Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 923 - 16.11.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 923 - 16.11.2008
Comme ci, comme ça - tak na razie mogę powiedzieć o nowej płycie zespołu Coma. Rzutem na taśmę udało jej się wejść do dziesiątki najlepszych płyt tygodnia, a jak będzie w następnych tygodniach to sam jestem bardzo ciekaw. Konkurenci ostatnio naprawdę bardzo silni - wystarczy zobaczyć jak małe ruchy są w ścisłej czołówce. Wszystkie płyty z czuba zestawienia bardzo mi się podobają i nikt nie ma zamiaru oddać swej pozycji przeciwnikom. A tu ciągle dochodzą następne albumy. No i na horyzoncie kolejni wielcy - m.in. Guns N'Roses i Kazik!

Tym razem na liście pojawiają się 4 nowe piosenki, z czego aż 3 polskie. I żadna z tych czeterech nie jest singlem Icon_cool2 . Mariusz Owczarek już kilka razy miał wpływ na to, że coś się pojawiało na mojej liście. Tak się dzieje i tym razem. Od jakiegoś czasu piątkowo-sobotnią audycje Mariusza rozpoczynają straszne "Nocne ulice", które wprawiają mnie w bardzo dobry nastrój, co jest tym łatwiejsze, że właśnie skończył się tydzień roboczy, rozpoczyna się weekend. Zresztą ta piosenka od początku była moją ulubioną zakazaną obok singlowej. A w dodatku od niedawna mogę wreszcie słuchać Strachów tak jak się powinno Icon_wink2. Dzięki! Icon_biggrin3 Tak więc to pierwszy z debiutów. Pisałem już w kilku miejscach, że tytułowy "Zimny dom" wcale nie należy do najbardziej lubianych przeze mnie numerów na drugiej płycie Totentanz. A ponieważ cała płyta się mocno podoba, co widać na drugiej liście, to coś innego musi ją ciągnąć. "Paranoja" bardzo dobrze radzi sobie na liście już od kilku tygodni, a teraz dostała do pomocy kolegę z drużyny - "Przeżyjemy zło". Kolegę do pomocy dostała też "Praca za szejset". Tym kolegą jest... "Pussylicker". Po prostu bardzo mi się podoba ta piosenka. I może na tym zakończę ten temat Icon_wink2. Od razu pisałem, że "Underneath The Stars" było piosenką która najbardziej mnie złapała z nowego albumu The Cure. Myślałem, że to będzie taki tylko mój ulubieniec, a tu okazuje się, że w międzyczasie nagranie zdążyło wejść na kilka mychartsowych list. I dobrze.

W pierwszej dziesiątce tym razem dwie nowości, ale to było do przewidzenia po wynikach sprzed tygodnia. Nie myślałem jednak, że obydwie piosenki wylądują tak wysoko - Sharleen Spiteri tuż za podium, a Shinedown na miejscu szóstym. Nowości sprzed dwóch tygodni potwierdzają swoją moc - wszystkie 7 znajduje się w top25 Icon_smile2.

Notowanie 923:

01. 01. 03. 03. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
02. 02. 08. 08. All Nightmare Long - Metallica
03. 03. 08. 08. The Day That Never Comes - Metallica
04. 11. 01. 01. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
05. 04. 08. 08. Praca za szejset - Frutti di Mare
06. 16. 01. 01. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
07. 06. 16. 07. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
08. 05. 11. 11. Devour - Shinedown
09. 07. 09. 09. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
10. 08. 09. 09. Hiszpan - Lao Che

11. 10. 08. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
12. 09. 06. Elephants - Rachael Yamagata
13. 22. 03. Chinese Democracy - Guns N'Roses
14. 12. 29. Bóg zapłać - Lao Che
15. 13. 09. Chemicals - Scars On Broadway
16. 21. 05. Paranoja - Totentanz
17. 27. 03. Náttúra - Björk
18. 14. 27. Czarne kowboje - Lao Che
19. 15. 22. Carolina Drama - The Raconteurs
20. 18. 04. Rock N Roll Train - AC/DC
21. 17. 12. Stepping Stone - Duffy
22. 19. 03. What If - Cog
23. 29. 03. Appalachian Springs - The Verve
24. 20. 30. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
25. 25. 03. Wild International - One Day As A Lion
26. 23. 08. Chłopacy - Lao Che
27. 26. 30. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
28. 24. 35. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
29. 28. 09. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
30. 33. 17. Wonderful Life - Carrion
31. 31. 18. Almost Lover - A Fine Frenzy
32. 30. 19. Love Is Noise - The Verve
33. 32. 18. Many Shades Of Black - The Raconteurs
34. NN. 01. Nocne ulice - Strachy na Lachy
35. NN. 01. Pussylicker - Frutti di Mare
36. 34. 08. The Unforgiven III - Metallica
37. 36. 08. Watercolor - Loaded Moses
38. 37. 67. M.I.A. - Avenged Sevenfold
39. 40. 47. Alexander - Myslovitz
40. 43. 02. Sleep When I'm Dead - The Cure
41. 42. 08. Do You Really Like... - Unjust
42. 35. 12. Sex On Fire - Kings Of Leon
43. NN. 01. Przeżyjemy zło - Totentanz
44. 38. 18. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
45. 39. 07. Keep It All - Lisa Hannigan
46. 41. 09. W spodniach czy w sukience - Ania
47. 44. 07. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
48. NN. 01. Underneath The Stars - The Cure
49. 45. 08. Living In A World Without You - The Rasmus
50. 48. 47. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 08. Never Miss A Beat - Kaiser Chiefs
47. 07. Wesoły kapelusz - Czesław Śpiewa
49. 21. Gobbledigook - Sigur Rós
50. 27. Hammerhead - The Offspring

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 911:

01. 01. 33. 33. Gospel - Lao Che
02. 02. 10. 10. Death Magnetic - Metallica
03. 03. 13. 13. Scars On Broadway - Scars On Broadway
04. 04. 04. 04. Frutti di Mare - Frutti di Mare
05. 05. 08. 08. Zimny dom - Totentanz
06. 08. 03. 03. Guitar Gangsters & Cadillac Blood - Volbeat
07. 06. 14. 14. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
08. 07. 05. 05. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
09. 10. 02. 02. The Sound Of Madness - Shinedown
10. NN. 01. 01. Hipertrofia - Coma

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 07. 07. The Fabled City - The Nightwatchman
17.11.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
11/50 to chyba całkiem dobrze!!!
A jednym ze wspólnych momentów na liście jest to, że debiutują u nas STRACHY Icon_wink2 Nocne ulice już u mnie są, więc debiutują u mnie z innym utworem Icon_wink2 [jeśli się nic nie wydarzy to jeszcze przed 15:00 pojawi się Moja na forum ]. Mam nadzieję, że NU poradzą sobie lepiej niż PPP Icon_wink2
No i Nostalgia na podium! Tylko, że u mnie najniższy stopień, a u Ciebie najwyższy! U mnie raczej będzie ciężko żeby Dave wygryzł Martina, ale może, może...
Bjork + 10 bardzo mnie cieszy!!!
Gunsi + 9 wow! tu raczej zaskakuje, bo ja ciągle nie mogę tam "nic" usłyszeć co by ją wyciągneło z poczekalni ...
ku3a napisał(a):**** - Frutti di Mare
Icon_mrgreen pewnie dostepny jest na myspace? Chtnie posłucham Icon_wink2
ku3a napisał(a):08. 07. 05. 05. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
liczyłem na więcej... Ale może jeszcze Cię mocniej chwycą skoro teraz już nie są z zakazanego nośnika Icon_wink2 [bo chyba dobrze zrozumiałem... Icon_wink2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.11.2008 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):11/50 to chyba całkiem dobrze!!!
tak! Icon_smile2
Yacy napisał(a):Mam nadzieję, że NU poradzą sobie lepiej niż PPP
jest całkiem spora szansa Icon_smile2. z pastelowymi to było tak, że na początku zupełnie nijakie to dla mnie było i potrzebowało pokaźnej dawki przesłuchań, żeby chwycić, a decydujące było (o, znowu!) któreś puszczenie tego przez Mariusza. tymczasem Nocne podobają się praktycznie od początku, a potrzebowałem jedynie częściej słuchać, żeby się przebiło przez inne piosenki z listy które lubię.
Yacy napisał(a):Bjork + 10 bardzo mnie cieszy!!!
super bębenki robią tu całą robotę Icon_smile2. i wokal mi tu dobrze pasuje, a nie drażni, tak jak często u Bjork Icon_razz.
Yacy napisał(a):Gunsi + 9 wow! tu raczej zaskakuje, bo ja ciągle nie mogę tam "nic" usłyszeć co by ją wyciągneło z poczekalni ...
ale przecież z "The Day That Never Comes" jest podobnie Icon_smile2. trzymam kciuki, żeby jeszcze im się udało coś osiągnąć Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Icon_mrgreen pewnie dostepny jest na myspace? Chtnie posłucham Icon_wink2
a nie wiem czy jest. słucham z płyty (póki co z zakazanego nośnika, ale robię przymiarki Icon_wink2 )
Yacy napisał(a):Ale może jeszcze Cię mocniej chwycą skoro teraz już nie są z zakazanego nośnika
tak - dobrze zrozumiałeś Icon_smile2
i tak - jak najbardziej sa szanse, żeby jeszcze mocniej chwyciły Icon_smile2.
17.11.2008 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
ku3a napisał(a):a nie wiem czy jest. słucham z płyty (póki co z zakazanego nośnika, ale robię przymiarki
to może nakarmiłbyś jakiegoś chomika lub innego zwierza? Ja w pracy [ na szczęście nie za szejset Icon_wink2] nie mogę nawet looknąć na myspace Icon_frown [teraz jak wklepię chomik + tutuł TEGO utworu to wyskakują mi ... takie różne linki ... Icon_wink2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.11.2008 03:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
O, nowe notowanie....ale czas szybko biegnie, albo to po prostu spowodowane tym, że tak nie dawno dopiero odpowiedziałeś na moje komentarze z ubiegłego tyg. i sam odwiedziłem 2 dni temu twoje forum. W każdym razie fajne, że jest, bo się chociaż przez chwilę nie ponudzę, sam w domu Icon_wink...z hiszpańskim na karku i historią...i angielskim...

Twoja siła przebicia nie zna granic. Ale to dobrze, że ludzie podchwytują stąd UTS. Warto to promować, tylko, że ja znów nie wpasowałem się w to Icon_biggrin A potem będę trochę opóźniony, jeśli ten świetny utwór znajdzie u mnie miejsce. 48 miejsce na dobry początek z 75% pewnością na awans o około 10 oczek w przyszłym tyg. Icon_biggrin
Nostalgia wciąż na czele, ciekawe czy tak jak przewidywałem, pozostanie tutaj do zimy albo chociaż do pierwszych płatków śniegu (co mogłoby oznaczać jej spadek już za 7 dni) Tak jak myślałem. Verve zaszarżowało, a teraz....no ok w górę, ale będąc przyzwyczajonym do takich spektakularnych awansów nawet te BDB 6 oczek trochę jednak niknie w oczach Icon_smile [W ogóle awans tego ponad 7 minutowego tracka powinien być co najmniej 2 krotnością jego czasu trwania - taką zasadę proponuje wprowadzić ;])
Nocne Ulice stały się drugim nieoficjalnym (dobrze mówię, bo może czegoś nie wiem) singlem Strachów. U mnie w poczekalni od 2 tyg. nowy numer i czeka....ale wiecie, że to nie Nocne Ulice Icon_wink Frutti....a poznam, trzeba się kształcić, chociaż nie wymagam wiele.
Sharleen Spiterii z tyg. na tydzień potęguje moje zdziwienie i zaskoczenie, w bardzo pozytywnym sensie jednak. Rzadko widuje tego typu rzeczy w top 10, ba, nawet 20 na twojej liście i będę musiał się trochę przyzwyczaić do tego, a kiedy już spadnie, będę wypominam wiele razy, czemu te wspaniałe popowe utwory X i Y nie mogą się przebić tak jak ich wielki protoplasta Icon_wink Dobrze się dzieję z Gunsami i Bjork. Top 10 w zasięgu obu numerów. Fajnie, że Verve wcale nie daje się łatwo wyeliminować z gry, chodzi mi o pierwszy singiel oczywiście - ale 19 tyg. i tak skromnie wygląda w porównaniu z niektórymi momentami listy. Mimo to, w podsumowaniu powinno być dobrze ;]
Jeszcze tylko słowo o Metallice z drugiego. Wiesz, że wychodzi jako singiel Icon_biggrin? I to taki nie byle jaki, digital download, tylko na CD i może Vinylu i w ogóle będą jakieś dodatkowe tracki może. Fajnie ;]

W płytach znów jedna nowość, znów z końca stawki Icon_biggrin i moim zdaniem zasługująca tylko i wyłącznie na ten koniec. 3,4 naprawdę UDANE numery to niestety kropla w morzu 30 paru tracków.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2008 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Po opisie spodziewałem się więcej Comy na liście. Ja w tym tygodniu przesłucham album.
Za chwilę sobie przypomnę dublerów, bo w tej chwili nie pamiętam. [Najbardziej mi świta o Frutti, ale też nie jestem pewien czy to ten utwór.]
Płytkę Shinedown też bym mógł sobie odświeżyć, ale to nie w tym tygodniu pewnie.
ku3a napisał(a):12. 09. 06. Elephants - Rachael Yamagata
Buuuu.
Lao regularnie w dół, ale swoje w dziesiątce już osiągnęli.
17.11.2008 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):tak na razie mogę powiedzieć o nowej płycie zespołu Coma
A jakieś inne pierwsze wrażemnia? Co o niej sadzisz? Myslę, że jak najbardziej pozytywnie skoro zadebiutowała w top 10.
ku3a napisał(a):No i na horyzoncie kolejni wielcy - m.in. Guns N'Roses i Kazik!
Dzisiaj w Onecie czytałem o realtywacji KNŻ. To mnie jescze bardziej cieszy. Może uda mi się pierwszy raz w życiu byc na koncerice KNŻ.
ku3a napisał(a):Mariusz Owczarek już kilka razy miał wpływ na to, że coś się pojawiało na mojej liście. Tak się dzieje i tym razem.
Ostatnio nie słucham audycji Owczarka nad czym ubollewam, bo jest to jedna z moich ulubionych w Trójce, ale ostatnio po prostu nie mogę.
Sharleen Spiteri zadziwia. U mnie utknęła w poczekalni i wypadła.
Szkoda, że "Lazarus On Down" po 8 tygodniach wypada z top 10. Może u mnie lepiej poradzi. Z resztą i tak jest 2 razy na pierwszym, czego u Ciebie nie było. Icon_razz
"Cyanide Sweet Tooth Suicide" nie znam, ale "Devour" zostawił pozytywne wrażnie i wciąż ma duże szanse na top 45. Podobnie z "Paranoją" Totentazu, może za jakiś czas się tym kawałkiem zainteresuję.
A teraz weterani (ale pomijając M.I.A. Icon_wink2 ) niesamowicie długo jest na liście "Alexander". Hmm, u mnie nigdy nie był, chociaż niezwykle kiedys mi się podobał. Nie trafił na liste, bo jeszcze kiedys nie miałem zwyczaju wrzucać (chociaż czasem to robiłem) piosenek niesinglowych, a po drugie i tak z tej płyty non stop królowały inne przeboje. Może po latach... Jak jeszcze poczuję, że da się coś z niej wyciągnąć...
ku3a napisał(a):50. 48. 47. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
Mimo spadku o dwa oczka wciąz na liście. Jeszcze tylko 5 tygodno Icon_razz
A Lao Che wciąz na pierwszym, który to już tydzień? Bo juz się pogubiłem. Rekord pobity i to o ile tygodni! Icon_eek2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.11.2008 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
jak nie Lao, to Metallica Icon_smile2
dobrze,że chociaż numer jeden spoza "układu" Icon_biggrin
i jeszcze Ania z The Rasmus spada Icon_frown
17.11.2008 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Nostalgia - Gahan - Depeche Mode....jeśli o takie układy Ci chodzi, to ja bym nie był taki pewny Icon_wink czy nie spoza układu ten numer 1 Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2008 04:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):[teraz jak wklepię chomik + tutuł TEGO utworu to wyskakują mi ... takie różne linki ... Icon_wink2 ]
Icon_lol Icon_lol
to ładnie sobie admini w pracy pomyślą Icon_lol
ciekawe czy Ci się spodobało.
saferłel napisał(a):nie dawno dopiero odpowiedziałeś na moje komentarze z ubiegłego tyg.
a tak jakoś zostawiłem to sobie na później. ale przy takich obszernych komentarzach trzeba sobie więcej czasu wygospodarować Icon_mrgreen . zresztą jest to bardzo miło spędzony czas Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ale to dobrze, że ludzie podchwytują stąd UTS.
nie sądzę, żeby stąd. pisałem co prawda o tym, że mi się najbardziej podoba, ale póki nie ma na liście, to chyba jeszcze nie oddziaływuje na innych. zresztą jeśli się nie mylę, to niektórzy u których to już jest, nawet do mnie nie zaglądają Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):48 miejsce na dobry początek z 75% pewnością na awans o około 10 oczek w przyszłym tyg. Icon_biggrin
za tydzień zobaczymy czy znowu Twoja analiza była trafna Icon_smile2
saferłel napisał(a):nawet te BDB 6 oczek trochę jednak niknie w oczach Icon_smile
ale zobacz - z 46. na 29. to jest 37% do góry, a z 29. na 23. to jest 21% do góry, więc nie tak bardzo mniejszy ten awans Icon_wink2.
saferłel napisał(a):W ogóle awans tego ponad 7 minutowego tracka powinien być co najmniej 2 krotnością jego czasu trwania - taką zasadę proponuje wprowadzić ;]
i podobnie w płytach z Comą? Icon_razz
saferłel napisał(a):Frutti....a poznam, trzeba się kształcić, chociaż nie wymagam wiele.
może właśnie przez to, że nie będzie dużych wymagań, to Ci się spodoba Icon_razz
saferłel napisał(a):Dobrze się dzieję z Gunsami i Bjork. Top 10 w zasięgu obu numerów.
w przypadku Gunsów to nie jest nic dziwnego, ale już przy Bjork tak. bardzo mi podchodzi ten numer instrumentalnie i wokalnie. i w ogole super klimacik.
saferłel napisał(a):Jeszcze tylko słowo o Metallice z drugiego. Wiesz, że wychodzi jako singiel Icon_biggrin?
wiem, super! Icon_biggrin3
na dodatkowe tracki akurat nie liczę, bo Metallica singlami nigdy za bardzo nie rozpieszczała, zwykle nagrania z koncertów dawała...
saferłel napisał(a):3,4 naprawdę UDANE numery to niestety kropla w morzu 30 paru tracków.
jeśli już to 17-u, bo chyba nie liczysz przerywników i łączników...
abd3mz napisał(a):Najbardziej mi świta o Frutti, ale też nie jestem pewien czy to ten utwór.
i jak? Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):A jakieś inne pierwsze wrażemnia? Co o niej sadzisz? Myslę, że jak najbardziej pozytywnie skoro zadebiutowała w top 10.
ano tak jak napisałem - na razie ani w tą, ani w tamtą. owszem, słuchałem 2 razy i się jakoś tam podoba, bez tego przecież nie weszłaby na listę, ale dopiero następne tygodnie i przesłuchania pokażą na ile powtórzy sukces dwóch pierwszych płyt.
i póki co tylko tyle wolałbym napisać.
tadzio3 napisał(a):Może uda mi się pierwszy raz w życiu byc na koncerice KNŻ.
heh, właśnie, też jeszcze nigdy na nich nie byłem...
tadzio3 napisał(a):Z resztą i tak jest 2 razy na pierwszym, czego u Ciebie nie było. Icon_razz
zresztą u mnie nawet na podium nie był Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):A teraz weterani (ale pomijając M.I.A. Icon_wink2 )
ha, no właśnie - czy przypadkiem "M.I.A." u mnie teraz nie ma największego stażu ze wszystkich piosenek na mychartsowych listach? u P.U.R.H.a też coś ma 67, ale czy coś ma więcej?
tadzio3 napisał(a):po drugie i tak z tej płyty non stop królowały inne przeboje.
no właśnie, ja nie miałem tej kasety i "Alexandra" nie znałem... poznałem rok temu...
tadzio3 napisał(a):Mimo spadku o dwa oczka wciąz na liście. Jeszcze tylko 5 tygodno Icon_razz
albo przynajmniej 3, co nie? Icon_wink2
tak wyszło, że się teraz utrzymali, ale czy tak samo wyjdzie za tydzień? nie wiem...
tadzio3 napisał(a):A Lao Che wciąz na pierwszym, który to już tydzień? Bo juz się pogubiłem. Rekord pobity i to o ile tygodni! Icon_eek2
kurcze, musiałem sprawdzić, bo też już się pogubiłem! Icon_smile2
29. tydzień!! rekord pobity o 7 tygodni!!
17.11.2008 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Taaak, przekonałeś mnie swoją procentową analizą awansu The Verve ;]

Coma gdyby miała pójść w górę na tej zasadzie, którą proponuje, to zabrakło by miejsca na czele i jakiś kredyt musiałby jej zostać udzielony np. na 30 tyg. na topie Icon_wink

Akurat na początek nie wymagam za wiele, bo raczej ta grupa mi średnio podeszła, trzeba więc powolutku, powolutku do celu dążyć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2008 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
ku3a napisał(a):i jak? Icon_wink2
Tak, to ten. Icon_wink2
Z tych trzech nowości chyba najbardziej podoba misie Totentanz [chociaż to się może zmienić, bo ostatnie przesłuchanie płyty było wręcz fatalne...], potem Frutti [ale chyba nie wpadłbym, że zadebiutuje u Ciebie. prędzej obstawiałbym inne utwory.], a na końcu niestety Strachy [płytę słuchałem na razie dwa razy i jakoś... :roll:]
17.11.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Widzę, że

Almost Lover - A Fine Frenzy

u Ciebie podobnie jak i na mojej liście dość długo już przebywa Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.11.2008 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Liczyłem na powrót na pierwsze, nie udało się... Icon_wink2 Shinedown zadziwia Icon_eek2 GNR miło zaskakuje Icon_smile2 Cog rozczarowuje Icon_confused Debiuty nie w moim typie :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.11.2008 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Tomekk napisał(a):i jeszcze Ania z The Rasmus spada Icon_frown
To Ania jest wokalistką The Rasmus? Icon_lol
18.11.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
Paweł napisał(a):
Tomekk napisał(a):i jeszcze Ania z The Rasmus spada Icon_frown
To Ania jest wokalistką The Rasmus? Icon_lol
nie o to chodzi Icon_wink2 dzielą ten sam los, czyli spadają Icon_mrgreen
18.11.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
Sharleen na 4? Duza niespodzianka, graniczaca z szokiem. Ale in plus, oczywiscie, oby wiecej takich ruchow!
Dobrze, ze jeszcze trzymie sie Duffy, calkiem dlugo jak na Ciebie Icon_razz No i trzymam kciuki za nowe Last Shadow Puppets, moze w nastepnym notowaniu juz wychyli sie z Nieszczesliwej, bo na pewno juz tam jest, wierze w to mocno. Icon_smile

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
20.11.2008 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Kiefer napisał(a):Sharleen na 4? Duza niespodzianka, graniczaca z szokiem
nie rozumiem tego całego zdziwienia u Ciebie i saferłela Icon_smile2. przecież takie piosenki z fajnym klimaten i tekstem pojawiają się na mojej liście Icon_smile2.
Kiefer napisał(a):moze w nastepnym notowaniu juz wychyli sie z Nieszczesliwej, bo na pewno juz tam jest, wierze w to mocno. Icon_smile
na razie jest w poczekalni nieszczęśliwej i póki co nie może się przebić do nieszczęśliwej. no ale pracuję nad tym i może kiedyś się uda Icon_smile2.
20.11.2008 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Widzisz, skoro już dwie osoby są zaszokowane to coś w tym musi być. No sam powiedz, ile takich typowych popowych numerów masz na liście w czołówce?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.11.2008 02:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
teraz nie za dużo Icon_wink2, ale mi chodziło o to, że w ogóle się pojawiają, a nie że teraz są Icon_smile2.
20.11.2008 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości