Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tip wszech czasów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
RE: Tip wszech czasów
Ojej, tak długo bez nowych propozycji? Ewidentnie czas to zmienić

Wilki - Love Story


Z utworem tym wiążą się szczególne wspomnienia, o których być może wspomnę przy topie (tak, tak, wciąż mam nadzieję, że ten top w końcu powstanie). Dla wielu ten kawałek wydaje się strasznie banalny i ma relatywnie sporo antyfanów. Ja jednak sądzę, że pod płaszczykiem zabawnie brzmiącego refrenu kryje się tekst zdecydowanie o czymś oraz naprawdę niezły riff gitarowy (jak na komercyjny zespół rockowy).
03.03.2019 03:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
RE: Tip wszech czasów
Wolfette - Risk For You
http://v.yinyuetai.com/video/h5/407026

Właściwie tytuł piosenki świetnie oddaje obecność tego utworu w tym zestawie. Cóż mam jednak zrobić, jeśli mijają lata, a ja jestem nią coraz bardziej oczarowany?
Niestety, sama wokalistka nie podziela chyba moich zachwytów, gdyż usunęła większość swoich utworów z serwisów streamingowych. Dobrze, że jest taka jedna niepokorna chińska strona. Gorzej, że nowych piosenek także nie widać na horyzoncie... Gdyby nie media społecznościowe, to uznałbym, iż wokalistka całkowicie zapadła się pod ziemię.
Swoją drogą, od dłuższego czasu zabieram się do wysłania Wolfette prywatnej wiadomości na Facebooku. Cóż taki wypierdek mamuta jak ja jest w stanie zrobić? Prawdopodobnie nic. Niech jednak wie, że wciąż ma wiernych fanów, którzy niecierpliwie czekają na jej powrót.
03.03.2019 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #103
RE: Tip wszech czasów
Alphabeat - The Spell


Z okazji wydania nowego singla grupy sprawdziłem i... okazało się, że wciąż nie wrzuciłem tu tego utworu Icon_surprised
Pod względem klimatu nie jest to tak jednoznacznie wesoły numer jak większość w dyskografii grupy, natomiast cały czas posiada tę niesamowitą energię. Nie wiem jak oni to robią. Są po prostu... niesamowici Icon_smile
06.03.2019 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje głosy na 23. Trójkowy Top Wszech Czasów prz_rulez 5 2 735 27.12.2016 10:27 PM
Ostatni post: kajman
  Moje głosy na 22. Top Wszech Czasów prz_rulez 6 1 785 28.12.2015 10:57 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Moje głosy na 21. Top Wszech Czasów prz_rulez 2 1 255 31.12.2014 02:16 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości