Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /16.08.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /16.08.08/
[center]NOTOWANIE JUBILEUSZOWE - 50-tka za nami![/center]
SŁOWO OD AUTORA:
Chciałem dużo rzeczy tu i teraz napisać bo i dużo tematów.. ale nie wiem czy mi się chce to wszystko pisać. Icon_mrgreen Postaram się to jakoś streścić. Ostatni tydzień był trochę wyjazdowym dniem jeśli o mnie chodzi... nawet jak w domu siedziałem teoretycznie to w praktyce bylem poza nim Icon_mrgreen . 2 h temu wróciłem z działki i tak o zabrałem się za tworzenie wczorajszej (lecz oznaczonej juz jako dzisiejsza) listy. To notowanie (stricte jubileuszowe, bo przecież 50 notowanie to jest nie licząc przerwy w tworzeniu listy). Jak każde inne przynosi niespodzianki, a bywają zamierzone skoki. Zacznijmy od podium może. The Verve nadal wysoko trzyma się w 'ulubionych' a tuż za nim Kasia Perry... no właśnie, to może być zaskoczenie no bo żeby ja?... Na trzecim jeszcze jedno zaskoczenie znaczne większe.... (chwila na oddech bo z pewnością wszyscy się teraz zszokowali) ... już? Strasznie wakacyjnie się zrobiło. Icon_wink2 . Świadczy o tym też kawałek nr 4. Pocieszenie dla fanów Coldplay: nr 5 utrzymał się... a zapewniam że mógłby być wyżej... niżej raczej nie. Icon_wink2 Niestety Violet Hill odpadł w tym notowaniu ale cóż... ktoś musi ustąpić a ten kawałek się po prostu marnował na liście. Jakiś czas temu miałem wrzucić nowość na miejscu siódmym, lecz nie wytrzymała pojedynku z poprzednimi nowościami i proszę! Wchodzi teraz! Świetny utwór, świetny wykonawca! Duży skok w dół zaliczył Garou...do tej pory nie może się otrząsnąć. Icon_lol To chyba takie ciekawsze... Kate Ryan.. kolejny wakacyjny przebój, lecz trochę jakby skomercjalizowany to też nie wróże mu jednak ciekawej przyszłości, a Jakarta... praktycznie to samo.
Zastanawiam się nad cyklem przedstawiania wybranego zespołu z listy.. na zasadzie jest jakiś ciekawy zespół na mojej liście to przedstawiam go wraz z linkami do odsłuchania i krótkim opisem... co wy na to?
Poza tym ten tydzień spędzę z kuzynką w Warszawie, a w przyszłym tygodniu martwić się będę szkołą... toteż wakacyjne kawałki pewnie szybko pójdą w ... Miłego przeglądania listy!


Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł
01. 02. 05. The Verve - Love is Noise
02. 03. 03. Katy Perry - I Kissed A Girl
03. 12. 05. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
04. 07. 03. Kid Rock - All Summer Long
05. 05. 05. Coldplay - Viva La Vida
06. 06. 05. Eddie Vedder - Society
07. NE. 01. The Offspring - Hammerhead
08. 04. 05. Portishead - The Rip
09. 14. 02. MGMT - Electric Feel
10. 10. 05. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty

11. 15. 04. Tomasz Karolak - Zabiorę Cię
12. 01. 04. Garou - Burning
13. 08. 04. Duran Duran - Skin Divers
14. 11. 05. Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
15. 09. 02. De Press - Juhas
16. 13. 05. Stachursky - Jedwab
17. 20. 02. Schiller - Let Me Love You
18. NE. 01. Kate Ryan - Ella Elle L'a
19. 16. 05. Anna Maria Jopek & Mieczysław Szcześniak - Czekaj na Wiatr
20. NE. 01. Jakarta - One Desire


Odpadli:

Coldplay - Violet Hill
A Fine Frenzy - Almost Lover
Kleerup with Titiyo - Longing For Lullabies
16.08.2008 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Lista podoba mi się w 25% - i wszystko to jest w pierwszej dziesiątce!

Nieźle!

A spadek Garou szokujący. U mnie największy spadek z pierwszego był na siódme - dawno temu.. w 2002 r.
16.08.2008 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
1981 napisał(a):Lista podoba mi się w 25% - i wszystko to jest w pierwszej dziesiątce!
Prawda? Mi tak samo!

Pytanie tylko czy piosenki te same Icon_mrgreen

01. 02. 05. The Verve - Love is Noise
02. 03. 03. Katy Perry - I Kissed A Girl
04. 07. 03. Kid Rock - All Summer Long
05. 05. 05. Coldplay - Viva La Vida
+MGMT Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.08.2008 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
 
A mnie się podobają 4 piosenki. Icon_smile2
16.08.2008 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #5
 
Paweł napisał(a):01. 02. 05. The Verve - Love is Noise
03. 12. 05. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
09. 14. 02. MGMT - Electric Feel
The Verve mnie zadowala na pierwszym, choć wolałbym pewnie zobaczyć tam MGMT. Na szczęście awansowali do dziesiątki i cieszy mnie to ogromnie. A ten kawałek FNS niezły jest, choć u mnie bez szans był, jeśli chodzi o top 50 mojej listy Icon_smile2
16.08.2008 11:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
1981 napisał(a):Lista podoba mi się w 25% - i wszystko to jest w pierwszej dziesiątce!
Mimo wszystko 25% jak na TOP 20 to mało. Icon_sad
1981 napisał(a):A spadek Garou szokujący. U mnie największy spadek z pierwszego był na siódme - dawno temu.. w 2002 r.
Ja mam taki system zliczania głosów że można zlecieć nawet z 1 na 20 lub wypaść z listy... ale to raczej się rzadko zdarza jeśli w ogóle. Icon_wink
m@rek napisał(a):A mnie się podobają 4 piosenki.
Wymieniłbyś chociaż jakie... ;p
vingoe napisał(a):The Verve mnie zadowala na pierwszym, choć wolałbym pewnie zobaczyć tam MGMT.
MGMT nie zaskoczyło mnie swoim nagraniem na tyle, by dostać się do czołówki listy. The Verve to już taki podiumowy weteran u mnie, bo od początku reaktywacji listy jest na 1 vel 2 miejscu.
17.08.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Paweł napisał(a):
1981 napisał(a):Lista podoba mi się w 25% - i wszystko to jest w pierwszej dziesiątce!
Mimo wszystko 25% jak na TOP 20 to mało. Icon_sad
Wcale nie, gdyby lista miała 100 pozycji, to łatwiej byłoby znaleźć coś dla siebie, a procentowo pewnie byłoby podobnie ;)Tak myślę Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2008 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
No cóż... i tak dobrze że robie CHOCIAŻ dwudziestkę... bo z czasem nie zawsze. Icon_wink2
17.08.2008 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
Zadowolony jestem z wysokiego debiutu The Offspring Icon_smile Na 1. miejscu jednak chętnie zobaczyłbym co innego...

Let's rock the world!
17.08.2008 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Co konkretnie? Icon_wink2
18.08.2008 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
The Verve coraz bardziej mi sie podoba, ale nie wiem czy uda mu się wejść aż na szczyt.
"Juhas" właśnie nieoczekiwanie wypadł u mnie z listy, bez możłiwości poworotu. Ale musze zapoznać się z całą nową płyta De Press

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.08.2008 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Paweł napisał(a):Co konkretnie? Icon_wink2
A co? Zbierasz zamówienia? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2008 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Cytat:A co? Zbierasz zamówienia? Icon_mrgreen
A jakże!... Icon_biggrin3

A mówiąc poważnie zawsze fajnie wiedzieć, które piosenki się komu podobają a które nie i dlaczego. Icon_razz
18.08.2008 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Pierwsza piątka ok MGMT na 9 Icon_biggrin3, szkoda tylko, że Garou tak poleciał na pysk. Mam nadzieję, że już Pawle się z układania listwy nie wycofasz

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.08.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Sam oceń kondycję listy... ale w sumie ma się dobrze i nie zamierzam rezygnować... z dwudziestką nawet tyle czasu już mi nie schodzi na układaniu listy. Icon_smile2
20.08.2008 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Ostatni tydzień był trochę wyjazdowym dniem
jakies zakrzywienie czasoprzestrzeni? Icon_razz
Paweł napisał(a):nowość na miejscu siódmym, lecz nie wytrzymała pojedynku z poprzednimi nowościami i proszę! Wchodzi teraz! Świetny utwór, świetny wykonawca!
no raczej Icon_razz
Paweł napisał(a):Duży skok w dół
no pewnie, skoki w dół są najlepsze Icon_razz. ja to sie w ogole dziwie, że na Igrzyskach nie ma jeszcze konkurencji skok w dół Icon_razz. (no dobra, powiedzmy, że są skoki do wody, ale jakby tak bez wody?? Icon_cool2 )
ale spadek z pierwszego faktycznie szokujący. nie wyobrazam sobie, żeby w ciagu tygodnia piosenka mogla tak stracic, żeby zleciec z pierwszego poza pierwszą dychę...
szkoda dwoc wypadkow, a trzeciego nie znam.
20.08.2008 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Cytat:jakies zakrzywienie czasoprzestrzeni? Icon_razz
Ajć. Icon_redface2
ku3a napisał(a):no pewnie, skoki w dół są najlepsze Icon_razz
Ajć. Icon_redface2
20.08.2008 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Cytat:no pewnie, skoki w dół są najlepsze Icon_razz . ja to sie w ogole dziwie, że na Igrzyskach nie ma jeszcze konkurencji skok w dół Icon_razz . (no dobra, powiedzmy, że są skoki do wody, ale jakby tak bez wody?? Icon_cool2 )
Oglądałbym je! Icon_cool2 Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Moje trzy ulubione nagrania to 14, 10 i 7. Icon_smile2
22.08.2008 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #19
 
A nie 7, 10 i 14? Icon_mrgreen
22.08.2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #20
 
Paweł napisał(a):
m@rek napisał(a):A mnie się podobają 4 piosenki.
Wymieniłbyś chociaż jakie... ;p

Proszę bardzo:
Kid Rock - All Summer Long
Coldplay - Viva La Vida
Schiller - Let Me Love You
Kate Ryan - Ella Elle L'a
23.08.2008 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości