Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #361
RE: Skoki narciarskie
Ja i tak oglądałem bez głosu więc wolałem w TVP1, bo było minimalnie wcześniej (chyba jakieś 2-3 sekundy, ale może nawet nieco więcej).
08.10.2021 09:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #362
RE: Skoki narciarskie
EVENo napisał(a):Za komentarzem Szczęsnego nikt normalny tęsknić nie będzie
Akurat ten gość dla mnie jest OK, natomiast odkąd dołączył do ekipy ulubieniec władzuchny red. Przemysław, z trudem oglądało mi się zawody.
Ale że co, na publicznej już nie będzie, czy będzie tu i tu?

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2021 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #363
RE: Skoki narciarskie
Też oglądam bez głosu, bo:
- wolę muzykę
- niestety każdy komentator w tym kraju popada w rutynę (i trudno się dziwić przy tej dyscyplinie, choć mogliby trochę przenieść trochę więcej uwagi z tego, co się dzieje na ekranie, na to, co mają np. w podręcznikach do historii)
- w Playerze najlepszą opcją jest surowa transmisja, bez reklam i opcjonalnie komentarza (gdy skaczą z Niżnym to nawet posłucham, bo mają fajnego didżeja, Zakopane z kolei to jest pod względem muzycznym katastrofa)

Natomiast czasem zdarzy mi się obejrzeć studio przed lub po i tutaj Eurosport przegonił rywala bezlitośnie już lata temu.

Radio Epsilon
08.10.2021 10:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #364
RE: Skoki narciarskie
neo01 napisał(a):Ale że co, na publicznej już nie będzie, czy będzie tu i tu?
Na publicznej tylko zawody w Polsce (pewnie jakaś umowa ze związkiem).
neo01 napisał(a):Akurat ten gość dla mnie jest OK
Na początku też wydawał mi się OK, ale szybko okazało się, że on każdy skok komentuje dokładnie tym samym zestawem słów. A przegrał u mnie na pełnej linii gdy dali mu komentować zawody kobiet na Igrzyskach Olimpijskich i przygotował się do tej roli, jak to się u mnie na Śląsku mówi, choby wcale.

Radio Epsilon
08.10.2021 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #365
RE: Skoki narciarskie
Próbowałem słuchać bez komentarza, ale to jednak nie to, jakoś nie czuję wtedy tych wszystkich emocji, dlatego tym bardziej się cieszę, że nie będę już skazany na reżimówkę, a to, że przy okazji dostali prztyczek w noc, tym bardziej cieszy Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2021 11:03 AM przez neo01.)
08.10.2021 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #366
RE: Skoki narciarskie
Niezły szok.
Co prawda i tak oglądałem na Eurosporcie, na TVP nie da się oglądać, ale trzeba przyznać że zaskoczyli.
Ciekaw jestem tylko - przestało się opłacać, czy po prostu TVN zapłacił więcej niż TVP dawało? (albo po prostu wykorzystali wreszcie to, że TVN i Eurosport mają jednego właściciela).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.10.2021 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #367
RE: Skoki narciarskie
Miszon napisał(a):Ciekaw jestem tylko - przestało się opłacać
To na pewno nie, przecież to wciąż nasz sport narodowy Icon_razz2
Miszon napisał(a):wykorzystali wreszcie to, że TVN i Eurosport mają jednego właściciela
A to to na pewno - wyczuli koniunkturę i to wykorzystali Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2021 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #368
RE: Skoki narciarskie
neo01 napisał(a):To na pewno nie, przecież to wciąż nasz sport narodowy
Niby tak, ale taka piłka nożna przykładowo się w otwartym kanale nie opłaca (dlatego przez wiele lat Ligi Mistrzów nie było w TVP). Tzn reprezentacja jeszcze owszem (zdaje się na styk), ale puchary kompletnie nie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.10.2021 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #369
RE: Skoki narciarskie
Wczoraj i przedwczoraj były mecze półfinałowe Ligi Narodów w otwartej TVP. Myślę, że skoki "sprzedają się" lepiej.
Miszon napisał(a):dlatego przez wiele lat Ligi Mistrzów nie było w TVP
Jesteś pewny? Odkąd pamiętam, zawsze w środę były mecze (przez jakiś czas chyba też Puchar UEFA, ale nie jestem pewien).

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2021 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #370
RE: Skoki narciarskie
Tu jest np info że w 2018 jeden mecz TVP odkupowała od Polsatu:
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,23811...wizji.html

Tutaj, że 2012-2015 było w TVN, które przejęło to od Polsatu:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/li...lska-pilke

Zawsze jakiś tam jeden mecz pokazywali, chociaż w sumie nie jestem pewien czy nie było jakiejś przerwy. Bo coś mi kołacze się, że przez pewien czas było tylko na kanałach płatnych i przez to odzwyczaiłem się od oglądania LM, bo jak wróciła to już nie oglądałem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2021 03:52 PM przez Miszon.)
08.10.2021 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #371
RE: Skoki narciarskie
No, przez kilka lat mogło nie być w ogóle, ale to max. Na pewno nie było to wiele lat...
A w 2012-2015 to w NSporcie były mecze, pamiętam, że wtedy oglądałem nielegalne transmisje w necie, ale wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że w TVP nadal była LM, choćby mecz Borussi z Realem, w którym Lewy strzelił czteropak Icon_smile
I nawet z tego pierwszego linku wynika, że TVP jest bliskie wykupienia środowych spotkań. Czyli, tak jak pisałem, raczej zawsze, czy prawie zawsze w środy była LM w TVP.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2021 04:13 PM przez neo01.)
08.10.2021 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #372
RE: Skoki narciarskie
Być może, nie pamiętam kiedy oglądałem jakiś mecz LM (OK, chyba raz się trafiło w tym roku, ale to po przerwie na pewno dłuższej niż pandemia), więc się w sumie może mylę.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2021 05:59 PM przez Miszon.)
08.10.2021 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #373
RE: Skoki narciarskie
neo01 napisał(a):jakoś nie czuję wtedy tych wszystkich emocji
Z komentarzem większe emocje? Kompletnie tego nie czuję.
08.10.2021 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #374
RE: Skoki narciarskie
Komentarz podgrzewa emocje, to chyba naturalne.

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2021 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #375
RE: Skoki narciarskie
Dla mnie to tylko przekaz informacji.
08.10.2021 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #376
RE: Skoki narciarskie
Wydarzenie historyczne: po raz pierwszy w historii skoczek z Turcji awansował do konkursu PŚ!
Brawa!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.11.2021 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #377
RE: Skoki narciarskie
(27.02.2021 07:15 PM)EVENo napisał(a):  ZŁOTO! ZŁOTO! ZŁOTO!

500(2) 500(2) 500(2)
25.02.2023 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #378
RE: Skoki narciarskie
- Wiesz, że jesteś najstarszym mistrzem świata w historii?
- Dwa lata temu też przecież byłem
25.02.2023 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #379
RE: Skoki narciarskie
Gratulacje dla Piotra! Icon_biggrin
W sumie nawet nie pamiętałem, że bronił tytułu. Naprawdę niesamowitą generację skoczków mamy...

WOLNE MEDIA!!!
25.02.2023 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #380
RE: Skoki narciarskie
Niby świetne się to oglądało, ale...
Niby fajnie, że raz na 2 lata najlepsi skoczkowie mogą zmierzyć się na małych skoczniach, które nigdy nie wybaczały błędów, ale dziś to jest już trochę folklor, a przeliczniki wiatru wypaczają wszystko, bo nie są przystosowane do takich rozmiarów.
neo01 napisał(a):Naprawdę niesamowitą generację skoczków mamy
szkoda, że peselu nie da się oszukać i zaraz może być dziura...
ale dla Piotra pesel to pewnie ta śmieszna wiejska partia więc może za 2 lata kolejny raz zostanie najstarszym mistrzem świata.
A od siebie powiem tylko tyle, że oglądanie skoków tylko od święta jest w sumie dobre, bo jest właśnie świętem.
Oby zawsze tak dużym jak dziś.
26.02.2023 02:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości