Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
400 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
400 MOJA LISTA
Notowanie 400 z 2008-08-25
[ Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 WYJAZDOWE Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 ]
<wklejam w miejscowości D, powstało w C, a wpływy na listę są z A i B Icon_smile2>

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 11 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 06 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
03 . 03 . 14 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
04 . 07 . 07 . THE RIP - Portishead
05 . 04 . 10 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
06 . 05 . 06 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
07 . 06 . 15 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
08 . 11 . 12 . CZAS - Justyna Steczkowska
09 . 08 . 08 . SOCIETY - Eddie Vedder
10 . 10 . 29 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy

11 . 09 . 15 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
12 . 15 . 04 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
13 . 12 . 06 . CHŁOPACY - Lao Che
14 . 13 . 13 . DUSZA ISKIER - Big Day
15 . 14 . 26 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
16 . 18 . 03 . NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
17 . 17 . 28 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
18 . 16 . 11 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
19 . 21 . 26 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
20 . 19 . 09 . WAKING IN THE DARK - Hatifnats

21 . 23 . 56 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
22 . 22 . 07 . LET'S DANCE - Katarzyna Nosowska
23 . 20 . 11 . BONES - Editors
24 . 24 . 82 . THE FUNERAL - Band Of Horses
25 . 28 . 02 . GHOST TOWN - Katie Melua
26 . 27 . 04 . ALRIGHT - The Subways
27 . 26 . 05 . OUTSIDE - Lunascape
28 . NN . 01 . SPIT IT OUT - I Am X
29 . 29 . 02 . MALCOLM - Merz
30 . NN . 01 . POEM ROUGE - Gare Du Nord

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 8 Spadki: 12 Pozostało: 8


Moje wypadki z TOP30:
z 25 po 20 tyg. THE RIVER - Iowa Super Soccer
z 30 po 01 tyg. STAR AND SKY - Margareds'


MOJA POCZEKALNIA


31 . 31 . CIGARETTES - Russian Red
32 . 33 . AM I A GOOD MAN - Band Of Horses
33 . 32 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
34 . 38 . CALL TO THE PAST - Orchid
35 . 34 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
36 . 36 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
37 . 40 . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz
38 . 41 . GERALDINE - Glasvegas
39 . 43 . MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
40 . -- . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica

41 . 44 . THE ONLY ONE - The Cure
42 . 39 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
43 . -- . LA PUERTA DEL CIELO - Enigma
44 . 42 . BELIEVE - Staind
45 . 47 . HE WANTED TO FLY AND HE FLEW - The Heart Strings
46 . 46 . ALL THE LOVE - Tindersticks
47 . 45 . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
48 . 50 . DOLPHINS IN WALES - Kings Of Caramel
49 . 49 . SOMETHING GOOD THIS WAY COMES - Jakob Dylan
50 . 48 . GfC - Albert Hammond Jr.

Polska Piosenka Tygodnia
Strachy Na Lachy – Czarny Chleb, Czarna Kawa [2 tydzień]

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – The Things You Said [2 tydzień]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.08.2008 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
400 list minęło jak jeden dzień – śpiewał Andrzej Rosiewicz Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen I miał rację autor tego tekstu Jan Tadeusz Stanisławski !!! Pamiętam dzień sprzed 7 i pół roku... Styczeń 2001 roku. Zimowe popołudnie, w pokoju grał Program 3 PR. Mimo, że już pracowałem poza rodzinną miejscowością, to Moją Listę zacząłem układać w Iławie Icon_wink2 czyli tam gdzie po raz pierwszy usłyszałem lp3!!! Trójkowy Karp nagrany po raz pierwszy [jeszcze m.in. z Wałkiem Icon_wink2] musiał wpłynąć na fotel lidera, był świetny!!! Po raz któryś rozpoczynałem układanie swojej listy przebojów... Różne były jej wcześniejsze formy [ o niektórych pisałem, o innych nie Icon_wink2 ], ale żadna nie przetrwała Icon_frown
<wyrzuca wilgotną chusteczkę>

Jeśli chodzi o te 400 wydań, to każde pojedyncze sprawiało i sprawia mi wielką RADOCHĘ Icon_wink2 I każde następne na 100% sprawiać mi ją będzie Icon_wink2 Bo przecież o to chodzi, aby się świetnie bawić Icon_smile2 A ja bawiłem się znakomicie układając top10 w zeszycie, potem w excellu, następnie na blogu [który to format został przeze mnie zupełnie zaniedbany...], a obecnie na mycharts.pl Icon_wink2 Dzięki temu forum poznałem mnóstwo utworów, które stały się dla mnie bardzo ważne z liderem mojego podsumowania na czele [co to może być za utwór Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen]. Poznałem wiele utworów i wielu wykonawców, których bym na pewno nie poznał gdyby to forum nie istniało. Zmieniłem formę listy z top10 na top30 plus poczekalnia20 [a przez jakiś czas miałem nawet poczekalnię 70!!!]. No i chyba najważniejsze - poznałem wiele osób, niektóre nawet osobiście [ co prawda to już tak naprawdę dzięki sąsiedniemu forum, ale co tam Icon_wink2 ] I to właśnie Wam wszystkim i każdemu pojedynczo chciałbym podziękować za to co tu robimy, za Waszą-Naszą pasję, za muzykę. Za mojego obecnego lidera, za lidera moich podsumowań, za dzisiejsze nowości, za utwory, które nie raz tylko na moment zaistniały na ML, ale do tej pory istnieją „we mnie”!!! Dzięki ogromne!!!

Podsumowanie 400 notowań Mojej Listy jest w trakcie. Postaram się je upublicznić przed not. Nr 401, ale jak to wyjdzie to zobaczymy.

A co w tym notowaniu? Jedna nowa piosenka w top10, podobnie w drugiej „10tce” i 2 nowości w zestawieniu. To efekt Naszej Listy nr 6 i propozycje wrzucone przez Martyrkę i Neon.kę. Dzięki utworowi nr 30 poznałem nowego wykonawcę, a dzięki nr 28 przypomniałem sobie wykonawcę i poznałem całą płytę Icon_wink2 Dzięki Icon_wink2
Dużo mniej ostatnio szukam nowych utworów, nawet nieco mniej buszuję po chomikach i dlatego jest dość statycznie, ale ... Obecnie więcej czasu spędzam na buszowaniu po ... lesie i poszukiwaniach np. ... grzybów Icon_mrgreen Ale jesienią nawet bez specjalnych poszukiwań, ciężko będzie uciec przed nowymi utworami, płytami... Zaczyna ten wysyp Enigma i Metallica Icon_wink2 Na razie nie jest źle Icon_wink2

Z okazji 400 not. mają miejsce zmiany [w formule i zawartości] na liście albumów, ale o tym już innym pewnie we wtorek Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.08.2008 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Yacy napisał(a):...A ja bawiłem się znakomicie układając top10 w zeszycie, potem w excellu, następnie na blogu ... a obecnie na mycharts.pl Icon_wink2
Ja zapisywałem w zeszycie do połowy 2006r, jak zaczynałem w 98 roku, to nie miałem nawet komputera Icon_wink2
Yacy napisał(a):43 . -- . ENIGMA - Enigma
A to z której płyty? na najnowszej nie ma takiego tracku.

.
24.08.2008 12:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
stavanger napisał(a):A to z której płyty? na najnowszej nie ma takiego tracku.
nie dałeś mi szans na poprawienie błędu
Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.08.2008 12:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):24 . 24 . 82 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Dotrwa do 100 tygodni na liście? Icon_smile2
24.08.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gratulacje z okazji 4 setek! Piękny jubileusz.
Kibicuję Enigmie (już się przekonałem) i nowej Metallice (przekonuję się powoli...)
24.08.2008 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
Ja dołączam się do życzeń, abyś wytrwał jak nadłużej dla swojej/naszej pasji i gratulacji oraz podziekowań za Twoją Moją Listę . Icon_biggrin3
Choć poznałem ją pod koniec ubiegłego roku , dzieki Niej/Tobie poznałem wiele ciekawych utworów które szczegolnie wspominam i które debiutowały także i na mojej liście . Niech Twoja Moja Lista trwa jak nadłużej i dostarcza nadal pięknych i subtelnych utworów .

A w jubileuszowym 400 notowaniu ogromnie cieszy mnie debiut Metallici. Tak jak wspomniałes nieźle sie zaczyna Icon_wink2 . Funeral wciąż sie trzyma i Justyna Icon_biggrin3
Troszke się pozmieniało przez kilka tygodni nie znam utworów z poz. 12 , 26, 27 . Jak znam Ciebie to w chomiku zapewne znajdę Icon_wink2 .

Jeszcze raz Wielkie Dzieki za Moja Listę . Icon_biggrin3
25.08.2008 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
koszMAREK napisał(a):Dotrwa do 100 tygodni na liście?
Yacy pod notowaniem 399 napisał(a):liczba 100 [trzy znaki] może mi rozwalić układ listy, wiec 99 tygodni to kres jego możliwości
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2008 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
1981 napisał(a):Gratulacje z okazji 4 setek! Piękny jubileusz.
Aro napisał(a):Ja dołączam się do życzeń,
Dziękuję Icon_smile2
Aro napisał(a):Funeral wciąż sie trzyma i Justyna
Na koncert BoH nie mam szans, ale Justynę zobaczę już w piątek, lista powstanie w sobotę i tylko od kondycji muzycznej Justyny zależy co sie stanie z Jej dwoma utworami na Mojej Liście Icon_smile2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Jak znam Ciebie to w chomiku zapewne znajdę
mhm Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2008 10:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
przede wszystkim innym - wielkie gratulacje z okazji jubileuszu Icon_exclaim niech ta pasja nie konczy sie nigdy! i niech Twoja lista ciągle bedzie źródłem inspiracji dla innych.
ja dziekuje m.in. za to:
Yacy napisał(a):21 . 23 . 56 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska

ileż to DM bedzie na tym pierwszym miejscu... Icon_smile2
Metallica szybko wchodzi i oby za tydzien byl ladny skok.
"Standing Next To Me" moze jeszcze wyskoczy. u mnie tak bylo - siedzialo sobie gdzies tam, a potem 2 duze skoki i teraz juz na szczesliwym 13. miejscu Icon_smile2.
25.08.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Widzę, że One Carres niedawno powróciło na szczyt. ;] Pięknie skoczyło w górę Portishead. Ciekawe czy równie mocno zaczaruje cię industrialne We Carry On. Fantastycznie trzyma się Szklana Góra, najwyżej na forum. Big Day czeka już nie jeden tydzień z tym nagraniem w mojej poczekalni i ciężko będzie się przebić tym bardziej, że teraz jest TEN tydzień.
Zapoznałem się, m.in. też dzięki 3, z Waking In The Dark, dobry numer, podoba mi się....no ok, nawet bardzo, choć muszę jeszcze się trochę przyzwyczaić do wokalu, który na razie taki średni mi się wydaje.
No I AM X to coś nowego? Tzn czy wydał coś ten Pan? Jak spojrzałem na dwie ostatnie nowości chciałem napisać, że FANTASTYCZNE, ale zapomniałem, że przecież Metallike mam na dysku już, ale nie słuchałem jeszcze nawet Icon_biggrin - to jakiś znak może.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2008 04:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
ku3a napisał(a):wielkie gratulacje z okazji jubileuszu
wielkie dzięki, ale Ciebie i tak nie dogonię Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ileż to DM bedzie na tym pierwszym miejscu...
i kto to mówi? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3
[ a jako ciekawostkę napiszę, że dzisiaj One Caress wyprzedziło The Furneral u mnie na last. fm w ilości odsłuchań - 227:226 Icon_smile2 z tym, że BoH mieli na to prawie 1,5 roku, a DM nieco ponad 2 miesiące ... Icon_smile2 i jak mają spaść? Jedni z topu drudzy z listy...? Nie da rady Icon_mrgreen ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2008 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Ciekawe czy równie mocno zaczaruje cię industrialne We Carry On.
raczej nie...
saferłel napisał(a):choć muszę jeszcze się trochę przyzwyczaić do wokalu, który na razie taki średni mi się wydaje.
ja musiałem się przyzwyczaić do tego, że to głos męski. Ale nie trwało to długo Icon_wink2
saferłel napisał(a):No I AM X to coś nowego?
to poprzedni singel. Aktualny u Listoholika Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2008 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):wielkie dzięki, ale Ciebie i tak nie dogonię Icon_mrgreen
ale roznica wzgledna bedzie sie zmniejszac Icon_wink2
Yacy napisał(a):i kto to mówi? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_biggrin3
to byl jeden przypadek na przestrzeni 17 lat listy Icon_razz. ale liderow moj wynik i tak nie dogoni. (i całe szczęście Icon_razz )
Yacy napisał(a):dzisiaj One Caress wyprzedziło The Furneral u mnie na last. fm w ilości odsłuchań - 227:226 Icon_smile2 z tym, że BoH mieli na to prawie 1,5 roku, a DM nieco ponad 2 miesiące ... Icon_smile2
moze nie bede pisac co o tym myśle Icon_wink2 Icon_mrgreen
25.08.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):moze nie bede pisac co o tym myśle
i tak się domyślam Icon_mrgreen
no co ja poradzę, że mam takie zapotrzebowanie na ten utwór... tak po prostu samo Icon_mrgreen się dzieje Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2008 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #16
 
Ahoj!

* A Jego liczba 400. Gratulacje
* No proszę! Kolejna super rzecz, która powstała na Mazurach (w Iławie!)
* Koniecznie wracaj z Listą też do zeszyciku Icon_wink2
* Lubie czytać takie wspominki/wypominki [wyrzuca mokrą chusteczkę]
* 3/30
* Jest wreszcie Lista, na której trafiam na Hatifnats - ostatnia nadzieja Polskiego rocka?
* ! Am X debiutuje - zapewne z jakiejs okazji akurat teraz
* 82 tygodnie Band Of Horses...No to następnym raziem wchodze tutaj za 18 tyg.
* Bedziemy swiętować nie 400-tkę, ale 100-tygodniówkę Icon_wink2

Do nasłuchania
26.08.2008 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
zbyszu napisał(a):* A Jego liczba 400. Gratulacje
dziękuję!
zbyszu napisał(a):* No proszę! Kolejna super rzecz, która powstała na Mazurach (w Iławie!)
Dobre Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
zbyszu napisał(a):* Koniecznie wracaj z Listą też do zeszyciku
zeszycik pewnie już nie wróci do łask...
zbyszu napisał(a):* 3/30
kiedyś było duuuuuużo lepiej ... Icon_confused2
zbyszu napisał(a):* Jest wreszcie Lista, na której trafiam na Hatifnats - ostatnia nadzieja Polskiego rocka?
A Lao Che, a Strachy, a Big Day...? Icon_wink2
zbyszu napisał(a):* Bedziemy swiętować nie 400-tkę, ale 100-tygodniówkę
no nie wiem nie wiem Icon_wink2

Zbyszu czyżbyś wrócił "na dobre" na forum? Ej pewnie to tylko taki jednorazowy przegląd... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2008 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Lista numer 400 jest po prostu za... ista Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Gratuluję Jacku Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2008 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 400 z 2008-08-25

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA - Wykonawca

01 . NN . 01 . SONGS OF FAIHT AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode
02 . 01 . 23 . AUTOR - Strachy Na Lachy
03 . 02 . 10 . GOSPEL - Lao Che
04 . NN . 01 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode
05 . 05 . 30 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
06 . 03 . 06 . THIRD - Portishead
07 . 04 . 50 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
08 . 06 . 09 . KINGDOM OF PATIENCE - Margareds'
09 . 07 . 15 . VIRGINIA EP - The National
10 . NN . 01 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che

11 . 10 . 03 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
12 . 09 . 19 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
13 . 11 . 05 . I LOVE YOUR GLASSES - Red Russian
14 . 12 . 22 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
15 . NN . 01 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode
16 . 13 . 15 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
17 . 16 . 78 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
18 . NN . 01 . ETNA - Bajm
19 . 15 . 02 . MOI ET MON CAMION - Merz
20 . 08 . 12 . NOSTRADAMUS - Judas Priest


no i stało się - moja lista prezentowana na forum.lp3 stała się oficjalnie Moją Listą Albumów.

Trochę pomieszałem z liczbą tygodni, bo skoro od początku 2008 roku miałem 20 albumów, skoro mogły płyty wracać, to postanowiłem, że to "przeliczę" raz jeszcze bez poczekalni - po prostu top20 i tyle Icon_wink2

"nowości" to m.in. 3 razy DM Icon_mrgreen. No cóż tak misie porobiło, że ostatnio słucham tego zespołu najwiecej ze wszystkich starszych płytIcon_wink2 Nawet Band Of Horses nie wytrzymują konkurencji Icon_wink2 Oprócz DM debiutuje Lao Che, z płytą, którą słucham chyba częściej niż Gospel - rewelacyjna!!! No i jeszcze Etna... Dopóki nie słyszałem całej płyty, to nie przypuszczałem, że może mi się spodobać Icon_wink2 Po prostu nie byłem przekonany czy to jeszcze jest ten stary doby Bajm ... I okazało sie, że jest dobry [czy stary - nie wiem Icon_wink2]

A z drugiej strony, miażdżący upadek Nostradamusa... Nie wiem co jest grane ale chyba od miesiąca nie przesłuchałem tej płyty w całości ... Po kilku utworach, mam lekko dość... A pamiętam pierwszą noc... słuchałem do 3 z minutami i " nie mogłem w nocy spać" Icon_mrgreen ale jeśli się coś zmieni to zawsze może powrócić na wyższe miejsca Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2008 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
Re: 400 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):12 . 15 . 04 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
42 . 39 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
12. Udała się Martyrce promocja. Icon_biggrin3
42. Już się chyba nie przebije...

Gratulacje i pozdrowienia z okazji 400 notowań! Icon_biggrin3
27.08.2008 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości