Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /21.07.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /21.07.08/
Wybaczcie... że dziś w takim wydaniu.
[Obrazek: mlgrafik_paint.jpg]
21.07.2008 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Dobra, dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczyłeś decyzją, że lista pojawi się już teraz, to chyba nic co na niej jest w większe zdumienie mnie nie wprawi...a może?
W każdym razie dobry wybór z tym terminem zapostowania, lepiej się wkręcić już teraz w ten cotygodniowy cykl, niż zaczynać tak nagle...jak tylko kończą się wakacje.
Widzę, że moje delikatne sugestie podziałały i Verve w top 5! Zresztą cała 5 bardzo dobra, z wyjątkiem 2, która ani zięby ani grzeje.
Trochę mi tu nie pasuje Stachursky, nie ukrywam, że nie lubię gościa, ale i widząc Hydropiekło czy Drogi Panie obok Jedwabu czuję się dość dziwnie Icon_razz2 Chyba nikt takich połączeń nam nie serwuje na swojej liście Icon_biggrin Pewnie niektórzy za koszmarek uznają Ławkę. Ja do niej w sumie nic nie mam, za to przyczepiłbym się do skandalicznie słabej płyty Schabuff. Słabszych numerów kilka w dalszej części listy, niestety to Polska papka: Markowska i Blue Cafe
Alternatywnie robi się za sprawą Portishead. Super Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
3mam kciuki za Stachursky'ego Icon_wink2
21.07.2008 05:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Welcome back, więc! Icon_biggrin3
Miejsce pierwsze kapitalne Icon_wink2
Z komentowaniem reszty poczekam do piątku, aż się trochę poukłada Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
saferłel napisał(a):niektórzy za koszmarek uznają Ławkę

od koszMARKA, to proszę mi się odczepić Icon_exclaim
bo na samej FNS możesz sobie jechać ile chcesz Icon_wink2 Icon_mrgreen
21.07.2008 05:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Hehe ;] Wcale nie mam zamiaru czepiać się twórcy jednej z lepszych list na forum Icon_razz2
Za to twój komentarz odnośnie Stacha coś podejrzanie pachnie Icon_razz2

Dobra na dziś koniec. Będe mieć operacje komputera, może wpadnę o 23:0 ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mi tam Stachursky i FNS nie przeszkadzają Icon_smile2 W ogóle, jeśli tak zostanie, to będzie chyba moja ulubiona lista Icon_smile2
21.07.2008 05:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #8
 
Listoholik napisał(a):od koszMARKA, to proszę mi się odczepić
Dzięki, że stanąłeś w mojej obronie Icon_lol
saferłel napisał(a):Wcale nie mam zamiaru czepiać się twórcy jednej z lepszych list na forum Icon_razz2
A za to stwierdzenie naprawdę Paweł Cię lubię!!!
21.07.2008 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Z całej listy zdecydowanie najbardziej podoba mi się Anna Maria Jopek, chociaż wolę ją zdecydowanie w innych piosenkach.
21.07.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Trochę mi tu nie pasuje Stachursky, nie ukrywam, że nie lubię gościa, ale i widząc Hydropiekło czy Drogi Panie obok Jedwabu czuję się dość dziwnie Icon_razz2 Chyba nikt takich połączeń nam nie serwuje na swojej liście Icon_biggrin
A nie oglądałeś listy na samym dole? Tak też niektórych szokują zestawienia.
21.07.2008 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Trochę mi tu nie pasuje Stachursky, nie ukrywam, że nie lubię gościa,
Ale jako jedyny na tym forum przesłuchałeś całą jego dyskografię Icon_razz

.
21.07.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Nie prawda, znam TYLKO 3 płyty, bo więcej nie ma w necie Icon_biggrin

kajman - akurat np. trzy ostatnie kompozycje mi w niczym nie przeszkadzają, dwóch kolejnych nie znam, dwie kolejne to dwa słabe piosenki obok siebie....gdzie tu jakieś zestawienia Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2008 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):kajman - akurat np. trzy ostatnie kompozycje mi w niczym nie przeszkadzają, dwóch kolejnych nie znam, dwie kolejne to dwa słabe piosenki obok siebie....gdzie tu jakieś zestawienia Icon_wink
Mi nie chodziło o dół listy Pawła, lecz o listę na samym dole wszystkich list. Icon_wink2 Tam to dopiero jest miszmasz.
21.07.2008 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Dobra, dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczyłeś decyzją, że lista pojawi się już teraz, to chyba nic co na niej jest w większe zdumienie mnie nie wprawi...a może?
Podpowiem jedno.. The Verve... zaskoczysz się pewnie... ale już nic nie mówię... Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):niestety to Polska papka: Markowska i Blue Cafe
Lista się unormuje... Icon_wink
aaktt napisał(a):Miejsce pierwsze kapitalne Icon_wink2
Wiem. Icon_razz
Listoholik napisał(a):3mam kciuki za Stachursky'ego Icon_wink2
A tego głosu się nie spodziewałem. Ale Stachursky wiele nie osiągnie... to takie chwilowe. Icon_wink2
kajman napisał(a):Z całej listy zdecydowanie najbardziej podoba mi się Anna Maria Jopek, chociaż wolę ją zdecydowanie w innych piosenkach.
Ciesz się, że znalazł się jeden jedyny kawałek AMJ, który polubiłem... to rzadkość... Icon_razz]

Tak jak już mówiłem.. wahania klimatów muzycznych są duże.. ale się ustatkuje... dajcie czasu. Icon_wink2
22.07.2008 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
kajman napisał(a):
saferłel napisał(a):kajman - akurat np. trzy ostatnie kompozycje mi w niczym nie przeszkadzają, dwóch kolejnych nie znam, dwie kolejne to dwa słabe piosenki obok siebie....gdzie tu jakieś zestawienia Icon_wink
Mi nie chodziło o dół listy Pawła, lecz o listę na samym dole wszystkich list. Icon_wink2 Tam to dopiero jest miszmasz.
Znaczy o moją czy o tą w "Inne listy", czyli jeszcze pode mną? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.07.2008 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Toć tam już nic więcej nie ma... Icon_lol
23.07.2008 06:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
aaktt napisał(a):Mi nie chodziło o dół listy Pawła, lecz o listę na samym dole wszystkich list. Icon_wink2 Tam to dopiero jest miszmasz.
Znaczy o moją czy o tą w "Inne listy", czyli jeszcze pode mną? Icon_razz[/quote]Znaczy się o tą w Inne listy. Twojej nie jestem w stanie ocenić, bo w większości jest totalnie daleka od tego, co mnie w muzyce interesuje, a tego co mnie nie interesuje, nie analizuję.
23.07.2008 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
A moim zdaniem lista z wieloma 'rodzajami' muzyki jest o wiele bardziej ciekawsza... bo każdy tam coś dla siebie znajdzie... Icon_wink2 ...
23.07.2008 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Paweł napisał(a):A moim zdaniem lista z wieloma 'rodzajami' muzyki jest o wiele bardziej ciekawsza... bo każdy tam coś dla siebie znajdzie... Icon_wink2 ...
Akurat nie chodziło mi o ocenę listy lecz o fakt, że Twoja jest mniej różnorodna niż TKK Bolly'ego. A która jest ciekawsza? Myślę, że tutaj opinie mogą być różna. Ja swoją oceniam jak dosyć różnorodną i dobrze mi z tym.
23.07.2008 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
Aczkolwiek co do mojej listy to ta różnorodność będzie mniejsza, gdyż przychodzac na to forum liczę, że dzięki wam poznam więcej stricte rockowych nagrań i alternatywnych. Icon_wink2
23.07.2008 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości