Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
399 MOJA LISTA
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):nic z tego. każdego chwyta coś innego, i to jest fajne!
a ja trochę krytykować lubię, inaczej wszystkie utwory w liczbie 200 byłyby u mnie Ex aequo na pozycji 1
... troche krytykować lubię, to mój zawód
No, teraz to piszesz z sensem i to mi sie podoba. Icon_smile2
19.08.2008 10:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Bardzo dobra piosenka tygodnia. Czas aby weszła na liste i wzorem Lilian wstawić ją na odpowiednim miejscu Icon_mrgreen
Chociaż "A my nie chcemy uciekać stąd" radzi sobie nadzwyczaj dobrze, to może jeszcze o oczko podskoczy Icon_smile2
"The Funeral" chyba stał się już twoją piosenką wszech czasów na liście. U mnie rekordzista "Again" był w całym zestawieniu troszkę ponad 40 tygodni, a tutaj Icon_eek2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.08.2008 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Tylko 4 wspólne utwory ale za to 3 z nich są u Ciebie w TOP 10. Icon_smile2
Eddie, Portishead, Lao Che... no i Renata Przemyk!. Icon_wink2 Nowości... takie sobie. Icon_wink2
19.08.2008 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Paweł napisał(a):Nowości... takie sobie. Icon_wink2
Yacy napisał(a):29 . NN . 01 . MALCOLM - Merz
Sam jesteś taki sobie. Icon_confused2
Piękny kawałek. Uwielbiam "Malcolma".
19.08.2008 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
Yacy napisał(a):"Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
/inżynier Mamoń w filmie Rejs, rok 1970, reż. Marek Piwowski/



>> Zdanie "lubię tylko te piosenki, które już znam", wypowiedziane przez inż. Mamonia w filmie "Rejs" stało się mottem naszych mediów. W radiu na okrągło słuchamy tych samych wiadomości i utworów. Telewizja serwuje nam powtórki doskonale znanych filmów. W serialach, teleturniejach, programach informacyjnych widzimy wciąż te same twarze. Na festiwalach co roku występują te same gwiazdy. Czy uważasz, że w Polsce nie ma nic ciekawszego do zaoferowania niż to co już znamy?<<


wypowiedz się na http://www.blog.pl Icon_smile2
19.08.2008 04:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
81 tygodni dla THE FUNERAL to z przekory albo z rywalizacji Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.08.2008 07:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
tadzio3 napisał(a):"A my nie chcemy uciekać stąd" radzi sobie nadzwyczaj dobrze,
czemu nadzwyczaj??? To swietny utwór! Z plyty Autor to była zawsze jedna z lepszych a teraz wyrasta na najlepszą, może po Szklanej Górze Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):"The Funeral" chyba stał się już twoją piosenką wszech czasów na liście.
juz kilkadziesiat tygodni temu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2008 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Konrad napisał(a):81 tygodni dla THE FUNERAL to z przekory albo z rywalizacji
Pudło Icon_smile2 Rywalizacja? Z kim i w jakim celu? Przekora - po co? Po prostu jest to ciagle jeden z częściej słuchanych przeze mnie utworów i robię to ciągle z przyjemnością Icon_smile2 to dlaczego nie ma tego być widac na ML??? liczba 100 [trzy znaki] może mi rozwalić układ listy, wiec 99 tygodni to kres jego możliwości
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2008 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Yacy napisał(a):iczba 100 [trzy znaki] może mi rozwalić układ listy, wiec 99 tygodni to kres jego możliwości
Potem licz od początku Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.08.2008 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
"Szklana gora" wciaz zadziwia. trzymam mocno kciuki, żeby jeszcze dlugo siedziala w scislej czolowce.
Lao radzi sobie doskonale i oby jak najdluzej. bardzo jestem ciekaw wszystkich naszych podsumowan roku Icon_biggrin3.
20.08.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
MOJE ALBUMY notowanie 399 z 2008-08-12

poz ub tyg ALBUM – Wykonawca

01 . 01 . 16 . AUTOR - Strachy Na Lachy
02 . 02 . 08 . GOSPEL - Lao Che
03 . 05 . 04 . THIRD - Portishead
04 . 04 . 29 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
05 . 03 . 29 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
06 . 08 . 07 . KINGDOM OF PATIENCE - Margareds'
07 . 07 . 13 . VIRGINIA EP - The National
08 . 06 . 11 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
09 . 09 . 08 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
10 . NN . 01 . JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz


11 . 12 . I LOVE YOUR GLASSES - Red Russian
12 . 11 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
13 . 10 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
14 . 14 . INNERSIDE - Lunascape
15 . -- . MOI ET MON CAMION - Merz
16 . 16 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
17 . 17 . IN TODAY ALREADY WALKS TOMORROW - Sleepmakeswaves
18 . 15 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
19 . 18 . THE HUNGRY SAW - Tindersticks
20 . 19 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen

I wzorem listy utworów [być może również w kolejnych tygodniach] podam płyty tygodnia spoza Mojej Listy Albumów:

Polska Płyta Tygodnia:
ETNA – Bajm
Icon_redface2 muszę przyznać, że jako całość poznałem ją dopiero kilka dni temu Icon_redface2 Nie odpowiem na pytanie – dlaczego dopiero teraz? Icon_mrgreen Może inaczej - wiem dlaczego teraz, ale nie wiem dlaczego nie wcześniej Icon_wink2
A tam są dwa kawałki, które zawierają w swojej linii melodycznej solo saxofonu!!! To chyba jedyne dwa nagrania BAJMU z wykorzystaniem tego instrumentu! Super!!! Ale, żeby było jasne - to niekoniecznie te dwa utwory są najlepsze na tej płycie Icon_smile2

Zagraniczna Płyta Tygodnia
SONGS OF FAITH AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode

To jedyna płyta, zaawansowana wiekiem, którą od kilkunastu tygodni słucham regularnie przynajmniej raz w tygodniu Icon_smile2 Tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jedna z najlepszych płyt koncertowych w historii rocka !!!

Miałem kiedyś taką klasyfikację, ale nie wiem czy jest do odnalezienia... Na pewno wysoko [może nawet nr 1] była Alchemy Dire Straits. Co jeszcze? Pink Floyd - Delicate Sound of Thunder, Deep Purple - Made in Japan, Genesis - (chyba) Three Sides Live i na pewno płyty z serii "unplugged" - Eric Clapton, The Cranberries, 10 000 Maniacs, Alanis Morissette, Alice in Chains... Z polskich pamiętam tylko Live In Łowicz - StareDobreMałżeństwo, ale wtedy miałem hopla na punkcie SDM Icon_smile2 Muszę tego poszukać Icon_smile2 Szczególnie zastanawiam się nad polskimi płytami ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2008 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy napisał(a):I wzorem listy utworów [być może w kolejnych tygodniach] podam płyty tygodnia spoza Mojej Listy Albumów
nigdy tego nie zrozumiem. plyty podobają sie bardziej niz te ktore na liscie są, ale ich na liscie nie ma... :roll:
20.08.2008 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
ku3a napisał(a):nigdy tego nie zrozumiem. plyty podobają sie bardziej niz te ktore na liscie są, ale ich na liscie nie ma...
chciałem opisać dlaczego tak jest, np. że starsze płyty, że to ... ale napiszę inaczej...
a więc... masz rację Ku3o Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol Zresztą ten nawias a szczególnie "być może", który wstawiłem w powyższym poście jest nieprzypadkowy Icon_wink2. Okrągłe notowania, a kolejne będzie okrągłe, mogą być powodem zmian pewnych zasad. I tak będzie z Moją Listą Albumów Icon_wink2 Będą na niej po prostu najlepsze płyty tygodnia, bez wzgledu na wiek i pochodzenie Icon_mrgreen, bedą możliwe powroty, nie bedzie poczekalni, a może i będzie Icon_wink2 Ale na pewno bedzie top 20 z liczonymi tygodniami Icon_wink2 Płyty bedą sie pewnie pojawiały na tydzien, dwa i wypadały i znów powracały Icon_wink2
Jedno jest pewne nie bedzie nudno Icon_wink2 W not. nr 400 pojawia się płyty z tego notowania i pewnie płyty z listy, którą postuję na forum.lp3.pl

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2008 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
to to ja rozumiem Icon_smile2.
lepiej pozno niz wcale Icon_wink2.
20.08.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
ku3a napisał(a):lepiej pozno niz wcale
do wszystkiego trzeba dojrzeć
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.08.2008 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
Zaglądam tu dopiero teraz, bo dużo komentarzy a chciałem przeczytać wszystkie naraz. Icon_smile2 Icon_wink2
Bardzo mnie cieszy forma Lao i kolejna Maryla [na razie] w poczekalni. Icon_wink2

Na Twojej liście podobają misie też podtytuły notowań. Icon_wink2 Icon_smile2
23.08.2008 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):Na Twojej liście podobają misie też podtytuły notowań.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
A tak jakoś mi się porobiło tego lata Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.08.2008 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości