Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 86 z 4.07.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 86 z 4.07.08
Ostatnio kiepsko było u mnie z nowościami. Tym razem jest ich sześć, a kiedy brałem się do przesłuchań, to obawiałem się, że może być trudno nawet o jedną.
W czołówce mieszało się do ostatniego przesłuchania. Cztery piosenki szły łeb w łeb, a i tak w końcu wygrała Anna Maria Jopek. Na pierwsze miejsce powróciło To co nienazwane, a zaraz za nią uplasowało się Zrób co możesz. Inna sprawa, że pozostałe 2 piosenki Ani poleciały w dół.
Wielkim wygranym zestawienia okazała się Melody Gardot. Love me like a river does wprawdzie tylko (a może aż) obroniło swoją pozycję, ale za to Worrisome heart awansowało z 10 na 5 miejsce. A do tego na 32 zadebiutowało Goodnite.
No i godzi się jeszcze wspomnieć, że M.I.A. zdołała awansować w 46 tygodniu pobytu w moim zestawieniu z miejsca 9 na 7.
Przesłuchałem 4 utwory Coldplaya pojawiające się na różnych listachi i jeden extra i wrażenie może i niezłe, ale nic, co by naprawdę mnie ruszyło. Potem pojawiły się kolejne utwory na kolejnych listach i z pewnymi oporami się skusiłem. I oto dwa z nich pojawiły się w moim zestawieniu. Jeden z nich tylko w poczekalni, ale Cemeteries of London z każdym kolejnym przesłuchaniem przesuwał się w górę i wreszcie wylądował na 13 miejscu jako najwyższa nowość.
Nic tego nie zapowiadało, bo piosenka od dwóch tygodni spadała, ale zgodnie z tytułem Encore jeszcze raz nastąpił skok do góry, który dał jej 16 miejsce.
Kasia Groniec ostatnio się bardzo od siebie oddaliła i w tym tygodniu postanowiła ponownie się do siebie zbliżyć. w związku z tym jedna jej piosenka poleciała ostro w dół, a Czas skoczył do góry.
Na 29 i 30 są dwa powroty, ale jakże inne. Thank you for the listening wróciło dzięki regulaminowi, bo zaliczyło powrót do 30 u mrsapa, natomiast Wiośnie nie! powróciło z otchłani poczekalni, na nowo mnie urzekając pięknym klimatem. Ostatni powrót z powodu powrotu wsparcia (i to podwójnego) zaliczyło Chodźmy.
Rzadko się zdarza, żeby utwór dostawał u mnie ponowną szansę. July było już w zestawie do przesłuchań i z niego wypadło. Przesłuchanie przy innej okazji spowodowało, że tam powróciło i w tym samym tygodniu załapało się do Top50.
Tuż za nim kolejna nowość i jest to jedyna nowość, która trafiła tutaj z poczekalni. Czy to czysty jazz, czy nie, nie podejmuję się stwierdzić. Tylko szkoda, że Goldwrap pojawiło się w związku ze śmiercią lidera grupy (przynajmniej tak sądzę).
Maryla Rodowicz wyczekiwała długo, bo tydzień po tygodniu wydawała mi się za słaba, żeby coś namieszać. Ale jak już dostała szansa, to okazało się, że Jest cudnie, bo od razu weszła do Top50.
Najniższa nowość dostała się na moją listę dzięki zbiegowi szczęśliwych okoliczności. Ostatnie nagrania Travisa raczej mnie zniechęcały, a dopiero Eyes wide open spowodowało, że w ogóle zacząłem brać pod uwagę możliwość przesłuchania kolejnych utworów. A że jedno z nich trafiło na szczyt listy tadzia3, to przy okazji oprócz niego posłuchałem utworu z listy Gary'ego. I okazało się to strzałem w 46, bo J Smith pojawił się w moim zestawieniu.
1. 2. 44 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 5. 40 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 4 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
4. 1. 11 SUMMERS LOST - Hurt
5. 10. 7 WORRISOME HEART - Melody Gardot
6. 4. 25 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
7. 9. 46 M.I.A. - Avenged Sevenfold
8. 8. 5 THE LOTUS EATER - Opeth
9. 6. 6 BREAKFAST ON A MORNING TRAM - Stacey Kent
10. 12. 12 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
11. 15. 3 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
12. 13. 65 THE FUNERAL - Band Of Horses
13. N 1 CEMETERIES OF LONDON - Coldplay
14. 11. 24 DYBUK - Żywiołak
15. 16. 22 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
16. 32. 28 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
17. 18. 13 SING FOR THE SUBMARINE - REM
18. 14. 4 PORCELAIN HEART - Opeth
19. 20. 19 GOLIATH - The Mars Volta
20. 7. 45 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
21. 19. 21 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
22. 17. 13 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
23. 24. 5 STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
24. 21. 37 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
25. 25. 5 SAW SOMETHING - Dave Gahan
26. 23. 2 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
27. 44. 19 CZAS - Katarzyna Groniec
28. 30. 9 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
29. P 8 THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
30. P 9 WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann

31. 38. 12 NUDE - Radiohead
32. N 1 GODNITE - Melody Gardot
33. 22. 23 ARC OF THE CURVE - Fish
34. 26. 17 LYRA - Kate Bush
35. 33. 19 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
36. P 12 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
37. N 1 JULY - Katatonia
38. N 1 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio

39. 46. 5 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
40. 47. 12 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
41. 31. 15 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
42. 41. 6 UNTIL THE DAY IS DONE - REM
43. N 1 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
44. 29. 3 DEVOUR - Shinedown
45. 36. 13 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
46. N 1 J SMITH - Travis
47. 27. 3 BOYS & GIRLS - The Subways
48. 35. 3 CHINA BLUE - Julia Fordham
49. 43. 13 WANDERLUST - Bjork
50. 37. 13 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek


poczekalnia:
42. LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails
34. SCORPION FLOWER - Moonspell
39. SOLAR WINDS - Devin Townsend
40. 13TH STAR - Fish
GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
48. AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
LIFE IN TECHNICOLOR - Coldplay
42. CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
CZARNE KOWBOJE - Lao Che
49. MIESZKO I DOBRAWA JAKO POCZĄTĘK PAŃSTWA POLSKIEGO - Czesław Śpiewa
45. NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) - Down
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
OUROBOROUS - The Mars Volta
FEELING GOOD - Muse
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
I DON'T WANNA HURT - Anouk
AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
COPS AND ROBBERS - The Hoosiers
PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter
50. SHINE A LIGHT - The Rolling Stones
THE GHOST OF YOU LINGERS - Spoon
GOBBLEDIGOOK - Sigur Ros
FIRE - Zbigniew Hołdys
ALICE MUSISZ PRZESTAĆ PALIĆ - Czarno-Czarni
A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
NO MEAN CITY - Maggie Bell
UNFURL - Katatonia
ACTIONS & MOTIVES - 10 Years

leżakownia:
28. MATULU - Digitalllove
COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
EVERYONE NOSE - N.E.R.D.
THE STATE OF MASSACHUSETTS - Dropkick Murphys
05.07.2008 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
W czołowce notowania nr 86 Icon_wink2 jak zwykle fantastyczne utwory.
Na fotel lidera powraca Anna Maria Jopek. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Wielkim wygranym zestawienia okazała się Melody Gardot
w zestawieniu są już trzy utwory. Całej płyty nie znam ale bardzo podoba mi sie "WORRISOME HEART".
Ogromnie ciesza mnie także pozycje w TOP 10 utworów nr 4, 6, 7, 8, 10
Nowego Colplaya słyszałem przy okazji przesłuchania płyty. Ogólnie przyznam sie ,że płyta jest dość przeciętna. Mnie na razie podoba sie Lost [akustycznie] oraz 42.
kajman napisał(a):Rzadko się zdarza, żeby utwór dostawał u mnie ponowną szansę. July było już w zestawie do przesłuchań i z niego wypadło. Przesłuchanie przy innej okazji..
Możesz powiedziec co to była za okazja Icon_wink2 A właściwie po co to pytanie . Mamy w końcu piekny LIPIEC Icon_mrgreen Pozdrawiam
05.07.2008 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Aro napisał(a):W czołowce notowania nr 86 Icon_wink2
Raczej 87.
kajman napisał(a):13. N 1 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
LIFE IN TECHNICOLOR - Coldplay
Jeżeli to jest sam początek płyty to bardzo dobre wrażenie, ale na razie słuchałem tylko raz. Nie wiem czy jest to poziom na moją listę, a jeśli to chyba na pewno nie na 20-tkę.
kajman napisał(a):32. N 1 GODNITE - Melody Gardot
Goodnite.
kajman napisał(a):37. N 1 JULY - Katatonia
38. N 1 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio
Jeszcze nie znam.
kajman napisał(a):43. N 1 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
kajman napisał(a):46. N 1 J SMITH - Travis
kajman napisał(a):ALICE MUSISZ PRZESTAĆ PALIĆ - Czarno-Czarni
Podobają misie, ale u mnie nie zadebiutują.
05.07.2008 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Wielkim wygranym zestawienia okazała się Melody Gardot
1. w zestawieniu są już trzy utwory. Całej płyty nie znam ale bardzo podoba mi sie "WORRISOME HEART".
2. Nowego Colplaya słyszałem przy okazji przesłuchania płyty. Ogólnie przyznam sie ,że płyta jest dość przeciętna. Mnie na razie podoba sie Lost [akustycznie] oraz 42.
kajman napisał(a):Rzadko się zdarza, żeby utwór dostawał u mnie ponowną szansę. July było już w zestawie do przesłuchań i z niego wypadło. Przesłuchanie przy innej okazji..
3. Możesz powiedziec co to była za okazja Icon_wink2
1. Jeżeli interesują Cię dwa pozostałe to są na chomiku u abd3mza (jeden z okazji pobytu na jego liście, drugi z okazji pobytu w zestawie do LP3).
2. Płyta też mnie nie zachwyca, w tym także te utwory, które Tobie się podobają. Mi przypadły do gustu 2 inne.
3. Muzykę zawsze kataloguję, a przy okazji prawie zawsze przesłuchuję ponownie. Czynię to także dlatego, żeby odrzucić to, co uważam za niewarte archiwalizacji.
05.07.2008 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
abd3mz napisał(a):Raczej 87.
Jak dobrze wyliczyłem to "raczej" bedzie za tydzień Icon_wink2
05.07.2008 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Aro napisał(a):Jak dobrze wyliczyłem to "raczej" bedzie za tydzień Icon_wink2
Mój błąd, bo nie sprawdziłem, a kajmanowi nie usunęło listy.
05.07.2008 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):
Aro napisał(a):W czołowce notowania nr 86 Icon_wink2
1. Raczej 87.
kajman napisał(a):13. N 1 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
LIFE IN TECHNICOLOR - Coldplay
Jeżeli to jest sam początek płyty to bardzo dobre wrażenie, ale na razie słuchałem tylko raz. Nie wiem czy jest to poziom na moją listę, a jeśli to chyba na pewno nie na 20-tkę.
kajman napisał(a):32. N 1 GODNITE - Melody Gardot
Goodnite.
kajman napisał(a):37. N 1 JULY - Katatonia
38. N 1 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio
Jeszcze nie znam.
kajman napisał(a):43. N 1 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
kajman napisał(a):46. N 1 J SMITH - Travis
kajman napisał(a):ALICE MUSISZ PRZESTAĆ PALIĆ - Czarno-Czarni
Podobają misie, ale u mnie nie zadebiutują.
1. 86. Rąbnąłem się, pewnie dlatego, że po 88 planuję podsumowanie.
13. Life to nr 1, a Cemeteries to nr 2 na płycie. Na moją ten poziom wystarczył.
32. Poprawię. Dzięki!
37. Zobaczymy, co z tego poznania przyjdzie.
43. Nie wiem jak, ale jakoś będę to musiał przeżyć. Icon_wink2
05.07.2008 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
kajman napisał(a):Jeżeli interesują Cię dwa pozostałe to są na chomiku u abd3mza (jeden z okazji pobytu na jego liście, drugi z okazji pobytu w zestawie do LP3).
Napewno skorzystam. Wielkie dzieki . Icon_biggrin3 [nie zmienia to faktu, że na listę Sebastiana ostatnio nie zaglądałem Icon_redface2 ]
abd3mz napisał(a):Mój błąd, bo nie sprawdziłem, a kajmanowi nie usunęło listy.
Moderator ma przywileje Icon_mrgreen a poza tym wrzucił listę przed chorobą mychy .
05.07.2008 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Mam [chwilowo?] lepszy nastrój to bardziej pozytywnie. Icon_wink2
Rozczarowało mnie to notowanie, bo nie pojawił się ani Sigur, ani Gabriel. Icon_razz
kajman napisał(a):13. Life to nr 1, a Cemeteries to nr 2 na płycie. Na moją ten poziom wystarczył.
Dziwne by było jakby nie wystarczył, a zadebiutował. Icon_wink2
kajman napisał(a):43. Nie wiem jak, ale jakoś będę to musiał przeżyć. Icon_wink2
Jakoś się pozbierasz. Icon_wink2 [Nie pierwszy raz zresztą. Icon_wink2]
06.07.2008 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Rozczarowało mnie to notowanie, bo nie pojawił się ani Sigur, ani Gabriel. Icon_razz
Jak następnym razem się nie pojawi, to też będziesz rozczarowany? Icon_wink2
06.07.2008 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
O kurcze. Tego Coldplaya na 13 to bym się za Chiny tu nie spodziewał :O:O A już na pewno nie w top 20 :O Jestem ogromnie zaskoczony....Ale oczywiście na plus, bo nowe Coldplay bardzo mi się podoba, ten numer też, podobno najbardziej U2-owy z nowych Icon_razz2 I mówił Owczarek ostatnio, że to 3 singiel z płyty, ale nie wiem skąd wziął te info....Nawiasem pisząć poprawna nazwa to: Cemeteries OF London.
Nie sądzę by jednak nawet Coldplay zagroziło STALOWEJ czołówce Icon_wink Znakomitą formę trzyma REM. Gahan się pojawił...umknął mojej uwadze a tu już na 25.
Travis debiutuje, czyli jak widać, nie nazwa a muzyka u ciebie najważniejsza, ale tak było zawsze. Pamiętam jak narzekałeś na Closer Icon_biggrin
Goldwrap? Czy to ma coś wspólnego z moim ukochanym Goldfrapp Icon_razz2
A nie pisałem, że to intro Life In technicolor to kiler Icon_razz2? Podoba się już coraz większej grupie osób. Jeszcze bardziej można żałować, że nie rozwinęli tego....a inspiracja pochodzi od DM i STrangelowe Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.07.2008 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):1. O kurcze. Tego Coldplaya na 13 to bym się za Chiny tu nie spodziewał :O:O A już na pewno nie w top 20 :O Jestem ogromnie zaskoczony....Ale oczywiście na plus, bo nowe Coldplay bardzo mi się podoba, ten numer też, podobno najbardziej U2-owy z nowych Icon_razz2 I mówił Owczarek ostatnio, że to 3 singiel z płyty, ale nie wiem skąd wziął te info....
2. Znakomitą formę trzyma REM.
3. Gahan się pojawił...umknął mojej uwadze a tu już na 25.
4. Travis debiutuje, czyli jak widać, nie nazwa a muzyka u ciebie najważniejsza, ale tak było zawsze. Pamiętam jak narzekałeś na Closer Icon_biggrin
5. Goldwrap? Czy to ma coś wspólnego z moim ukochanym Goldfrapp Icon_razz2
6. A nie pisałem, że to intro Life In technicolor to kiler Icon_razz2? Podoba się już coraz większej grupie osób. Jeszcze bardziej można żałować, że nie rozwinęli tego....a inspiracja pochodzi od DM i STrangelowe Icon_biggrin
1. Po pierwszym przesłuchaniu wiedziałem, że coś z tego będzie, ale drugie jakoś mi nie podeszło. Potem ruszyło, ale też się nie spodziewałem, że tak zaszaleje. Myślałem, że to utwór góra na dolną połowę Top50.
2. Bo to znakomity utwór. Ten drugi też.
3. Powrócił z poczekalni po długiej przerwie. Gdyby nie on, to nie ruszyłbym kolejnych.
4. No czasami są takie nazwy, że nie sięgne po kolejne nagrania. Ale Travis aż tak źle mi się nie kojarzył. Wprawdzie Closer dotąd mnie dobija, ale już Eyes wide open mi się podobało, a J Smith mnie zaskoczył.
5. Nic.
6. Zobaczymy, czy u mnie powalczy. Na razie to tylko poczekalnia, a bywajją utwory, które nigdy z niej nie wychodzą.
07.07.2008 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
v napisał(a):5. Goldwrap? Czy to ma coś wspólnego z moim ukochanym Goldfrapp Icon_razz2
kajman napisał(a):5. Nic.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Ty to potrafisz poprawić człowiekowi nastrój. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Jak następnym razem się nie pojawi, to też będziesz rozczarowany? Icon_wink2
Będę rozczarowany jeszcze przez kilka tygodni. Icon_wink2 [Bo tyle czasu potrzeba, żeby się przekonać czy utwór Ci się podoba.]
07.07.2008 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Gabriel, Sigur? No to ja też się dołączam do ogólnego rozczarowania panującego nad twoją listę Icon_wink

A co gra ten Goldwrap? tak przy okazji Icon_biggrin Bo w necie praktycznie nie mogę nic znaleźć jak wpiszę do googli nazwę, a nie chcę mi się głębiej szukać....tym bardziej, że to nie Goldfrapp Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2008 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Jak następnym razem się nie pojawi, to też będziesz rozczarowany? Icon_wink2
Będę rozczarowany jeszcze przez kilka tygodni. Icon_wink2 [Bo tyle czasu potrzeba, żeby się przekonać czy utwór Ci się podoba.]
Czasami wypada znacznie wcześniej z zestawu do przesłuchań. Icon_wink2
07.07.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):A co gra ten Goldwrap? tak przy okazji Icon_biggrin Bo w necie praktycznie nie mogę nic znaleźć jak wpiszę do googli nazwę, a nie chcę mi się głębiej szukać....tym bardziej, że to nie Goldfrapp Icon_smile
Jak byś wpisał wykonawcę, to byś się dowiedział, że jazz. Icon_smile2
07.07.2008 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
saferłel napisał(a):A co gra ten Goldwrap? tak przy okazji Icon_biggrin
Jakbyś przeczytał to co kajman napisał to byś mniej więcej wiedział. Icon_wink2
kajman napisał(a):Czasami wypada znacznie wcześniej z zestawu do przesłuchań. Icon_wink2
No nie mów, że aż tak z nimi źle!? Icon_razz
07.07.2008 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Czasami wypada znacznie wcześniej z zestawu do przesłuchań. Icon_wink2
No nie mów, że aż tak z nimi źle!? Icon_razz
Ja nie napisałem, że akurat to wypadło, chociaż czasem sprawdza się zasada, że gdzie dwóch się bije... Ale to taka średnio luźna dygresja.
07.07.2008 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
"Goldwrap" ukazało się na singlu już jakiś czas temu i było u mnie przez kilka tygodni na liście... Teraz wróciło w związku ze śmiercią Esbjorna Svenssona...
Utwór pochodzi z płyty "Tuesday Wonderland", po niej pojawiła się jeszcze płytka koncertowa "Live in Koln". Nie było z niej singla, ale jest tam też fantastyczna wersja "Goldwrap".
Podobno Esbjorn i koledzy zdążyli już nagrać materiał na kolejny krążek, więc jest nadzieja, że jeszcze coś pośmiertnie usłyszymy...
08.07.2008 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
"M.I.A." super.
"Dybuk" sluchany na zywo robi jeszcze wieksze wrazenie!
09.07.2008 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości