Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 30 z dnia 21.06.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 30 z dnia 21.06.2008
W najdłuższy dzień roku i początek kalendarzowego lata przypadła moja 30 lista. Mam nadzieję, że pięknego lata.
A na niej , znaczy liście która jest zaje zaje Icon_mrgreen liderem trzeci raz z rzędu zostaje bezapelacyjnie Porcupine Tree. W tym tygodniu nikt mu poważnie nie zagroził ., A Podium wciąż okupuje niesamowita "M.I. A." , a najniższy stopień zajął BOH . Zaskoczenie . Mnie tez zamurowało. Niespodziewałem się, że dojdzie tak wysoko. Za tydzień zapowiada się niesamowita walka. A gdzie trzech się bije …tam i czwarty Moonspell może jeszcze namieszać . Tym razem słabszy tydzien mieli Homo Twist co widać. Ale mam nadzieje że jeszcze się poddali.
Ponownie świeżości nabrali panowie Raz Dwa Trzy i zameldowali się w dziesiątce.
Jubileuszowe notowanie listy przyniosło tym razem cztery nowości .
Katatonia – nic kompletnie o nich nie wiem z wyjątkiem poznanego wcześniej „Unfurl”, który całkiem nieźle sobie radzi….z EP „July” z 2007 . I to właśnie „July” odkryłem dopiero teraz, choć zapewne znany dla niektórych z Was od dłuższego czasu. Mnie zachwycił od pierwszego usłyszenia i zadebiutowali najwyżej. Przed nowym Opethem starałem się bronić , nie chcąc dawać konkurencji dla Porcelanowego serca. Nie dało rady. Tak musiało stety być . No i dobrze. Icon_smile2
W ostatniej dziesiątce zadebiutowali do tego Alter Bridge z „Blackbird” oraz… toś mi niespodzianka. Strasznie pokręcony i ostry utwór Slipknot. ‘All Hope is gone” to singiel zapowiadający najnowszą płytę ludzi w maskach o tym samym tytule.
Oj robi się na liście gorąco od grzałek…….
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Icon_biggrin3

PS. Postaram się do meczyku wrzucic nowości do chomika Icon_smile2



Notowanie 30 z dnia 21.06.2008 r.



01 . 01 . 11 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
02 . 02 . 20 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
03 . 06 . 14 . THE FUNERAL - Band Of Horses
04 . 10 . 03 . DREAMLESS - Moonspell
05 . 05 . 07 . PORCELAIN HEART - Opeth
06 . 04 . 10 . COMFORTABLY NUMB ( LIVE AT THE ROYAL ALBERT HALL) - David Gilmour feat. David Bowie
07 . 03 . 07 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
08 . 07 . 13 . GOLIATH – The Mars Volta
09 . 09 . 07 . SUMMERS LOST - Hurt
10 . 12 . 21 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy

11 . 11 . 23 . WITCH'S BREW - Peter Cincotti
12 . 08 . 11 . PRAWDZIWA MIŁOŚĆ – Homo Twist
13 . 14 . 09 . CHROMOLĘ â€“ Waglewski Fisz Emade
14 . 17 . 05 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
15 . 15 . 06 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
16 . 13 . 10 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska
17 . 23 . 05 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN – Avenged Sevenfold
18 . 19 . 05 . NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) – Down
19 . 20 . 15 . UNFURL – Katatonia
20 . 16 . 10 . ADRENALIN – Bauhaus

21 . 24 . 06 . ZBAWICIEL DIESEL – Lao Che
22 . 21 . 09 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
23 . 28 . 05 . SCORPION FLOWER - Moonspell
24 . 22 . 05 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo
25 . 33 . 03 . GOBBLEDIGOOK – Sigur Ros
26 . 26 . 26 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
27 . 34 . 02 . FIREBREATHER – Thrice
28 . 27 . 30 . GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
29 . NN . 01 . JULY - Katatonia
30 . 35 . 04 . SING FOR THE SUBMARINE – R.E.M.

31 . 29 . 20 . NAGLE - Anna Maria Jopek
32 . 32 . 05 . WINDOW BLUES – Band of Horses
33 . 25 . 10 . THE BLEEDING – Five Finger Death Punch
34 . 18 . 12 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
35 . 30 . 13 . LOST – Avenged Sevenfold
36 . 38 . 03 . SI QUIERES - Echovalve
37 . 31 . 07 . PORANNA WIADOMOŚĆ – Agressiva 69
38 . 36 . 15 . LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
39 . 42 . 03 . THE NIGHT – Disturbed
40 . NN . 01 . THE LOTUS EATER - Opeth

41 . 44 . 07 . THE STATE OF MASSACHUSETTS - Dropkick Murphys
42 . 48 . 02 . DIRTY DICE – Katie Melua
43 . 49 . 02 . WORRISOME HEART – Melody Gardot
44 . 39 . 16 . THANK YOU FOR LISTENING – Hurt
45 . NN . 01 . COMING HOME – Alter Bridge
46 . 46 . 03 . DO YOU REALLY LIKE… - Unjust
47 . NN . 01 . ALL HOPE IS GONE – Slipknot
48 . 40 . 13 . SALUTE YOUR SOLUTION – The Raconteurs
49 . 47 . 28 . ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
50 . 41 . 04 . I SEE WHO YOU ARE – Bjork
21.06.2008 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ooo... Slipknot wraca? To nowy singiel? Icon_surprised
Lubiłem ich za czasów ostatniej (?) płyty Icon_wink2
Już pożyczyłem z Twojego zwierzątka Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2008 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: notowanie 30 z dnia 21.06.2008
Aro napisał(a):Katatonia – nic kompletnie o nich nie wiem z wyjątkiem poznanego wcześniej „Unfurl”, który całkiem nieźle sobie radzi….z EP „July” z 2007 . I to właśnie „July” odkryłem dopiero teraz, choć zapewne znany dla niektórych z Was od dłuższego czasu. Mnie zachwycił od pierwszego usłyszenia i zadebiutowali najwyżej.
Oj, to nawet nie wiesz ile tracisz Icon_smile2 Ja też ich odkryłem z pewnym opóźnieniem, czyli dopiero rok po premierze najnowszego albumu "The Great Cold Distance", który powinieneś koniecznie poznać w całości! Icon_smile2 Z powodu tego opóźnienia, na moją listę nie załapał się pierwszy singiel, czyli "My Twin", ale kolejny "Deliberation" doszedł do pierwszego miejsca. Natomiast "July" osiągnęła "zaledwie" pozycję drugą i jej pojawienie się tutaj przyjmuję z ogromnym zadowoleniem Icon_mrgreen
Poprzednie ich albumy też naprawdę warto poznać, szczególnie "Viva Emptiness".

A wracając do listy: lider na szczęście bez zmian, natomiast mój lider utknął i dał się wyprzedzić dwóm konkurentom, ale to naprawdę mocni zawodnicy, więc nie gniewam się Icon_wink2 A mój poprzedni lider nieco się obsuwa, ale wciąż w Top10 Icon_smile2 Dalej mamy całą masę fajnych awansów, między innymi 17, 18, 19, 23, 27... i długo tak jeszcze wymieniać Icon_mrgreen Widzę też że jednak nie oparłeś się urokowi Lotusa Icon_smile2 A na temat nowego Slipknota jeszcze nie mam zdania Icon_wink2
Pewnym zaskoczeniem jest za to katastrofa niedawnego sensacyjnego debiutanta na szczycie Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.06.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
aaktt napisał(a):Ooo... Slipknot wraca? To nowy singiel?
Tak jest . Za to dzis dowiedziałem się ,( opierając się na informacjach z wytwórni płytowej Roadrunner Records ), że inny tj. "Psychosocial" pojawi się w stacjach radiowych 30 czerwca , a w internecie dostępny ma byc dzień później.
23.06.2008 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
Aro napisał(a):Tym razem słabszy tydzien mieli Homo Twist co widać. Ale mam nadzieje że jeszcze się poddali.
Icon_wink2
Aro napisał(a):22 . 21 . 09 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
23 . 28 . 05 . SCORPION FLOWER - Moonspell
24 . 22 . 05 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo
Rozdzieliłeś Małżeństwo. Icon_wink2
Aro napisał(a):34 . 18 . 12 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
Jak na byłego lidera przeogromny spadek.
Aro napisał(a):47 . NN . 01 . ALL HOPE IS GONE – Slipknot
Jeśli to ten utwór puścił wczoraj Grzegorz Zembrowski to nie mam na niego ochoty go przesłuchać. Icon_wink2
23.06.2008 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):Oj, to nawet nie wiesz ile tracisz Ja też ich odkryłem z pewnym opóźnieniem, czyli dopiero rok po premierze najnowszego albumu "The Great Cold Distance", który powinieneś koniecznie poznać w całości!
Poprzednie ich albumy też naprawdę warto poznać, szczególnie "Viva Emptiness".
Dzięki za info. Postaram się poszukac tych albumów, za jakis czas bo w tej chwili mam urwanie głowy. Za chwilę ..prawie tak jak na listach przebojów Icon_wink2 .. podsumowanie półrocza . Masa sprawozdań budzetowych i takie tam ...
p.u.r.h. napisał(a):A wracając do listy: lider na szczęście bez zmian, natomiast mój lider utknął i dał się wyprzedzić dwóm konkurentom, ale to naprawdę mocni zawodnicy, więc nie gniewam się Icon_wink2
"The funeral" mnie kompletnie załatwił. Taki staruszek a jaki jary Icon_mrgreen A "Dreamless'' hmm do podium niewiele, a do szczytu kto wie Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Widzę też że jednak nie oparłeś się urokowi Lotusa
Przyznam sie ,że za każdym kolejnym przesłuchaniem robi na mnie większe wrażenie . To powazny przeciwnik dla "Porcelain heart"
p.u.r.h. napisał(a):Pewnym zaskoczeniem jest za to katastrofa niedawnego sensacyjnego debiutanta na szczycie
Tak i płaci bidulek frycowe. Icon_confused Chyba dlatego że nie wie co to droga na szczyt , a teraz leci na łeb na szyje .
23.06.2008 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):
Aro napisał(a):1.Tym razem słabszy tydzien mieli Homo Twist co widać. Ale mam nadzieje że jeszcze się poddali.
Icon_wink2
Aro napisał(a):22 . 21 . 09 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
23 . 28 . 05 . SCORPION FLOWER - Moonspell
24 . 22 . 05 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo
Rozdzieliłeś Małżeństwo. Icon_wink2
Aro napisał(a):34 . 18 . 12 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
Jak na byłego lidera przeogromny spadek.
Aro napisał(a):47 . NN . 01 . ALL HOPE IS GONE – Slipknot
Jeśli to ten utwór puścił wczoraj Grzegorz Zembrowski to nie mam na niego ochoty go przesłuchać. Icon_wink2
1. To nie jest tragedia , są nadal mocni a wypadki sie zdarzają. Właściwie to Pogrzeby...
22. Wcale nie. To sprawka tylko i wyłacznie Scorpiona. Icon_wink2
34. Jeden z wiekszych biorąc pod uwagę te skromne 30 notowań.. Postaram sie go ratować , ale stan wydaje sie byc bardzo powazny.
47. Tu przyznam sie, że utwór jest przeznaczony dla osób o mocnych uszach Icon_mrgreen Zapewne nie znajdzie sie na żadnej z mysich list Icon_wink2 Ja mu dałem szansę , zobaczy sie co z tego wyjdzie.
23.06.2008 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Lider bez zmian, ciekawe czy Funeral, który prawdziwą karierę robił tu z pół roku temu Icon_biggrin będzie mógł mu zagrozić. Ja bym nie chciał szczerze mówiąc Icon_wink Osunął się Lem Icon_sad To samo dzieję się z drugim Homo Twistem.
R.E.M. już tylko oczko wyżej niż u mnie ;] Miałem zamiar zapoznać się z tym LotusEater odkąd zobaczyłem go u kajmana, ale jednak nie dało rady jak na razie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Lider bez zmian, ciekawe czy Funeral, który prawdziwą karierę robił tu z pół roku temu Icon_biggrin będzie mógł mu zagrozić. Ja bym nie chciał szczerze mówiąc Icon_wink
Ja w tej chwili także nie Icon_wink2 A za tydzien to możemy się obaj zdziwic Icon_lol
saferłel napisał(a):R.E.M. już tylko oczko wyżej niż u mnie ;]
Chyba dwa. Icon_wink2 Ale to i tak blado wypadamy przy Wojtkowej liscie Icon_lol
saferłel napisał(a):Miałem zamiar zapoznać się z tym LotusEater odkąd zobaczyłem go u kajmana, ale jednak nie dało rady jak na razie.
Na wakacjach i nie dało rady Icon_wink2 To choc kliknij na chomika i samo poleci...... Mój urlop mam już zaplanowany od dłuższego czasu . W tym roku wychodzi na sierpień Icon_smile2
23.06.2008 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Jak to dobrze więc być uczniem Icon_smile W ogóle miałem mieć płytę Opeth na dysku, pisałem o tym już na ramach forum, ale chyba tata wywalił, widocznie mu się nie podobała Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Aro napisał(a):W najdłuższy dzień roku i początek kalendarzowego lata przypadła moja 30 lista
a wcale, że nie, bo w roku przestepnym 21.06 to ostatni dzien wiosny Icon_smile2.

ze Slipknotem koniecznie bede musial sie zapoznac. wieczorem złoże wizyte chomikowi Icon_smile2.
kurcze, "Goodbye Philadelphia" juz 30 tygodni na liscie. ale to zlecialo!
fajnie, ze "Zbawiciel Diesel" do gory Icon_smile2.
i oczywiscie bardzo sie ciesze, ze "M.I.A." wciaz na drugim Icon_biggrin3.
24.06.2008 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #12
 
no proszę jaka niespodziewana 'nowość' w pierwszej 10! Icon_wink2 cieszy.
teledysk do Fragmentu Nieba rzeczywiście porażający, w Twoich oczach utwór zyskał dzięki niemu, czy stracił?
Adrenalina spada, a u mnie zaledwie tylko trochę więcej niż 10 miejsc niżej... [donoszę, bo tego nie widać Icon_smile2 ].
a Katatonia chyba się pośpieszyła o tydzień i kawałek? Icon_wink2 [posłucham jak wrócę do domu...].
Aro napisał(a):Mój urlop mam już zaplanowany od dłuższego czasu . W tym roku wychodzi na sierpień
bardzo, bardzo dobrze... środek sierpnia w jakich okolicach? [wbrew pozorom to pytanie nie jest z pustej ciekawości Icon_wink2 ].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.06.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):a wcale, że nie, bo w roku przestepnym 21.06 to ostatni dzien wiosny .
w tym przypadku masz racje Icon_razz Icon_wink2
ku3a napisał(a):ze Slipknotem koniecznie bede musial sie zapoznac. wieczorem złoże wizyte chomikowi Icon_smile2 .
Byłem pewien ,że akurat Ty sie skusisz Icon_wink2 BTW. Ciekawe jakie bedziesz miał zdanie na temat tego kawałka.
ku3a napisał(a):"Goodbye Philadelphia" juz 30 tygodni na liscie. ale to zlecialo!
I mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec . Utwór ani na chwile nie przestał mnie zachwycać.
ku3a napisał(a):oczywiscie bardzo sie ciesze, ze "M.I.A." wciaz na drugim .
Sam jestem ciekawy , ile jeszcze wytrzyma. W tym tygodniu moze byc baaardzo trudno , bo napieraja swietne utwory.
24.06.2008 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):Ciekawe jakie bedziesz miał zdanie na temat tego kawałka.
po pierwszym przesluchaniu brzmi interesujaco Icon_smile2.
Slipknot nigdy nie nalezal do zespolow ktore jakos specjalnie lubilem, wiec wcale nie bedzie mial latwej przeprawy, jesli mialby wejsc na moją liste. ale daje dużo poweru, wiec bede sie nim doladowywac i kto wie Icon_smile2.
24.06.2008 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):teledysk do Fragmentu Nieba rzeczywiście porażający, w Twoich oczach utwór zyskał dzięki niemu, czy stracił?
Chyba ani jedno ani drugie. Za to przyznam sie, że ten teledysk jest szczegolny. Icon_wink2 Icon_mrgreen Uwazam jednak , że muzykę wolę słuchać A z drugiej strony taki obrazek mozna sobie samemu budować na swój sposób. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Adrenalina spada, a u mnie zaledwie tylko trochę więcej niż 10 miejsc niżej... [donoszę, bo tego nie widać ].
To może trzeba poszerzyc listę najlepiej do TOP 50 Icon_wink2 Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):Katatonia chyba się pośpieszyła o tydzień i kawałek? Icon_wink2
Dopiero teraz zaskoczyłem. Całe szczescie, że nie wystepuje miedzy nimi żaden związek przyczynowo-skutkowy. Icon_mrgreen He a może go przetrzymam do.... lipca 2009 Icon_lol
neon.ka napisał(a):bardzo, bardzo dobrze... środek sierpnia w jakich okolicach? [wbrew pozorom to pytanie nie jest z pustej ciekawości Icon_wink2 ].
W pierwszej połówce sierpnia włacznie do 15 z Moją Kochaną Zonką w Szklarskiej Icon_wink2 i , z wyskokiem na kilka dni do Pragi. Wszystko zostało ustalone i opłacone w maju . A co dalej.. mamy niezły orzech do....a trzeba się spieszyc. W kazdym razie będziemy się bardzo starali Icon_wink2
24.06.2008 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Aro napisał(a):03 . 06 . 14 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol nawet jeśli nie zostanie liderem / za tydzień / to i tak jestem e szoku podobnie jak Ty Icon_wink2
Aro napisał(a):32 . 32 . 05 . WINDOW BLUES – Band of Horses
ten nie radi sobie tak dobrze, ale może jeszcze coś zwojuje Icon_wink2
Aro napisał(a):04 . 10 . 03 . DREAMLESS - Moonspell
jak to będzie nowy lider to też będzie świetnie Icon_wink2 u mnie co prawda 19 m. ale +10!!!
a z niższych pozycji kibicuję /w kolejności mojego "lubienia" Icon_wink2 /

NOSTRADAMUS - Judas Priest Icon_lol Icon_lol Icon_lol
PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond Icon_lol Icon_lol
ADRENALIN – Bauhaus Icon_lol Icon_lol
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo Icon_lol Icon_lol
SCORPION FLOWER - Moonspell Icon_lol

z chomikowymi nowościami zapoznam sie dziś Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2008 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #17
 
Aro napisał(a):A z drugiej strony taki obrazek mozna sobie samemu budować na swój sposób.
takiego to lepiej sobie nie budować Icon_wink2 . no, a taka wydawałoby sie radosna melodia... Icon_wink2
Aro napisał(a):To może trzeba poszerzyc listę najlepiej do TOP 50
e-e, na te propozycje pozostanę niewzruszona. będę nadal po prostu 'donosić' jak będzie cos warte doniesienia Icon_smile2 , tak jak to było tym razem.
Aro napisał(a):W kazdym razie będziemy się bardzo starali
na pewno JUŻ ustaliliście, że potem na wschód. [tak czy inaczej, brzmi to nieźle, więc tu też trzymam kciuki za dobre ostateczne wnioski].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.06.2008 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 57 z dnia 27.12.2008 r. Aro 7 1 591 30.12.2008 11:23 PM
Ostatni post: kajman
  notowanie 56 z dnia 20.12.2008 r. Aro 24 4 416 23.12.2008 10:00 PM
Ostatni post: bear
  notowanie 55 z dnia 13.12.2008 r. Aro 15 2 785 20.12.2008 01:18 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 54 z dnia 06.12.2008 r. Aro 14 2 481 10.12.2008 10:49 AM
Ostatni post: Yacy
  notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r. Aro 26 4 245 06.12.2008 09:19 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 52 z dnia 22.11.2008 r. Aro 17 3 256 26.11.2008 09:54 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 51 z dnia 15.11.2008 r. Aro 10 2 235 22.11.2008 01:30 PM
Ostatni post: Gary
  notowanie 50 z dnia 08.11.2008 r. Aro 26 4 297 13.11.2008 11:56 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 49 z dnia 01.11.2008 r. Aro 14 2 933 06.11.2008 09:33 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 48 z dnia 25.10.2008 r. Aro 23 4 017 29.10.2008 08:21 PM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości