Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tip wszech czasów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Tip wszech czasów
Czas ruszyć z realnymi przygotowaniami do topu.

Modern Talking Feat. Eric Singleton - You're My Heart, You're My Soul '98


Koniecznie w tej wersji.
Po dość kiepskim wyniku po odsłuchu wersji z lat osiemdziesiątych, spróbowałem jeszcze tej z 1998 roku, ale z samymi moderntalkingowatymi wokalami wciąż wydawało mi się to za słabe... Aż w końcu trafiłem do dawno niesłyszanej wersji z niejakim Erikiem Singletonem. I podziałało.

Sugababes - Overload
http://w984.wrzuta.pl/audio/3JBwsfzTZr3/...-_overload (Youtube niestety nie pozwala na wrzucenie utworu w oryginalnym tempie...)

Pierwszy numer Sugababes, który usłyszałem w życiu i... Zdecydowanie jeden z ulubionych Icon_smile Nie żebym jakoś obsesyjnie bronił składu Ketya-Mutya-Sióbhan, bo nie wszystkie utwory z pierwszej płyty zespołu mają takiego powera, ale ten... Oj, dla mnie bez dwóch zdań!
26.03.2015 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Tip wszech czasów
Ziyoda - Shaddod qiz


Wstępnie w tipie miał być tylko jeden utwór Ziyody, ale... No wyszło inaczej Icon_razz2 Prawdziwa bomba energetyczna, a przy okazji ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym imieniu - planuję zobaczyć, choć strzelam, że będzie to głupkowata komedia i niewiele zrozumiem Icon_razz2 . W każdym razie. Jak widać, uzbecki pop stał się zaskakująco istotną częścią mojego muzycznego kosmosu.
26.03.2015 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Tip wszech czasów
Daze - Tamagotchi


Wiem, że z tego zespołu zrobiło się rockowego kozła ofiarnego, ale ten numer po prostu musiał się tutaj znaleźć. 31 tygodni na liście w roku 2002 to jednak nie były przelewki. Nie to, co teraz Icon_razz2
26.03.2015 04:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Tip wszech czasów
Svensk hörn.

Nexx - Syncronize Lips


Na koniec przechodzimy do totalnej klasyki chyba nie tylko szwedzkich szlagierów i nie tylko Melodifestivalen. Choć obecnie ta pani ma 52 lata (wtedy miała 42), to energii, charyzmy i - przede wszystkim! - wokalu (ona ma chyba niemalże słuch absolutny) - mogłaby jej pozazdrościć niejedna światowa gwiazda pop z dwójką z przodu. I zdecydowanie niezasłużona przegrana z Martinem Stenmarckiem podczas preselekcji eurowizyjnych Anno Domini 2005.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 07:56 PM przez prz_rulez.)
26.03.2015 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Tip wszech czasów
Avril Lavigne - Losing Grip


Kawałek ten towarzyszył mi w jednym z najbardziej depresyjnych okresów w moim życiu, gdy czułem się jak dziewczyna z tej piosenki...
Kilkukrotny numer jeden peerzetki na przełomie 2004 i 2005 roku.

Te bardziej popularne single Avril chyba mi się przejadły (co wcale nie oznacza, że są złe), stąd wybory z "bocznych" singli do topu.
26.03.2015 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: Tip wszech czasów
Lady Gaga - Poker Face


Lady Gaga miała się tu pierwotnie nie pojawiać. ALE. Od czasu wydania "ArtPopu" jakoś znowu trochę wróciłem do Gagi (może doceniając starsze utwory porównając do tego, co nagrywała ostatnio, haha Icon_lol ).
Dodam, że moim zdaniem Gaga brzmi genialnie na żywo w "Paparazzi".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 08:10 PM przez prz_rulez.)
26.03.2015 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #67
RE: Tip wszech czasów
"Losing Grip" było jednym z najgorszych nagrań Lavigne; te eurodensy/Modern Talking pozostawię bez komentarza; "Catoon Heroes" to najlepsza Aqua na zawsze! Tori OK, "Overload" -- najlepsze Sugababes.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.03.2015 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Tip wszech czasów
Destiny's Child - Lose My Breath


Jak widać, załatwiam dzisiaj popowe sprawy Icon_wink Wbrew pozorom nie jest to (dla mnie przynajmniej) aż tak przebojowy numer, ale wydaje mi się, że top byłby bez niego niekompletny.
26.03.2015 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Tip wszech czasów
Mika - Relax (Take It Easy)


Ostatnio Mika chyba się nieco pogubił, ale to, co zrobił na pierwszej płycie, nikt mu już nie odbiorze. Na czele z tym numerem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 10:23 PM przez prz_rulez.)
26.03.2015 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: Tip wszech czasów
Sonique - Sky


...pewnego boysbandu o nazwie Backstreet Boys. Przebojów mieli sporo, ale, jak na razie, to ich - podobnie jak w przypadku *NSync - pierwszy numer tutaj. I przyznam, że 15 lat temu to nie jego bym się tu spodziewał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2015 11:19 PM przez prz_rulez.)
03.04.2015 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #71
RE: Tip wszech czasów
prz_rulez napisał(a):Utwór z podobnych rejonów czasowych, co "Sky", przy czym chyba lepiej przetrwał próbę czasu w moich uszach.
Ojej. Ja już wtedy uważałem ten numer za dramatycznie zły.

"Bye Bye" nudne, ale "The Call" to najlepsze BSB w ogóle! Nadal bardzo lubię.

A Sonique nigdy nie lubiłem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.04.2015 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Tip wszech czasów
No cóż. Chyba tak średnio Ci się spodoba ostateczna wersja topu Icon_wink
04.04.2015 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #73
RE: Tip wszech czasów
nie wiążę z nią dużych nadziei Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.04.2015 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Tip wszech czasów
No niestety. Zestaw jest za mało hipsterski Icon_wink
04.04.2015 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #75
RE: Tip wszech czasów
to nie jest żadne kryterium; dobrą muzykę można znaleźć wszędzie, ale trzeba zastosować jakiekolwiek sito

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.04.2015 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: Tip wszech czasów
No tak, bo oczywiście ja nie stosuję sita, wrzucam wszystko jak leci Icon_wink
04.04.2015 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #77
RE: Tip wszech czasów
tak mi się zdaje; a jeśli stosujesz, to nie dajesz temu wyrazu w jakikolwiek sposób :'(

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.04.2015 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: Tip wszech czasów
nie za dużo tu "mojego" grania. od prezentacji ostatniego takiego ("The Kids Aren't Alright") minęło już pół roku.
choć oczywiście w międzyczasie było kilka kawałków które bardzo lubię, m.in. "All That She Wants" i "Prąd stały / prąd zmienny".
a "Paparazzi" dla mnie oczywiście najlepsze w wykonaniu 5 Litrów Czerwieni Icon_wink2.
10.06.2015 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Tip wszech czasów
La Roux - Bulletproof



Nie wiem, co z tego ostatecznie wyjdzie, ale... Krytycy generalnie mówią, że druga płyta La Roux (w wersji solo) nie jest zła, ale ja jednak wolę pierwszą. A już na pewno ten kawałek Icon_smile Jedyny prztyczek, niezwiązany bezpośrednio z muzyką, to brak dynamizmu w teledysku do piosenki (a szkoda, bo cała reszta jest świetna i moglibyśmy mieć naprawdę czadowy teledysk).
28.12.2015 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: Tip wszech czasów
Dawno już tu nic nie wrzucałem, prawda?


Piotr Lisiecki - Gra o wszystko



Niewiele jest utworów, które co do słowa opisują moje uczucia.
No. Tak więc to jest jeden z nich.
30.09.2016 07:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje głosy na 23. Trójkowy Top Wszech Czasów prz_rulez 5 2 738 27.12.2016 10:27 PM
Ostatni post: kajman
  Moje głosy na 22. Top Wszech Czasów prz_rulez 6 1 787 28.12.2015 10:57 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Moje głosy na 21. Top Wszech Czasów prz_rulez 2 1 262 31.12.2014 02:16 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości