Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tip wszech czasów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Tip wszech czasów
Within Temptation - Memories



Trochę się ten utwór musiał natrudzić, bo na oku miałem go już niemal od początku tworzenia tego (proto)zestawienia, ale w końcu się doczekał. Jest ładnie.
13.01.2015 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Tip wszech czasów
Monika Borys - Co ty królu złoty

13.01.2015 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
RE: Tip wszech czasów
"Paparazzi" bardzo lubię. Było nawet na mojej liście.
"Memories" pamiętam z LP3 i miło wspominam, natomiast Moniki BOrys nie skomentuję Icon_razz
13.01.2015 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Altec92 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Jan 2013
Last.fm
Post: #44
RE: Tip wszech czasów
(11.06.2014 03:16 PM)prz_rulez napisał(a):  3 Doors Down - Here Without You
Adele - Set Fire To The Rain
Anastacia - Left Outside Alone
Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero
Kylie Minogue - Your Disco Needs You
Madonna - The Power Of Good-Bye
Nelly Furtado - Try
Pati Yang - All That Is Thirst
Stacie Orrico - Stuck
Spice Girls - Wannabe
Varius Manx - Piosenka księżycowa
Varius Manx - Ruchome piaski
Within Temptation - Memories

Z tymi kawałkami zgadzam się w ślepo, a te pogrubione naprawdę lubieeeee Icon_biggrin
A Anastaszke nawet kocham Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2015 11:53 AM przez Altec92.)
18.01.2015 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Tip wszech czasów
Fajnie, że tu zajrzałeś Altku, a jeszcze fajniej, że coś Ci się podoba Icon_wink
18.01.2015 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #46
RE: Tip wszech czasów
Cytat:Stacie Orrico - Stuck
Wybacz, musiałem się na tym skupić. Baardzo mnie zaskoczyłeś tym utworem. Kiedyś, kochałem Stacie. Miałem jej plakat w pokoju, posiadałem nawet sprowadzony z USA album Stacie. Nie wierzę, że w końcu ktoś inny potrafił ją docenić. Strasznie się cieszę i wiele dla mnie znaczy znalezienie się jej w tym zestawieniu Icon_wink A moim ulubionym utworem Stacie nie było Stuck lecz zupełnie zapomniane i niedocenione "(There's Gotta Be) More To Life" Icon_wink
19.01.2015 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Tip wszech czasów
Zdziwiłeś się, że ktoś w ogóle o niej pamięta? Icon_razz2
Sentyment to czasem do potęgi klucz. Ale ogólnie twierdzę, że to dobry piece of pop. I zdecydowanie not a piece of poop Icon_wink
19.01.2015 12:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
RE: Tip wszech czasów
No tak, Monika Borys. OK.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.01.2015 03:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Tip wszech czasów
Każdy może słuchać tego, co chce, nieprawdaż?
19.01.2015 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #50
RE: Tip wszech czasów
(19.01.2015 12:09 AM)mike napisał(a):  A moim ulubionym utworem Stacie nie było Stuck lecz zupełnie zapomniane i niedocenione "(There's Gotta Be) More To Life" Icon_wink

Niedocenione? ;o Mi się wydawało że było mniej więcej podobnie ograne, a zapomniane to obecnie są oba. Lubiłem jeszcze "I'm Not Missing You" w swoim czasie. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.01.2015 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Tip wszech czasów
No nie, "Stuck" było zdecydowanie więcej, choć "More To Life" skorzystało na obecności w RMF-ie. Nie wiem, czy przypadkiem nie udało się jej nawet wejść do Top 20 Kolejki - Listy Przebojów.
19.01.2015 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #52
RE: Tip wszech czasów
oba utwory znalazły się w TOP20 poplisty Icon_wink Czy takie ograne? No nie wiem... dla mnie to był przebój roku więc nie wiem czy tak bardzo ograne jak inne utwory (np. "In the shadows", "Bring me to life" czy "Beautiful")

Tutaj macie TOP20 - 2003 roku na Popliście:
http://www.rmf.fm/f/przeboj-roku-2003.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2015 10:52 PM przez mike.)
19.01.2015 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Tip wszech czasów
Poplisty tak, ale ja pisałem o Kolejce, czyli airplay chart.
20.01.2015 07:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Tip wszech czasów
Evanescence - Thoughtless





Zazwyczaj ten utwór nie znaczy dla mnie zbyt wiele. Ale przychodzą takie momenty, chwile totalnego doła w którym ma się ochotę wyciąć cały świat w pień... I wtedy ten utwór staje się moim hitem wszech czasów. Cover, który (moim zdaniem) przebił oryginał... I który lepiej, jeśli aż tak bardzo mi się nie podoba Icon_wink Jednakże bez niego tip nie byłby pełny.

-----------------------------------------------------------------------------------

Morrissey - You Have Killed Me



Tak, w końcu musiał przyjść na niego czas Icon_razz2 Nie jestem wielkim fanem Morrisseya, ale ten numer wyjątkowo do mnie trafił.
23.01.2015 03:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #55
RE: Tip wszech czasów
prz_rulez napisał(a):Nie jestem wielkim fanem Morrisseya, ale ten numer wyjątkowo do mnie trafił.
Mam tak samo jak Ty Icon_smile
Wszystko dzięki LP3. Nie lubię Morrisseya, ale ten utwór wyjątkowo mu się udał.
23.01.2015 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #56
RE: Tip wszech czasów
(19.01.2015 10:52 PM)mike napisał(a):  Czy takie ograne? No nie wiem... dla mnie to był przebój roku więc nie wiem czy tak bardzo ograne jak inne utwory (np. "In the shadows", "Bring me to life" czy "Beautiful")

Powiedziałem że oba były podobnych rozmiarów przebojami (przynajmniej ja oba nieźle kojarzę z radia), a nie że były jednymi z największych w roku. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2015 08:54 PM przez Dobromiera.)
23.01.2015 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Tip wszech czasów
Måns Zelmerlöw - Cara mia



W całej zaje*istości szwedzkich szlagierów połowy poprzedniej dekady, ten kawałek zdecydowanie się wyróżnia. Ma to wszystko, co powinna mieć (moim zdaniem) idealna piosenka eurowizyjna... Dlaczego więc wtedy do Helsinek pojechali The Ark - nie mam pojęcia. Być może po to, by mieć usprawiedliwienie, że oni przecież też wysłali coś alternatywnego Icon_wink
Nie słucham tego numeru zbyt często, ale gdy to robię, zawsze odczuwam ogromną satysfakcję. Podobno tak właśnie powinno być z utworami wszech czasów... Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2015 03:34 AM przez prz_rulez.)
20.02.2015 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #58
RE: Tip wszech czasów
prz_rulez napisał(a):Podobno tak właśnie powinno być z utworami wszech czasów
Dlaczego tylko podobno?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2015 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Tip wszech czasów
Bo to nie moje słowa Icon_smile
22.02.2015 03:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
RE: Tip wszech czasów
Ace Of Base - All That She Wants


Dziś dwa klasyki eurodance'u, choć nie wiem, czy "All That She Wants" można nazwać eurodancem... a drugim utworem jest "Be My Lover" z udziałem świętej pamięcie Melanie Thornton... Niby oba utwory świadomie poznałem po czasie, ale być może jako dzieciak podświadomie je podłapałem.

P.S. A jako prezent w tajemnicy specjalna wersja "All That She Wants":
https://www.dropbox.com/sc/uuus08jlz3xtu...FXOmS8mfLa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2015 11:58 PM przez prz_rulez.)
25.03.2015 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje głosy na 23. Trójkowy Top Wszech Czasów prz_rulez 5 2 735 27.12.2016 10:27 PM
Ostatni post: kajman
  Moje głosy na 22. Top Wszech Czasów prz_rulez 6 1 785 28.12.2015 10:57 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Moje głosy na 21. Top Wszech Czasów prz_rulez 2 1 255 31.12.2014 02:16 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości