Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Hey
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Hey
(23.09.2014 10:08 AM)thestranglers napisał(a):  nie ukrywam że przy ponad 30 propozycjach to dużo roboty, poczekam na zdanie innych, ja z kolei myślę że lista propozycji to nie płytowe składanki, w których faktycznie nie znoszę pomieszania chronologicznego
w przypadku pomieszania jakie dotychczas obowiązuje dajemy szanse każdemu numerowi, nie będzie on bowiem odbierany w żadnym kontekście historycznym co akurat sprzyja sprawiedliwemu wynikowi

Prawda, ale jak dodaję utwory na playlistę to w poszukiwaniu utworu zaglądam do każdego kolejnego folderu z płytą (choć przy większości jednak pamiętałem co jest z czego) i przy 30 kilku utworach to już trochę gorzej to wygląda.

(23.09.2014 10:08 AM)thestranglers napisał(a):  patrząc więc na listę ułożoną chronologicznie przekreśliłbym podświadomie młodsze utwory, a jednak jeden/dwa zasługują na punkty...

Ja tam się nie uprzedzam do dat wydania. Icon_razz2 Nie no to u mnie w top10 są 3 utwory z lat 90., a zaraz za nim jeszcze 2. Ale w takim np. "Is It Strange" czy "As Raindrops Fell" to naprawdę nie widzę nic szczególnego. Icon_razz2 Po prostu jakoś mało melodyjne i płaskie są te kawałki, pomimo iż jest to bardzo konwencjonalna muzyka.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.09.2014 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Hey
thestranglers napisał(a):nie ukrywam że przy ponad 30 propozycjach to dużo roboty,
w dodatku zbędnej. po co zmieniać coś co nie przysparza dodatkowej pracy thestranglersowi?
23.09.2014 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Hey
dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że zabrakło w tym zestawie jednego z moich ulubionych utworów Hey'a
mianowicie "Zobaczysz" z pierwszej płyty ;/

o! i "Mehehe" też nie ma :/
24.09.2014 05:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Hey
Hmm... dopiero teraz, na sąsiednim forum, się dowiedziałem o tym topie... Jak rozumiem już nie można zgłaszać i jestem "skazany" na to, co jest? GŁosujemy na PW?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.09.2014 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Hey
Miszon napisał(a):Jak rozumiem już nie można zgłaszać i jestem "skazany" na to, co jest? GŁosujemy na PW?
tak, ale dasz radę Icon_smile
24.09.2014 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Hey
Listoholik napisał(a):dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że zabrakło w tym zestawie jednego z moich ulubionych utworów Hey'a mianowicie "Zobaczysz" z pierwszej płyty ;/ o! i "Mehehe" też nie ma :/
a mi brakło "Czasu spełnienia" no ale to taki trochę "cover" jest, więc odrzuciłem i wybrałem dwa inne...

W ogóle wiele osób ma teraz podobne odczucia jak przy U2, że brakło tego i owego... Nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele brakowało mi utworów przy okazji Topu The Stranglers, ale cóż, przeżyłem tę załamkę Icon_wink Pamiętajcie, że to zabawa trochę w formule "the winner takes it all". Macie tylko (albo chociaż) pewność, że nie zabraknie tu Waszych dwóch ulubionych utworów artysty (jeśli nie spóźnicie się tak jak kolega Miszon Icon_wink). Od czego innego są Wasze prywatne Topy, od czego innego ten nasz. Top ma zachęcać do siebie zrozumiałą i sprawiedliwą formułą a nie odstraszać multum piosenek do przesłuchania. Kto chce ten głosuje tylko na z góry upatrzone i znane latami piosenki, kto chce ten słucha wszystkiego, nikomu przecież nie zaglądam do uszu Icon_wink Jest tylko obowiązek głosowania na 10 kompozycji, ale to akurat nie jest jakieś wyrzeczenie czy przeszkoda, jeśli przy dość mało znanym repertuarze Talk Talk przeszliśmy to bezboleśnie to najgorsze już za nami. Oczywiście gdyby trafił się artysta z kilkoma zgłoszonymi utworami to byśmy głosowali na ograniczoną ilość piosenek.
24.09.2014 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Hey
czy ktoś potrzebuje "przedłużki" terminu?
25.09.2014 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Hey
Ja zdecydowanie potrzebowałbym żeby przedłużyć głosowanie do niedzieli! Chociaż do godz. 22:00, może być ciut krócej. Bowiem inaczej nie zdołam odsłuchać całego zestawu i będę głosował wybiórczo czyli tylko na te piosenki, które znam! Icon_twisted
A przyznam szczerze, że są w repertuarze Heya piosenki kompletnie dla mnie obce. I dlatego potrzebuję kilku odsłuchów, by w miarę możliwości wszystkim dać zbliżone szanse! Icon_wink
25.09.2014 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Hey
Sundrajta napisał(a):Ja zdecydowanie potrzebowałbym żeby przedłużyć głosowanie do niedzieli!
okej, oczywiście nie ma z tym problemu
25.09.2014 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Hey
A czy moglibyśmy przesunąć go jeszcze do piątku?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.09.2014 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Hey
furbul napisał(a):A czy moglibyśmy przesunąć go jeszcze do piątku?
ok, przełóżmy więc do piątku 3 października, powiedzmy do g. 21, odnośnie terminu prezentacji to jeszcze dam znać
26.09.2014 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Hey
thestranglers napisał(a):odnośnie terminu prezentacji to jeszcze dam znać
mam nadzieję, że to będzie 6.10. nie wcześniej...
26.09.2014 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Hey
Yacy napisał(a):mam nadzieję, że to będzie 6.10. nie wcześniej...
to pierwszy pewny termin, który mi pasuje, więc czemu nie Icon_wink
27.09.2014 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Hey
mi pasuje cały tydzień oprócz piątku, soboty i niedzieli Icon_wink2
a potem może sobie być kiedy zechcesz Icon_wink2
27.09.2014 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Hey
Dzięki wielkie. Icon_smile
Już jestem po pierwszym przesłuchaniu i naprawdę fantastycznie jest posłuchać takiej muzy! Icon_idea Niedawno był top U2 i muszę przyznać, że Hey wcale nie brzmi gorzej od Irlkandczyków. Icon_surprised
Kilka piosenek sobie przypomniałem, a kilka poznałem pierwszy raz Icon_redface (takie też się znalazły) i po ich ocenie są jednak niespodzianki, w porównaniu z moją dawną hierarchią utworów tego zespołu. Icon_wink
A że mam trochę czasu, to jeszcze przynajmniej raz je wysłucham i wtedy wyślę głosy do thestranglersa.
27.09.2014 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Hey
Artur.O napisał(a):Ale w takim np. "Is It Strange" [...] to naprawdę nie widzę nic szczególnego.
Lubie ten numer, ale przyznam, ze jest sredni. i w dodatku strasznie sie zestarzał.

Ho - bez wykrzyknika. Wykrzyknik ma płyta, piosenka nie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.09.2014 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Hey
Żałuję, że nikt nie zgłosił "Co tam" Icon_sad

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.10.2014 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Hey
(30.09.2014 09:48 PM)Miszon napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Ale w takim np. "Is It Strange" [...] to naprawdę nie widzę nic szczególnego.
Lubie ten numer, ale przyznam, ze jest sredni. i w dodatku strasznie sie zestarzał.

Ho - bez wykrzyknika. Wykrzyknik ma płyta, piosenka nie.
Co do tytułu, zgadza się, nawet dzisiaj sam to zauważyłem na Wikipedii. Icon_smile
A jeśli chodzi o tę piosenkę, to właśnie dzisiaj ją słuchając uznałem, że to taki świetny bluesior, zupełnie inny od reszty utworów tej grupy! Ale na mój głos... Niestety nie mogę zdradzić takich faktów. Icon_twisted
Aha ale mogę napisać, że praktycznie nic z ich utworów nie brzmi dla mnie archaicznie wręcz przeciwnie, wszystko jest świeżutkie jak poranne pieczywo z osiedlowej piekarni! Icon_cool
01.10.2014 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Hey
Zgłoszone utwory:

01 List
02 Ja sowa
03 sic!
04 4 pory
05 Mru-Mru
06 A Ty?
07 Dreams
08 Boję się o Nas
09 Najważniejsze
10 Z rejestru strasznych snów
11 Tak czy inaczej
12 Eksperyment
13 Romans petitem
14 Kto tam? Kto jest w środku?
15 Umieraj stąd
16 Antiba
17 Cisza, ja i czas
18 zazdrość
19 ho
20 Misie
21 Byłabym
22 Moja I Twoja Nadzieja
23 Heledore Babe
24 Mamjakty
25 Cudzoziemka w raju kobiet
26 Że
27 Muka!
28 Mimo wszystko
29 As Raindrops Fell
30 Is It Strange
31 Teksański
32 Angelene
33 Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan
34 Dosyć poważnie
35 Prawda
36 Anioł

Głosujemy na swoje Top10 eurowizyjnym systemem 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW. Termin przedłużam do poniedziałku, 6 października, do godziny 21:00. Pół godziny później prezentuję wyniki.

zagłosowali:

1 Tomekk
2 Kelleni
3 Szymek79
4 Artur.O
5 Rincewind
6 albarn92
7 Listoholik
8 marsvolta
9 Yacy
10 Geephard
11 thestranglers
12 Miszon
13 stavanger
14 Sundrajta
15 furbul
16 ku3a
17 Lilian
18 Piotreklp3
19 vingoe

jedna osoba i mamy dwudziestkę!

dziś o 21:30 wyniki!
06.10.2014 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Hey
a czy wszyscy zgłaszający zagłosowali? bo teoretycznie wygląda że tak, a praktycznie? Icon_smile2

21:30 początek, to koniec nad ranem Icon_razz
06.10.2014 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości