Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /08.08.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /08.08.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Kolejny piątek wakacji… wydawałoby się, że na liście sezon ogórkowy, bo rzeczywiście tak było do wczoraj. Miałem przygotowane parę nowości, ale to takich byle coś było… bo nie były one jakieś super. Dziś od rana za sprawą listy Tadzia wszystko stało się inaczej i nie mogłem się zdecydować które utwory wrzucić na listę. Morcheeba czy choćby kolejny numer Czesława to te nagrania, które przegrały tą bitwę... no cóż... nie dziś może za tydzień. A przechodząc do samej listy... Pierwsze dwa miejsca zachowały swoje dotychczasowe osiągnięcia nie zmieniając pozycji. Na trzecim.. ku uciesze 1981...no właśnie.. Icon_smile2 Dalej awans Portishead i niewielki spadek Coldplay - Viva la Vida (za to duży spadek zanotował drugi - chyba ten ulubiony kawałek ku3y - Violet Hill). Duży awans Kid Rock... także jak widzicie, wszystko na co najpierw narzekam osiąga u mnie sukcesy... Icon_biggrin3 Pierwsza nowość na liście to za sprawą listy Tadzia... Opole wylansowało niezły przebój wg mnie. Kolejne nowości to MGMT oraz skromnie wchodzący tylnymi drzwiami Schiller... Duże awanse, duże spadki.. ogółem dużo się dzieję. To ja życzę wam udanych urlopów kto tam jeszcze będzie miał. Icon_wink2

Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł
01. 01. 03. Garou - Burning
02. 02. 04. The Verve - Love is Noise
03. 17. 02. Katy Perry - I Kissed A Girl
04. 08. 04. Portishead - The Rip
05. 03. 04. Coldplay - Viva La Vida
06. 05. 04. Eddie Vedder - Society
07. 16. 02. Kid Rock - All Summer Long
08. 09. 03. Duran Duran - Skin Divers
09. NE. 01. De Press - Juhas
10. 04. 04. Plateau & Renata Przemyk - Nic nie Pachnie jak Ty

11. 06. 04. Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
12. 10. 04. Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka
13. 11. 04. Stachursky - Jedwab
14. NE. 01. MGMT - Electric Feel
15. 12. 03. Tomasz Karolak - Zabiorę Cię
16. 13. 04. Anna Maria Jopek & Mieczysław Szcześniak - Czekaj na Wiatr
17. 14. 04. A Fine Frenzy - Almost Lover
18. 07. 04. Coldplay - Violet Hill
19. 15. 04. Kleerup with Titiyo - Longing For Lullabies
20. NE. 01. Schiller - Let Me Love You


Z listy wypadli:

Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
Ania Dąbrowska - Nigdy Więcej nie Tańcz ze Mną
Amy MacDonald - This is the Life
08.08.2008 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Szkoda, że nie pojawił się Czesław ani Morcheeba. Znam i lubię te numery, liczę, że mają szansę w przyszłości pojawić się na liście. Obecne nowości są raczej mi nieznane prócz MGMT. Ketty zdobywa coraz większą popularność na forum, muszę w końcu przesłuchać ten plik, w końcu mam na dysku. Garou nie bawi mnie, za to Verve wiecznie drugie. U mnie było tak samo. Portishead niby z przypadku i jako wyjątek, a już na 4 miejscu. Czasem nie rozumiem twojego nastawienia Icon_razz2 Mam nadzieję, że chociaż teraz nie zaprzeczysz tak jak w naszej rozmowie, że We Carry On nie ma szans na pojawienie się na liście Icon_biggrin
Oczko w górę zalicza kolejny mój faworyt czyli Durani.
Tak, nie myśl sobie, że ten spadek boli tylko Kubę, spadek Coldplay rzecz jasna. Co do Vivy liczyłem, że trochę dłużej na podium pobędzie, sądziłem, że jesteś kolejnym superfanem tego letniego nagrania, ale i tak jest świetnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.08.2008 09:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
saferłel napisał(a):Czasem nie rozumiem twojego nastawienia Icon_razz2 Mam nadzieję, że chociaż teraz nie zaprzeczysz tak jak w naszej rozmowie, że We Carry On nie ma szans na pojawienie się na liście Icon_biggrin
Szczerze? Nie... chyba że naprawdę się wsłucham w niego i mi się spodoba... Icon_razz Na razie przesłuchiwać nie mam zamiaru... mam inne priorytety akurat. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Co do Vivy liczyłem, że trochę dłużej na podium pobędzie, sądziłem, że jesteś kolejnym superfanem tego letniego nagrania, ale i tak jest świetnie.
Wiesz, czasem tak bywa, że ktoś komuś musi ustąpić.. tak naprawdę całe TOP 10 to istne podium dla mnie.
08.08.2008 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nie mogę z tobą Icon_razz2 Nawet nie znasz jeszcze We Carry On!, a zresztą Icon_biggrin, ah te konwersacje z tobą na temat muzyki tutaj czy na gg są bezcenne Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.08.2008 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):za to duży spadek zanotował drugi - chyba ten ulubiony kawałek ku3y - Violet Hill
uuu, szkoda. to najwiekszy ich przeboj na mojej liscie.
"Jedwab" - jak mozesz! za tą przeróbkę powinno sie Stachurskiemu zakazac wydawania kolejnych nagran.
trzymam kciuki za Vervów.
szkoda, że "Dlaczego" wypadlo.
08.08.2008 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Dla siebie wybieram Icon_biggrin3
Cytat:02. 02. 04. The Verve - Love is Noise
03. 17. 02. Katy Perry - I Kissed A Girl
05. 03. 04. Coldplay - Viva La Vida
07. 16. 02. Kid Rock - All Summer Long
14. NE. 01. MGMT - Electric Feel
17. 14. 04. A Fine Frenzy - Almost Lover
Szkoda tylko, że Coldplay w dół Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.08.2008 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):02. 02. 04. The Verve - Love is Noise
03. 17. 02. Katy Perry - I Kissed A Girl
Świetnie! Piękny awans Katy, i The Verve pięknie się trzymają na podium! (Szkoda, że nie pokonali Garou)
Paweł napisał(a):14. NE. 01. MGMT - Electric Feel
Ta nowość najbardziej mnie rusza. Świetnie!
08.08.2008 04:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ładnie, ładnie. Top 3 znowu świetne a i Kid Rock mocno w górę Icon_smile

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
09.08.2008 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Nie mogę z tobą Icon_razz2 Nawet nie znasz jeszcze We Carry On!
Nie wszystko musi mi się podobać.. są pewne zespoły, których po prostu nie trawię i nie chcę poznawać nowych kawałków... to był akurat wyjątek ale to dlatego, że był tak wychwalany na forum.
ku3a napisał(a):"Jedwab" - jak mozesz! za tą przeróbkę powinno sie Stachurskiemu zakazac wydawania kolejnych nagran.
No cóż.. wpada w rytm... A kto kto śpiewa w wersji oryginalnej?
ku3a napisał(a):trzymam kciuki za Vervów.
Z pewnością jeszcze pobędą... Icon_smile2
ku3a napisał(a):szkoda, że "Dlaczego" wypadlo.
... i nie spytasz nawet dlaczego? Icon_lol
aaktt napisał(a):Szkoda tylko, że Coldplay w dół Icon_frown
Violet Hill rzeczywiście mocno w dół... znudził mi się i tyle. Co do Viva la Vida to kawałek nadal zachwyca, musiałem jednak ustąpić... u mnie miejsce 5-te jest też miejscem bardzo dobrym.
1981 napisał(a):Świetnie! Piękny awans Katy, i The Verve pięknie się trzymają na podium! (Szkoda, że nie pokonali Garou)
Spokojnie... jeszcze mają czas... Icon_razz
1981 napisał(a):Ta nowość najbardziej mnie rusza. Świetnie!
Jak widać mnie też. Icon_smile2
chris975 napisał(a):Top 3 znowu świetne
Cóż.. w tej kwestii akurat mamy podobne gusta (co do tych zespołów) chyba, więc trudno żeby było inaczej.
chris975 napisał(a):Kid Rock mocno w górę Icon_smile
Dziś słuchając tego utworu stwierdziłem, że jednak trochę go przeceniłem... owszem, jest dość fajny... ale czy jest on na tyle dobry żeby stał się hitem wakacji? (tak go Marcin Jędrych w RMF-ie zapowiadał na przebój lata 2008).
09.08.2008 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Cytat:Violet Hill rzeczywiście mocno w dół... znudził mi się i tyle. Co do Viva la Vida to kawałek nadal zachwyca, musiałem jednak ustąpić... u mnie miejsce 5-te jest też miejscem bardzo dobrym.
Violet Hill mnie nie rusza. U mnie nie ma już go na liście od dobrego miesiąca, jeśli nie dłużej ^_^
Wiem, że #5 jest miejscem bardzo wysokim, ale boję się, że to początek jakiejś lawiny spadkowej dla VLV Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2008 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Nie bój się.. nie zapowiada się na razie... chociaż.. u mnie nigdy nic nie wiadomo. Icon_wink2
10.08.2008 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Krzemień Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
Cieszy mnie obecność wielu rockowych kawałków na Twojej liście, jednak niestety takiego rocka nie trawię :/ Szkoda, że wypadło Zabili Mi Żółwia.

Let's rock the world!
12.08.2008 09:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Krzemień napisał(a):Cieszy mnie obecność wielu rockowych kawałków na Twojej liście, jednak niestety takiego rocka nie trawię :/ Szkoda, że wypadło Zabili Mi Żółwia.
Wiesz... komentując inne listy natrafiasz na różne kawałki, jedne Ci się podobają inne nie.. założę się że zbliżysz swój gust do mojego po paru tygodniach przebywania na mycharts. Icon_mrgreen
12.08.2008 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Cytat:20. NE. 01. Schiller - Let Me Love You
Chodzi za mną to nagranie. Icon_smile2
Cieszą mnie spadki w drugiej 10-tce, no może poza poz. 11 i 16.
12.08.2008 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Ale oba nagrania już raczej małe szanse mają na wejście wyżej.
14.08.2008 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #16
 
Paweł napisał(a):14. NE. 01. MGMT - Electric Feel
To mi się podoba! Mój ex-no.1 debiutuje i mam nadzieję, że od teraz będzie szalał zdecydowanie wyżej Icon_smile2
15.08.2008 02:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Się okaże.. zaraz robię kolejne notowanie. Icon_wink2
16.08.2008 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości