Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje Topy Moich Ulubionych Wykonawców
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Moje Topy Moich Ulubionych Wykonawców
I co ja mam napisać… Rok temu dałem … ciała bo podszedłem do topu „z pamięci” Icon_wink2 Choć z drugiej strony nie ma tego złego... Ostatnie kilkanaście tygodni spędziłem z muzyką Depeche Mode i ... nie mam najmniejszych oznak przesytu. A właściwie ... wręcz odwrotnie... Ale co ja będę pisał – oto wyniki moich przesłuchań. Może jeszcze tylko jedno – Lilian – dziękuję za mobilizację Icon_smile2

na czerwono - zmiany wprowadzone po ułożeniu Topu Icon_smile2 Icon_mrgreen Icon_smile2

TOP DEPECHE MODE by Yacy 2008

1 One Caress - po prostu nie mogło być inaczej … Słucham, słucham i czytam /tekst/ i ciągle mi mało...
2 Shake The Disease - ten utwór cały czas bardzo lubię I jest dla mnie nierozerwalnie związany z lp3…
3 People Are People - tu już zdecydowana przewaga wspomnień nad muzyką, ale jednak jeszcze podium obronione ...
4 Memphisto - kolejna “nowość”. Utwór znam kilkanaście dni... Oczywiście dzięki Martyr Dzięki Icon_smile2
5 Blasphemous Rumours - kolejny starszak… nie zagrożona pozycja…

6 Policy Of Truth
7 It's No Good
8 Mercy In You
9 Black Celebration
10 The Things You Said
11 In Your Room
12 Somebody
13 Precious
14 Strangelove
15 Personal Jesus
16 Walking In My Shoes
17 Lillian
[18 Condemnation /ps.1/]
18 Sister Of Night
19 Waiting For The Night
20 Stripped

A dodatkowa “30” jako ciekawostka Icon_wink2

21 Master And Servant
22 To Have And To Hold
23 World In My Eyes
24 Freelove
25 Freestate
26 The Darkest Star
27 Everything Counts
28 It's Called a Heart
29 Rush
30 Home
31 Sacred
32 Higher Love
33 Insight
34 Halo
35 Shine
36 Suffer Well
37 I Feel You
38 Work Hard
39 Martyr
40 A Pain that I’m Used to
41 Enjoy The Silense
42 Little 15
43 Blue Dress
44 Lie To Mie
45 A Question Of Lust
46 Just Can't Get Enough
47 Love In Itself
48 Nothing To Fear
49 The Sun & The Reinfall
50 Told You So



No to mam Top płyt DM zrobiony w przerwach Topu KC
Troszkę się spóźniłem ... ale chyba lepiej późno niż wcale i lepiej lepiej niż gorzej . Poprzedni mój top płyt, a także utworów, zawierał tylko lata 80-te... Tak jakoś wyszło...
Teraz przesłuchałem dyskografię DM i 3 płyty pierwsze płyty wylądowały na 3 ostatnich miejscach... Może tylko napiszę, że do dalszego przesłuchiwania z tych płyt zostawiłem łącznie 5 utworów... A np. z Violatora czy SOFAD po ... 7

Jednak mój poprzedni nr 1 obronił pozycję. Jeszcze obronił ...

Mój Top Albumów Depeche Mode :

[1 Songs Of Faith And Devotion – LIVE /ps.2/]
1 Some Great Reward
2 Songs Of Faith And Devotion
3 Violator
4 Ultra
5 Music For The Masses

6 Playing The Angel
7 Black Celebration
8 Exciter
9 Construction Time Again
10 A Broken Frame
11 Speak And Spell

ps. 1.
po tych kilku dniach Icon_smile2 na 18 powinien się jednak pojawić Condemnation Icon_smile2 to oczywiście z powodu wersji LIVE płyty SOFAD Icon_smile2 . Gosiu – dziękuję Icon_smile2 ]

ps. 2.
właśnie kilkanaście dni temu napisałem, że lider jeszcze się obroniłâ€Ś Teraz już by chyba nie miał szans… Może to nie fair, bo został zaatakowany przez podwójne siły SOFAD I SOFAD-LIVE Icon_smile2 Ale tak bywa ... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.07.2008 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Yacy napisał(a):36 Suffer Well
To czekamy aż wróci. Icon_wink2

[Może i ja sobie założę taki temat.]
07.07.2008 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Że też kompletnie nie zauważyłem tej listy, czemu tak w ogóle taka mała popularność tego tematu Icon_sad
Mogę teraz swoim fanowskim okiem tutaj cię ostro przywołać do porządku patrząc na listę Icon_razz2
Przyznam, że żaden numer w top 5 nie znalazłby się pewnie w mojej 20 czy też 30. W każdym razie dobrze widzieć taki oryginalny zestaw z b-sidem, jednym albumowcem i trzema starszymi singlami, jeszcze z lat 80. Bez owijania w bawełnę przyznaję, że tuż poza 5 znalazła się moja ulubiona piosenka Depeche Mode. Dalej do końca 20 niesamowity mix utworów prawie ze wszystkich płyt. Widać, że każda ma coś w sobie i cię urzekła. Precious najlepszy z PTA-ka? To prawie tak jak u mnie. Ale swojego ulubieńca to ja widzę dopiero na 40 miejscu.
Czułem, że Condemnation Ci się spodoba. Jakoś zawsze osobiście łącze go z One Caress Icon_smile i jeszcze z Judasem co dość naturalne. Taki tójkąt na SOFAD ;]
Inne piosenki z mojego topu, które u ciebie poza 20, a nawet 30:
World In My Eyes, Insight, Rush, Called A Heart....i wyjątkowo nisko jak na swoje możliwości I Feel You - to przecież prawdziwy rockowy pożeracz Icon_wink
Widzę, że Memphisto okazał się też jedynym b-sidem. Nie wiem czy słuchałeś wszystkich. Moim ulubionym jest My Joy, za który już chyba zawsze będę miał do nich pretensje, że nazwali go utworem nie pasującym do całości i odesłali na stronę B Walking In My Shoes; ;]

W płytach jest bardzo ciekawe, bo nie mam pojęcia czy widziałem kiedyś tak dziwnie ułożoną trójkę :] SOFAD Live to bardzo dobry album, ale TO TYLKO żywe wersje utworów z SOFAD, chociaż taki hmm I Feel You to tam daje czadu. W każdym razie SOFAD, mój ulubiony album, który od lat toczy nieprzerwaną walkę z Violatorem w top 3 się znalazł. Oponent zresztą też, ale to już miejsce 4 w sumie Icon_razz2
Nie zdziwiłem się też ostatnimi pozycjami, które u mnie podobnie by wyglądały, choć Contruction Time Again to już bardzo dobra płyta, co tylko pokazuje siłę tej kapeli.
Dziękuję za Top.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.07.2008 09:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Ale swojego ulubieńca to ja widzę dopiero na 40 miejscu.
A nie na 36 :?: Icon_wink2
Yacy napisał(a):Mój Top Albumów Depeche Mode :

7 Black Celebration
za nisko jak dla mnie :->

.
23.07.2008 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
stavanger napisał(a):za nisko jak dla mnie
dla mnie . .. też Icon_smile2 Ale to zestawienie powstało ... już ponad misiąc temu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.07.2008 08:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Mogę teraz swoim fanowskim okiem tutaj cię ostro przywołać do porządku patrząc na listę
no to próbuj Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Przyznam, że żaden numer w top 5 nie znalazłby się pewnie w mojej 20 czy też 30
cieszy mnie to bardzo!!! A to dlatego, że w większości topów [np. otatni King Crimson], przeważnie moje typy to średnia, a tu widac że jestem dość oryginalny Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Czułem, że Condemnation Ci się spodoba. Jakoś zawsze osobiście łącze go z One Caress Icon_smile i jeszcze z Judasem co dość naturalne.
No jak widzisz Judasa nie ma... ale w tej chwili pewnie cała SOFAD pojawiła by się w top40 Icon_smile2 Zresztą Condemnation też było dorzucone już "po zamknięciu głosowania", może to nie jest do końca obiektywne, bo SOFAD słucham w tej chwili najwięcej, ale ... w końcu to mój subiektywny top Icon_smile2
saferłel napisał(a):Nie wiem czy słuchałeś wszystkich. Moim ulubionym jest My Joy
czy słuchałem wszystkich? do wtedy nie, a do teraz raczej większość, a może i wszystkie Icon_wink2 a jeśli chodzi o My Joy to jest to na pewno jednen z ciekawszych video DM [pewnie też jestem oryginalny Icon_wink2], przede wszystkim jeśli chodzi o pomysł na jego realizację. Icon_smile2 Właściwie ten top też musiałbym uzupełnić Icon_mrgreen

Co do płyt... a gdyby to było tak:

1 Songs Of Faith And Devotion
2 Violator
3 Ultra
4 Music For The Masses
to byłoby lepiej, mniej dziwnie? [spojrzałem na Twój top i ... nie wiele się różnilibyśmy w takim przypadku Icon_wink2] Weź pod uwagę, że Some Great Reward znam kilka lat dłużej niż pozostałe i ta własnie płyta jest przeze mnie najlepiej obsłuchana.
saferłel napisał(a):Dziękuję za Top.
a proszę Cię bardzo i również dziękuję, że tu zjarzałeś i skomentowałeś, jednak zaryzykuję stwierdzenie, że cała przyjemność po mojej stronie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.07.2008 08:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tzn dla mnie byłoby lepiej z tym topem gdzie na czele Sofad, potem Violator i trzeci...no jednak nie Ultra, ale Music Icon_smile Ultra jest na 4 miejscu i ciągle walczy łeb w łeb o tą pozycję z Black Celebration ;], ale wcale nie narzekam na twoją czołówkę, to bardzo dobrze, że jest taka inna oryginalna, ja właśnie to doceniam bardzo. Sam lubię oryginalność w swoich topach itp Icon_smile

My Joy i video? Chodzi Ci o ten teledysk w barze Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.07.2008 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):My Joy i video? Chodzi Ci o ten teledysk w barze Icon_razz2?
tak zdecydowanie Icon_smile2 A co nie świetny pomysł z oryginalnymi ujęciami ? Z "częścią opisową" clipu?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.07.2008 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
To było puszczane na Exciter Tour z tego co pamiętam...tzn ten filmik był wtedy przygotowany i chyba jest tylko podłożony pod My Joy...
W każdym razie hmm ot takie sobie video Icon_razz2 Wolę Walking In My Shoes Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.07.2008 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Jakoś mało tych topów tutaj Icon_razz


Te które robię dla http://www.forum.lp3.pl są tam' wiec nie ma co ich dublować...
Jednak dwa lata temu nie wziąłem udziału w pierwszym topie. Topie Placebo.To jedyny top w którym nie brałem udziału.
Koncert za 2 tygodnie z haczykiem... no to okazja wyśmienita aby nadrobić braki

Moj top33 Placebo:

1. 20 Years
2. Every you every me
3. The Bitter End
4. Without you I'm nothing
5. Song To Say Goodbye
6. The crawl
7. My sweet prince
8. Passive Aggressive
9. Sleeping With Ghosts
10. Holocaust

11. Special Needs
12. Pure morning
13. Meds
14. English Summer Rain
15. I know
16. Summer's gone
17. Infra-Red

18. Come home
19. This Picture
20. Follow The Cops Back Home
21. I'll Be Yours
22. Lady of the flowers
23. Protect Me From What I Want
24. Hang on your IQ
25. Ask for answers
26. Taste in men
27. Pierrot The Clown
28. Teenage angst
29. Bigmouth Strikes Again
30. Nancy boy
31. Daddy Cool
32. Days before you came
33. I Feel You

Płyty:
1. Without You I'm Nothing
2. Sleeping With Ghosts

3. Meds
4. Black Market Music
5. Placebo

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #11
 
Mój ulubiony utwór Placebo dopiero na 11 Icon_frown (chociaż parę kawałków z nowej płyty mogło by powalczyć)

[Obrazek: Kaczy93.gif]
18.06.2009 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
podoba mi się to zestawienie Icon_smile2. wiadomo, że coś tam sam dałbym wyżej, coś niżej, ale generalnie - OK Icon_smile2.
pierwsza część pierwszej dziesiątki - spodziewana, druga - niespodzianki Icon_smile2.
18.06.2009 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #13
 
tak na oko możemy mieć 4 lub 5 wpólnych utworów w top10, ale nie powiem jakie to utwory, bo mój top Placebo dopiero w planach Icon_razz
za to jeśli chodzi o płyty to chyba mamy... identyczną piątkę Icon_eek2 Icon_wink2
(BFTS jeszcze nie umiem sklasyfikować na tle poprzednich albumów)
20.06.2009 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
bear napisał(a):(BFTS jeszcze nie umiem sklasyfikować na tle poprzednich albumów)
no może na 5... ale zdecydowanie za mało ją znam w tej chwili.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2009 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #15
Re: Moje Topy Moich Ulubionych Wykonawców
komentarz trochę późno ale ... chyba lepiej późno niź wcale Icon_razz liczę na wybaczenie Icon_wink2
Yacy napisał(a):Ostatnie kilkanaście tygodni spędziłem z muzyką Depeche Mode i ... nie mam najmniejszych oznak przesytu. A właściwie ... wręcz odwrotnie...
wobec tego ciesze się bardzo!!! Icon_biggrin3

Yacy napisał(a):Może jeszcze tylko jedno – Lilian – dziękuję za mobilizację Icon_smile2
wow Icon_wink2
proszę bardzo Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):1 One Caress - po prostu nie mogło być inaczej … Słucham, słucham i czytam /tekst/ i ciągle mi mało...
pięknie! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Yacy napisał(a):4 Memphisto - kolejna “nowość”. Utwór znam kilkanaście dni...
teraz już pewnie nie 4 :->

I ja tu zawitałam wreszcie... Dlaczego nie pisałam tu nic w lipcu 2008? Sama sie dziwię Icon_razz
Czy to nie było wtedy jak część forum bezpowrotnie zniknęła? Wydaje mi sie że pisałam jakiegoś posta przy Twoim topie DM, Yacy. Ale mimo wszystko i tak fajnie po czasie poczytać to i owo.

co do Placebo - fajny top, ten sam nr 1 jak u mnie Icon_biggrin3 więc super!
I kilka innych piosenek, które bardzo lubię tez wysoko Icon_smile2 dokładne moje zdanie o tym topie jest na forum lp3 w wątku o topie Placebo.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
23.07.2009 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
Top Renaty Przemyk
Mój Trzeci Top Renaty Przemyk

[Obrazek: fa12825b691babb4758d58b4b030e02e,14,19,0.jpg].[Obrazek: 9668ce7d9cc6dab3fd9dfb65bf6525c2,14,19,0.jpg].
Braniewo 2006.

Pojutrze koncert Renaty Przemyk. Mój piąty [pełny]. Dopiero Icon_wink2 Przed poprzednimi dwoma w 2006 roku ułożyłem drugi Top. Pierwszy ułożyłem w 2002 gdy zarejestrowałem się na forum Renaty i podawaliśmy tam swoje „10-tki”. Ja przy okazji ułożyłem „20-stkę” Icon_wink2

Poprzednio z ostatniej płyty [wtedy UNIKAT] były 3 utwory. Teraz są tylko dwa. Ale za to jakie!!! ODJAZD już w top10!!! I tak musiałem się starać, aby nie był wyżej Icon_smile2

Nie bawię się w prezentowanie topu w odcinkach i go trochę ukrywam ... Robię tak, bo spodziewam się, że gdybym założył osobny temat TOP RENATY PRZEMYK, to forum by się zawiesiło od wejść... A tego przecież byśmy nie chcieli, no nie? Icon_razz


’10 . ’06 . ’02 . Utwór na niebiesko najlepsze fragmenty poszczególnych koncertów!


01 . 01 . 01 . Własny pokój
02 . 09 . 06 . Nie spaceruję nago
wersja z Tczewa 2009!!!
03 . 04 . --- . Kochana [Kasia Nosowska]
04 . 02 . 05 . Babę zesłał Bóg
wersja z Elbląga 2006!
05 . 21 . --- . Protest Dance
06 . 03 . 11 . Zero (Odkochaj nas)
07 . 10 . 13 . Ten taniec
08 . 11 . --- . Gites
09 . 07 . 07 . Zmrok
10 . --- . --- . Odjazd

11 . 24 . --- . Bo jeśli tak ma być
12 . 38 . --- . Blizna
13 . 27 . 10 . Tortury
14 . 15 . 20 . Nie ty to ktoś
15 . 25 . 03 . Ostatni z zielonych
16 . 08 . --- . Nie kochaj bo kochać
17 . 05 . --- . Ile krwi
18 . --- . --- . Zamknij wszystkie drzwi [Strachy Na Lachy]
wersja z Jarocina 2008!!!
19 . 14 . 17 . Rozamunda
20 . 13 . --- . Zona

21 . 12 . --- . Makijaż twarzy
22 . 29 . --- . Aż po grób
23 . --- . --- . ZOO
wersja z Węgorzewa 2009!!!
24 . 06 . 12 . Zazdrosna
25 . --- . --- . I Człowiek I Mebel
26 . 28 . 19 . Drzewo
27 . 23 . 15 . Mały poeto jestem kobietą
28 . 31 . 08 . Nie mam żalu
29 . 32 . --- . Przejdę skoro wiem
30 . 33 . --- . SchizofRENIA

31 . 22 . 04 . Moneta
wersja z Braniewa 2006!
32 . 26 . 09 . Kochaj mnie jak wariat
33 . 35 . --- . Zapach [Hedone]
34 . 37 . --- . Moja kara
35 . 17 . 14 . Święte
36 . 18 . --- . Lullaby
37 . 16 . --- . Nie zginiesz
38 . --- . --- . Top
39 . --- . --- . Ob. Ereck
40 . --- . --- . Mało zdolna szansonistka


wypadły z top40:
z 19 . --- . Czekasz i wymyślasz mnie
z 20 . --- . Promień
z 30 . 16 . Łatwo uwierzyć
z 34 . --- . Co to będzie
z 36 . --- . Tramwaj
z 39 . 02 . Ja hozna
z 40 . 18 . RekWijem



Płyty.


Nie było łatwo... Bardzo lubię ODJAZD, ale musi jeszcze trochę poczekać, aż przebije pozostałe płyty Icon_smile Za dużo czasu zeszło mi już na zastanawianiu się nad kolejnością płyt. I dlatego jest jak jest Icon_razz

1. Blizna
2. Andergrant / Hormon / Ya Hozna
5. Mało zdolna szansonistka / Unikat
7. Tylko kobieta
8. Odjazd
9. Balladyna

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2010 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
Numeru 1 byłam pewna Icon_mrgreen

Szkoda ze piosenka o babie spada. Lubię ją Icon_biggrin3
chyba nie wiedziałam że wykonanie Tczewie numeru 2 tak Cię powaliło Icon_wink2

to ja już 3 razy widziałam Renatę na żywo? Icon_smile2

Ciekawe co się zmieni w klasyfikacji topowej po wykonaniu którejś z Twoich ulubionych piosenek w piątek? Będzie dopisek "Elbląg 2010"? Icon_smile2

PS. skąd ja znam te zdjęcia? brakuje chyba jednego Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.05.2010 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Baba się tylko potknęła Icon_smile2 top20 chętnie bym wcisnął na podium, ale się nie da... Icon_wink2
3 razy... tak. Ale Jej koncerty. Bo ze Strachami to tylko 2 kawałki Icon_wink2

W piątek ma być ODJAZD, więc... sam nie wiem Icon_smile2

Zdjęcia pochodzą z mojego blogu i tam są jeszcze dwa inne. A widziałaś je jeszcze w innym miejscu i tam są jeszcze inne. 8 innych Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.05.2010 01:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ja Renatę znam bardzo słabo. mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja by nadrobić.
a ja wczoraj korzystając z wolnego dnia w Radio Orbit zrobiłem swój top Kazika Icon_smile2.
06.05.2010 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
Łał, od ośmiu lat ten sam numer 1 Icon_surprised
Ja też nie znam Renaty zbyt dobrze, moje ulubione jej utwory to "Ostatni z zielonych" (wspaniały psychodeliczny akordeon) i "Kochana" z Kaśką Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2010 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje podsumowanie roku 2023 Yacy 22 416 17.01.2024 09:14 AM
Ostatni post: Yacy
  Moje podsumowanie roku 2022 Yacy 36 1 653 08.02.2023 09:45 AM
Ostatni post: Yacy
  Moje podsumowanie roku 2021 Yacy 50 1 667 01.03.2022 10:03 AM
Ostatni post: ku3a
  Moje podsumowanie roku 2020. Yacy 47 2 838 01.01.2022 02:31 AM
Ostatni post: Yacy
  Moje PL21 Yacy 22 1 017 12.11.2021 11:23 AM
Ostatni post: kajman
  Moje głosowania na Listę Piosenek Radia 357 Yacy 16 1 167 19.01.2021 03:35 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Moje podsumowanie roku 2019. Yacy 44 5 197 30.12.2020 05:30 PM
Ostatni post: Yacy
  Moje Topy 2015/2016/2017 Yacy 29 4 922 17.07.2020 03:12 PM
Ostatni post: Yacy
  Moje podsumowanie roku 2016. Yacy 13 2 598 30.01.2017 12:14 AM
Ostatni post: Yacy
  nowy wątek z pytaniami o kolejne topy ;-) Yacy 14 2 242 25.03.2016 01:01 AM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości