Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROXETTE - top 50.
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: ROXETTE - top 50.
LOOK???! ano Look.
pozostała piątka to utwory z mojego TWC. TWC 2014 Icon_razz bo Look nie mieści się w tym określeniu, ale numery 3-5 tak. 1 i 2 już tam są...

Look Sharp! --> 10 z 13

8. Spending My Time
7. Things Will Never Be The Same
6. The Look

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.12.2013 01:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: ROXETTE - top 50.
a przed Top 5 płyty.
nr 1 to jedna z moich płyt życia!!!
nr 55 w roku 2012. (właśnie sobie uzmysłowiłem, że trzeba by ułożyć top30 za rok 2013!)
nisko? o nie !!!
w roku 2012 było 152 płyt, które uważam za genialne/idealne!
wydaje mi się, że w tym roku doszła jedna nowa i dwie starsze, ale to będę musiał zweryfikować Icon_smile2
Wracając do Szwecji. Wcale nie byłem pewien, że Joyride będzie drugie.
I tak naprawdę w całości tylko te dwie płyty są kapitalne! Co w pewnym stopniu potwierdza słowa saferłela Icon_wink2
Chociaż "tylko" czy "aż"?
Aż! Icon_smile2


1. Look Sharp! (1988)
2. Joyride (1991)
3. Crash! Boom! Bang! (1994)
4. Pearls of Passion (1986)
5. Tourism (1992)
6. Have a Nice Day (1999)
7. Room Service (2001)
8. Travelling (2012)
9. Charm School (2011)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.12.2013 02:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):8. Spending My Time
szczerze to stawiając to nagranie na trzecim miejscu bardziej spodziewałbym się jeszcze wyższej lokaty u Ciebie... ja doceniłem ten utwór po czasie, na liście doszedł chyba do dolnych rejonów Top10 ale wystarczyło posłuchać z koleżanką obok będąc nastolatkiem... niezapomniane wrażenia... wzorcowa ballada i tak rzadko spotykana szczerość wykonania... i tak można prawić o prawie każdym nagraniu w Twoim Top10... ja już Ci dziękuję za to że przypomniałeś nam tych bohaterów sprzed lat

Yacy napisał(a):7. Things Will Never Be The Same
A pamiętacie markowy nos do tego nagrania? I tę skróconą wersję która zapowiadała płytę "Joyride"? Kolejne prawdziwie porywające nagranie duetu.

Yacy napisał(a):6. The Look
w swojej rozpoczynającej się wtedy przygodzie z muzyką załapałem się na przełomie 1989 i 1990 r. na Listen To Your Heart i Dangerous... wtedy było już grubo po promocji ww. singla i w sumie to cieszę się z takiej kolejności Icon_wink

Czekamy na Top5. Fajnie że załapało się do niego jedno nagranie które zawsze stawia na nogi, jest mega pozytywne no i licząc chyba tylko na szczęście postawiłem w swoich typach Icon_lol
14.12.2013 07:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #44
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):6. The Look
małe zaskoczenie, tego spodziewałam się w top5...
W sumie nie jest tak daleko od top5 bo miejsce 6, więc chyba jest dobrze Icon_wink

thestranglers napisał(a):ja doceniłem ten utwór po czasie, na liście doszedł chyba do dolnych rejonów Top10 ale wystarczyło posłuchać z koleżanką obok będąc nastolatkiem... niezapomniane wrażenia...
w takich okolicznościach to wiadomo... sentyment pozostaje na pewno Icon_smile i to jest super, naprawde Icon_smile

thestranglers napisał(a):ja już Ci dziękuję za to że przypomniałeś nam tych bohaterów sprzed lat
Również się cieszę, ze nie tylko mi jackowy top Roxette przyniósł trochę radości Icon_biggrin

thestranglers napisał(a):A pamiętacie markowy nos do tego nagrania?
ja niestety nie pamiętam Icon_sad

thestranglers napisał(a):Fajnie że załapało się do niego jedno nagranie które zawsze stawia na nogi, jest mega pozytywne no i licząc chyba tylko na szczęście postawiłem w swoich typach
ja też czekam na jedno, ale nie wiem czy o tym samym myślimy...?, chyba nie Icon_wink

Czekamy, czekamy na te najlepsze! Icon_biggrin

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
14.12.2013 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
RE: ROXETTE - top 50.
thestranglers napisał(a):ja już Ci dziękuję za to że przypomniałeś nam tych bohaterów sprzed lat
ja tylko realizuję zadanie, które dostałem od Gosi Icon_smile2
thestranglers napisał(a):A pamiętacie markowy nos do tego nagrania?
ja nigdy nie interesowałem się co jest singlem a co nie. dlatego to, że TAKI utwór pojawił się na Liście w ogóle mnie nie zdziwiło. ale fakt, że tam gdzie liczy się sprzedaż spokojnie poradziłby sobie niż niejeden singel Roxette.
thestranglers napisał(a):Fajnie że załapało się do niego jedno nagranie które zawsze stawia na nogi
mój nr 5? Icon_razz

Lilian napisał(a):małe zaskoczenie, tego spodziewałam się w top5...
ja też. za nim zacząłem układać. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.12.2013 08:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: ROXETTE - top 50.
Dangerous nie był pewien czy znajdzie się w top 5. Jednak jak już wyLookał to na dobre Icon_wink2
chyba od zawsze mój nr 1 z Joyride. no może 1/2.
podium jeszcze dziś. Icon_smile2

Look Sharp! --> 11 z 13

5. Dangerous
4. Fading Like A Flower (Every Time You Leave)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.12.2013 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #47
RE: ROXETTE - top 50.
thestranglers napisał(a):A pamiętacie markowy nos do tego nagrania? I tę skróconą wersję która zapowiadała płytę "Joyride"? Kolejne prawdziwie porywające nagranie duetu.

Pamiętam bardzo dobrze mimo upływu czasu Icon_lol

Co do pierwszej dwójki wśród płyt u mnie kolejność byłaby taka sama, natomiast trzecia i czwarta kolejność pewnie byłaby odwrotna.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
14.12.2013 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #48
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):5. Dangerous
pierwszy No. 1 mojej listy, czy muszę coś dodawać? Icon_lol

Yacy napisał(a):4. Fading Like A Flower (Every Time You Leave)
a to ich ostatni No. 1 u mnie Icon_wink
14.12.2013 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: ROXETTE - top 50.
uuu, no to zupełnie nie trafiłem z typami. liczyłem na "Things Will Never..." Icon_smile2.
coraz bardziej mam smaka na własny ich top Icon_smile2.
15.12.2013 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
RE: ROXETTE - top 50.
kolej_grzesiek napisał(a):natomiast trzecia i czwarta kolejność pewnie byłaby odwrotna.
prze chwilę myślałem, że będzie odwrotnie, ale jednak nie mogło być inaczej ... Icon_smile2
thestranglers napisał(a):pierwszy No. 1 mojej listy, czy muszę coś dodawać?
no ja niestety wtedy listy nie miałem Icon_frown
ku3a napisał(a):coraz bardziej mam smaka na własny ich top Icon_smile
no to już Icon_wink2 za 3-4 miesiące po prostu wkleisz na inne forum Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2013 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
RE: ROXETTE - top 50.
no to czas - niestety - kończyć...

HDYD - dla mnie samego niespodziewanie, aż na trzecim miejscu! Ale to jest tak optymistycznie brzmiący utwór, a w połączeniu z teledyskiem to już w ogóle!, że po prostu inaczej być nie mogło Icon_smile2 Od jakiegoś czasu - wirtualnie - piął się piął i dopiął swego Icon_smile2

Był moment gdy DFS było nr 1. Ale to było 3-4 lata temu...

LTYH i tu też mam wspomnienia związane z video. Zawsze mi się podobał montaż tego clipu. A pamiętam go jeszcze z czarno-białego telewizora! Icon_smile2
Ale nawet bez obrazka zawsze wydawało mi się, że jest najlepszym utworem Roxette. no i gdy zacząłem układać swój TWC, to pewnego razu tam trafił i jest do dziś, tuż za setką, ale ze zdecydowanie wzrostową tendencją Icon_smile2

Look Sharp! --> 13 z 13 Icon_biggrin3

3. How Do You Do!
2. Dressed For Success
1. Listen To Your Heart


dziękuję bardzo za uwagę i do następnego Topu. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2013 01:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
RE: ROXETTE - top 50.
I jeszcze wyniki typowania.
Każdy coś trafił.
Ale jak to zazwyczaj bywa jedni mniej inni więcej.
Wygrały trzy osoby.
Lilian to już standard Icon_razz ale saferłel mocno mnie zaskoczył. nie dość, że trafił miejsce nr 1 i 2, to jeszcze wskazał How Do You Do! co było chyba trudniejsze Icon_smile2 Jak, skąd nie mam pojęcia Icon_smile2
i thestranglers, którego pominąłem niesłusznie przy liczeniu.
W każdym razie we trójkę macie prawo wymyślenia mi wykonawcy do kolejnego Topu. GRATULUJĘ! oczywiście każdy swojego :-0
Gosia już wymyśliła wykonawcę za wygranie TWC (Varius Manx Icon_smile2 ), a safer raz mi już odmówił Icon_smile2
ale mam nadzieję, że teraz coś wymyśli skoro
saferłel napisał(a):Czekam na top artysty, gdzie będę równie zadowolony z wyników, a obiektem zainteresowania będzie ktoś, kogo naprawdę mocno lubię Icon_wink To byłby przełom Icon_biggrin3
Icon_razz

Wyniki typowania:

Lilian / saferłel / thestranglers 5

Aro 4
Geephard 4
Miszon 4
Szymek79 4
Brian 3
kajman 2
Tomekk 2
bear 1
kolej_grzesiek 1
Kordian 1
Krzysiek 1
ku3a 1
prz_rulez 1


dziękuję Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2013 01:09 PM przez Yacy.)
15.12.2013 01:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #53
RE: ROXETTE - top 50.
Nie jestem fanem Roxette, ale z tych utworów które znam to też bym dał "Listen To Your Heart" na 1. Icon_smile Jest coś szczególnego w tym nagraniu.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.12.2013 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):2. Dressed For Success
oczywiście pisząc o pozytywnym przesłaniu i energii myślałem o tym utworze Icon_biggrin nie wierzyłem jednak w jego sukces u kogokolwiek Icon_wink

Yacy napisał(a):1. Listen To Your Heart
no tak, i ja należę do grupy forumowiczów którzy nie wyobrażali sobie innego rozstrzygnięcia... też pamiętam teledysk, znakomicie buduje napięcie nagrania... a Marie to dla mnie szczyt elegancji na scenie


* Jacek, ja też mam 5 punktów...
15.12.2013 08:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #55
RE: ROXETTE - top 50.
Szkoda, że jednak nie było "A Thing About You".
a zwycięzca genialny. Nawet wersja Kasi Kowalskiej jest dla mnie udana.
Dzięki za Top.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2013 12:20 PM przez Tomekk.)
15.12.2013 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 702
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #56
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):1. Listen To Your Heart
chyba nie mogło być inaczejIcon_smile no i oczywiście to i moje ulubione nagranie Szwedów.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
15.12.2013 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #57
RE: ROXETTE - top 50.
thestranglers napisał(a):* Jacek, ja też mam 5 punktów...
Icon_redface poprawione Icon_redface Fanding dostało niesłusznie tylko jeden punkt Icon_redface przepraszam i czekam na Twój typ Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2013 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: ROXETTE - top 50.
Yacy napisał(a):W każdym razie we trójkę macie prawo wymyślenia mi wykonawcy do kolejnego Topu. GRATULUJĘ! oczywiście każdy swojego
a ja mam dwa fajne typy - jeden zespół ma na koncie 6 płyt a drugi 11, który wybierasz? Icon_smile
15.12.2013 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
RE: ROXETTE - top 50.
bez znaczenia mi się nigdzie nie spieszy, więc dam radę i z tym i z tym Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2013 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: ROXETTE - top 50.
okej, to ambitnie zapodam ten z większym dorobkiem, co powiesz na INXS? Icon_smile
15.12.2013 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości