Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
390 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
390 MOJA LISTA
Notowanie 390 z 2008-06-16


Poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca


01 . 05 . 05 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
02 . 01 . 05 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National
03 . 02 . 08 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
04 . 04 . 11 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
05 . 03 . 16 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
06 . 10 . 07 . ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
07 . 08 . 10 . EPITAPH - Antimatter
08 . NN . 01 . ONE CARESS - Depeche Mode
09 . 07 . 15 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
10 . 06 . 15 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather

11 . 13 . 19 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
12 . 09 . 18 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
13 . 12 . 08 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
14 . NN . 01 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
15 . 17 . 04 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
16 . 11 . 12 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
17 . 15 . 16 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
18 . 14 . 07 . VIOLET HILL - Coldplay
19 . 19 . 72 . THE FUNERAL - Band Of Horses
20 . 25 . 03 . DUSZA ISKIER - Big Day

21 . 16 . 16 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
22 . 18 . 10 . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
23 . 24 . 02 . CZAS - Justyna Steczkowska
24 . 23 . 46 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
25 . 21 . 05 . TWIN HEART - Julia Marcell
26 . 22 . 11 . STYRANA - Happysad
27 . 30 . 02 . NOT AS WE - Alanis Morissette
28 . 20 . 14 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
29 . NN . 01 . DREAMLESS - Moonspell
30 . NN . 01 . BONES - Editors


Statystyka TOP30:
Nowości: 4 Skoki: 8 Spadki: 16 Pozostało: 2


Moje wypadki z TOP30:
z 26 po 06 tyg. LITTLE WING - Cichoński & Riedel & Styczyński & Flinta
z 27 po 29 tyg. 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen Icon_frown Icon_frown Icon_frown
z 28 po 11 tyg. I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND ... - Black Kids
z 29 po 23 tyg. EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata Icon_frown Icon_frown Icon_frown


MOJA POCZEKALNIA


31 . 36 . POŚRÓD CISZ - Basia Stępniak-Wilk
32 . 32 . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
33 . 31 . LAST SIGNIFICANT STATEMENT TO BE MADE IN ROCK'N'ROLL - The Indelicates
34 . 37 . SOMETHING GOOD THIS WAY COMES - Jakob Dylan
35 . 35 . DEAR GOD - Avenged Sevenfold
36 . -- . LONG WALK HOME - Bruce Springsteen
37 . 39 . LOVE REMAINS THE SAME - Gavin Rossdale
38 . 41 . GfC - Albert Hammond Jr.
39 . 40 . EVENSONG - Halou
40 . 38 . MOJE BIESZCZADY - KSU

41 . 49 . BLUE TRAP BLUES - Sonny Landreth & Mark Knopfler
42 . 42 . HAMMERHEAD - The Offspring
43 . 46 . MEI REN - Xiao An
44 . -- . HE WANTED TO FLY AND HE FLEW - The Heart Strings
45 . 45 . I'M NOT SUPERSTITIOUS - Troubadours
46 . -- . I WILL POSSESS YOUR HEART - Death Cab For Cutie
47 . 43 . MAGDA, PROSZĘ - Dorota Miśkiewicz
48 . 44 . ALREADY OVER - Red
49 . 50 . BAD KIDS - Black Lips
50 . -- . ALL THE LOVE – Tindersticks

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.06.2008 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Komentarzyk...

Nie da rady - nie mogę zacząć inaczej jak tylko od najwyższej nowości… Utwór pochodzi z … 1993 roku, z tym, że ja poznałem go we wtorek... Może go i kiedyś słyszałem, a może i nie... Nie ma to znaczenia, bo i tak nie miał szansy na pojawienie się na MOJEJ LIŚCIE ... Icon_wink2 Moja Lista powstała 01.01.2001 czyli to zdecydowanie XXI wiek. I tylko takie piosenki tu powinny się znajdować. Zgodnie z logiką... Ale co innego logika, a co innego emocje Icon_mrgreen. Nie mogłem przestać słuchać, słuchać, słuchać ... Poprzednio tak miałem z Epitaph! No i po wewnętrznych sporach, pomyślałem, że pokażę jego pozycję, tak jak były pokazywane utwory z 25-lecia lp3 na forum.lp3.pl. Czyli właściwie nie w zestawieniu, ale na zasadzie „co by było, gdyby” Icon_mrgreen Ale układając listę, doszedłem do Starszego Dobrego Małżeństwa i przypomniało mi się, że to utwór z ... 1996 roku ... !!! I w tym momencie wszystkie argumenty przeciw, legły w gruzach...
To tak tytułem wyjaśnienia Icon_wink2
I tym sposobem debiutuje(!!!) na Mojej Liście DEPECHE MODE Icon_wink2 Słuchałem, tego właściwie non stop od wtorku... Rewelacja!
Gdybym zapożyczył od Neon.ki TopTekst to byłby to zdecydowany nr 1!!! Na drugim SDM, a na trzecim Tomek Icon_wink2
I trochę się dziwię, że nikt(???!!!) Nie umieścił tego w swoim top20 na sąsiednim forum... Nawet polecająca mi ten utwór Martyrka Icon_wink2
Poprzednim utworem, który debiutował od razu w top10 był ICKY THUMP, który został jednym z hitów 2007 na MOJEJ LIŚCIE... to dobra wróżba... Icon_wink2

Równie wysoko debiutuje Nostradamus. Już tydzień temu wiedziałem, że zadebiutują, ale że tak wysoko i że tak bardzo mnie wciągnie płyta... Świetne granie, które chyba tylko mnie tak zachwyciło Icon_frown

O pozostałych nowościach nie chce mi się pisać, bo ten tydzień należał tylko do tych dwóch utworów Icon_wink2

Może jeszcze tylko:
- niespodziewanie wypadł Niemen Icon_frown Kilka razy w tym tygodniu do Niego podchodziłem i ... nie słuchałem wcale... I niestety...
- wypadły Ekstramocne – tym sposobem wspomnienia z Zakopanego zostały już tylko ... wspomnieniami ...
- Icon_eek2 Tomasz Icon_eek2 Karolak Icon_eek2 Zabiorę Icon_eek2 Cię Icon_eek2

Uciekam bo czas najwyższy na ... One caress... Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.06.2008 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Yacy napisał(a):08 . NN . 01 . ONE CARESS - Depeche Mode

a to przy okazji czego taki debiut po latach?
czyżby DM koncertowali w Elblągu? Icon_razz Icon_mrgreen Icon_lol
14.06.2008 11:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):czyżby DM koncertowali w Elblągu?
zgadza się !!! nie wiedziałeś? żałuj Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.06.2008 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
Yacy napisał(a):zgadza się !!! nie wiedziałeś? żałuj

za daleko. i tak bym nie przyjechał.
zresztą nie zaprosiłeś Icon_razz
14.06.2008 11:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
zresztą tydzień temu byłem na koncercie HEY, wystarczy mi na najbliższe pół roku Icon_wink2 Icon_mrgreen
14.06.2008 11:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Listoholik a ja myślałem, że zauważysz to
Yacy napisał(a):46 . -- . I WILL POSSESS YOUR HEART - Death Cab For Cutie
tak bardzo sie starałem a Ty teraz ... nie zauważasz tego Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
Yeeeeeah no wreszcie pojawia się wysoko N.O.S.T.R.A.D.A.M.U.S. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 oraz D.R.E.A.M.L.E.S.S. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Równie wysoko debiutuje Nostradamus. Już tydzień temu wiedziałem, że zadebiutują, ale że tak wysoko i że tak bardzo mnie wciągnie płyta... Świetne granie, które chyba tylko mnie tak zachwyciło Icon_frown
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam Icon_wink2 . Zachwyciło . Nie miałem czas u aby ocenic dwupłytowe wydawnictwo. Powiem krótko : GENIALNA płyta. "Revelations", "War", "Death", "Persecution" ....a i tak mógłbym wymieniać dalej . Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 . Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Ogromnie sie cieszę z debiutu . z "Dreamless" też, ajjj będe kibicował . Niesamowite Icon_biggrin3
Alez zmiany , nie zdązyłem się przyzwyczaić do The National , a tu proszę : Band of Horses Icon_biggrin3 Ciekawe czy znowu na tydzień Icon_wink2 . "One Caress" - coś wspaniałego, jak mogą tak w jednej chwili zachwycic zapomniane utwory Icon_smile2
W poczekalni ponownie nowości z ktorymi z urzędu należy sie zapoznać Icon_wink2
Pozdrawiam Cię Jacku i jeszcze raz Wszystkiego NAJ NAJ..... Icon_biggrin3
15.06.2008 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
Aro napisał(a):Pozdrawiam Cię Jacku i jeszcze raz Wszystkiego NAJ NAJ.....

chłopaki, uspokójcie się! Icon_mrgreen
15.06.2008 01:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Aro napisał(a):Absolutnie się z Tobą nie zgadzam . Zachwyciło .
Na kogo mogę liczyć... Jak nie na Ciebie ... Icon_smile2 bardzo się cieszę... Poważnie zacząłem słuchać po 1 w nocy i skończyłem po 3!!! A o 6.30 już byłem w pracy - uwielbiam to !!! Wiem, że nie jestem ten tego, ale to mi nie przeszkadza!!! Płyta - rewelacyjna!!!
pozdrowienia dla ADY Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 02:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Yacy napisał(a):08 . NN . 01 . ONE CARESS - Depeche Mode
Chyba się nie zapoznam, bo jeszcze misie spodoba, a u mnie się nie może pojawić. Icon_wink2
Yacy napisał(a):14 . NN . 01 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
Płyta właśnie się ściąga, ale od razu uprzedzam że to nie do końca moje klimaty chociaż pierwszy singiel bardzo misie podoba.
Yacy napisał(a):Wiem, że nie jestem ten tego, ale to mi nie przeszkadza!!!
Bardzo mnie cieszy, że Klub Świrów jest coraz większy. Icon_mrgreen
15.06.2008 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: 390 MOJA LISTA
Na początek chciałbym życzyć Ci wielu tysięcy notowań Listy i całej masy innych wspaniałych rzeczy Icon_mrgreen


Yacy napisał(a):08 . NN . 01 . ONE CARESS - Depeche Mode
Tutaj chyba bardziej pasowałoby SS . jak staroć Icon_wink2 Nie ukrywam że też wciąż odkrywam wiele starszych, rewelacyjnych numerów, ale jednak daję się oprzeć pokusie Icon_smile2

Yacy napisał(a):14 . NN . 01 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
29 . NN . 01 . DREAMLESS - Moonspell
Jakie miłe prezenty Icon_mrgreen
Nostradamus u mnie powoli zyskuje, być może pomogłoby mu przesłuchanie albumu, ale jak na razie nie miałem okazji... Icon_wink2
A druga z tych nowości prawie na pewno się u mnie pojawi, prędzej czy później Icon_smile2

Yacy napisał(a):21 . 16 . 16 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
28 . 20 . 14 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
Nasze punkty wspólne już w strefie spadkowej, ale i tak sporo zdziałały Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
15.06.2008 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):Chyba się nie zapoznam, bo jeszcze misie spodoba, a u mnie się nie może pojawić.
zapoznaj sie, przeciez nie każdy utwór posłuchany musi się pojawić na liscie Icon_wink2 Warto!!!
p.u.r.h. napisał(a):Nie ukrywam że też wciąż odkrywam wiele starszych, rewelacyjnych numerów, ale jednak daję się oprzeć pokusie
raczej też tak robię, ale raz na pół roku mi sie zdarza ... Wcześniej SDM teraz DM, wychodzi na to, że za pół roku pojawi coś na "M" ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
Yacy napisał(a):zapoznaj sie, przeciez nie każdy utwór posłuchany musi się pojawić na liscie Icon_wink2 Warto!!!
Gdyby był na chomiku to już bym znał. Icon_wink2 [Zdaję sobie sprawę, że wykazuję się skrajnym lenistwem.]
Yacy napisał(a):Wcześniej SDM teraz DM, wychodzi na to, że za pół roku pojawi coś na "M" ... Icon_wink2
Icon_lol
15.06.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ożesz Icon_smile To jest piękna niespodzianka dla mnie, to DM. Cudowne One Caress z jednej z najlepszych płyt w historii muzyki. Bomba, bomba, bomba! Co tu więcej pisać, o samym kawałku można by cały komentarz. Zaskoczenie maxymalne Icon_wink I teraz ciekawe tylko ile ten numer posiedzi na liście. Wynik mniejszy niż 30 tyg to byłby cios poniżej pasa, skoro już się to pojawiło Icon_biggrin
Po znajomości Band na 1 widzę Icon_razz2 Trzyma się jakoś Lukather w 10, ale chyba chociażby kosztem Judasa poleci za tydzień w dół.
Druga nowość ok. Muszę posłuchać płyty. Pojawiają się Edytorzy! U mnie już niedługo! Alanis pojawiła się nisko (pisałem o tym), nisko jak na twoje zdanie o tej piosence, pisałem o tym tydzień temu i teraz już trochę odbija w górną strefę listy.
Widzę, że jednak All The Love zrobiło na tobie największe wrażenie u nowych Tinderów Icon_wink
Ciekawe rzeczy się tu dzieją Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Gdyby był na chomiku to już bym znał.
to Ty nie wiesz u kogo szukać DM???? Icon_eek2 Icon_lol
Chomik Martyrki ;-)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Widzę, że Gosia ma całą kolekcje płyt DM. Yacy weź sobie zgraj wszystkie, może za tydzień na liście....Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 07:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Ożesz Icon_smile To jest piękna niespodzianka dla mnie, to DM.
a już myślałem, że będą tylko bęcki Icon_mrgreen

saferłel napisał(a):Wynik mniejszy niż 30 tyg to byłby cios poniżej pasa, skoro już się to pojawiło Icon_biggrin
muszę sobie zapamietać, że dopiero 19 stycznia 2009 mogę napisać w wypadkach o DM Icon_mrgreen zobaczymy ... jak zawsze na Mojej Liście - nie wszystko zależy ode mnie... Icon_wink2

saferłel napisał(a):Po znajomości Band na 1 widzę Icon_razz2
nic na ML nie dzieje sie po znajomości !!! Wszystko tylko i wyłącznie za zasługi !!!

saferłel napisał(a):Alanis pojawiła się nisko (pisałem o tym), nisko jak na twoje zdanie o tej piosence, pisałem o tym tydzień temu
a ja nie pamiętam czy odpisałem, ze to świetny utwór na tle całej płyty, a nie całej muzyki Icon_wink2

saferłel napisał(a):Widzę, że jednak All The Love zrobiło na tobie największe wrażenie u nowych Tinderów Icon_wink
jeszcze raz dziękuję Ci za podpowiedź Icon_wink2 Słucham płyty 3-4 raz... Świetna!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Yacy weź sobie zgraj wszystkie, może za tydzień na liście....Icon_biggrin
już zgrałem Icon_mrgreen bo przesłuchuje do swojego topu DM Icon_wink2 Rok temu na forum.lp3.pl wystawiłem tylko Topik 5 Icon_redface2 i teraz - w rocznicę - chcę się poprawić. Pewnie podobnie będzie z Placebo, ale to bliżej nieokreślona przyszłość Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Yacy napisał(a):to Ty nie wiesz u kogo szukać DM???? Icon_eek2 Icon_lol
Chomik Martyrki Icon_wink2
Ale się zgapiłem. Icon_redface2 Icon_lol [Ściągnięte. Nie przesłuchane.]
saferłel napisał(a):Widzę, że Gosia ma całą kolekcje płyt DM. Yacy weź sobie zgraj wszystkie, może za tydzień na liście....Icon_biggrin
Icon_lol
Yacy napisał(a):już zgrałem Icon_mrgreen bo przesłuchuje do swojego topu DM Icon_wink2 Rok temu na forum.lp3.pl wystawiłem tylko Topik 5 Icon_redface2 i teraz - w rocznicę - chcę się poprawić.
Hmm... Gdyby nie to, że nie wiem jak to u mnie będzie z czasem to też bym sobie zrobił top DM...
15.06.2008 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości