Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #321
RE: Skoki narciarskie
Borek Sedlak znowu nie miał jaj, żeby przerwał i odwołać zawody, ale ja miałem jaja, żeby w okolicach Boyd-Clovesa wyłączyć Eurosport i załączyć finał WOŚP Icon_razz2

Najgorsze jest to, że wszyscy później mówią, że taki konkurs nie powinien mieć miejsca. Kibice, zawodnicy, sztaby. A argumentacją FIS-u zawsze są potencjalne straty z transmisji. Przecież skoczkom też zależy na pokazaniu logo sponsora do kamery, a jakoś potrafią powiedzieć wprost, że tych zawodów nie powinno być. A przy braku kibiców na trybunach już kompletnie nic nie stało za tym, aby to ciągnąć...

Dobrze, że Murańka nie wygrał i on też się powinien z tego cieszyć - hazard uzależnia Icon_wink

Radio Epsilon
31.01.2021 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #322
RE: Skoki narciarskie
Uważam, że Murańka ma jednak potencjał być na podium, a nawet wygrać zawody. Icon_smile
01.02.2021 07:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #323
RE: Skoki narciarskie
EVENo napisał(a):żeby w okolicach Boyd-Clovesa wyłączyć Eurosport i załączyć finał WOŚP
hał der ju !!!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.02.2021 08:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #324
RE: Skoki narciarskie
No tak, jeśli ktokolwiek pomyślał, że Graneruda można w tym sezonie dogonić to po konkursach w Klingenthal chyba już wątpliwości nie ma.
Lider PŚ wygrywa w sobotę przed Stochem i Pavlovcicem, a dziś przed tymże Słoweńcem i Eisenbichlerem.
W klasyfikacji ma ponad 400 punktów przewagi nad Eisim, dalej Kamil, Piotrek, Johansson i Dawid.
07.02.2021 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #325
RE: Skoki narciarskie
Ciekawe rozważania o ewolucji stylu V i nowych stylach: H, a w przyszłości może nawet A:

https://www.sport.pl/skoki/7,65074,26762...#s=BoxOpMT

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.02.2021 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #326
RE: Skoki narciarskie
Jakoś stylu A nie widzę. Myślę że H się przebije do świata skoków, ale co do A mam poważne obawy, czy w ogóle będzie on całkiem bezpieczny.
08.02.2021 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #327
RE: Skoki narciarskie
Też wydaje się to dość absurdalne i niebezpieczne, ale kto wie jakie wprowadzą zmiany w sprzęcie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.02.2021 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #328
RE: Skoki narciarskie
Pamiętam Romorena, który pod koniec kariery skakał stylem H, może nie tak ładnie jak Ljoekelsoey, ale Ljoekelsoeya nie widziałem na żywo spod skoczni, a Romorena tak i z bliska wyglądało to bardziej ryzykownie, niż w telewizji. Za pierwszym razem myślałem, że zrobi Mazocha, a potem wciąż nie mogłem się nadziwić jak bardzo jego lot różni się od pozostałych.

Parę sezonów temu Zniszczoł tak latał, przez co sprawiał wrażenie dobrego lotnika. Szkoda, że jego kariera nie potoczyła się tak kolorowo, jak myślałem, że się potoczy.

Radio Epsilon
08.02.2021 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #329
RE: Skoki narciarskie
Mówiłem, że Stękała wygra w tym sezonie jakiś konkurs? No to prawie się nie pomyliłem Icon_wink

Radio Epsilon
13.02.2021 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #330
RE: Skoki narciarskie
W każdym razie jest duże prawdopodobieństwo, że naprawdę wygra. Icon_biggrin
No ale 2. miejsce, życiowy sukces Andrzeja, bardzo cieszy. Icon_biggrin
13.02.2021 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #331
RE: Skoki narciarskie
Jeden konkurs opuścić i stracić tak zaskakujące rozwiązanie, ech. Icon_smile
14.02.2021 06:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #332
RE: Skoki narciarskie
inżynierek napisał(a):2. miejsce, życiowy sukces Andrzeja
W uzupełnieniu dodam, że w pierwszym zakopiańskim konkursie wygrywa Kobayashi (!), a trzeci jest Lindvik. Dzień później wszystko wraca do normalności: Granerud - Lanišek - Johansson.
Ostatnie słabsze występy naszych odbijają się na klasyfikacji generalnej, w której za trójką Granerud, Eisenbichler, Stoch meldują się właśnie pozostali podiumowcy z ostatniego konkursu. Ciekawa rzecz, bo o losie zwycięzcy tegorocznego Pucharu Świata ma zdecydować to, czy do późnomarcowej Planicy odbędą się jakieś konkursy.
18.02.2021 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #333
RE: Skoki narciarskie
Miałem wrażenie, że Kamil i Ryoyu lądowali dziś w drugiej serii w tym samym miejscu, a jednak Kobayashiemu zmierzyli metr więcej.

Radio Epsilon
19.02.2021 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #334
RE: Skoki narciarskie
LOL, obejrzałem dzisiejsze skoki, po zakończonych konkursie obejrzałem klasyfikację i wyłączyłem telewizor. i teraz dopiero zobaczyłem, że Granerud został zdyskwalifikowany Icon_razz.
19.02.2021 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #335
RE: Skoki narciarskie
Marita Kramer znów we łzach...

Po wykluczeniu jej z zawodów w Rasnovie z powodu domniemanego koronawirusa, Austriaczka spadła z fotela liderki PŚ na czwarte miejsce. Bardzo chciała odbić sobie tę niesprawiedliwość na światowym czempionacie. Niestety: w drugiej serii spadła z fotela liderki na... czwarte miejsce.

Złoty medal na średniej skoczni dosyć zaskakująco zdobyła Ema Klinec ze Słowenii. Srebro dla Maren Lundby, brąz dla Sary Takanashi.

Radio Epsilon
25.02.2021 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #336
RE: Skoki narciarskie
a ta Sara reprezentuje Japonię rozumiem?
25.02.2021 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #337
RE: Skoki narciarskie
(25.02.2021 07:43 PM)thestranglers napisał(a):  a ta Sara reprezentuje Japonię rozumiem?

No... Tak. Aczkolwiek nie wiem co ma na celu pytanie o narodowość najsłynniejszej skoczkini narciarskiej w historii Icon_razz2

Radio Epsilon
25.02.2021 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #338
RE: Skoki narciarskie
nie orientuję się w kobiecej odmianie tej dyscypliny po prostu... a czemu ma takie dziwne jak na Japonkę imię?
25.02.2021 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #339
RE: Skoki narciarskie
Co to się porobiło w tym Oberstdorfie?! Icon_twisted

Granerud był jedynym zawodnikiem, dla którego wynik inny, niż złoto byłby porażką. I co? I jest szesnasty! Icon_eek
Wydawało się, że tylko ktoś wybitny pokroju Ryoyu Kobayashiego będzie go mógł powstrzymać. Ale jak widać, czasem zamiast asa w rękawie, przydaje się joker. Joker prowadzi po pierwszej serii Icon_lol

Radio Epsilon
27.02.2021 06:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #340
RE: Skoki narciarskie
EVENo napisał(a):I jest szesnasty!
Na razie. Pewnie sporo awansuje.
27.02.2021 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości