Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania...
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #1
Pytania...
Jeśli masz pytanie jakieś pytanie, na które potrzebujesz odpowiedzi, zadaj je tu, a może otrzymasz odpowiedź od któregoś z użytkowników Icon_wink2

No więc ja mam pytanie... Icon_redface2
Kiedy można usłyszeć w trójce piosenkę dnia? Jest jakiś program, godzina, kiedy na pewno ją puszczą? Icon_redface2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.06.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
aaktt napisał(a):Kiedy można usłyszeć w trójce piosenkę dnia? Jest jakiś program, godzina, kiedy na pewno ją puszczą? Icon_redface2
To akurat bardzo proste:
Trójkowy budzik - tuż po 4
Zd3 - ranek - po 7
Tu Baron - po 9
Zd3 - popołudnie - po 16

Przyznam, że dawno nie słuchałem, ale myślę że w godzinach się nie rąbnąłem. [Czasami jeszcze dochodzi Prywatna Kolekcja]
22.06.2008 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jak dzisiaj będzie dobra piosenka dnia, do znów do 4 siedzę Icon_biggrinIcon_biggrin (właśnie spojrzałem na ramówkę, w międzyczasie jednak nic interesującego Icon_sad)

A ja mam pytanie, takie trochę z nudów Icon_biggrin
Kto jutro słucha BBC One i audycji Pana Lowe o 18:00? Będzie grany nowy singiel The Verve, tych od Bitersweet Symphony, Sonnet czy History.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Przyznam, że dawno nie słuchałem, ale myślę że w godzinach się nie rąbnąłem. [Czasami jeszcze dochodzi Prywatna Kolekcja]
to szczegól ale - piosenka dnia grana jest jeszcze po 13 tuż przed Akademią Rozrywki. W Prywatnej Kolekcji grany jest utwór z płyty tygodnia Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2008 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
Yacy napisał(a):to szczegól ale
ważny. Icon_wink2 Dobrze, że to wyjaśniłeś. Icon_smile2
23.06.2008 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Jak dzisiaj będzie dobra piosenka dnia, do znów do 4 siedzę Icon_biggrinIcon_biggrin (właśnie spojrzałem na ramówkę, w międzyczasie jednak nic interesującego Icon_sad)
Ja zawsze słucham Dobranocki w niedzielę. Bardzo mądre rzeczy mówi ta pani Icon_surprised I w ogóle lubię takie psychologiczne przegadane audycje radiowe <3

abd3mz napisał(a):
aaktt napisał(a):Kiedy można usłyszeć w trójce piosenkę dnia? Jest jakiś program, godzina, kiedy na pewno ją puszczą? Icon_redface2
To akurat bardzo proste:
Trójkowy budzik - tuż po 4
Zd3 - ranek - po 7
Tu Baron - po 9
Zd3 - popołudnie - po 16
Dziękuję bardzo Icon_wink2

saferłel napisał(a):A ja mam pytanie, takie trochę z nudów Icon_biggrin
Kto jutro słucha BBC One i audycji Pana Lowe o 18:00? Będzie grany nowy singiel The Verve, tych od Bitersweet Symphony, Sonnet czy History.
Jakbyś to gdzieś później znalazł, to reflektuję Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
aaktt napisał(a):Ja zawsze słucham Dobranocki w niedzielę. Bardzo mądre rzeczy mówi ta pani I w ogóle lubię takie psychologiczne przegadane audycje radiowe <3

Witaj w klubie! <3 Niestety tej nocy zaspałem Icon_wink2 Dobrze, że audycje są na chomikach. Źle, że trzeba będzie wykupywać konta. No, ale trudno...
23.06.2008 09:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
aaktt napisał(a):Ja zawsze słucham Dobranocki w niedzielę.
Ja słuchałem tylko raz, a odsłuchiwałem co tydzień do maja... Chyba znów zacznę...
prz_rulez napisał(a):Dobrze, że audycje są na chomikach. Źle, że trzeba będzie wykupywać konta. No, ale trudno...
Nic nie trzeba wykupywać. Zajrzyj do tematu z wrzutą. Icon_wink2 [Jak coś to więcej na pw.]
23.06.2008 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Dobrze wiedzieć Icon_smile2 Ale zanim ja zainstaluję Firefoxa to miną całe wieki Icon_razz
23.06.2008 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
A mógłby mi ktoś powiedzieć o co dokładnie chodzi z tą chomikową aferą Icon_razz Ewentualnie odesłać do odpowiedniego tematu? Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2008 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Hmmm mnie też trochę zdziwiło sfomułowanie: ''będzie trzeba wykupować konta''? Mam rozumieć, że chodzi o to, że trzeba dokupywać transfer jeśli chce się prowadzić swoją stronkę tam na pełnych obrotach? Czy może to coś znów innego? Może chcą jeszcze żebyśmy na miejsce na serwerze płacili im co miesiąc haracz Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
oczywiście chodziło mi o płatny transfer Icon_wink2
23.06.2008 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
No to teraz ja mam pytanie: wie ktos moze jak zainstalowac Bearshare'a pro z crackiem?
23.06.2008 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Mam takie pytanie.

Czy ktoś z Was używa do podliczania swych list czy to np w podsumowaniach wszelkiego rodzaju ACCESSA?

Jeżeli tak to bardzo prosiłbym o kontakt.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.07.2008 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Mam pytanie. Ostatnio myślę nad zakupem urządzenia do czyszczenia płyt. Co prawda najwięcej porysowanych mam starych płyt mp3, to i troche z kolekcji się takich by trafiło no i gdyby to urządzenie się sprawdziło i tak fantastycznie wszystko tuszowało to można by już nie być takim wybrednym i kupować płyty z gorszym stanie (wizualnym), bo i tak potem wszystko się naprawi do perfekcji, do stanu sklepowego a jakoś nie spadnie....prawda?
Na tym rynku jestem nowicjuszem i jestem ciekaw czy jeśli używacie to co polecacie, jakie urządzenia płyty itp? Ku swojemu zdziwieniu sam znalazłem tylko JEDNO urządzenie na allegro (reszta to były ''kosmetyki'' że się tak wyraże po 10 zł) i to też bardzo tanie. Oto ono
http://www.allegro.pl/item420783107_urza...yt_ss.html

Można mu zaufać? Kiedyś (2,3 lata temu) widziałem w gaziecie o komputerach jakieś wzmianki o takich maszynach, ale one inaczej zupełnie wyglądały, były większe i kosztowały po kilka stów. A teraz takie małe i tanie...a innych urządzeń nie ma.

Bardzo prosze o radę, bo od tego zależy trzeba powiedzieć nawet kilka moich nabjliższych planów co do zakupów na allegro Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2008 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości