hmm... musze sie zastanowić co mi sie nie podoba Icon_wink2 Icon_razz
27.08.2008 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Lilian napisał(a):<jakby co, slużę chusteczkami, mam ich calą furę w aptece>
teraz już mi troszkę przeszło, ale za moment będę przedstawiał podsumowanie 400 Moich List, wiec wtedy chętnie skorzystam Icon_wink2
Lilian napisał(a):Mam wrażenie, ze kiedyś gdzieś [chyba na forum lp3.pl] pokazywales fotki kartek z zeszytu zapisane notowaniami
na swoim blogu pokazywałem listę robioną na wydrukach notowań lp3, ale mojej raczej nie, ale to dobry pomysł. Tylko gdzie te zesyty...? Icon_wink2
Lilian napisał(a):czekam na podsumowanko
już za chwileczkę już za momencik Icon_smile2
Lilian napisał(a):pochwal sie jakie znalazles
no nie wiem czy mogę zdradzać jakie i gdzie znalazłem... To może gdzie nie napiszę, a jakie? Prawe Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):czy to wynik przygotowań do koncertu?
zdecydowanie tak. Jeszcze dwa długie dni... Icon_wink2
Lilian napisał(a):Hmm... musze sie zastanowić co mi sie nie podoba
może Ci pomóc? Na pewno Nostradamus! Nie bardzo pewnie podoba Ci się Bones i The Rip... Może Maryla, może Merz?
[przy 3 pierwszych posiłkowałem się Twoją-Moją30 z lp3.pl Icon_mrgreen]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 02:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ciekaw jestem jak bedzie sobie radzic "Powstanie Warszawskie" i ile wytrzymają Depesze Icon_smile2.
27.08.2008 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
Nareszcie normalna lista płyt!!! Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen

A na niej... 3 razy DM!!! i to z literkami NN Icon_mrgreen
SOFAD, BC i Muzyka Dla Mass Icon_biggrin3 - 3 genialne albumy!
Wow! Icon_biggrin3 I co ja mam napisać? N.S.P. zawsze tak W. [pewnie lubisz rebusy Icon_wink2 ]
Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):"nowości" to m.in. 3 razy DM Icon_mrgreen . No cóż tak misie porobiło, że ostatnio słucham tego zespołu najwiecej ze wszystkich starszych płytIcon_wink2
<z powodu szoku nie może złapać oddechu, czy może ktos otworzyć okno? i poprosimy na salę sanitariusza! ...> Icon_mrgreen

Strachy, Lao ... to wiadomo Icon_smile2
Ale Etna? Icon_wink2 Zaskoczyłes ale pozytywnie. Tak, stary dobry Bajm to to co i ja lubię bardzo Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
27.08.2008 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Lilian napisał(a):Nareszcie normalna lista płyt!!! Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
a poprzednia jaka była ? Icon_eek2 Icon_biggrin3
Lilian napisał(a):I co ja mam napisać? N.S.P. zawsze tak W. [pewnie lubisz rebusy ]
no cóż taki rebus mi nieSTRACHnY Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Tylko, że ja się nie W. Icon_smile2
Lilian napisał(a):<z powodu szoku nie może złapać oddechu, czy może ktos otworzyć okno? i poprosimy na salę sanitariusza! ...>
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Lilian, musisz zajrzeć namój profil na last.fm, bo tam w tym momencie DM zrównało sie z BOH Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_lol [dobrze że nie pokazują czago słucham w aucie, bo to by dopiero było Icon_mrgreen ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #32
 
Wszystkiego najlepszego czterysetnego! Icon_smile Moze postawisz setke dla kazdego z tej okazji? Icon_wink2)
Przejrzawszy Twoje notowanie zapozyczylem sobie Lunascape. Co prawda nie zrobi takiej kariery jak Passenger, ale do Top30 chyba sie dostanie...
Aaaa, i niezwykle cieszy oczy me lista albumow - zwlaszcza miejsce 1. i 4. Icon_smile2
Serdecznosci, uklony!

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
28.08.2008 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
ku3a napisał(a):ciekaw jestem jak bedzie sobie radzic "Powstanie Warszawskie" i ile wytrzymają Depesze Icon_smile2.
podzielam Twoją ciekawość Icon_smile2 ale musimy poczekać na kolejne tygodnie Icon_wink2
Kiefer napisał(a):Wszystkiego najlepszego czterysetnego! Icon_smile Moze postawisz setke dla kazdego z tej okazji?
dzięuę bardzo. Ale ja mam tylko 5 setek z haczykiem, a tu osób jest kilkadziesiąt Icon_mrgreen
Kiefer napisał(a):Przejrzawszy Twoje notowanie zapozyczylem sobie Lunascape.
na zdrowie Icon_smile2
Kiefer napisał(a):Aaaa, i niezwykle cieszy oczy me lista albumow - zwlaszcza miejsce 1. i 4.
Ty też jesteś fanem DM ? no ładnie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2008 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #34
 
Yacy napisał(a):
Kiefer napisał(a):Aaaa, i niezwykle cieszy oczy me lista albumow - zwlaszcza miejsce 1. i 4.
Ty też jesteś fanem DM ? no ładnie Icon_smile2
No ba! A byl na Legii?

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
28.08.2008 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
hmm... ja jestem "młodym" fanem DM, więc muse odpowiedzieć - NIE Icon_frown Ale co się odwlecze, to nie uciecze Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2008 11:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):podzielam Twoją ciekawość Icon_smile2 ale musimy poczekać na kolejne tygodnie Icon_wink2
ech, szkoda. myslalem, że juz teraz wyjawisz ten sekret Icon_wink2.
28.08.2008 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #37
 
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_wink2
28.08.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości