Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Archiwum
Wow, nie wiedziałem, że u Ciebie, Konradzie, "Everybody's Fool" tak świetnie sobie radziło Icon_surprised

Tomekk napisał(a):U mnie jak na razie przemiał nie jest na tyle nieprzemyślany, żeby była konieczność powrotów.
No w sumie, skoro u Ciebie jest taka rotacja, to nie ma tak wielkiego myślenia o powrotach.
Ja jednak sobie nie wyobrażam, by utwór, który był raz na pięćdziesiątym i przypadkiem wypadł, miałby być na zawsze stracony Icon_eek

A chciałem się jeszcze was spytać... Na ile miała kiedyś u was wpływ popularność danego utworu w mediach? Bo ja, niestety, od pewnego momentu do 2004 roku za bardzo wzorowałem się na pewnych listach przebojów...
21.02.2018 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #42
RE: Archiwum
(21.02.2018 10:31 PM)prz_rulez napisał(a):  A chciałem się jeszcze was spytać... Na ile miała kiedyś u was wpływ popularność danego utworu w mediach? Bo ja, niestety, od pewnego momentu do 2004 roku za bardzo wzorowałem się na pewnych listach przebojów...

Nigdy. Żadna. W 2006/2007 roku zdarzały się w poczekalni utwory, które dopiero po wielu miesiącach ogrywania postanowiłem tam wpuścić, ale i wtedy nic nie mogły zdziałać na liście.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.02.2018 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
RE: Archiwum
prz_rulez napisał(a):Bo ja, niestety, od pewnego momentu do 2004 roku za bardzo wzorowałem się na pewnych listach przebojów...
No oczywiście, że miała wpływ obecność danego utworu w TV na odbiór danego utworu. Głównie taki, że częściej można było się zapoznać z melodią.
Bez internetu ciężko było nawet odnaleźć interesującego mnie wykonawcę.
Na moją listę bardziej miała wpływ VIVA niż np. stacje radiowe. Potem trochę się to zmieniało. Oczywiście nie był to wpływ 100%, bo niektóre piosenki mnie wręcz irytowały kiedyś - szczególnie polski hip-hop, a było go wtedy bardzo dużo na MTV itd.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2018 11:28 PM przez Tomekk.)
21.02.2018 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #44
RE: Archiwum
Tomekk napisał(a):Bardzo ładnie to wygląda, nawet pod względem kolorystycznym Icon_smile
dziękuję, w sumie to nie poświęciłem chyba zbyt wiele czasu na obróbkę tych plików Icon_wink

Artur.O napisał(a):U mnie jest nie aż tak ładnie:
bardzo mi się podobają te wyszarzone komórki, ukradnę ten motyw chyba Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Wow, nie wiedziałem, że u Ciebie, Konradzie, "Everybody's Fool" tak świetnie sobie radziło Icon_surprised
Najlepiej ze wszystkich Evanescence Icon_smile

prz_rulez napisał(a):Ja jednak sobie nie wyobrażam, by utwór, który był raz na pięćdziesiątym i przypadkiem wypadł, miałby być na zawsze stracony Icon_eek
Mnie się to zdarza coraz częściej, że zwyczajnie nie mam miejsca na jakiś utwór w setce, a nie chcę go usuwać z plejlisty i w kolejnym tygodniu wraca.

prz_rulez napisał(a):A chciałem się jeszcze was spytać... Na ile miała kiedyś u was wpływ popularność danego utworu w mediach?
Oczywiście i nadal ma, choć zupełnie w innym sensie -- mniej dosłownym, ale to co trafia do odsłuchu, trafia tam z jakiegoś powodu -- i jest pośrednio inspirowane rozmaitymi zewnętrznymi źródłami. Ale nie ma w tym nic złego, o ile nie przepisujemy kropka w kropkę. Jesteśmy systemem naczyń połączonych -- uciekanie od tego musi prowadzić na manowce. Ja długo np. uczyłem się słuchać rzeczy niepopularnych -- do pewnego momentu sugerowałem się mocno listami przebojów przy doborze płyt czy piosenek do odsłuchu. Teraz moje kryteria są inne, bardziej wyważone, ale wciąż sprawdzam od czasu do czasu piosenki z topki Billboardu, żeby pozostać w miarę na bieżąco.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2018 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Online
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #45
RE: Archiwum
prz_rulez napisał(a):A chciałem się jeszcze was spytać... Na ile miała kiedyś u was wpływ popularność danego utworu w mediach?

Kiedyś w przeszłości - miała. Od jakiegoś czasu (nie jestem w stanie określić od kiedy) - nie ma. Wręcz mogę powiedzieć - im częściej dana piosenka pojawia się w mediach, tym bardziej mnie do siebie zniechęca. Choć są pojedyncze przypadki, gdzie jednak częste pojawianie się utworu nie ma wpływu na jego popularność u mnie.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
22.02.2018 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Archiwum
Prosimy o więcej!
23.09.2018 03:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Archiwum
prz_rulez napisał(a):Na ile miała kiedyś u was wpływ popularność danego utworu w mediach?
Na mnie bardzo mały, jako że dla mnie media to tylko LP3. I wtedy to też raczej nie jej popularność lecz tylko fakt dodania do zestawu ma wpływ.
23.09.2018 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #48
RE: Archiwum
prz_rulez napisał(a):Prosimy o więcej!
na razie brak czasu mi uniemożliwia dodawanie więcej notowań, ale może kiedyś.
23.09.2018 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Archiwum
Jeśli masz gdzieś notatki, to wrzuć na skan, a ja je mogę spisać Icon_wink
23.09.2018 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #50
RE: Archiwum
To podaj maila na priv Icon_smile
25.09.2018 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #51
RE: Archiwum
prz_rulez napisał(a):Jeśli masz gdzieś notatki, to wrzuć na skan, a ja je mogę spisać Icon_wink
a jeszcze niedawno nie miałeś na nic czasu Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2018 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości