Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 240: 10.08.2007
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 240: 10.08.2007
Notowanie 240: 10.08.2007

01. 01. 06. BLOC PARTY - Hunting for Witches (4)
02. 03. 03. ARCADE FIRE - No Cars Go
03. 09. 02. ROISIN MURPHY - Overpowered
04. 02. 08. MUSE - Map of the Problematique
05. 05. 04. YEAH YEAH YEAHS - Down Boy
06. 07. 05. IRON & WINE - Boy with a Coin
07. 15. 04. LOS CAMPESINOS - You! Me! Dancing!
08. 04. 07. KINGS OF LEON - Fans
09. 11. 04. SIMIAN MOBILE DISCO - I Believe
10. NE. 01. KANYE WEST - Stronger

11. 06. 07. THE GO! TEAM - Grip Like a Vice
12. 12. 03. KT TUNSTALL - Hold On
13. 08. 06. TORI AMOS - Bouncing off Clouds
14. 10. 06. PLACEBO - Running Up That Hill
15. 14. 05. AMERIE - Gotta Work
16. 18. 02. KASIA NOSOWSKA - Nerwy i Wiktoriańscy Lekarze
17. 19. 02. M.I.A. - Boyz
18. 20. 04. AMY WINEHOUSE - Tears Dry on Their Own
19. 13. 10. THE SMASHING PUMPKINS - Tarantula
20. 25. 02. HARD-FI - Suburban Knights

21. 16. 14. THE WHITE STRIPES - Icky Thump
22. 17. 09. ART BRUT - Direct Hit
23. 23. 17. BJORK - Earth Intruders
24. NE. 01. EDITORS - An End Has a Start
25. 27. 24. KINGS OF LEON – On Call
26. 26. 32. BLOC PARTY – The Prayer
27. 22. 14. ARCADE FIRE - Intervention
28. 29. 02. KATE NASH - Foundations
29. NE. 01. MARYLIN MANSON - Putting Holes in Happiness
30. NE. 01. KANO FEAT. CRAIG DAVID - This Is the Girl


31. 35. 13. INTERPOL - The Heinrich Maneuver
32. NE. 01. INTERPOL - Mammoth
33. 24. 08. BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB - Berlin
34. 31. 22. BLOC PARTY - I Still Remember
35. 32. 15. DIZZEE RASCAL - Sirens
36. 33. 39. MUSE – Knights of Cydonia
37. 30. 14. KASIA NOSOWSKA - Era Retuszera
38. 34. 02. THE CORAL - Who's Gonna Find Me
39. 21. 05. BRIGHT EYES - Hot Knives
40. 28. 03. DIZZEE RASCAL - Pussyole (Oldskool)

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
14.08.2007 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
przyznam, że czekałem na Twoja listę, bo jest jedną z moich ulubionych tutaj (obok Greg'a i vingoe) Icon_smile2

hoho. no i ciągle mamy aż 4 wspólne utwory w naszych top 10 Icon_smile2
14.08.2007 05:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
kolejne dobre nowosci choc kanye west nie spodobal mi sie za bardzo az tak zeby sobie do playlisty dodac a kano musze przesluchac skoro widze to na twojej liscie. Nowy MM i Interpol u mnie tez juz na playliscie. aa i to M.I.A. musze wkoncu przesluchac.

i 3 single Bloc Party w top 40 mmmmmmmm....
cala lista jak zwykle dobra.. bardzo dobra, jak ja to sobie nazywam roznorodnosc gatunkowa i z kazdego gatunku dobra muzyka Icon_smile

ps aaa po los campesinos(!) tez jest wykrzyknik!!! Icon_wink2

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
15.08.2007 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Kanye West Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Tego bym się w życiu nie spodziewał...
Pozostałe nowości budzą już nieco lepsze uczucia. Ta z 30 może być interesująca, albo wręcz przeciwnie, bo Craiga Davida słyszałem już zarówno w niezłych piosenkach, jak też w bardzo słabych kawałkach...
Oczywiscie najbardziej cieszy mnie debiut Editors. Manson jest całkiem niezły, ale nie dorównuje poprzedniemu singlowi. Interpol jeszcze nie słyszałem, a już od dawna zabieram się do tej nowej płyty...

Pierwsze dwie pozycje podobają mi się coraz bardziej, natomiast do miejsca trzeciego zniechęcił mnie denerwujący klip. Sam utwór też za bardzo mi się nie spodobał...
Kate Nash coś marnie awansuje...
Będę się starał poznać w tym tygodniu jak najwięcej utworów z Twojej listy.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2007 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
no wiadomo juz ze powoli z indie revolution zaczyna rozwijac sie moda na electro, ten caly new rave, w polsce to sie nazywa indie-chuj-elektro i cos w stylu r'n'b, nastepna plyta wokalisty snow patrol - electronic-dance, a bloc party - r'n'b Icon_biggrin odjazd

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
15.08.2007 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Greg napisał(a):kolejne dobre nowosci choc kanye west nie spodobal mi sie za bardzo az tak zeby sobie do playlisty dodac a kano musze przesluchac skoro widze to na twojej liscie. Nowy MM i Interpol u mnie tez juz na playliscie. aa i to M.I.A. musze wkoncu przesluchac.

i 3 single Bloc Party w top 40 mmmmmmmm....
cala lista jak zwykle dobra.. bardzo dobra, jak ja to sobie nazywam roznorodnosc gatunkowa i z kazdego gatunku dobra muzyka Icon_smile

ps aaa po los campesinos(!) tez jest wykrzyknik!!! Icon_wink2
nowy singiel Kano moze nie jest najlepszy, bo to taki hip-hop/pop do MTV, ale refren tej piosenki cholernie mi wpadl w ucho Icon_mrgreen

Los Campesinos!, ok nastepnym razem tak napisze, ale tych wykrzykników to juz mialem dzis/wczoraj sporo, bo w Hard Rock Cafe koncert dal !!! (Chk Chk Chk) i dali takiego czadu, ze myslalem, ze publika dostanie zbiorowego orgazmu Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
15.08.2007 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):Kanye West Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Tego bym się w życiu nie spodziewał...
Pozostałe nowości budzą już nieco lepsze uczucia. Ta z 30 może być interesująca, albo wręcz przeciwnie, bo Craiga Davida słyszałem już zarówno w niezłych piosenkach, jak też w bardzo słabych kawałkach...
Oczywiscie najbardziej cieszy mnie debiut Editors. Manson jest całkiem niezły, ale nie dorównuje poprzedniemu singlowi. Interpol jeszcze nie słyszałem, a już od dawna zabieram się do tej nowej płyty...

Pierwsze dwie pozycje podobają mi się coraz bardziej, natomiast do miejsca trzeciego zniechęcił mnie denerwujący klip. Sam utwór też za bardzo mi się nie spodobał...
Kate Nash coś marnie awansuje...
Będę się starał poznać w tym tygodniu jak najwięcej utworów z Twojej listy.
heh, Kanye West robi dobry pop, lubie go sluchac, ale wiadomo, ze to nie The Roots Icon_razz
o Kano feat. Craig David juz pisalem, o Editors tez, co do Mansona to jednak wole ten singiel, chociaz o jego nowej plycie to mam jak najgorsze zdanie Icon_wink2 plyta Interpolu to dla mnie rozczarowanie roku, nie jest to zla plyta, taki sredniak, ale po Interpolu oczekiwalem co najmniej znakomitej plyty.
Roisin Murphy przekonala mnie do siebie wlasnie tym singlem, czekam z niecierpliwoscia na jej koncert w pazdzierniku, a teledysk jest dla mnie sympatyczny Icon_wink2 Kate Nash moze jeszcze podskoczyc... co do poznawanie utworów z mojej LP to prosze sie przygotowac na dosc duzy rozrzut gatunkowy, jak juz napisal Greg Icon_mrgreen

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
15.08.2007 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Campari napisał(a):Hard Rock Cafe koncert dal !!! (Chk Chk Chk) i dali takiego czadu, ze myslalem, ze publika dostanie zbiorowego orgazmu Icon_lol

no tak, a ja to na to nie chcialem jechac, koncert z tego co wiem nawet byl tani, nie chcialem, a tu od kilku tygodni ich album coraz bardziej mi sie podoba, choc na liscie to cinko. pozazdroscic, mmmm.

ps. chk chk chk, a z tego co kiedys wyczytalem, to ze najbardziej oryginalny sposob na wymowienie nazwy tego zespolu to UWAGA trzy pierdniecia Icon_biggrin

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
15.08.2007 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ciekawe do ilu tygodni dotrwaja Rycerze Icon_smile2.
"The Prayer" w ogole mi sie nie podobal i dlatego lidera nawet jeszcze nie znam. Chyba jedyna szansa na razie, to ze gdzies przypadkiem uslysze.
natomiast nowa Nosowska to musze sobie w koncu sciagnac.
15.08.2007 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
gdybym byl bardzo krytyczny, stwierdzilbym "o boze! same koszmarki w czolowce!" ale ze az tak krytyczny nie jestem to powiem tylko ze to nie są moje ulubione utwory.
m.i.a. skromnie, acz do góry, co mnie bardzo dziwi akurat na Twojej liscie. szkoda, ze oldskool prawdopodobnie wyleci, bo to całkiem niezły kawałek
15.08.2007 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Największe zaskoczenie tej listy dla mnie to KANYE WEST

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.08.2007 05:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):gdybym byl bardzo krytyczny, stwierdzilbym "o boze! same koszmarki w czolowce!" ale ze az tak krytyczny nie jestem to powiem tylko ze to nie są moje ulubione utwory.
niestety/stety ale MTV i Vivy nie ogladam, a Eski nie slucham

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
15.08.2007 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Campari napisał(a):
prz_rulez napisał(a):gdybym byl bardzo krytyczny, stwierdzilbym "o boze! same koszmarki w czolowce!" ale ze az tak krytyczny nie jestem to powiem tylko ze to nie są moje ulubione utwory.
niestety/stety ale MTV i Vivy nie ogladam, a Eski nie slucham
złośliwy jesteś. to tak dla Twojej wiadomosci: Eski nie slucham, a MTV i Vivy slucham tylko w drodze pilotem do VH1 i 4fun.tv

ale faktem jest, że chyba nie jestem typowym fanem rocka, bo albo "lecę" za bardzo w mistykę albo, jak to nazwałem, w "bajabongo" (czyli coś takiego jak The Grates, Hadouken!, Operator Please czy singielek Architecture in Helsinki)
15.08.2007 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
prz_rulez napisał(a):złośliwy jesteś
fakt, jestem Icon_cool2

prz_rulez napisał(a):ale faktem jest, że chyba nie jestem typowym fanem rocka, bo albo "lecę" za bardzo w mistykę albo, jak to nazwałem, w "bajabongo" (czyli coś takiego jak The Grates, Hadouken!, Operator Please czy singielek Architecture in Helsinki)
takie "bajabongo" to ja polykam od czasu do czasu jako przystawke, z ta mistyka nie wiem o co chodzim, przyznam uczciwie...
ja za rockiem nie przepadam Icon_mrgreen lubie przede wszystkim zespoly/artystow, ktorzy cos wnosza do muzyki, albo chociaz staraja sie wniesc, albo po prostu przekazuja swoje emocje. Od wczoraj wiem, ze !!! maja taki zamiar i calkiem niezle im idzie
nawet Justin sie stara troche zmienic pop Icon_biggrin3 a juz np. takie Velvet Revolver to dla mnie klasyczny przyklad skoku na kase i kwintesencja tego czego w muzyce nie znosze...

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
15.08.2007 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
dobrze rozumiem Twoje podejscie, ale ja akurat inaczej odbieram podejscie VR - jako kilku facetow ktorzy po prostu lubia to co robia. A przy okazji ja tez lubie to co oni robia, po prostu mam przyjemnosc ze sluchania ich muzyki.
15.08.2007 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
mistyka? po 1. takie zespoly jak enigmatyczne placebo po 2. cos w stylu wt, evanescence, nightwish (ale tego jeszcze z tarją), vena valley etc.
15.08.2007 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości