Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top U2
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Mychartsowy Top U2
Od godziny 20:00 możecie zgłaszać po dwa utwory tej irlandzkiej kapeli Icon_wink
19.08.2014 07:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Mychartsowy Top U2
Zgłoszę po 20:00 Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2014 11:29 AM przez Tomekk.)
19.08.2014 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Mychartsowy Top U2
już jest 20:00? Icon_wink2
ale właściwie to nie wiem czemu trzeba czekać do 20:00. teraz tu jestem i mógłbym od razu zgłosić, a wieczorem pewnie będę mieć sprzątnięte sprzed nosa prawie wszystkie ulubione Icon_wink2.

i tu od razu pewna uwaga. nie zakładam, żeby ktoś z nas tak robił, ale teoretycznie może być tak, że ktoś zgłaszając wybierałby utwory które mają największe szanse na zwycięstwo, a nie swoje ulubione, tak by mieć większe szanse na wygraną i wybór kolejnego wykonawcy.
19.08.2014 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Mychartsowy Top U2
ku3a napisał(a):a nie swoje ulubione, tak by mieć większe szanse na wygraną i wybór kolejnego wykonawcy.
Ja na pewno tak nie zrobię. Nigdy bym nie zgłosił czegoś, co uważam za słabe, nawet jakby miało realne szanse na zwycięstwo Icon_wink
19.08.2014 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #5
RE: Mychartsowy Top U2
Znowu falstart. Ja już kiedyś się wypowiadałem na ten temat i jestem przeciwny akceptowaniu takich głosów, ale the Stranglers ma bardzo łagodne podejście w tej kwestii, a on jest tu bossem, więc nie będę się wtrącał. Uważam jednak, że należy to usankcjonować jakimś zapisem regulaminowym.

ku3a napisał(a):ale właściwie to nie wiem czemu trzeba czekać do 20:00. teraz tu jestem i mógłbym od razu zgłosić, a wieczorem pewnie będę mieć sprzątnięte sprzed nosa prawie wszystkie ulubione
Termin jest ustalony po to, żeby wszyscy mieli równe szanse. Znając godzinę możesz wyłącznie narzekać na siebie, że nie dopilnowałeś terminu i wszystkie fajne utwory już poszły. Nie znając terminu mógłbyś narzekać na autora wątku, że nie informuje o terminie, a wtedy szansa, że ktoś zgłosi Twoje ulubione jest jeszcze większa.

ku3a napisał(a):teoretycznie może być tak, że ktoś zgłaszając wybierałby utwory które mają największe szanse na zwycięstwo, a nie swoje ulubione, tak by mieć większe szanse na wygraną i wybór kolejnego wykonawcy
Teoretycznie jest to możliwe i chyba nic na to nie poradzimy. Jednak nie wydaje mi się żeby nagroda w postaci wyboru następnego wykonawcy była aż tak atrakcyjna, żeby robić jakieś kombinacje. Sam wybierałem dwa razy i jakoś się za wszelką cenę do tego nie rwę. O wiele bardziej lubię podczas ogłaszania wyników przyglądać się temu kto lubi to samo co ja. Dlatego zawsze będę zgłaszał to co lubię i podobnie będzie tym razem.

EDIT:
Widzę, że Tomekk usunął swojego posta. To mi się podoba. Tak trzymać. Szacunek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2014 11:35 AM przez Rincewind.)
19.08.2014 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: Mychartsowy Top U2
każdy może zgłaszać jak chce, byle po terminie i do dwóch utworów Icon_wink wszelkie dodatkowe zasady tylko by popsuły zabawę

co do mojego wyboru godziny: myślę że taki wczesny wieczór będzie dogodny dla większości, ale faktycznie w przyszłości przesunę może tę godzinę troszkę bliżej północy (ludzie teraz do późna pracują) Icon_wink

a teraz ad mojego wyboru: zgłaszając U2 brałem pod uwagę, że jeden konkretny utwór ma duże szanse na wygraną... ale co tam, może będzie niespodzianka, zresztą wcale nie jest on moim ulubionym nagraniem

Jest dużo utworów Irlandczyków raczej zapomnianych i liczę bardzo że powyciągacie takie z szafy. Jest też spora grupa ich kompozycji, które szczerze nienawidzę i będę się cieszył gdy zanotują tu sromotną porażkę Icon_twisted więc temat wydaje mi się atrakcyjny i myślę że pobijemy tym razem rekord zgłoszeń Icon_wink
19.08.2014 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #7
RE: Mychartsowy Top U2
(19.08.2014 11:54 AM)thestranglers napisał(a):  zgłaszając U2 brałem pod uwagę, że jeden konkretny utwór ma duże szanse na wygraną

Wg. mnie akurat w ich przypadku kandydatów na zwycięzców jest chyba najwięcej z dotychczasowych wykonawców. No chyba że wszyscy ulegną magii tytułu i "jeden" będzie "jeden" Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2014 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: Mychartsowy Top U2
Artur.O napisał(a):"jeden" będzie "jeden"
wcale o nim nie myślałem Icon_razz2 dobra, nie dywagujmy, po wszystkim się okaże Icon_wink
19.08.2014 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
RE: Mychartsowy Top U2
nigdy nie zrobiłem własnego topu U2... może warto zrobić... ?

do usłyszenia o 20-tej Icon_smile
19.08.2014 03:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Mychartsowy Top U2
a mnie wtedy nie będzie, ale i tak mam w zanadrzu bardzo "prywatne" przeboje, z którymi nie ma co się śpieszyć Icon_lol
19.08.2014 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
RE: Mychartsowy Top U2
żebyś się nie zdziwił Icon_razz2
19.08.2014 03:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #12
RE: Mychartsowy Top U2
Sunday Bloody Sunday
Pride (In The Name Of Love)
19.08.2014 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
RE: Mychartsowy Top U2
With Or Without You
Love Comes Tumbling
19.08.2014 08:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #14
RE: Mychartsowy Top U2
"The Ground Beneath Her Feet"
"Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me"

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.08.2014 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: Mychartsowy Top U2
Walk On
Beautiful Day
19.08.2014 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
RE: Mychartsowy Top U2
The Fly
Ultraviolet (Light My Way)
19.08.2014 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Mychartsowy Top U2
U2 to wciąż jeden z moich zespołów wszech czasów, ale w ostatnich latach ostro pikuje w dół.
Ma jednak wiele utworów w szerokim zestawie mojego prywatnego topu wszech czasów.
A te 2 są zdecydowanie w ścisłej czołówce:
One
Staring at the Sun
19.08.2014 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
RE: Mychartsowy Top U2
ku3a napisał(a):One

a już myślałem, że to się nie pojawi Icon_wink
19.08.2014 09:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Mychartsowy Top U2
przykro mi
19.08.2014 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
RE: Mychartsowy Top U2
The Unforgettable Fire
New Year's Day
19.08.2014 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości