Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
399 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
399 MOJA LISTA
Notowanie 399 z 2008-08-18
Icon_lol [URLOPOWE] Icon_lol

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 10 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 05 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
03 . 04 . 13 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
04 . 03 . 09 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
05 . 05 . 05 . SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
06 . 06 . 14 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
07 . 08 . 06 . THE RIP - Portishead
08 . 07 . 07 . SOCIETY - Eddie Vedder
09 . 09 . 14 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
10 . 10 . 28 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy

11 . 15 . 11 . CZAS - Justyna Steczkowska
12 . 13 . 05 . CHŁOPACY - Lao Che
13 . 12 . 12 . DUSZA ISKIER - Big Day
14 . 14 . 25 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
15 . 20 . 03 . I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
16 . 11 . 10 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
17 . 17 . 27 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
18 . 23 . 02 . NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
19 . 16 . 08 . WAKING IN THE DARK - Hatifnats
20 . 18 . 10 . BONES - Editors

21 . 22 . 25 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
22 . 21 . 06 . LET'S DANCE - Katarzyna Nosowska
23 . 26 . 55 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
24 . 24 . 81 . THE FUNERAL - Band Of Horses
25 . 19 . 20 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
26 . 27 . 04 . OUTSIDE - Lunascape
27 . 28 . 03 . ALRIGHT - The Subways
28 . NN . 01 . GHOST TOWN - Katie Melua
29 . NN . 01 . MALCOLM - Merz
30 . NN . 01 . STAR AND SKY - Margareds'


Statystyka TOP30:
Nowości: 3 Skoki: 10 Spadki: 8 Pozostało: 9


Moje wypadki z TOP30:
z 25 po 16 tyg. PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
z 29 po 15 tyg. ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
z 30 po 10 tyg. NOT AS WE - Alanis Morissette


MOJA POCZEKALNIA


31 . 31 . CIGARETTES - Russian Red
32 . 39 . WYJEDŹ ZE MNĄ - The Calog & Natalia Grosiak
33 . 36 . AM I A GOOD MAN - Band Of Horses
34 . 35 . STANDING NEXT TO ME - The Last Shadow Puppets
35 . -- . POEM ROUGE - Gare Du Nord
36 . 38 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
37 . -- . SPIT IT OUT - I Am X
38 . 37 . CALL TO THE PAST - Orchid
39 . 41 . ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS -
40 . -- . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz

41 . 43 . GERALDINE - Glasvegas
42 . 40 . BELIEVE - Staind
43 . 44 . MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
44 . 45 . THE ONLY ONE - The Cure
45 . 42 . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
46 . 46 . ALL THE LOVE - Tindersticks
47 . 49 . HE WANTED TO FLY AND HE FLEW - The Heart Strings
48 . 48 . GfC - Albert Hammond Jr.
49 . 47 . SOMETHING GOOD THIS WAY COMES - Jakob Dylan
50 . 50 . DOLPHINS IN WALES - Kings Of Caramel

Polska Piosenka Tygodnia
Strachy Na Lachy – Czarny Chleb, Czarna Kawa

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – The Things You Said

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2008 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
To moje kolejne nieco statyczne notowanie. Ale takie są prawa urlopów Icon_smile2 Dla mnie takie statyczne notowania mogłyby być nawet do końca sierpnia, albo i dłużej Icon_mrgreen Ale to niestety niemożliwe...

Po nowości [w poczekalni] sięgnąłem do Naszej Listy nr 6. Skoro mój nr 1 NL6 [ Band Of Horses ]już jakiś czas temu wypadł z Mojej Listy, to sięgnąłem po nr 2 czyli Gare Du Nord. Z niższych miejsc najbardziej do chwili obecnej „trzyma mnie” mój nr 6 [ IAMX ] i też pojawia się jako nowość. Przy okazji spójrzmy jak się mają moje propozycje do NL6:
50 – to już zapewne ostatni tydzień w poczekalni
30 – właśnie zalicza debiut w top30 Icon_smile2
19 – powoli traci na swej sile, ale ja czekam na płytę, a tam zapewne znajdzie się godny następca tego utworu Icon_smile2

Nowości w top30
30 – cały czas na krawędzi top30, może jednak uda się zaistnieć. Podobnie jak całej płycie na liście Moje Albumy Icon_wink2
29 – podpatrzone u Listoholika i tu podobnie jw. Bardzo podoba mi się cała płyta, a jak sobie poradzi Malcolm? Się zobaczy Icon_wink2
28 – kilka utworów z ostatniej płyty, które pojawiły się na lp3 i na lpmn, jakoś do mnie nie docierało, a tu teraz bardzo mi się Kaśka spodobała Icon_wink2 Mam nadzieję, że coś zwojuje na ML...

A tak mi się fajnie pisze to jeszcze kilka słów o każdej z 10-tek:

21-30 – Justyna z tym utworem przeżywa kolejny awans... Po prostu ciągle ... wracam do domu i ciągle mi się to podoba. A za 2 tygodnie koncert, co to będzie jak wrócę po nim do domu i zasiądę nad ML nr 401? Nie mam pojecia Icon_wink2
11-20 – tu podobnie najlepiej radzi sobie Justyna, wiec nic więcej nie będę pisał... A z innych utworów, niestety Nostradamus jakoś nie może odzyskać mojej sympatii i leci w dół. Może czas posłuchać dawno nie odsłuchiwanej płyty...?
1-10 – bez zmiany składu i z lekkimi wahnięciami +- 1 pozycję. Może się powtarzam, ale takie kawałki jak A MY NIE CHCEMY ..., CZARNE KOWBOJE, SLEEP WHEN I'M DEAD, THE RIP czy SOCIETY zasługują na to aby być moimi nr 1, chociaż przez tydzień... A tu nie ma na to szans Icon_mrgreen Icon_smile2 DM po raz 7 na miejscu 1. Może zrobię ex-equo miejsce nr 1... A może by tak przypisać dożywotnio nr 1 do ONE CARESS i układać tylko miejsca od 2 do 30...? Icon_mrgreen Muszę to rozważyć Icon_mrgreen

Być może za tydzień z okazji okrągłości notowania pokuszę się o podsumowanie Moich List... Ale to zależy od braku lub posiadania więcej wolniejszego czasu, którego teraz ... szkoda mi na podliczanie Icon_wink2 Podsumowanie mam zrobione do not. nr 390 włącznie, więc brakuje tylko 10 notowań... Może się uda Icon_smile2 W tamtym notowaniu debiutowało One Caress i w podsumowaniu 390 notowań zajęło 414 miejsce Icon_mrgreen, a teraz? Po 10 tygodniach? Ciekawi mnie czy będzie już top100???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2008 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):09 . 09 . 14 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
Nieźle się trzyma, ale to ładny utwór!!!
Yacy napisał(a):29 . NN . 01 . MALCOLM - Merz
I Malcolm wreszcie w podstawowym zestawieniu Icon_smile2
Yacy napisał(a):31 . 31 . CIGARETTES - Russian Red
A ten utwór poznałem dzięki Tobie i muszę powiedzieć, że jest świetny.
17.08.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Notowanie 399 z 2008-08-18
ale to dopiero jutro Icon_smile2 jesteś pewien ze do jutra nic sie nie zmieni? Icon_wink2
17.08.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Lilian napisał(a):ale to dopiero jutro jesteś pewien ze do jutra nic sie nie zmieni?
Icon_lol Icon_biggrin3 Icon_lol
to tylko symboliczna data, aby mi sie tygodnie nie wydłużyły lub nie skróciły za bardzo Icon_wink2

A co Twoim zdaniem mogłoby sie zmienić? Icon_smile2 DM poza podium? Icon_mrgreen The Funeral poza listą? Icon_mrgreen A może Feel jako nowość? Icon_mrgreen

ps. z tych 3 możliwości, najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie to, że Feel by zadebiutowali u mnie na liście... Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2008 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
koszMAREK napisał(a):A ten utwór poznałem dzięki Tobie i muszę powiedzieć, że jest świetny.
Icon_smile2 cieszy mnie to bardzo Icon_wink2
też uważam że jest świetny, ale niestety tłok w top30 niesamowity...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2008 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #7
 
musze chyba dotrzec do Gare Du Nord
17.08.2008 05:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Gare Du Nord jest na moim chomiku, tak jak pozostałe nowości Icon_smile2 Jeśli Cię interesuje cały album to też moge służyć pomocą Icon_wink2

Na wzór 1981, wrzuciłem mały dodatek do pierwszego postu. Są to piosenki spoza Mojej Listy, od których nie mogę sie uwolnić Icon_smile2
Polecam zajrzeć Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.08.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):A co Twoim zdaniem mogłoby sie zmienić? Icon_smile2 DM poza podium? Icon_mrgreen The Funeral poza listą? Icon_mrgreen A może Feel jako nowość? Icon_mrgreen
Icon_lol Icon_lol Icon_lol heh, Feel ... Icon_lol
Nie, o BOH nie myślalam, o DM tym bardziej nie Icon_razz
Moze ... moze pojawilaby sie jeszcze jakas inna nowość Icon_wink2 [nie wiem, to jest przypuszczenie czysto wirtualne Icon_smile2 ]

Yacy napisał(a):01 . 01 . 10 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 02 . 05 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAC STĄD - Strachy Na Lachy
03 . 04 . 13 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
04 . 03 . 09 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
bardzo podoba mi sie ta klasyfikacja! Icon_biggrin3

Dalej dokonując analizy widzę 6 wspólnych utworów na naszych listach Icon_smile2
Yacy napisał(a):37 . -- . SPIT IT OUT - I Am X
Super! Ciesze sie z tej nowości Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Polska Piosenka Tygodnia
Strachy Na Lachy – Czarny Chleb, Czarna Kawa

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Depeche Mode – The Things You Said
a ta nowa kalsyfikacja tez mi sie BARDZO podoba Icon_mrgreen /pasjonująco ciekawa Icon_mrgreen /
Yacy napisał(a):Dla mnie takie statyczne notowania mogłyby być nawet do końca sierpnia, albo i dłużej Icon_mrgreen
ależ by trwalo to leniuchowanie Icon_wink2
Yacy napisał(a):21-30 – Justyna z tym utworem przeżywa kolejny awans...
a tak niedawno jeszcze pisales ze jest duze prawdopodobieństwo wypadku z listy przed występem Justyny Icon_wink2
Ale dodam, ze jak dla mnie, to tak jest lepiej Icon_smile2
Yacy napisał(a):A tu nie ma na to szans Icon_mrgreen Icon_smile2 DM po raz 7 na miejscu 1.
Yeeee!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Może zrobię ex-equo miejsce nr 1... A może by tak przypisać dożywotnio nr 1 do ONE CARESS i układać tylko miejsca od 2 do 30...? Icon_mrgreen Muszę to rozważyć Icon_mrgreen
Genialny pomysl! Icon_mrgreen Jestem za!!! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
17.08.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Lilian napisał(a):bardzo podoba mi sie ta klasyfikacja!
to może czas, aby na Twojej liście pojawiło się ... One caress ??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
byłoby 7 wspólnych Icon_wink2 a 7 to podobno szczęśliwa cyfra... Icon_wink2
Lilian napisał(a):a ta nowa kalsyfikacja tez mi sie BARDZO podoba
domyślam sie, Icon_biggrin3 bo to DM to też "przez Ciebie"... Chociaż w moim Topie byli z tym utworem w "10". Ale wróciłem do tego niego, przeglądając któreś z poprzednich notowań LilianLP Icon_wink2
Lilian napisał(a):Super! Ciesze sie
Lilian napisał(a):dla mnie, to tak jest lepiej
Lilian napisał(a):Yeeee!!!
Lilian napisał(a):Genialny pomysl! Jestem za!!!
Bardzo miłe te zachwyty nad Moją Listą, ale chyba są jakieś "minusy" w tym notowaniu???
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2008 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):
Lilian napisał(a):a ta nowa kalsyfikacja tez mi sie BARDZO podoba
domyślam sie, Icon_biggrin3 bo to DM to też "przez Ciebie"... Chociaż w moim Topie byli z tym utworem w "10". Ale wróciłem do tego niego, przeglądając któreś z poprzednich notowań LilianLP Icon_wink2
w tej klasyfikacji są jeszcze u Ciebie Strachy na Lachy, ale domyślam sie ze uznales za fakt oczywisty ze to mi sie podoba i nic nie napisales o nich :->

Yacy napisał(a):to może czas, aby na Twojej liście pojawiło się ... One caress ??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
nie chcę Ci robić konkurencji Icon_wink2
Yacy napisał(a):Bardzo miłe te zachwyty nad Moją Listą, ale chyba są jakieś "minusy" w tym notowaniu??? Icon_mrgreen
po co pisać o minusach? Ukladanie listy powinno być chyba przyjemne Icon_smile2 i czytanie komentarzy może też Icon_wink2 :roll:
ale skoro prosisz o krytyke Icon_mrgreen to:
nie lubie Nostradamusa /nie zdążylam sie przekonać do niego i pewnie juz sie to nie zmieni/
ale u Ciebie on spada, wiec jest dobrze Icon_razz
Troszeczke nie podoba mi sie spadek Hatifnats ...
ale w sumie nie ma zbyt wielu rzeczy do których moglabym sie przyczepić Icon_smile2
18.08.2008 09:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Lilian napisał(a):w tej klasyfikacji są jeszcze u Ciebie Strachy na Lachy, ale domyślam sie ze uznales za fakt oczywisty ze to mi sie podoba
oczywista oczywistośc - zgadza się , w końcu są liderami u Ciebie na liście Icon_wink2 A dla mnie to był zawsze jeden z najlepszych utworów na albumie Piła Tango, obok Dzień dobry kocham Cię, Moralne salto czy utworu tytułowego Icon_smile2
Lilian napisał(a):nie chcę Ci robić konkurencji
a dlaczego konkurencji?zawsze można założyć koalicję??? Icon_mrgreen chociaż niestety dwie listy to za mało aby coś zdziałać na forumowej Icon_wink2 No nic - w takim razie będę ... One Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):nie lubie Nostradamusa
no mnie na początku owładnął, zresztą jak cała płyta, ale jakoś dziwnie szybko sie wypalił... Sam nie wiem czemu...
Lilian napisał(a):Troszeczke nie podoba mi sie spadek Hatifnats ...
To tak jak mi Icon_smile2 ale tak samo wyszło ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2008 10:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Ive Mendes debiutuje w tym tygodniu również na mojej liście. Icon_smile2
Szkoda, że Staind spada. Icon_frown
18.08.2008 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
m@rek napisał(a):Szkoda, że Staind spada.
no niestety... po pierwszych zachwytach, już nie chwyciło...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.08.2008 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
Yacy napisał(a):37 . -- . SPIT IT OUT - I Am X

to rzeczywiście tak miało być, a nie 'The Alternative' :?: :-> Icon_wink2
19.08.2008 01:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
Yacy napisał(a):no niestety... po pierwszych zachwytach, już nie chwyciło...

bo Staind raczej nie chwyta, słabizna to jest, powielanie schamatów, nic odkrywczego!
19.08.2008 01:16 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
Listoholik napisał(a):to rzeczywiście tak miało być, a nie 'The Alternative' :?: :-> Icon_wink2
jest dokładnie tak jak miało być Icon_mrgreen Że co? Że starszy singel od The A.? No i co? Jak zauważyłeś zapewne wykonawca mojego lidera po One Caress wydał kilkanaście singli Icon_smile2 A i z płyt dałoby się wyciąćgnąć kilkadziesiąt nowszych utworów Icon_mrgreen [bo ja nie tylko singli słucham Icon_wink2] A że o wiele bardziej podoba mi się Spit it out, to jest Icon_smile2
Wiem, że Ty klasyfikujesz tylko single i to ostatnio wydane, a nie starsze, ale na szczęście żyjemy na wolnym forum Icon_mrgreen i każdy może mieć taki "ustrój" swojej listy jaki mu się zamarzy Icon_smile2 U mnie jest bardzo liberalnie Icon_mrgreen i tylko jak ktoś opuści granicę ML, to nie wiedzę już dla niego możliwośći powrotu...
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2008 08:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Listoholik napisał(a):bo Staind raczej nie chwyta, słabizna to jest, powielanie schamatów, nic odkrywczego!
i dlatego dziwię się jeszcze bardziej czemu mnie nie chwyciło... Bo ...
"Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
/inżynier Mamoń w filmie Rejs, rok 1970, reż. Marek Piwowski/
Icon_mrgreen Icon_lol Icon_biggrin3 Icon_lol Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.08.2008 08:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):bo Staind raczej nie chwyta, słabizna to jest, powielanie schamatów, nic odkrywczego!
No i co z tego. Być może i słabizna, może powielanie schematów i nic odkrywczego, ale Staind chwyta. Mnie nawet bardzo.
19.08.2008 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
m@rek napisał(a):No i co z tego.

nic z tego. każdego chwyta coś innego, i to jest fajne!
a ja trochę krytykować lubię, inaczej wszystkie utwory w liczbie 200 byłyby u mnie Ex aequo na pozycji 1 Icon_mrgreen
... troche krytykować lubię, to mój zawód Icon_lol
19.08.2008 09:57 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości