Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25 notowanie z 22.06.2008
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Oj to brzmi poważnie Icon_razz2 Heh ty zawsze masz nosa do takich podsumowań Icon_biggrin Więc najłatwiej byłoby się pod twoje głosy podczepić i mieć spokój Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #42
 
Icon_lol dobre Icon_lol
24.06.2008 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
dobre bo zgodne z prawdąIcon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
super relacja Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Najpierw kupiłem dwie poprzednie płyty, które dotarły do mnie z trzydniowym opóźnieniem. Dobrze, że na czas.
fajne zdanie Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Szczerze przyznam, że nie szukałem. Jakoś płyty mi wystarczały.
uuu, ale błąd Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Myślę sobie "o żesz. wspaniale" [albo jakoś podobnie].
ulzyj sobie i napisz co Ci lezy na sercu - "o żesz. przepięknie" Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):Na koniec jeszcze usłyszałem: "Nie rozchodźcie się. Wielki Emir Kusturica i jego orkiestra przyjechali tu specjalnie dla Was!". A ja tu przyjechałem dla Lao Che...
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
chrzanic Emira Icon_razz. La-o-La-o-La-o!
abd3mz napisał(a):ť 20.07.2008 WARSZAWA - plener Park Rydza-Śmigłego
nie bedzie mnie wtedy w Warszawie...
ale za to
abd3mz napisał(a):ť 06.07.2008 GDYNIA - Heineken Open'er - szczególy wkrótce
bede wtedy w Gdyni Icon_biggrin3. no ja naprawde nie wiem jak bedzie wygladac moja lista za 2 tygodnie Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Kto gdzie jedzie? [Aha. Jeszcze 14 sierpnia w trójkowym ogródku.]
no wlasnie. w czwartek chyba nie dam rady, bo to w srodku tygodnia, ale jeszcze sie zobaczy jak sie rozwinie sprawa wyjazdu na sasiednim forum Icon_wink2. i moze koncert Lao bedzie poczatkiem wsolnego weekendu Icon_mrgreen.
abd3mz napisał(a):Przesada to by była gdybym przejmował się takimi opiniami i lista wyglądałaby inaczej niż mi podpowiada serce.
Icon_mrgreen

a wyniki listy... cóż moge powiedziec... Icon_mrgreen
oby tylko za tydzien jak najwiecej z tego udalo sie utrzymac.
myslalem jednak, ze moze uda sie wejsc na pierwsze... :roll:
24.06.2008 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
Lilian napisał(a):nie wiem tylko ile miejsc liczysz do podsumowania (pierwsza dycha?) wiec to znawcowanie to tak na czuja Icon_smile2
Oj a chyba to pisałem. Icon_wink2 Trzydziestkę.
Lilian napisał(a):jak wróce, pewnie juz będzie rozwiązanie Icon_wink2
Już jest. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Myślisz, że Sebastian zrobi podsumowanie po 25 notowaniach Icon_razz2?
Tak się składa, że Sebastian o tym pisał tydzień temu. Icon_wink2 [Chociaż nawet gdybym tego nie zrobił Lilian i tak by wiedziała. Icon_smile2]
Lilian napisał(a):ja to wiem Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_lol
saferłel napisał(a):Oj to brzmi poważnie Icon_razz2 Heh ty zawsze masz nosa do takich podsumowań Icon_biggrin Więc najłatwiej byłoby się pod twoje głosy podczepić i mieć spokój Icon_razz2
Icon_lol [jak się okazało masz rację.]
saferłel napisał(a):dobre bo zgodne z prawdąIcon_razz2
Dokładnie. Icon_wink2
ku3a napisał(a):super relacja Icon_biggrin3
Cieszę się, że Ci się podoba. Icon_smile2
ku3a napisał(a):uuu, ale błąd Icon_smile2
Teraz to ja to wiem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):ulzyj sobie i napisz co Ci lezy na sercu - "o żesz. przepięknie" Icon_wink2 .
Icon_lol
ku3a napisał(a):chrzanic Emira Icon_razz . La-o-La-o-La-o!
Icon_mrgreen [Ten Emir to całkiem fajna muzyka i pewnie poszedłbym na jego koncert gdyby to on był supportem . Icon_razz Poza tym miałem pół godziny później przedostatni autobus [ostatni jeszcze godzinę później], więc i tak nie byłbym na całym koncercie. A ja nie lubię robić czegoś we fragmencie. Pomijam już fakt, że wkurzył mnie prowadzący.]
ku3a napisał(a):nie bedzie mnie wtedy w Warszawie...
Szkoda... [Szczerze mówiąc liczyłem, że ktoś będzie na ten koncert szedł, to wtedy może i ja bym się przyłączył. Długo bez koncertu Lao to ja nie wytrzymam...]
ku3a napisał(a):bede wtedy w Gdyni Icon_biggrin3 . no ja naprawde nie wiem jak bedzie wygladac moja lista za 2 tygodnie Icon_mrgreen
Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):no wlasnie. w czwartek chyba nie dam rady, bo to w srodku tygodnia, ale jeszcze sie zobaczy jak sie rozwinie sprawa wyjazdu na sasiednim forum Icon_wink2 . i moze koncert Lao bedzie poczatkiem wsolnego weekendu Icon_mrgreen .
Dobry pomysł. Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):a wyniki listy... cóż moge powiedziec... Icon_mrgreen
Rozumiem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):oby tylko za tydzien jak najwiecej z tego udalo sie utrzymac.
Na dzień dzisiejszy oprócz spadku Hiszpana zmian brak, ale jeszcze ładnych kilka dni...
ku3a napisał(a):myslalem jednak, ze moze uda sie wejsc na pierwsze... :roll:
Wiesz, ten utwór miażdży mnie za każdym razem jak go słucham... Chociaż przyznam, że w tym tygodniu różnica pomiędzy pierwszym a drugim miejscem była wyjątkowo mała... Przyjdzie kiedyś utwór, który będzie w stanie wykorzystać słabsze dni Kasi.
24.06.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #46
Re: 25 notowanie z 22.06.2008
abd3mz napisał(a):[Wcale się nie zdziwię jeśli komuś nie będzie chciało się tego czytać, bo długie to to, sensu za dużo pewnie nie ma i są ciekawsze rzeczy do czytania.]
na specjalistę ds. marketingu to Ty się nie nadajesz Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):Jakoś tak nie bardzo jestem/byłem za koncertami festiwalowymi. Głównie dlatego, że wydaje/wydawało misie że publika jest przypadkowa.
ja specjalnie nie lubię takich, bo wtedy grają same hiciory [czyt. single], a ja tu, nawiązując do rozmów z innych list, zgadzam się z poglądem, że single dosyć często nie są wybierane najtrafniej z mojego punktu widzenia.
abd3mz napisał(a):Potem zaczęło się słuchanie, wsłuchiwanie, osłuchiwanie muzyki Lao Che.
dopiero wtedy?! To co robiłeś przez ostatnie kilka tygodni [a właściwie miesięcy]? Icon_razz
abd3mz napisał(a):Myślę sobie "o żesz. wspaniale" [albo jakoś podobnie].
jaki kulturalny z Ciebie człowiek Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):[- Kto dzisiaj gra? - Lao Che - Taa?! ; Oni będą grali tylko 45 minut. Jakoś wytrzymamy...] Schodziło się coraz więcej osób.
uff... to odetchnęłam z ulgą. ktoś jednak został na koncert gwiazdy wieczoru. [absolutnie rozumiem, że słucha się i zostaje na tym, co się lubi i dla kogo się przyszło - a zwłaszcza gdy jest to pierwszy koncert i chce się zachować w pamięci jak najwyraźniejsze wspomnienia - ale zawsze mi żal tych wykonawców, którzy w takich momentach jak na dłoni mogą zobaczyć/widzą, że ich popularność trochę odbiega od poprzedniego wykonawcy... z tego też powodu nie do końca lubię również rozgrywki sportowe bo zawsze mi żal tego, kto przegrywa... Icon_wink2 ].
abd3mz napisał(a):Zaczął opowiadać o niej i co jakiś czas pytał się czy już wiemy kto wejdzie na scenę. "Wzięła udział w programie 'Jak oni to śpiewają'"
źle zapamiętałeś - 'jak oni śpiewają' powinno być Icon_wink2 . pewnie więcej osób by skojarzyło gdyby powiedział, że brała udział w programie 'taniec z gwiazdami' [akurat tańczyła bardzo ładnie].
abd3mz napisał(a):Wiem, że na pewno zagrali: Drogi Panie, Czarne kowboje, Bóg zapłać, Chłopacy, Stare Miasto, mpaKOmpaBIEmpaTA, Hydropiekłowstąpienie, Barykada i Hiszpan.
w takim razie dobrze, że się załapałeś na próbę, bo usłyszałeś jeszcze 'Przebicie do Śródmieścia'. na koncercie nie było?
abd3mz napisał(a):Po lewej stronie nikt się tym specjalnie nie przejął, a po prawej ubyły trzy osoby i średnia wieku znowu spadła. Icon_wink2
no to rzeczywiście się skupiałeś na koncercie Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):I nagle stworzyły misie trzy koncertowe marzenia. [I nie mówię o ilości.]
Lao, Lao i Lao Icon_razz [mam nadzieje, że nie ograniczysz się tylko do zaprzeczenia].
abd3mz napisał(a):Kto gdzie jedzie?
jest szansa na Warszawę w lipcu, mam ogromną nadzieję na off-festival, a potem jak mi się spodoba, to i szansa na trójkowy ogródek jest [szkoda tylko, że to nie będzie dla mnie jeszcze początek wspólnego wyjazdu Icon_confused ...]

abd3mz napisał(a):Kolejności proszę się nie czepiać, bo za długo to ja nad nią nie myślałem.
Icon_redface2
abd3mz napisał(a):[Taki kształt Listy wcale nie znaczy, że po każdym koncercie tak będzie. Icon_razz]
no w każdym razie na Sigura do Warszawy mógłbyś pojechać.

mi tam czołówka listy bardzo się podoba. ale pomarudzę z jedną rzeczą Icon_wink2 . tego nie było na koncercie, więc skąd tak wysoko?
abd3mz napisał(a):03 NN 01 01 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
marudzę tylko z tego powodu, że akurat najmniej lubię Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):20 09 09 08 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves
szkoda, ale rozumiem.
abd3mz napisał(a):25 18 02 02 FESTIVAL - Sigur Rós
to też napiszę, że szkoda, chociaż WCIĄŻ jeszcze nie znam Icon_smile2 [jutro].
abd3mz napisał(a):wypadły:
45 35 04 02 I'M NOT DROWNING - Steve Winwood
no ja bym nie mogła tyle razy pod rząd słuchać tego utworu, co Kaczor. i chociaż jest bardzo przyjemne, to w zbyt częstcyh dawkach może się szybko osłuchać...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.06.2008 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #47
 
neon.ka napisał(a):na specjalistę ds. marketingu to Ty się nie nadajesz Icon_wink2 .
Icon_razz Icon_wink2
neon.ka napisał(a):dopiero wtedy?! To co robiłeś przez ostatnie kilka tygodni [a właściwie miesięcy]? Icon_razz
Nie no słuchałem, ale tylko raz góra dwa tygodniowo, a w tym tygodniu było inaczej, bo doprowadziłem się do takiego stanu, że większość tekstu i muzyki słyszałem 3 sekundy zanim się pojawiły.
neon.ka napisał(a):jaki kulturalny z Ciebie człowiek Icon_mrgreen
A Ty myślałaś, że nie? Icon_wink2 Icon_mrgreen [Kluczowe jest to co napisałem tam w nawiasie. Icon_razz ]
neon.ka napisał(a):zawsze mi żal tych wykonawców, którzy w takich momentach jak na dłoni mogą zobaczyć/widzą, że ich popularność trochę odbiega od poprzedniego wykonawcy...
Mi też było żal, ale tylko trochę. [Bardziej na drugi dzień jak sobie pomyślałem, że to chyba nie za fajne uczucie jak dziesięć minut przed swoim koncertem nie słyszy się swojej nazwy zespołu tylko "Lao Che". Z drugiej strony uważam, że to wielki błąd że Lao Che nie wyszli na bis.]
neon.ka napisał(a):źle zapamiętałeś - 'jak oni śpiewają' powinno być Icon_wink2 .
Skoro tak mówisz. Icon_wink2 [Widzę, że specjalistka z Ciebie. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):pewnie więcej osób by skojarzyło gdyby powiedział, że brała udział w programie 'taniec z gwiazdami' [akurat tańczyła bardzo ładnie].
Nie wiem, może powiedział. Przyznam, że wtedy bardziej rozglądałem się jakie są reakcje fanów Lao na taką gwiazdę.
neon.ka napisał(a):w takim razie dobrze, że się załapałeś na próbę, bo usłyszałeś jeszcze 'Przebicie do Śródmieścia'. na koncercie nie było?
Nie było. I na tym chyba najbardziej ubolewam, bo to jest jeden z tych utworów, w którym udział fanów jest największy. [Notabene to był najczęściej wykrzykiwany utwór na koncercie. Wcześniej zapomniałem o 1939/Przed Burzą. A wiesz czego nie było? Icon_smile2 Tej płyty, której byś nie chciała. Icon_razz Co szczerze mówiąc w ogóle mnie nie cieszy, bo mi by się najbardziej podobało jakby wszystkie trzy płyty były równorzędnie reprezentowane. ]
neon.ka napisał(a):Lao, Lao i Lao Icon_razz [mam nadzieje, że nie ograniczysz się tylko do zaprzeczenia].
Nie będzie zaprzeczenia, bo masz rację. Marzę o koncercie TYLKO z Powstaniem i TYLKO z Gusłami. A trzecie trochę przewrotne, bo nigdy się nie spełni: następny koncert Lao. Icon_wink2 Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):jest szansa na Warszawę w lipcu, mam ogromną nadzieję na off-festival, a potem jak mi się spodoba, to i szansa na trójkowy ogródek jest
Trochę mnie niepokoi to "jak", ale reszta bardzo mnie cieszy. Icon_wink2 [jak się uda]. Ja zdecydowanie muszę gdzieś [względnie] niedługo pojechać, bo nie wytrzymam. Icon_wink2 [Obiecuję, że wtedy na 99% nie będzie takiej sytuacji jak teraz...]
neon.ka napisał(a):[szkoda tylko, że to nie będzie dla mnie jeszcze początek wspólnego wyjazdu Icon_confused ...]
Icon_frown :roll: Icon_frown
neon.ka napisał(a):no w każdym razie na Sigura do Warszawy mógłbyś pojechać.
Szczerze mówiąc w ogóle się na tym nie zastanawiałem i nawet nie kojarzę co, gdzie, kiedy i jak... Zresztą ja bym się chyba dziwnie czuł jakby zaatakowała mnie taka dawka nieznanej muzyki. [To taki Twój niecny plan, żeby Sigur Ros powtórzył wynik Lao Che? Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):ale pomarudzę z jedną rzeczą Icon_wink2 . tego nie było na koncercie, więc skąd tak wysoko?
Nie mam zielonego pojęcia. Teraz sobie myślę, że powinien być 2 miejsca niżej. Tak jakoś misie ułożyło i zostawiłem.
neon.ka napisał(a):marudzę tylko z tego powodu, że akurat najmniej lubię Icon_smile2 .
A co Ci przeszkadza tekst czy muzyka? [I tylko odpowiedź na tak ogólne pytanie poproszę. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):to też napiszę, że szkoda, chociaż WCIĄŻ jeszcze nie znam Icon_smile2 [jutro].
Coś czuję, że za długo u mnie w 30-tce nie będzie, ale już w sukurs idzie drugi utwór. [Mam nadzieję, że o płycie nie napiszesz tego co o singlu w sąsiedztwie...]
neon.ka napisał(a):no ja bym nie mogła tyle razy pod rząd słuchać tego utworu, co Kaczor. i chociaż jest bardzo przyjemne, to w zbyt częstcyh dawkach może się szybko osłuchać...
Coś w tym jest co mówisz, bo ja szalałem na jego punkcie jakieś 10 dni, a potem coraz mniej...

EDIT: Bardzo dobrze idzie Ci udawanie wakacji. Icon_smile2 Tylko szkoda, że to udawanie...
24.06.2008 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
 
U Ku3y napisalem że Mu zaLAO top10, no to u Ciebie nic nie napiszę, o ...<sam wiesz kim> zartowałem Icon_wink2
Tym bardziej, ze na 1 miejscu LaoListy jest moj nr 1 z plyty Gospel Icon_smile2 Dalej to juz róznie... Własnie słucham tego krążka / wypada posłuchać nowości w zestawieniu płyt Icon_mrgreen /
uhuhu... niżej znam raczej nie wiele ... a z tych co znam to napewno kibicuję -AMJ /która u mnie jest na wylocie, ale to nie znaczy, ze mi sie już nie podoba.../, N. Diamondowi i Aktowi ...SDM.
a w płytach.
abd3mz napisał(a):10. The National - The Virginia EP
11. Judas Priest - Nostradamus
12. The Offspring - Rise and Fall, Rage and Grace
Zgadzamy się /prawie/idealnie Icon_mrgreen Ja mam taką samą kolejność tych dwóch najwyższych płyt Icon_wink2 tylko raptem 9 pozycji wyżej Icon_wink2 A OFFów słuchałem raz i ... zobaczymy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 07:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #49
 
Yacy napisał(a):Własnie słucham tego krążka / wypada posłuchać nowości w zestawieniu płyt Icon_mrgreen /
Przed chwilą zobaczyłem u sąsiadów. Icon_biggrin3 Nie powiem, żeby mnie ta pozycja satysfakcjonowała, ale na początek może być.
Yacy napisał(a):uhuhu... niżej znam raczej nie wiele
A jak z Preiserem? Pamiętam, że na niego zwróciłeś uwagę jak debiutował. I jeszcze zapytam jak u Ciebie wygląda kontakt z Jasonem? Icon_smile2 [Tak trochę wyręczę neon.kę. Icon_wink2]
24.06.2008 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
 
no niestety Preisner akurat w tym utworze - nie . A Jason... raczej nie Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #51
 
Yacy napisał(a):no niestety Preisner akurat w tym utworze - nie .
Że w tym utworze nie to ja wiem, a płytę znasz? Icon_smile2 [I od razu: chcesz poznać? Icon_wink2]
Yacy napisał(a):A Jason... raczej nie Icon_frown
Ten mój czy tak w ogóle? [Jak chcesz poznać płytę to... kurcze ja naprawdę wyręczam neon.kę. Icon_wink2]
24.06.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
dzięki ale obie płyty mam Icon_wink2 Preisnera nie pamiętam, a Jasona też nie pamiętam, ale ... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #53
 
abd3mz napisał(a):doprowadziłem się do takiego stanu, że większość tekstu i muzyki słyszałem 3 sekundy zanim się pojawiły.
ćwicz dalej, nie będziesz musiał w ogóle włączać muzyki! Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):[Kluczowe jest to co napisałem tam w nawiasie. Icon_razz ]
wiem Icon_smile2 . w innym przypadku mój komentarz pewnie byłby inny Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):[Bardziej na drugi dzień jak sobie pomyślałem, że to chyba nie za fajne uczucie jak dziesięć minut przed swoim koncertem nie słyszy się swojej nazwy zespołu tylko "Lao Che".
bo to też szczerze mówiąc nie było mądre, żeby ich na support dawać! w Płocku?! bez sensu.
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):źle zapamiętałeś - 'jak oni śpiewają' powinno być Icon_wink2 .
Skoro tak mówisz. Icon_wink2 [Widzę, że specjalistka z Ciebie. Icon_wink2]
wiesz, reklam tego było w telewizji dostatecznie duża ilość Icon_smile2 . A wolę 'Taniec z gwiazdami'. Chociaż też oglądałam tylko wtedy, gdy oglądała moja koleżanka.
abd3mz napisał(a):A wiesz czego nie było? Icon_smile2 Tej płyty, której byś nie chciała. Icon_razz Co szczerze mówiąc w ogóle mnie nie cieszy, bo mi by się najbardziej podobało jakby wszystkie trzy płyty były równorzędnie reprezentowane. ]
ale to chyba nie na plenerówkach. A nawet na pewno. I pewnie dobrze. Teraz wypatruj klubowych Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Nie będzie zaprzeczenia, bo masz rację. Marzę o koncercie TYLKO z Powstaniem i TYLKO z Gusłami.
To chyba musiałaby się jednak stać ta wymiana wiekowa z kajmanem, o której nieraz wspominacie. Tak, żeby było jeszcze przed premierą 'Gospela' [ :?: jak to brzmi?...] i 'Powstania...'. to jest ten negatyw pojawiający się wraz z przybywającą dyskografią zespołów. ja np. cierpie niezwykle, że już nigdy nie usłyszę koncertu Sigura na którym przeważającą większością byłyby utwory z 'AB' [to znaczy nigdy się to jeszcze nie stało Icon_frown . no i już się nie stanie].
abd3mz napisał(a):A trzecie trochę przewrotne, bo nigdy się nie spełni: następny koncert Lao. Icon_wink2 Icon_mrgreen
to teraz proszę po polsku Icon_wink2 . ja nie rozumiem.
abd3mz napisał(a):Ja zdecydowanie muszę gdzieś [względnie] niedługo pojechać, bo nie wytrzymam. Icon_wink2 [Obiecuję, że wtedy na 99% nie będzie takiej sytuacji jak teraz...]
ja bym polecała off-festival, naprawdę super atmosfera, a i sporo nowych i nie nowych rzeczy, których nie słychać w Radio Zet Icon_wink2 , można tam usłyszeć. [nie byłoby takiej sytuacji na 100%, bo nie byliby supportem Icon_smile2 ].
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):no w każdym razie na Sigura do Warszawy mógłbyś pojechać.
Szczerze mówiąc w ogóle się na tym nie zastanawiałem i nawet nie kojarzę co, gdzie, kiedy i jak... Zresztą ja bym się chyba dziwnie czuł jakby zaatakowała mnie taka dawka nieznanej muzyki. [To taki Twój niecny plan, żeby Sigur Ros powtórzył wynik Lao Che? Icon_wink2]
tak sobie tylko zażartowałam bo miałam taki plan, który rozszyfrowaleś Icon_wink2 . nie przyjeżdżaj do Warszawy na Sigura Icon_razz .
abd3mz napisał(a):A co Ci przeszkadza tekst czy muzyka?
tu melodia. ale o tekście też mam swoje zdanie Icon_smile2
abd3mz napisał(a):EDIT: Bardzo dobrze idzie Ci udawanie wakacji. Icon_smile2 Tylko szkoda, że to udawanie...
Icon_mrgreen właśnie chyba skończyłam [jeszcze zajrzę tylko do List, na które czekałam, bo były zeszłotygodniowe] i normalnie Was podziwiam za to, że jesteście w stanie przeglądać wszystkie Listy. Cieszę się, bo popatrzyłam sobie kto ma do mojej muzyki bliżej, a kto dalej, ale po tym wyczynie Icon_razz powrócę chyba do odwiedzania tylko kilku miejsc. po prostu nie byłabym w stanie wiecej. chylę czoła.

PS. i dzięki za dbanie o moje interesy i poszerzanie mojej wiedzy związanej z popularnością Jasona na tym forum Icon_wink2 .
stwierdzam więc, że może jednak ten specjalista od marketingu nie jest jeszcze tak przed Tobą do końca zamknięty Icon_mrgreen .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.06.2008 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #54
 
neon.ka napisał(a):ćwicz dalej, nie będziesz musiał w ogóle włączać muzyki! Icon_mrgreen
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [No i mnie przestraszyłaś i nie wiem czy ich nie odłożyć na jakiś czas. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):wiesz, reklam tego było w telewizji dostatecznie duża ilość Icon_smile2 .
Wiesz, to trzeba jeszcze jeszcze ją oglądać więcej niż 15 minut tygodniowo. Icon_wink2 [Przez Euro, a dokładniej przez zabawę znawcową ten czas wydłużył się do jakiś 3 godzin, ale niedługo wróci do normy. Od ostatniego meczu włączonego telewizora nie widziałem. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):bo to też szczerze mówiąc nie było mądre, żeby ich na support dawać! w Płocku?! bez sensu.
Oni w ogóle coś mało koncertują w Płocku. Chociaż przez ostatni roku wiele zmieniło się na plus.
neon.ka napisał(a):ale to chyba nie na plenerówkach. A nawet na pewno. I pewnie dobrze. Teraz wypatruj klubowych Icon_smile2 .
Nie do końca tak jest. Najlepszym przykładem jest Woodstock. [Chyba, że chodzi Ci od wydania Gospel. Wiem, że grają Gusła i to praktycznie na każdym koncercie, chociaż nie wiem gdzie te koncerty się odbywają. ]
Przy okazji.
Coś ostatnio za dużo złych informacji... Koncert, który miał się odbyć 20 lipca w Wawie został odwołany. Icon_frown Icon_confused Odpowiedź kogoś ściśle związanego z zespołem [Kiedyś wiedziałem kim on jest.] na forum:
Cytat:Koncert robiony z tym organizatorem być może odbędzie sie innym terminie... choć raczej już nie latem i nie w plenerze.

Jest też szansa na jeszcze jedne koncert w sierpniu w Wawie, ale to za dni parę się wyjaśni.
neon.ka napisał(a):'Gospela' [ :?: jak to brzmi?...]
Nie za dobrze. Ja nie odmieniam. [Ale widziałem gorzej. Gospla. Brrr...]
neon.ka napisał(a):to jest ten negatyw pojawiający się wraz z przybywającą dyskografią zespołów.
Myślę, że nie do końca wszystko stracone. Szczególnie z Powstaniem sprawa wydaje się prostsza, bo np. Muzeum mogłoby zorganizować koncert i wtedy pojawiła by się na nim tylko druga płyta. Z pierwszą płytą byłoby trudniej, [chociaż na forum czasami pojawiają się propozycje koncertu z Gusłami] bo raz że trudniej je się gra się na koncertach, [chociaż gdyby były tylko one to łatwiej byłoby się Chłopakom przygotować] a dwa chyba Spięty nie za bardzo je lubi. [Kiedyś wspomniał, że nie może ich słuchać. Głównie przez wokal.]
neon.ka napisał(a):to teraz proszę po polsku Icon_wink2 . ja nie rozumiem.
Nie wiem może to nielogiczne, ale tak sobie wymyśliłem. Następny koncert w chwili rozpoczęcia koncertu przestaje nim być, więc marzenie jest niespełnione. Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):ja bym polecała off-festival, naprawdę super atmosfera, a i sporo nowych i nie nowych rzeczy, których nie słychać w Radio Zet Icon_wink2 , można tam usłyszeć.
Szczerze mówiąc za bardzo to się nim nie interesowałem, bo ja nie jestem za bardzo offowy. Ale teraz przez to odwołanie koncertu... No dobra wchodzę na stronę festiwalu. O! Jest nieźle, bo zaprasza mnie mój bank. Icon_wink2 Jest kilka punktów programu, które by mnie interesowały. Idę po bilety. [Na razie obejrzeć. Icon_razz] Hmm... Nie można już kupić trzydniowych? Widzę mój bank organizuje promocję. Icon_wink2 Buuu... 40% zniżki tylko dla tych, którzy założą sobie konto. Dojazd... Nawet nie czytam, bo ja nie posiadam żadnej zdolności przemieszczania się. Icon_wink2 [I to chyba byłby główny problem.] No nie wiem... Niedługo [może nawet jutro] będę wiedział jak będzie wyglądała moja sytuacja i wtedy może zacznę poważnie myśleć. [Chociaż przyznam, że wolałbym koncert w połowie lipca, bo do sierpnia to strasznie daleko. Może jakiś koncert pojawi się w miejsce tego odwołanego, bo na razie jest duża przerwa...]
neon.ka napisał(a):nie przyjeżdżaj do Warszawy na Sigura Icon_razz .
Jak chcesz. Icon_frown Icon_razz
neon.ka napisał(a):tu melodia. ale o tekście też mam swoje zdanie Icon_smile2
Niedobre? Icon_wink2 Dla mnie on się jakoś specjalnie muzycznie nie różni od reszty. [Nie odpowiadaj! Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):normalnie Was podziwiam za to, że jesteście w stanie przeglądać wszystkie Listy. Cieszę się, bo popatrzyłam sobie kto ma do mojej muzyki bliżej, a kto dalej, ale po tym wyczynie Icon_razz powrócę chyba do odwiedzania tylko kilku miejsc. po prostu nie byłabym w stanie wiecej. chylę czoła.
Icon_smile2 Ja poprostu jestem tak ciekawski, że nie mógłbym na jakąś listę nie zajrzeć. Co innego komentarz, bo z nim bywa różnie. [Ale czasu to rzeczywiście trochę pochłania...]
neon.ka napisał(a):PS. i dzięki za dbanie o moje interesy i poszerzanie mojej wiedzy związanej z popularnością Jasona na tym forum Icon_wink2 .
stwierdzam więc, że może jednak ten specjalista od marketingu nie jest jeszcze tak przed Tobą do końca zamknięty Icon_mrgreen .
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [Ładnie wyszło. Rozbawiłaś mnie na początku i na końcu. Icon_wink2 ]
25.06.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #55
 
abd3mz napisał(a):Nie do końca tak jest. Najlepszym przykładem jest Woodstock. [Chyba, że chodzi Ci od wydania Gospel. Wiem, że grają Gusła i to praktycznie na każdym koncercie, chociaż nie wiem gdzie te koncerty się odbywają. ]
nie sądzę żeby to były plenery... [chociaż nie wiem rzeczywiście jak to mogło być przed 'Gospel'].
abd3mz napisał(a):Nie wiem może to nielogiczne, ale tak sobie wymyśliłem. Następny koncert w chwili rozpoczęcia koncertu przestaje nim być, więc marzenie jest niespełnione. Icon_mrgreen
pokrętna logika Icon_wink2 . skorzystałam ze słownika znów, i co widzimy tam: następny - Ťnastępujący po innym w kolejności czasowej lub przestrzennejť. zdaje się że to się nie zmienia w momencie rozpoczęcia koncertu Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):No dobra wchodzę na stronę festiwalu. (...)
dobre działania i niech przyniosą dobry skutek Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Hmm... Nie można już kupić trzydniowych?
trzeciego dnia jest zawsze [tzn. zawsze od zeszłego roku Icon_smile2 ] dzień kultury, a nie muzyki. koncertów jako takich juz nie ma, ale jest trochę imprez 'około' [w zeszłym roku np. mozna było obejrzeć dwa filmy Wilhelma Sasnala]. więc na ten dzień karnety już nie obowiązują.
abd3mz napisał(a):Dojazd... Nawet nie czytam, bo ja nie posiadam żadnej zdolności przemieszczania się. Icon_wink2 [I to chyba byłby główny problem.]
tym bardziej powinieneś przeczytać Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):Icon_smile2 Ja poprostu jestem tak ciekawski, że nie mógłbym na jakąś listę nie zajrzeć. Co innego komentarz, bo z nim bywa różnie. [Ale czasu to rzeczywiście trochę pochłania...]
przeglądanie to co innego, ale Wy wszędzie komentujecie. i to podziwiam.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.06.2008 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #56
 
neon.ka napisał(a):pokrętna logika Icon_wink2 . skorzystałam ze słownika znów, i co widzimy tam: następny - ÂŤnastępujący po innym w kolejności czasowej lub przestrzennejÂť. zdaje się że to się nie zmienia w momencie rozpoczęcia koncertu Icon_wink2 .
Normalnie burzysz moje marzenie. Icon_wink2 A "kolejny"? W ostateczności może być "jeszcze jeden koncert Lao Che". Icon_mrgreen [Nawet jak mi udowodnisz, że nie może być to i tak przy nim zostanę, bo jak już pisałem mam swój słownik. Icon_razz]
neon.ka napisał(a):trzeciego dnia jest zawsze [tzn. zawsze od zeszłego roku Icon_smile2 ]
Ładna definicja. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):tym bardziej powinieneś przeczytać Icon_wink2 .
Nic by mi to nie dało. Icon_wink2 [Przeczytam jak już się zdecyduje. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):przeglądanie to co innego, ale Wy wszędzie komentujecie. i to podziwiam.
I tu Droga Pani mija się z prawdą. Icon_smile2 Jest kilka osób, które komentuje bardzo dużo list, ale chyba nie ma nikogo kto komentowałby co tydzień wszystkie. [Co zrozumiałe, bo nie zawsze jest co napisać.]
26.06.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #57
 
abd3mz napisał(a):Normalnie burzysz moje marzenie. Icon_wink2 A "kolejny"? W ostateczności może być "jeszcze jeden koncert Lao Che". Icon_mrgreen [Nawet jak mi udowodnisz, że nie może być to i tak przy nim zostanę, bo jak już pisałem mam swój słownik. Icon_razz]
ale ja Ci wlaśnie chciałam udowodnić, że możesz to marzenie spełnić, bo Ty twierdziłeś, że nie. Ty chcesz mieć same niespełnione marzenia? Icon_wink2
abd3mz napisał(a):I tu Droga Pani mija się z prawdą. Icon_smile2 Jest kilka osób, które komentuje bardzo dużo list, ale chyba nie ma nikogo kto komentowałby co tydzień wszystkie. [Co zrozumiałe, bo nie zawsze jest co napisać.]
wszystkie, czy prawie wszystkie, to i tak jest daleko od moich mozliwości Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.06.2008 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #58
 
neon.ka napisał(a):Ty chcesz mieć same niespełnione marzenia? Icon_wink2
Chciałbym mieć jedno niespełnione tak na wszelki wypadek jakby po spełnieniu tych dwóch [Gusła i PW] żadne nie przyszło mi do głowy. Icon_wink2
To w takim razie mam 4 marzenia koncertowe:
- tylko Gusła
- tylko PW
- następny koncert Lao Che [według Twojej definicji Icon_wink2]
- jeszcze jeden koncert Lao Che [i to niech pozostanie "niespełnialne"]

Co Ty na to? Icon_smile2
26.06.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #59
 
abd3mz napisał(a):- jeszcze jeden koncert Lao Che [i to niech pozostanie "niespełnialne"]
Co Ty na to? Icon_smile2
spełnialne to ono jest ale zaraz po spełnieniu powstaje z prochów i odnawia się niczym Feniks. [będzie zarazem spełnione i niespełnione. a to nawet więcej niż byś chciał Icon_smile2 ].
Co Ty na to? Icon_smile2
[dobra, ja chyba już stąd (czyt. z forum) idę Icon_wink2 ].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.06.2008 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #60
 
neon.ka napisał(a):spełnialne to ono jest ale zaraz po spełnieniu powstaje z prochów i odnawia się niczym Feniks. [będzie zarazem spełnione i niespełnione. a to nawet więcej niż byś chciał Icon_smile2 ].
O to to. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Co Ty na to? Icon_smile2
Bardzo misie to podoba. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):[dobra, ja chyba już stąd (czyt. z forum) idę Icon_wink2 ].
Ja też. Icon_wink2 [Trochę Cię tu przetrzymałem. Icon_wink2]
26.06.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości