Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #41
RE: Skoki narciarskie
Mam nadzieję, że Kamil Stoch już tego zwycięstwa z rąk nie wypuści. Jupi
A trzeba przyznać, że druga lokata Hayböcka to podobnej miary sensacja jak na normalnej skoczni prowadzenie Stefanka po pierwszej serii.
Tylko nie oszukujmy się Hula zdecydowanie bardziej wtedy skorzystał z korzystnego wiatru (który niby też miał w drugiej serii, ale ten już go nie poniósł). Icon_rolleyes
Dzisiaj różnice w powiewach są minimalne i akurat najbardziej niekorzystne warunki wśród czołowych zawodników miał nasz lider Pucharu Świata i dzięki temu mimo nie najdłuższego skoku, prowadzi zdecydowanie. Icon_cool
17.02.2018 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #42
RE: Skoki narciarskie
Noi Wellinger pokonany, po skoku myślałem że nie uda mu się go przeskoczyć ale jednak ...i to o ponad 3pkt. WOW!!! Jestem mega dumny i szczęśliwy, zwłaszcza że Kamil odebrał dziesiąte złoto dla Niemiec. SUPER!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2018 05:02 PM przez Marcineq.)
17.02.2018 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
RE: Skoki narciarskie
Brawo Kamil.
Obronił złoty medal olimpijski!
to jest olbrzymi sukces.
dobrze, że ten prawdopodobnie jedyny medal dla Polski ma kolor złoty Icon_biggrin
17.02.2018 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #44
RE: Skoki narciarskie
Drżałem gdy Wellinger skoczył na 142-gi metr! Icon_rolleyes Myślałem, że złoto odleciało bezpowrotnie? I gdyby nie liczenie punktów za wiatr, to tak by się faktycznie stało.
I zgodnie z oczekiwaniami Austriak nie wytrzymał presji, podobnie zresztą jak Kubacki (a już nie pisałem o nim wcześniej żeby nie zapeszyć), który był piąty i do medalu tracił niecałe dwa oczka. A Norwegowie tym razem mogą czuć lekki niedosyt, bo miejsca trzecie, czwarte i piąte to ciut za mało? Icon_rolleyes Przynajmniej jednak mają kolejny brąz, znowu zdobyty przez Wąsacza. Icon_wink
Wniosek na drużynówkę, faworytami chyba nadal ekipa skandynawska, a Polacy i Niemcy powalczą o srebro. Icon_idea Na razie bowiem ani Słoweńcy, czy też Austriacy oraz Japończycy nie wyglądają o wiele lepiej od wcześniej wspomnianych ekip.

PS: ciekaw jestem co zrobią internetowi hejterzy, pewnie wezmą się za pozostałą część naszej drużyny? Icon_eek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2019 01:17 PM przez Sundrajta.)
17.02.2018 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #45
RE: Skoki narciarskie
Tomekk napisał(a):dobrze, że ten prawdopodobnie jedyny medal dla Polski ma kolor złoty
Bez przesady, z tymi wynikami co dziś mamy pewny brąz w konkursie drużynowym, a może być tylko lepiej. Icon_lol Chyba że znowu będzie mocno wiało?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2018 04:32 PM przez Sundrajta.)
17.02.2018 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Skoki narciarskie
Cóż... Tym razem było u mnie bardziej uff niż hurra
I tylko wciąż Stefana żal...
17.02.2018 04:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Skoki narciarskie
Walczyliśmy jak lwy, a polegliśmy jak antylopy
Jak widać, pomimo braku medalu Dawida Kubackiego nie opuszcza dowcip.
24.02.2019 06:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #48
RE: Skoki narciarskie
O, a tu jest osobny temat dla skoków Icon_biggrin Szkoda, że wcześniej go nie zauważyłem Icon_razz2

No niestety, Innsbruck nie był dla nas szczęśliwy. Konkurs indywidualny nie rozczarował tak bardzo, wszak medale są tylko trzy, a kandydatów wielu. Drużynówka to jest jednak klęska, która chyba przesądza o tym, kogo szkolić będzie Stefan Horngacher w kolejnym sezonie.

Największą porażką Polski na tych MŚ jest jednak fakt, że już teraz nie mamy szans na medal w konkursie mieszanym. Olewka kobiecych skoków zarówno przez zarząd PZN-u, jak i kibiców w naszym kraju jest dla mnie bolesna. Jak się nam jakimś cudem trafi Małysz w sukience, to zobaczycie jak nagle się wszyscy zaczną jarać PŚ Pań Icon_razz2 Ja obserwuje te zawody od wielu lat i jest to bardzie ciekawe doświadczenie - czuję się jakby wiele z tych dziewczyn dorastało na moich oczach. Dziś już są kobietami Icon_smile Niestety, prędzej wymienię 40 nazwisk reprezentantek innych krajów, niż przypomnę sobie jak nazywają się nasze. Przykre to.

Co do MŚ jeszcze, to trzymam kciuki za medal Kamila na średniej - to może być ostatnie ważne trofeum w jego karierze. Liczę też na dobry występ Kubackiego, który od 10 lat jeździ na wielkie imprezy w roli faworyta na normalnej skoczni Icon_lol W tym roku jednak już nie tyle co obiekt 90-metrowy mu leży, a po prostu ma formę i nareszcie skacze w zawodach tak, jak w treningach. Powinien się liczyć w walce o medal.

Radio Epsilon
24.02.2019 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #49
RE: Skoki narciarskie
Straszna lipa wyszła Icon_confused2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.02.2019 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Skoki narciarskie
Nie wiem w sumie skąd taki hejt teraz... Pisałem jakiś czas temu na forum, że fajnie będzie gdy nasi zdobędą jakikolwiek medal drużynowy, ale cóż, nie wyszło, czwarte miejsce jest i koniec tematu. Patrzcie na Norwegów, co się z nimi stało i z ich rzeczywiście prawdziwą supremacją w zawodach drużynowych w zeszłym sezonie. Inna sprawa, że zawsze na mistrzostwach jest jakaś sensacja. Taką był Peier w konkursie indywidualnym, i nawiasem mówiąc cieszę się z tego ogromnie bo od jakiegoś czasu to najbardziej sympatyczny skoczek w całym towarzystwie.
25.02.2019 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Skoki narciarskie
Myślę, że w większości to nie jest hejt, to po prostu zwyczajnie smutne.
Jutro skoki drużynowe kobiet. Tymczasem w polskim szwabie, pardon, sztabie...
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/260...-tlumaczy/
26.02.2019 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #52
RE: Skoki narciarskie
Skoro mamy trzech skoczków w piątce PŚ to raczej trudno nie być wkurzonym na brak medalu w druzynówce...
Aczkolwiek jeszcze gorzej pewnie się czuje Ryoyu.
Co do Norwegów: w tym sezonie miewali bardzo nierówną formę, także w druzynowce (nawet zdarzyło im się nie wejsc do drugiej rundy), więc zawód chyba mniejszy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.02.2019 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Skoki narciarskie
no ale rozumiem, że to właśnie thestranglers miał na myśli - "patrzcie co się stało z ich supremacją". nie że na mistrzostwach, tylko w całym sezonie. no bo jeśli w PŚ w 4 konkursach drużynowych tylko raz byli wyżej niż na 8. miejscu to jest tragedia do kwadratu.

Ryoyu ma przynajmniej medal drużynowy.

natomiast moim zdaniem sympatycznych skoczków nie brakuje. przynajmniej sądząc po tym co prezentują przed kamerą po swoich skokach i przy jakichś wywiadach. Peier, owszem. ale ja np. lubię też Forfanga, Krafta, patrząc tylko na tych ze ścisłej czołówki. nawet Niemcy (Eisenbichler, Geiger) budzą coś na kształt szczątkowej sympatii Icon_razz.
26.02.2019 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: Skoki narciarskie
Tak, i dlatego mówienie w tym kontekście o naszej 'klęsce' jest jednak nadużyciem.
Co do Killiana to już od początku tego sezonu usadowiłem go na czele tego niepisanego 'rankingu', ale i dla mnie Kraft i Forfang to ścisła czołówka, a Geigera akurat lubię. Icon_wink
26.02.2019 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #55
RE: Skoki narciarskie
A jeszcze niedawno nie mieliśmy z kim przegrać Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
26.02.2019 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #56
RE: Skoki narciarskie
Ale za to jutro wygramy Icon_twisted
...........
........
......
....
..
....
......
MEDAL

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.02.2019 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #57
RE: Skoki narciarskie
ku3a napisał(a):natomiast moim zdaniem sympatycznych skoczków nie brakuje. przynajmniej sądząc po tym co prezentują przed kamerą po swoich skokach i przy jakichś wywiadach
sympatyczni... to kiedyś byli wszyscy. Ale kiedyś stało za to coś więcej, jakieś większe historie za nimi stały - zawsze smutny Anohen, czasami śmieszny Goldberger, żołnierz Widhoelz, anorektyk Hannavald, jakiś tam niemiecki policjant, ogólnie ludzie z jakąś historią swoją w zanadrzu. A dziś wszyscy charyzmę zastapili sympatycznościa, chudziny, modele.. oglądając dzisiaj te skoki teraz to się tęsknota odzywa wielka za tamtymi czasami.
28.02.2019 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #58
RE: Skoki narciarskie
Co się dzieje w pierwszej turze, to nie wiem. Sakala (i to nie Jaroslav) w 10-ce, a nasi gdzieś w czarnej d... Icon_confused2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2019 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #59
RE: Skoki narciarskie
A ja z innej beczki: czemu utrzymana jest skocznia K 90 w programie igrzysk i mistrzostw? Przecież to mega nudna konkurencja. Icon_rolleyes
01.03.2019 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #60
RE: Skoki narciarskie
I mega-niesprawiedliwa, jak widać na załączonym obrazku Icon_confused

Edit: jak tak dalej pójdzie, to jeszcze podium będzie Icon_biggrin
Edit 2: No i jest!!! Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Edit 3: złoto i srebro!!!!!!!!! Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

PS. Kto wyłączył tv? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2019 06:39 PM przez neo01.)
01.03.2019 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości