Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
394 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Aro napisał(a):Z nowosci słyszałem niezły "The Rip"
wczoraj normalnie zawładnął mną ten kawałek... One caress może czuć się zagrożone... Icon_wink2 Tym bardziej, że ...
Aro napisał(a):A w poczekalni cieszy mnie debiut Kjurczaków
myślę, że za jakiś czas doszlusuje do tych największych ich hiciorów... Obok THE RIP najczęściej słuchany przeze mnie kawałek w dniu wczorajszym Icon_wink2
Aro napisał(a):I szkoda mi bardzo, ze nie wyszło Tobie i Twojej Liście "Moim Bieszczadom"
Dokładnie tak - Mojej Liście nie wyszło, dlatego że mi nie wyszło... No niestety nie można mieć wszystkiego... Następnym razem? Na 100% !!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.07.2008 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
widzę, że i u Ciebie czolowka taka, że nikt nikogo przodem nie pusci. a pewnie taki "Nostradamus" ma potencjall znacznie wyzszy i powinien byc na podium tylko konkurenci nie chcą dac fory.
niesamowite, że "Szklana gora" przezywa taką drugą mlodosc. juz jestem ciekaw nastepnych podsumowan Icon_smile2.
"Society" super. ależ ten Balonik mial nosa tym razem. a i w Trojce chyba nic nie przeszkodzi, żeby dojsc do pierwszego.
"Gospel" juz na trzecim w plytach Icon_biggrin3.
16.07.2008 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
To tylko Nosowska węgorzewsko wpłynęła na Twoją listę. No może jeszcze Pani Renata, która wystaiła ze Strachami, ale chyba Ciebie nie było na tym koncercie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.07.2008 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Hehe Ty to teraz napisałeś z tym 4 miejscem, ja chciałem delikatnie tego uniknąć Icon_biggrinIcon_biggrin by nie wypominać enty raz ;P
A mi się chyba zaczyna podobać... Icon_mrgreen
20.07.2008 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Band Of Horses pobił INXS u mnie Icon_mrgreen

szkoda, że Cyndi spada Icon_neutral2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.07.2008 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):widzę, że i u Ciebie czolowka taka, że nikt nikogo przodem nie pusci.
coś mi się wydaje, ze nastąpi teraz mała rewolucja... (wtorek a ja jeszcze nie wiem jak będzie wyglądałe nowa ML i kiedy się pojawi...)
ku3a napisał(a):"Szklana gora" przezywa taką drugą mlodosc. juz jestem ciekaw nastepnych podsumowan
a ja ... notowań Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):"Gospel" juz na trzecim w plytach
jeszcze Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.07.2008 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
tadzio3 napisał(a):No może jeszcze Pani Renata, która wystaiła ze Strachami, ale chyba Ciebie nie było na tym koncercie.
no w Węgorzewie nie... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.07.2008 01:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Konrad napisał(a):Band Of Horses pobił INXS u mnie Icon_mrgreen
nie miałem pojęcia Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 a jakiś czas temu absolutnie nie wierzyłem, że tak może być!!! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.07.2008 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości