Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odtwarzacz z obcymi alfabetami w tagach
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
odtwarzacz z obcymi alfabetami w tagach
poradzcie mi prosze jakis odtwarzacz w którym mogę wpisać tag obojętnie w jakim alfabecie by był (pewnie polecicie mi itunesa Icon_wink2 w takim razie powiedzcie jakie on ma wady i zalety, bo nie wiem czy będzie mi się opłacało odejście od Winampa)
09.07.2008 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Mi krzaków nie czyta winamp Icon_frown
Ale lubię go ogólnie Icon_smile2

Niestety Ci nie poradzę niczego innego, bo zwyczajnie nie miałem styczności. Może są jakieś pluginy do wnmpa? Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2008 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
To ty musisz naprawdę pokręconej muzyki słuchać skoro jakiś krzaków itp wymagasz od swojego programu Icon_biggrinIcon_biggrin
Ja używam foobara, nie mam pojęcia czy obsługuje on takie pliki bo po prostu nigdy nie miałem okazji tego sprawdzić ;] W każdym razie uważam go za program lepszy od winampa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2008 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
a czy w foobarze da sie ustawic, zeby pokazywal łączny czas playlisty?
bo nie moge tego znalezc...
09.07.2008 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):To ty musisz naprawdę pokręconej muzyki słuchać skoro jakiś krzaków itp wymagasz od swojego programu Icon_biggrinIcon_biggrin
No i muszę zmieniać na wersję zlatynizowaną Icon_frown
Ale nie ma tego dużo, mimo wszystko. Kiedyś trochę słuchałem j-pop i j-rocka Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2008 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
No u mnie to by tego trochę było: cała Arabia, Grecja, Armenia, Gruzja, Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Chiny, Japonia, Korea, Tajlandia... A przy dobrym szczęściu nawet i Mongolia.
Icon_mrgreen
09.07.2008 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):a czy w foobarze da sie ustawic, zeby pokazywal łączny czas playlisty?
bo nie moge tego znalezc...

Przyznam, że nigdy w opcje foobara się nie zagłębiałem bo nie potrzebuje takich ''ciekawostek'', ale mogę poszukać...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.07.2008 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
prz_rulez napisał(a):Grecja, Armenia, Gruzja, Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan,
w takim razie tylko Aimp Icon_biggrin3 Icon_razz do ściągnięcia z http://www.aimp.ru ; polecam!

[Obrazek: kleschko.png]
09.07.2008 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
chyba nie czyta cyrylicy, a nawet jesli, to nie zdołam się przekonać - last.fm nie obsługuje aimpa Icon_confused2
no, to chyba muszę się zaprzyjaźnić z itunesem. nawet jeśli miałby spowalniać kompa Icon_wink2
09.07.2008 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
prz_rulez napisał(a):last.fm nie obsługuje aimpa Icon_confused2
obsługuje Icon_exclaim http://rapidshare.com/files/49627667/aim...plugin.zip

[Obrazek: kleschko.png]
09.07.2008 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Ja używam iTunesa i czasem Winampa - i wszystkie krzaczki pięknie wyskakują.
W Windows Media Playerze też.

Może to zależy od zainstalowanych czcionek w systemie?
09.07.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Na chińskim sprzęcie to chyba nic dziwnego Icon_wink2 No, chyba, że masz zainstalowanego polskiego Windowsa, to już by było coś...
09.07.2008 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Mam zainstalowanego polskiego Windowsa.
W oryginalnym systemie z zainstalowaniem różnych czcionek nie ma żadnych problemów.
09.07.2008 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #14
 
U mnie w winampie cyrulica sie wyświetla Icon_smile2

.
09.07.2008 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
No na szczęście jest oryginalny Icon_smile2
Kleschko, mógłbyś załadować ten plugin na inny serwer, np. zshare? bo inaczej ściągnę go najwcześniej za tydzień albo będę musiał wstać o 4 rano...
a z itunesem działa, ale do tego interfejsu NA PEWNO się nie przekonam Icon_confused2
09.07.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
 

[Obrazek: kleschko.png]
10.07.2008 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Działa, działa! Icon_smile Kleschko, wielkie dzięki Icon_smile
10.07.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #18
 
prz_rulez napisał(a):Działa, działa! Icon_smile Kleschko, wielkie dzięki Icon_smile
nie ma za co na last.fm jest nawet grupa związana z aimp'em piszą pluginy i takie tam; polecam!

[Obrazek: kleschko.png]
10.07.2008 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
No niestety. Oprócz wielu zalet ten program ma jedną wadę: scrobbluje zamiast obecnie odtwarzanego utworu ten poprzedni Icon_frown
10.07.2008 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #20
 
Cytat:amiast obecnie odtwarzanego utworu ten poprzedni
zgadza się; szkoda że last,fm nie wpiera tego otwarzacza Icon_neutral2

[Obrazek: kleschko.png]
10.07.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości