Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Girls Aloud
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #181
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
wyniki jak wyniki Icon_wink nie spodziewałem się brylowania moich faworytów i tak też się nie stało, zwycięzca był przewidywalny od początku -- trochę mamoniowo, ale z drugiej strony to niezły numer jest -- u mnie wypadł z dziesiątki w ostatniej chwili podczas edycji głosów

dzięki za top!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.10.2019 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #182
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Miałem skomentować trochę szerzej, więc komentuję. Zacznijmy od samego wyboru - Artur mnie jednocześnie zaskoczył i ucieszył, w pierwszej chwili. Dziewczyny nigdy nie były, moim zdaniem, zbyt popularne w Polsce. Raczej stawiano na Atomic Kitten czy Sugababes. Ja znałem tak w zasadzie tylko "Call The Shots" i "The Promise". Rok temu, wiosną odpaliłem z ciekawości "Something Kinda Ooooh" - i opadła mi kopara. Co to za numer - pędzi jak szalony, wciąż brzmi świeżo i mocarnie. Nie mógł u mnie nie wygrać. Natomiast jeśli chodzi o sam top - trochę rozczarowanie. Okazało się, że gdy odpaliłem sobie jakiś kawałek zespołu na spotify, to losowo wyrzucane kawałki często brzmiały lepiej niż to, co zostało zgłoszone. Oczywiście nie winię za to nikogo - bo ja sam nie jestem biegły w dyskografii Dziewczyn - dlaczego więc mam tego wymagać od innych? Nie jestem też zadowolony z moich głosów - "The Loving Kind" jest znakomite, a zostało tak źle przeze mnie potraktowane. Chociaż w zasadzie wszystko poza Top 4 było trochę loterią.
Co do wyników - byłem przekonany, że wygra "The Promise". To takie granie w stylu retro-popu, sądziłem, że najbardziej podpasuje fanom rockowo-alternatywnego grania. Wynik na podium nie jest jednak zły. Nie spodziewałem się natomiast tego, co zdarzyło się poza podium - na miejscach 4-6. Szkoda mi niskiego wyniku "Sexy... No! No! No!". "I'll Stand By You" też typowałem wyżej, jednak sądzę, że to niezbyt dobry cover.
Ogólnie wybór interesujący, chociaż spodziewałem się, że spotka się z takim, a nie innym odbiorem części forumowiczów.
09.10.2019 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top Spice Girls thestranglers 183 11 784 29.08.2018 06:50 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości