Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 25 notowań
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 379
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):2. Być może sam np. zrobię podsumowanie roku 2007, ale na bardziej zdrowych zasadach. Będę liczyć piosenki w tym roku debiutujące i zrobię je dopiero, jak ostatnia z tych piosenek wypadnie z mojego zestawienia.
Czyli możesz je zrobić np. za dwa lata. Icon_wink2
kajman napisał(a):4. W Twoim przypadku faktycznie na to wygląda, ale w większości innych to tak do końca nie jest. Piosenki bowiem z pierwszych notowań (nie wszystkie, ale ich znaczna część) tracą, bo są osłuchane i gdyby lista powstała wcześniej, to miałyby więcej punktów.
Nie do końca, bo np. Kochankowie dużo stracili. Chociaż z drugiej strony... Gdybym postował listę wcześniej to i wcześniej poznałbym lepsze utwory i mogłoby wyjść na to samo. Icon_wink2
kajman napisał(a):2>2
Podoba mi się ta matematyka.
1. Mi nie za bardzo. Icon_wink2 [Powinno być co najmniej, ale już nie będę edytował.]
kajman napisał(a):To strasznie rzadko. Ja będę robił co kilkanaście.
3. Rzadko to 25 czy 50? Co kilkanaście wydaje misie mało interesujące.
2. Dlatego napisałem być może. Za 2 lata to mi się nie będzie chciało.
4. No właśnie - ze względu na to: Chociaż z drugiej strony napisało to, co napisałem. Mam to samo z pierwszymi notowaniami.
1. Ja mam coś takiego, że wolę napisać elaborat na temat pomyłki niż zrobić Editę.
3. Co 25 to jeszcze jako tako. A co kilkanaście to może być mało interesujące dla czytających, ale jak kogoś nie interesuje, to nie musi zaglądać. Ja prowadzę podsumowanie na bieżąco.
25.06.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
neon.ka napisał(a):no ciekawe czy następne podsumowanie będzie bardziej podobne do notowania bieżącego [25-tego] Icon_biggrin3
Icon_biggrin3 Nie wiem. Icon_wink2 [To już by chyba była przesada. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):no ale skoro tu było po 15 nowości Icon_smile2
"Po 15" to już chyba lekkie nadużycie. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Balonik chyba by na serce padł przy takiej rewolucji Icon_smile2 .
A my? Co chwilę by był sygnał premiery. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):1. Ja mam coś takiego, że wolę napisać elaborat na temat pomyłki niż zrobić Editę.
Inaczej mówiąc: wolisz Elę od Edit.
kajman napisał(a):Co 25 to jeszcze jako tako.
No to będzie jako tako.
kajman napisał(a):Ja prowadzę podsumowanie na bieżąco.
Przeto ja tyż. Icon_smile2
25.06.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 379
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):2 (re). Być może sam np. zrobię podsumowanie roku 2007, ale na bardziej zdrowych zasadach. Będę liczyć piosenki w tym roku debiutujące i zrobię je dopiero, jak ostatnia z tych piosenek wypadnie z mojego zestawienia.
jakich tam zdrowych - piosenka moze powrocic na liste i co wtedy? bedziesz edytowac podsumowanie roku? Icon_cool2
Szansa, że piosenka, która wypadnie wtedy (lub któraś z tych z tych, co wypadły wcześniej) jest praktycznie równa zeru. Ale w przypadku na przykład LP3 to byłoby moim zsaniem sdecydowanie bardziej sensowne.
25.06.2008 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 379
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):Ale na bardzo specyficznych zasadach. Po trzytygodniowym braku wsparcia może go [utwór] uratować tylko pojawienie się w zestawie LP3 lub LPMN.
Jeżeli ja coś takiego napisałem, to musiałem być pijany.
1. Brak wsparcia może być
a) tygodniowy (w większości przypadków)
b) dwutygodniowy (w przypadku mojego Top10)
c) teoretycznie nieograniczony (nie jest to klasyczny brak poparcia lecz zawieszenie poparcia i dotyczy sytuacji list postowanych z poślizgiem lub nieregularnie; nie wiem, czy napisałem o tym w zasadach)
2. Może go także uratować pojawienie w Top50 Forumowej.
25.06.2008 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
kajman napisał(a):Jeżeli ja coś takiego napisałem, to musiałem być pijany.
Pisałem z pamięci. Icon_wink2
25.06.2008 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):Balonik chyba by na serce padł przy takiej rewolucji Icon_smile2 .
A my? Co chwilę by był sygnał premiery. Icon_mrgreen
to byłoby ciekawe doświadczenie zwłaszcza dla tych, którzy przyciszają radio w czasie podawania statystyk Icon_mrgreen .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.06.2008 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ale akurat ile jest premier to lubie wiedziec Icon_smile2
26.06.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
nasze listy mają podobny staż na mycharts; z wyróżnionych 37 utworów w mojej 30 pojawiły się zaledwie 2: hydropiekłowstąpienie i czarne kowboje Icon_confused2

[Obrazek: kleschko.png]
27.06.2008 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
No to wpuść inne utwory z płyty. Icon_lol
28.06.2008 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):No to wpuść inne utwory z płyty. Icon_lol
to jest jakiś pomysł :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
28.06.2008 07:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie 67 notowań abd3mz 8 2 980 20.04.2009 12:52 PM
Ostatni post: abd3mz
  Podsumowanie 50 notowań abd3mz 10 3 528 18.12.2008 11:13 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości