Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Talk Talk
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 089
Dołączył: Dec 2009
Post: #161
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Każdy tu chyba ma własną opinię Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
25.09.2019 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #162
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Kalypson napisał(a):Kajman ma własną opinię, ale z tego co wiem, to zespół jest ceniony za właściwie wszystkie płyty. Niezależnie od stylistyki. To bardzo rzadki przypadek, żeby utrzymać formę w tak różnorodnym wydaniu. Ja też cenię ich za pierwsze płyty. W każdej skórze byli dobrzy.
Mogę się pod tym podpisać!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2019 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #163
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Kalypson napisał(a):to zespół jest ceniony za właściwie wszystkie płyty. Niezależnie od stylistyki. To bardzo rzadki przypadek, żeby utrzymać formę w tak różnorodnym wydaniu.
podoba mi się też to stwierdzenie, a pomijając wymiar można ich chyba śmiało porównać w tym aspekcie do takiego U2

Już 6 głosów? Toż to tabela zostanie od góry do dołu poruszona czuję. I wyrównanie ilości głosujących za pierwszym razem nie jest już tak mało prawdopodobne. Icon_wink
25.09.2019 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #164
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
thestranglers napisał(a):Już 6 głosów? Toż to tabela zostanie od góry do dołu poruszona czuję. I wyrównanie ilości głosujących za pierwszym razem nie jest już tak mało prawdopodobne.
Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.

Radio Epsilon
25.09.2019 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #165
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
EVENo napisał(a):Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.
haha, śmiałe stwierdzenie... czyżbyś więc był przeciwny sprowadzaniu tutaj nowych 'forumowiczów' tylko na okazję wybranego topu, jak miało to miejsce nie tak dawno temu? Chytry
25.09.2019 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 089
Dołączył: Dec 2009
Post: #166
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
EVENo napisał(a):Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.
Obstawiałbym, że jednak bardziej lubienie w pierwszej kolejności. Mnie akurat ta mała liczba utworów kompletnie nie sprzyja, bo lubię mieć z czego wybierać, a tu ciekawych rzeczy jest niestety niewiele.

WOLNE MEDIA!!!
25.09.2019 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #167
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Miszony wysłał głosy omyłkowo do mnie, poprosiłem by wysłał do Ciebie, Eveno.
02.10.2019 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #168
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Aha, w sobotę jest 12.
02.10.2019 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #169
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Faktycznie, dzięki. Być może podświadomie wiedziałem co się kroi, bo okazuje się, że prezentację wyników prawdopodobnie będę musiał przenieść na poniedziałek, więc aby nie zmieniać terminu w ostatniej chwili, już teraz ogłoszę, że wyniki będą w poniedziałek.

Radio Epsilon
02.10.2019 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #170
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Podeślę Ci te wyniki jakby co już, żeby nie było, ok?
02.10.2019 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #171
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Mamy już tyle samo nowych głosujących co starych!
A chociaż sam wysłałem głos, jakoś nie jestem przekonany do tego rodzaju suplementu, bo przecież nie re-topu. Icon_rolleyes
Może po części wynika to z tego, że poziom piosenek tejże kapeli delikatnie pisząc mnie nie zachwycił, a do tego wokal Mike'a Hollisa podczas tych przesłuchań wydał się strasznie irytujący. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
03.10.2019 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 089
Dołączył: Dec 2009
Post: #172
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Sundrajta napisał(a):Mamy już tyle samo nowych głosujących co starych!
To chyba nie pozostaje nic innego, jak zmobilizować się i przechylić tę szalę. Choć mój głos zapewne będzie niepełny.

WOLNE MEDIA!!!
03.10.2019 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #173
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
(03.10.2019 10:26 PM)Sundrajta napisał(a):  Może po części wynika to z tego, że poziom piosenek tejże kapeli delikatnie pisząc mnie nie zachwycił, a do tego wokal Mike'a Hollisa podczas tych przesłuchań wydał się strasznie irytujący. Icon_twisted
serio? ja ma dokładnie odwrotne odczucia co do poziomu i wokalu Marka i spółki.
ale co kto lubi Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.10.2019 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #174
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
No właśnie Marka. Icon_facepalm
Tak mnie irytował, że mu nawet imię przekręciłem. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2019 11:46 AM przez Sundrajta.)
04.10.2019 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #175
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
to jest specyficzny wokal, trzeba go poczuć, bo może odstręczać; mnie się udało, ale też na początku podchodziłem z rezerwą

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2019 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #176
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Właśnie chyba przez wokal wolę słuchać ich popowego wcielenia - do takich pioseneczek typu "Today" jest w sam raz, ale do bardziej artystowskich i klasycznie pięknych dokonań z "Colour of Spring" czy "Spirit of Eden" ma się jak pięść do nosa.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.10.2019 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #177
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
skoro tyle osób tak mówi to pewnie coś w tym jest.
to tylko napiszę, że ja się do niego nie musiałem przyzwyczajać, oswajać, poczuwać, itp.
od pierwszego usłyszenia IT'S MY LIFE, uwielbiam jego i ich Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.10.2019 12:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #178
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Zestaw do głosowania:

After The Flood
Ascension Day
Dum Dum Girl
Give It Up
Happiness Is Easy
I Believe in You
I Don't Believe In You
It's My Life
It's You
Life's What You Make It
Living In Another World
My Foolish Friend
Myrrhman
New Grass
Such a Shame
Talk Talk
The Last Time
Today
Tomorrow Started
Without You

---

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do niedzieli 13 października do godziny 19:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym. Wyniki zostaną zaprezentowane w poniedziałek 14 października.

---

Zagłosowali: Furbul, yacy, thestranglers, Rincewind, Piotreklp3, Arturo.O, Tomekk, dziobaseczek, Albarn92, Kordian

Zagłosowali:
1981
barb42
kajman
AKT!
Kalypson
prz_rulez
EVENo
miszony
obserw99
Sundrajta
neo01

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2019 01:15 PM przez EVENo.)
04.10.2019 01:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #179
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
Czytam co Wy tu opowiadacie i nie wiem już czy to ja zakochałem się od pierwszego posłuchania w jego wokal na Colour czy jakiś nawiedzony fan.
04.10.2019 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 089
Dołączył: Dec 2009
Post: #180
RE: Mychartsowy Top Talk Talk
To ja powiem tak: z początku wokal jakoś mnie ani grzał, ani ziębił. Ale jak przesłuchiwałem playlistę to z czasem zaczął mnie coraz bardziej drażnić, po prostu było tego już za dużo jak dla mnie (ale u mnie ostatnimi czasy często taka przypadłość występuje).
No i oddałem jednak pełny głos.

WOLNE MEDIA!!!
04.10.2019 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości