Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27 notowanie z 06.07.2008
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):Swoją drogą trochę się wygadałeś.
chyba się nie wygadałem Icon_wink2 moje nowe notowanie jest juz gotowe, a ja ten utwór poznałem dzisiajIcon_smile2 więc ... [a teraz przymierzam się do poznania całej płyty - już czeka w odtwarzaczu Icon_smile2 ]
No chyba, że w czym innym się wygadałem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.07.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Yacy napisał(a):No chyba, że w czym innym się wygadałem Icon_smile2
NL. Icon_wink2
07.07.2008 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
mógłbym Ci napisać, że na NL6 może być 30 lepszych utworów...
ale napiszę prawdę - ja nie wiedziałem, że on tam jest!!! Ja go dziś ściągnąłem z Twojego chomika!!! A jak spojrzałem we wstępną klasyfikację utworów ... to widac czarno na białym, że ja go dzisiaj odkryłem Icon_smile2
[cała ich płyta kojarzy mi sie bardzo z tym co - muzycznie - robi Hatifnats... Icon_wink2 ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.07.2008 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Yacy napisał(a):mógłbym Ci napisać, że na NL6 może być 30 lepszych utworów...
Nie miałbym nic przeciwko!!! Icon_smile2
Yacy napisał(a):[cała ich płyta kojarzy mi sie bardzo z tym co - muzycznie - robi Hatifnats... Icon_wink2 ]
Mi jakoś nie bardzo, ale jeszcze parę razy spróbuję...
07.07.2008 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: 27 notowanie z 06.07.2008
Niedługo pobijesz rekord ciągłego pobytu na pierwszym miejscu na forum.
A propos tego, co napisałeś na innym forum, to z dwójki Sigur Peter wolę tego pierwszego (w tym nagraniu, bo w sumie to nie).
Tak sobie patrzę i wychodzi, że masz w zestawieniu 6 moich numerów 1, a ja mam tylko jeden Twój. Icon_redface2
Proszę, proszę - Slipuś wraca do 30. Natomiast niestety wypada z niej Stacey.
A skoro o wypadkach, to okazało się, że wykosiłeś mi tylko 1 utwór.
Anjelique jakoś stanęła. Szkoda.
EDIT: Ile ten Kovlo ma minut, skoro ma aż tyle mega?
Z tytułu wyglądali mi na Francuzów, z nazwy na Litwinów, ale już wiem.
07.07.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
aaktt napisał(a):OMG, to przerażające jak długo ona utrzymuje się na pierwszym Icon_surprised
Pobijasz jakiś rekord? Icon_mrgreen
Moje. Do jednego brakuje jej 3 tygodni, do drugiego na razie 11.
07.07.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):[cała ich płyta kojarzy mi sie bardzo z tym co - muzycznie - robi Hatifnats... Icon_wink2 ]
Przyznam się, że po tym utworze i znanym mi Hatifnatów nigdy bym na to nie wpadł.
07.07.2008 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Ten pierwszy pewnie zostanie pobity, ale drugi....no no no. kajman na pewno łatwo nie odpuści. Też jeszcze wskrzeszać będzie dawną liderkę Icon_razz2

PS - Sebastian, chyba znasz ten numer na pamięć pod każdym kątem, może jakiś wykład na jego temat nam zorganizujesz np. w 30 rocznicę pierwszego miejsca Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2008 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
kajman napisał(a):Tak sobie patrzę i wychodzi, że masz w zestawieniu 6 moich numerów 1, a ja mam tylko jeden Twój. Icon_redface2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):Proszę, proszę - Slipuś wraca do 30. Natomiast niestety wypada z niej Stacey.
Myślę, że ona jeszcze pokaże na co ją stać.
kajman napisał(a):Anjelique jakoś stanęła. Szkoda.
Zgadzam się z oboma zdaniami. Icon_wink2
kajman napisał(a):EDIT: Ile ten Kovlo ma minut, skoro ma aż tyle mega?
Nie ściągaj go, bo jest Naszej Liście. Prawie 12.
kajman napisał(a):Z tytułu wyglądali mi na Francuzów, z nazwy na Litwinów, ale już wiem.
A ja nie, ale zaraz sobie sprawdzę.
saferłel napisał(a):PS - Sebastian, chyba znasz ten numer na pamięć pod każdym kątem, może jakiś wykład na jego temat nam zorganizujesz np. w 30 rocznicę pierwszego miejsca Icon_razz2
Nie wiem czy tak długo będę układał listę. Icon_lol
08.07.2008 09:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
No jestem . Po kilku tygodniach cos sie pozmieniało jednak Icon_wink2 . Jak byłem ostatnio to Twoja lista była kompletnie zala(o)na Icon_mrgreen W chwili obecnej w pierwszej dziesiątce do połowy jest juz sucho co mnie cieszy Icon_wink2 Poznałem nareszcie Panią z pozycji 11 . A nowość z miejsca 17 dziś przed chwileczką [właśnie odsłuchuje NL po raz pierwszy i leci alfabetycznie Icon_biggrin3 ] No fajnie sie oglada wciąz Twoja listę Icon_smile2
08.07.2008 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
Aro napisał(a):Poznałem nareszcie Panią z pozycji 11 .
iiiiiiiiiiiiiii? Icon_wink2
Aro napisał(a):No fajnie sie oglada wciąz Twoja listę Icon_smile2
Dzięki i wzajemnie. Icon_wink2
08.07.2008 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Proszę, proszę - Slipuś wraca do 30. Natomiast niestety wypada z niej Stacey.
1. Myślę, że ona jeszcze pokaże na co ją stać.
kajman napisał(a):Anjelique jakoś stanęła. Szkoda.
2. Zgadzam się z oboma zdaniami. Icon_wink2
kajman napisał(a):EDIT: Ile ten Kovlo ma minut, skoro ma aż tyle mega?
3. Nie ściągaj go, bo jest Naszej Liście. Prawie 12.
kajman napisał(a):Z tytułu wyglądali mi na Francuzów, z nazwy na Litwinów, ale już wiem.
4. A ja nie, ale zaraz sobie sprawdzę.
1. Bardzo by mnie to cieszyło.
2. Z pierwszym trudno się nie zgodzić. Takie są brutalne fakty. Icon_mrgreen
3. Wiem o tym, tylko że gdy zacznę ściągć NL, to już będzie musztarda po obiedzie w kontekście najbliższej kajman 30.
4. Czyli już wiesz, że to Szwajcarzy.
08.07.2008 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
2. Nie z takimi faktami się nie zgadzałem. Icon_wink2 Icon_lol
4. Wiem i trochę mnie to zdziwiło, bo to chyba pierwszy zespół z tego kraju jaki znam. Icon_wink2 [Ja takich rzeczy raczej nie sprawdzam, a np. dzięki p.u.r.h.owi dowiedziałem się, że Sleepmakeswaves są z Australii. ]
08.07.2008 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):iiiiiiiiiiiiiii?
Jest niezła. Na pewno dam jej szansę. Icon_smile2
08.07.2008 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Kovlo sluchalem wczoraj jak przesluchiwalem NL, ale nie pamietam jaką ocenę wystawilem Icon_razz.
abd3mz napisał(a):[I tylko mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby umieszczać je w propozycjach do topu wszech czasów. Nie tam jest ich miejsce.]
alez oczywiscie, że mają juz swoje miejsce w propozycjach. u mnie mają.
wszystkie Lao w dol Icon_frown
10.07.2008 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
ku3a napisał(a):Kovlo sluchalem wczoraj jak przesluchiwalem NL, ale nie pamietam jaką ocenę wystawilem Icon_razz .
Pewnie niezbyt dobrą. Icon_wink2
ku3a napisał(a):alez oczywiscie, że mają juz swoje miejsce w propozycjach. u mnie mają.
Bardziej chodziło mi takie topy jak np. w Trójce, bo na prywatnych każdy może umieścić co tylko chce. A tam jeżeli pojawi się jakiś utwór z Gospel to poprzednie płyty raczej nie mają szans. Ich przedstawiciela w topie widziałbym nieporównywalnie chętniej.
ku3a napisał(a):wszystkie Lao w dol Icon_frown
Będzie gorzej. Znacznie gorzej. :roll: Icon_frown
10.07.2008 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):Aro napisał/a:
Poznałem nareszcie Panią z pozycji 11 .
a ja jeszcze nie; mam czego żałować?

[Obrazek: kleschko.png]
10.07.2008 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Hmm... A jakie to są Twoje zasady?
A co do Lao Che to mnie to też specjalnie nie dziwi, u mnie też się zdarzają takie rzeczy - po wielu tygodnich w czołówce utwór nagle leci na łeb na szyję Icon_neutral2
11.07.2008 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
prz_rulez napisał(a):A jakie to są Twoje zasady?
Skopiowałem, bo już wcześniej pisałem: 1. utwór z ostatniej płyty 2. nie starszej niż ze stycznia 2006 roku [ewentualnie jeszcze 3. utwór nieznany przed powstaniem listy - dlatego nie ma między innymi Funerala, Icky thumpa czy Map of problematique.]

4. utwór muszę mieć na dysku i muszę go przesłuchać w danym tygodniu.
11.07.2008 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości