Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
391 MOJA LISTA
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Propo Topów to pewnie cię Lillian zainteresuje, że niedługo na moim blogu pojawią się różne topy....w tym DM oczywiście. Odświeżone i solidne....ale ponieważ są wakacje to termin niedługo trochę inaczej trzeba rozumieć Icon_biggrin (koniec lipca?)
Oczywiście też czekam na ten top Jacka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Oczywiście też czekam na ten top Jacka.
oj to chyba pomyłka... To ma być top Depeche Mode Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2008 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Wiem, chodziło mi o top Jacka DM Icon_razz2 i nie chodzi tu bynajmniej o imię i nazwisko w tym momencie - żeby znów nie było nieporozumień Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
saferłel napisał(a):żeby znów nie było nieporozumień Icon_razz2
ale mi sie to BARDZO spodobało Icon_wink2 i nie mogłem sobie odmówić ... malutkiej ironii Icon_smile2
A jeśłi chodzi o termin Topu to myślę, że u mnie będzie to noc z 28/29 czerwca, ew. niedzielny ranek ... Icon_smile2 50 utwórów wybranych z plyt już czeka, aby je poprzesuwać, bo mniej więcej już zajeły miejsca...
Tylko gdzie ja mam wkleic ten top, bo zaczęło sie na http://www.forum.lp3.pl gdzie jest top płyt... A teraz dyskusja przeniosła sie tu Icon_wink2 Chyba sciągnę pomysł od 1981 i załążę temat ze swoimi topami na tym forum... Ale poczekam jeszcze tydzien...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.06.2008 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Właśnie wybija trzecia minuta i tyle co mogę napisać na teraz, że w ogóle misie z depeszami nie kojarzy i podoba misie, ale muszę się jeszcze osłuchać.
Fakt - dla mnie to też "inne" DM, ale jednak ... DM Icon_smile2
Lilian napisał(a):Miejsce pierwsze było chyba do przewidzenia, dobry następca "Band Of Horses"
Tak? A ja nie do końca byłem pewien, że się obronią Icon_wink2 A jeśli chodzi o następcę... Badzo nie doceniłem tej nowej płyty BOH... Myślę, że jest tam jeszcze co najmniej dwóch kandydatów na ML. Ale poczekam, może sam zespół zdecyduje się wydać nowego singla. Fajnie by było gdyby to był... WINDOW BLUES Icon_wink2
Lilian napisał(a):i czekam cierpliwie na Twój odświeżony top DM, Jacku
już za chwileczkę, już za momencik Icon_wink2 Wczoraj wieczorem własciwie ułożyłem już top20... Może jakieś wahnięcia +- 1-2 pozycje... Icon_wink2
Lilian napisał(a):Bardzo udane notowanie!
Icon_lol cieszę się, bo mi też się podoba Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):jak dla mnie - to mozemy rozszerzyc ten termin [w domyśle] żeby odnosił sie tez do Yacego
i co ja mam teraz zrobić? Lilian - rozumiem, Saferłel - rozumiem... Ale Yacy??? W takim razie poproszę Konrada o zmianę nicku...
np. na Memphisto
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.06.2008 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):niedługo na moim blogu pojawią się różne topy....w tym DM oczywiście. (...) termin niedługo trochę inaczej trzeba rozumieć Icon_biggrin (koniec lipca?)
pewnie, ze zainteresuje Icon_smile2 to jeśli mogę, to poproszę o przypomnienie, jak już sie pojawi, oki? Icon_smile2
Yacy napisał(a):oj to chyba pomyłka... To ma być top Depeche Mode Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Icon_lol
Yacy napisał(a):myślę, że u mnie będzie to noc z 28/29 czerwca, ew. niedzielny ranek ... Icon_smile2
Icon_lol
ależ mam dzis humor Icon_smile2 śmieję się do monitora jak ... do sera Icon_wink2 Icon_lol
Yacy napisał(a):Tylko gdzie ja mam wkleic ten top, bo zaczęło sie na http://www.forum.lp3.pl gdzie jest top płyt... A teraz dyskusja przeniosła sie tu Icon_wink2
możesz i tu i tam też Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
24.06.2008 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #27
 
Powiem krótko:
Cytat:30 . NN . 01 . REST MY CHEMISTRY - Interpol
Ten utwór od samego początku uważałem za najpiękniejszy na ich ostatniej płycie i mimo, że nie potwierdzono konkretnie wydania go na singlu, to i u mnie wkrótce będzie.
Oby dotarł u Ciebie jak najwyżej!
24.06.2008 02:03 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):Właśnie wybija trzecia minuta i tyle co mogę napisać na teraz, że w ogóle misie z depeszami nie kojarzy i podoba misie, ale muszę się jeszcze osłuchać.
Fakt - dla mnie to też "inne" DM, ale jednak ... DM Icon_smile2
bo DM to Dave i Martin (czasem) przy mikrofonie Icon_mrgreen
Wykonania Martina są nieco inne od wokalu Dave'a Icon_wink2
Ja lubię oba Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):
Lilian napisał(a):jak dla mnie - to mozemy rozszerzyc ten termin [w domyśle] żeby odnosił sie tez do Yacego
i co ja mam teraz zrobić? Lilian - rozumiem, Saferłel - rozumiem... Ale Yacy??? W takim razie poproszę Konrada o zmianę nicku...
np. na Memphisto
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
24.06.2008 02:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Lilian napisał(a):ależ mam dzis humor śmieję się do monitora jak ... do sera
Icon_smile2 jeśłi ma to Cię wprawiać w dobry humor to mogę prezentować swój top ... co tydzień Icon_mrgreen
vingoe napisał(a):Ten utwór od samego początku uważałem za najpiękniejszy na ich ostatniej płycie
a ja go absolutnie nie zauważałem... Dopiero jak go wyciąłem z płyty i słuchałem z innymi nowościami, to wpadł mi w ucho...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):nowość na 30 – tydzień temu pojawił się Editors, to nie było wyjścia musiał pojawić się Interpol
a jaki jest wynik meczu? Icon_wink2
Yacy napisał(a):20 . NN . 01 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

ciekaw bylem na ktorym wyląduje "One Caress", no i prosze - podium. (albo pierwsze miejsce, ale nie bede denerwowac kajmana Icon_wink2 )
Yacy napisał(a):10 . 11 . 20 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
wspanialy powrot!
no i sie rozjechalismy z "Nostradamusem" Icon_wink2. u Ciebie wiekszy skok, ale i u mnie nienajgorzej chyba Icon_smile2.
szkoda, ze happysad wypadl, ale 11 tygodni niesinglowej piosenki to dobry wynik Icon_smile2.
24.06.2008 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
ku3a napisał(a):a jaki jest wynik meczu?
jak zadałeś to pytanie na lp3 /akurat była u mnie rodzinka/ i rzuciłem 2:1 dla E. Icon_wink2 I zaraz było to czemu nie dzwoniłeś i takie tam. I co jeszcze bym się dodzwonił i ... musiałbym jechać Icon_mrgreen a u mnie no niby remis 4:4. Ale gdyby policzyć punkty to Editors ma ...10 x więcej niż Interpol Icon_wink2
ku3a napisał(a):Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
/że posłużę się cytatem Icon_mrgreen / I co się dziwisz ? Icon_wink2
ku3a napisał(a):no i sie rozjechalismy z "Nostradamusem"
ja poczekam, aż dociągniesz go do top5 Icon_smile2
ku3a napisał(a):szkoda, ze happysad wypadl, ale 11 tygodni niesinglowej piosenki to dobry wynik
ale dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia, bo ja sobie sam promuję piosenki... No niestety tak wyszło... Lista bez happysad... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy napisał(a):ale dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia, bo ja sobie sam promuję piosenki
no wiem, i dla mnie to jest calkowicie zrozumiale. chodzi po prostu o to, ze singlowe piosenki maja zwykle wieksze szansa, bo mają dodatkowe przesluchania dzieki np. uslyszeniu w radio.
24.06.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
MOJE ALBUMY notowanie 391 z 2008-06-23

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 05 . VIRGINIA EP - The National
02 . 02 . 03 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
03 . 04 . 06 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
04 . 03 . 21 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
05 . 08 . 10 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
06 . 06 . 08 . AUTOR - Strachy Na Lachy
07 . 05 . 07 . HOME BEFORE DARK - Neil Diamond
08 . 07 . 14 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
09 . RE . 21 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
10 . NN . 01 . NIGHT ETERNAL - Moonspell


11 . 11 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
12 . 10 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
13 . 09 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
14 . 12 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
15 . 15 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
16 . -- . GOSPEL - Lao Che
17 . 19 . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
18 . 18 . THE HUNGRY SAW - Tindersticks
19 . 16 . WANDERLUST
20 . 14 . ACCELERATE - R.E.M.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2008 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
go, Gospel, go!
no i jest Moonspell Icon_wink2.
alez ten Bauhaus Cie dlugo trzyma.
24.06.2008 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
Skomentowałem u siebie, ale nie mogę się powstrzymać. [Obiecuję, że za dwa, trzy lata mi przejdzie. ]
Yacy napisał(a):16 . -- . GOSPEL - Lao Che
Gospel go [moon]spell! Icon_smile2
24.06.2008 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
abd3mz napisał(a):[Obiecuję, że za dwa, trzy lata mi przejdzie. ]
Icon_mrgreen
a czemu ma Ci przejść ? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2008 07:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #37
 
Będzie nowa płyta Lao Che i nią się będę zajmował. Icon_mrgreen [Zresztą podobno przesadzam. Icon_wink2]
25.06.2008 09:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #38
 
Yacy napisał(a):03 . 04 . 06 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
mhmm :roll: ładna płyta ; szczególnie one day in the grass Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
26.06.2008 09:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #39
 
Mamy 3 wspolne piosenki w calej rozciaglosci. Odpowiedz jutro.
27.06.2008 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
caligoola, gdzie bywałeś jak Cie nie było? Icon_wink2

06 . 03 . 09 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
15 . 10 . 16 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
23 . 18 . 08 . VIOLET HILL - Coldplay

czy jednak nie?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2008 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości