Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #261
RE: Skoki narciarskie
No i po TCS... Icon_confused2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.12.2020 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 019
Dołączył: Sep 2017
Post: #262
RE: Skoki narciarskie
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale jako, że to z powodu Murańki, to mnie to jednak śmieszy Icon_lol

Radio Epsilon
28.12.2020 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #263
RE: Skoki narciarskie
przybiła mnie ta informacja i już nie wnikałem w szczegóły. ktoś jednak wie czemu cała reprezentacja? skoro wszyscy pozostali mieli (kilka razy z rzędu!) wyniki negatywne.
jakoś jak w reprezentacji Austrii wykryto na początku sezonu, to nie wszyscy byli na aucie...
podobnie z Niemcami (Geiger).
28.12.2020 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #264
RE: Skoki narciarskie
No dokładnie, odechciewa się wszystkiego. A tak się cieszyłem na te zawody... Icon_sad

WOLNE MEDIA!!!
28.12.2020 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #265
RE: Skoki narciarskie
Teraz słyszę, że pozytywny wynik miał także fizjoterapeuta kadry Niemiec. Ale Niemcy skaczą, bo podobno... nie miał kontaktu z zawodnikami.
Śmiech ma sali - znaczy co, masował ich zdalnie, przez ekran, jak Kaszpirowski?!?!

Absurd Icon_confused2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.12.2020 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #266
RE: Skoki narciarskie
Sanepid Niemiecki chyba zatrudnił Pinkasa, bo z kilkugodzinnym opóźnieniem przyszły negatywne testy Klimka. Deutsche Wirtschaft.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
28.12.2020 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 019
Dołączył: Sep 2017
Post: #267
RE: Skoki narciarskie
Myślałem, że absurdy tej pandemii już mnie niczym nie zaskoczą, ale na koniec roku dostaliśmy fantastyczną wisienkę na torcie Icon_biggrin Taką czerwoną, okrągłą, jak nos klauna w cyrku Icon_wink

Może to dobry zwiastun dla Murańki. Małysz też raz cudownie urósł o jeden centymetr, a potem nagle zaczął wygrywać Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2020 08:14 PM przez EVENo.)
28.12.2020 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #268
RE: Skoki narciarskie
Haha. EVEno - ani chybi. Tylko ten epizod z masażem w formie teleporady to dodatkowy smaczek. Nie chcę narzekać na naszych zachodnich sąsiadów, ale podwójne standardy to taki produkt made in Germany.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
28.12.2020 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #269
RE: Skoki narciarskie
Jest spora szansa, że jednak wystartują! Icon_biggrin
https://www.sport.pl/skoki/7,65074,26643...SMT_Link_1

WOLNE MEDIA!!!
28.12.2020 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #270
RE: Skoki narciarskie
Wynik niejednoznaczny (jak rozumiem, taki wyszedł) nie jest niczym niezwykłym, sam taki miałem i powtarzałem test. Może być wiele przyczyn, a może po prostu PCR wykazał negatywny, a jakiś "szybszy" test pozytywny. Pytanie, dlaczego postąpiono tak pochopnie i zamiast czekać na jednoznaczny bądź dokładniejszy wynik podjęto tak ważną decyzję.
Po drugie, interpretacja że fizjoterapeuta nie ma kontaktu z zawodnikami jest co najmniej absurdalna.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2020 09:54 AM przez Miszon.)
29.12.2020 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #271
RE: Skoki narciarskie
Miszon napisał(a):Po drugie, interpretacja że fizjoterapeuta nie ma kontaktu z zawodnikami jest co najmniej absurdalna.
Nie jest absurdalna - to zwykły kant i oszustwo. Jeśli są zasady - to obowiązują każdego, a nie osobne zasady "Nur Fuer Deutsche"

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
29.12.2020 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 524
Dołączył: Aug 2008
Post: #272
RE: Skoki narciarskie
Oczywiste że to oszustwo, ale absurdalna jest taka próba kłamania.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.12.2020 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #273
RE: Skoki narciarskie
Miszon napisał(a):ale absurdalna jest taka próba kłamania.
Absurdalna jest z punktu widzenia postępującego zgodnie z zasadami. Wg kłamczuszków zza Odry - może jest to kreatywna interpretacja przepisów Icon_biggrin

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
29.12.2020 11:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 019
Dołączył: Sep 2017
Post: #274
RE: Skoki narciarskie
Nie twierdzę, że to był spiseg, ale cała ta sytuacja sprawiła, że człowiek jeszcze bardziej chce, aby nasi dzisiaj pokazali Niemcom gdzie ich miejsce Icon_razz2 Nawet Murańce dzisiaj będę kibicował, choć nigdy wcześniej tego nie robiłem Icon_mrgreen

Radio Epsilon
29.12.2020 04:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #275
RE: Skoki narciarskie
Miszon napisał(a):No i po TCS...
EVENo napisał(a):mnie to jednak śmieszy
ja wiem, że problemy tego rodzaju po czasie wydają się być marginalne, ale żeby aż tak szybko zachodziła ta weryfikacja? Icon_twisted

W każdym razie nasza ekipa została dopuszczona po kolejnym, tym razem w całości negatywnym badaniu na obecność Covidu.

W Oberstdorfie wygrywa Karl Geiger, który zatrzymuje rekord Norwega. Drugi jest Kamil Stoch, a trzeci Markus Lindvik, któremu ból zęba uniemożliwi start w kolejnych zawodach. Siódmy Andrzej Stękała.

W Ga-Pa zwycięża po fenomenalnym skoku Dawid Kubacki, za nim Granerud, a następnie Piotr Żyła i Kamil. W dziesiątce także Andrzej.

Po dwóch konkursach TCS wygrywa Granerud przed Geigerem, ale tuż za nimi z małą stratą nasi zawodnicy - trzeci jest Stoch, a czwarty Kubacki.
02.01.2021 08:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #276
RE: Skoki narciarskie
thestranglers napisał(a):W Oberstdorfie wygrywa Karl Geiger, który zatrzymuje rekord Norwega.
wyrównanie rekordu póki co, a poza tym to właściwie można powiedzieć, że to Kamil zatrzymał, bo to on pierwszy wyprzedził Graneruda i po jego skoku było wiadomo, że rekord póki co nie będzie wyrównany Icon_smile2.
02.01.2021 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #277
RE: Skoki narciarskie
No tak, zatrzymał marsz po rekord Graneruda.
02.01.2021 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 019
Dołączył: Sep 2017
Post: #278
RE: Skoki narciarskie
Chyba pierwszy raz w życiu przespałem konkurs noworoczny w Garmisch-Partenkirchen, ale od czego jest VOD? Icon_biggrin Udało mi się obejrzeć konkurs bez spoilerów Icon_wink
Ten wczorajszy skok Dawida przejdzie do historii. To bez wątpienia będzie jeden z najbardziej zapamiętanych momentów odkąd śledzę tę dyscyplinę. No po prostu gigant Icon_biggrin

Radio Epsilon
02.01.2021 02:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #279
RE: Skoki narciarskie
i to jeszcze jak wylądowany!! Icon_eek
02.01.2021 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 019
Dołączył: Sep 2017
Post: #280
RE: Skoki narciarskie
ku3a napisał(a):i to jeszcze jak wylądowany!!
To też jest ciekawe i zastanawia mnie, czy tylko ja to zaobserwowałem. Mam wrażenie, że poziom skoków stale rośnie i dzisiejsi sportowcy są w stanie robić rzeczy, które były niemożliwe nawet dla najlepszych te 20 lat temu. I nie mowa tu tylko o odległościach (stale rosnące skocznie), ale właśnie też o lądowaniu. Dawniej trudno było sobie wyobrazić rekordowy skok wylądowany telemarkiem, a teraz to się staje powoli standardem. Wielu zawodników potrafi bez problemu ustać za linią HS, co wcześniej nie było taką oczywistością. Oni są do tego przygotowani, bo rywalizacja tego od nich wymaga.

Radio Epsilon
02.01.2021 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości