Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VHL_not.186 /08.06/
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #1
VHL_not.186 /08.06/
Witam listo-wszystkich!

Tym razem nie opóźnię pojawienia się forumowej o godzinę Icon_wink2
Jest nieźle, to już piąte notowanie, które ukazuje się w normalnym, regulaminowo przewidzianym czasie. Ostatnio zadziało się tak we wrześniu... i mam nadzieję, że jeśli czasem zdarzy się spóźnić, to będzie to opóźnienie góra tygodniowe, a nie dwumiesięczne chociażby Icon_smile2

A na liście? CocoRosie atakują dziesiątkę nowym singlem. O nowej płycie nic oficjalnie nie wiadomo. Są tylko podejrzenia, że być może będzie. Ja już się cieszę ogromnie, że zobaczę je na Heineken Open'er Festival 2008 (choć mocno mi się skolidowały z Interpolem). Coldplay jednak nie radzi sobie zbyt dobrze. Sam nie wiem czemu, ale "Violet hill" zamiast do góry, to leci w dół, a "Viva la vida" debiutuje zaledwie na 56. Za to nowy Sigur Rós zaskoczył mnie innym brzmieniem. Na szczęście zaskoczenie na plus. Świetny kawałek. Poza tym na VHL dużo więcej z Marylą Rodowicz na czele, która musnęła prawie top 50 (może być różnie za tydzień, ale jestem optymistą) Icon_smile2



VingoeHitLista

08. 06. 2007. notowanie 186

TW LW WO Tytuł Wykonawca

01. 01. 09. Declaration of war HADOUKEN!
02. 02. 08. This is an emergency THE PIGEON DETECTIVES
03. 08. 04. Handlebars FLOBOTS
04. 04. 04. Red sock pugie FOALS
05. 03. 09. Girls and boys THE SUBWAYS
06. 11. 03. All i need RADIOHEAD
07. 06. 12. Machine gun PORTISHEAD
08. 05. 05. Chick lit WE ARE SCIENTISTS
09. 18. 02. God has a voice, she speaks through me COCOROSIE
10. 07. 04. Stress JUSTICE

11. 16. 02. Arcadia APPARAT
12. 10. 14. Black and gold SAM SPARRO
13. 17. 04. This boy's in love THE PRESETS
14. 20. 02. Shut up and let me go THE TING TINGS
15. 09. 09. Rock with u JANET JACKSON
16. 21. 02. Electric feel MGMT
17. 14. 15. Promises BOY KILL BOY
18. 13. 04. Violet hill COLDPLAY
19. 15. 06. Radio heart THE FUTUREHEADS
20. **. 01. Gobbledigook SIGUR RÓS

21. 12. 10. Cops and robbers THE HOOSIERS
22. **. 01. Standing next to me THE LAST SHADOW PUPPETS
23. **. 01. Hurricane jane BLACK KIDS

24. 29. 02. Liar THE NIRO
25. **. 01. Daisy lane STEREOPHONICS
26. 33. 02. Shine on THE KOOKS
27. 23. 03. Black magic MAGIC WANDS
28. 19. 10. Nagle zapomnieć wszystko COOL KIDS OF DEATH
29. 22. 03. Poison MARTINA TOPLEY-BIRD
30. 25. 05. Epic last song DOES IT OFFEND YOU, YEAH?

31. 31. 02. Handsfree (if you hold my hand) SONNY J
32. **. 01. Alright THE SUBWAYS
33. 26. 06. Swords of truth THESE NEW PURITANS
34. 24. 12. Falling slowly GLEN HANSARD & MARKETA IRGLOVA
35. **. 01. Moving mountains USHER [53]
36. 41. 02. Caravan girl GOLDFRAPP
37. **. 01. Guilt THE LONG BLONDES
38. **. 01. Freakbeat phantom THE RASCALS
39. **. 01. Dance like no one's watching DRIVE BY ARGUMENT

40. 35. 05. Oxford comma VAMPIRE WEEKEND
41. 38. 02. Sleepless UNTIL JUNE
42. **. 01. Cross your fingers LAURA MARLING
43. 36. 02. The quest BRYN CHRISTOPHER
44. 27. 16. Nude RADIOHEAD
45. 32. 03. Space and the woods LATE OF THE PIER
46. 34. 06. Guilt by association LOUIS XIV
47. **. 01. We are the people FEEDER
48. 37. 03. Strength in numbers THE MUSIC
49. 28. 15. Night terror LAURA MARLING
50. **. 01. Wiches! witches! rest now in the fire GET WELL SOON

51. 56. __. Blackout THE CLOUD ROOM
52. **. __. Jest cudnie MARYLA RODOWICZ
53. 57. __. Where in this world THE NOTWIST
54. 54. __. These tales of our stay KYTE
55. **. __. Lucky JASON MRAZ FEAT. COLBIE CAILLAT
56. **. __. Viva la vida COLDPLAY
57. **. __. Good morning SPARKS
58. **. __. Pilot BRIGADE
59. **. __. I am the message FIGHTSTAR
60. 51. __. Are you afraid ROONEY
61. 59. __. Silver coin ANGUS & JULIA STONE
62. 55. __. The outsiders ATHLETE
63. **. __. Shshshame BLACKMAIL
64. **. __. Hey housebrick HOT CLUB DE PARIS
65. 52. __. Doves THE BLACK ANGELS
66. 65. __. Last day of magic THE KILLS
67. 60. __. The alternative I AM X
68. **. __. Everyone needs a nemesis FIGHTING WITH WIRE
69. **. __. Like a vibration THE WHIGS
70. 62. __. Catch me if you can MATT POKORA
71. 58. __. Slow DEUS
72. 68. __. Now that you're gone SHERYL CROW
73. **. __. No you didn't, no you don't THE COURTEENERS
74. **. __. Easier THE HEAVY CIRCLES
75. **. __. Lovesong of the buzzard IRON & WINE

76. 69. __. Skarb RAMONA REY
77. **. __. Tonight we have the stars BRYAN ADAMS
78. **. __. I need a life BORN RUFFIANS
79. 66. __. Soldiers of misfortune FILTER
80. 61. __. Geraldine GLASVEGAS
81. 67. __. When i grow up THE PUSSYCAT DOLLS
82. 64. __. Stop the clocks DONOTS
83. 63. __. Activation ATLAS SOUND
84. **. __. Graveyard girl M83
85. 74. __. Amnesia CHERISH
86. 76. __. My heart rates rapid METRONOMY
87. 71. __. Goliath THE MARS VOLTA
88. **. __. Jimmy dean & steve mccqueen JULIAN VALARD
89. 70. __. Surfin' safari OSZIBARACK
90. 73. __. Dust ROYWORLD
91. **. __. New york city WILSON GONZALEZ
92. 75. __. Nigdy więcej nie tańcz ze mną ANIA
93. 77. __. Sundown on the empire REVEREND AND THE MAKERS
94. 72. __. Gained the world MORCHEEBA FEAT. MANDA
95. **. __. Better anyway PARKA
96. 85. __. Everyone nose N.E.R.D.
97. 91. __. Mistress mabel THE FRATELLIS
98. 88. __. Dicks back in town DICK4DICK
99. 79. __. Free things for poor people INFADELS
100 90. __. Illuminated THE CULT


Wkrótce na chomiku kilka nowych rzeczy z obecnego i zeszłotygodniowego notowania.

Uwaga!!! Info dla osób, które ściągnęły "Poison" Martiny Topley-Bird: Zamieszczony na moim chomiku utwór nie jest tym, którym winien być. Zorientowałem się niedawno. Okazuje się, że płyta, którą ściągnąłem z netu zawiera błąd w otagowaniu. Na chomika wrzuciłem to, co było na świeżo ściągniętej pozycji nie odsłuchanej jeszcze w całości. Singiel ściągnąłem wcześniej, ale ze względu na różnicę w jakości wolałem wrzucić odpowiednik z płyty. Odsłuchując album nie zauważyłem od razu błędu, więc teraz biję się w pierś i wszystkich ściągających przepraszam. Mam nadzieję, że w ciągu 24 godzin dojdę do tego, które utwory są źle otagowane i po odpowiednich poprawkach wrzucę "Poison" na nowo. Icon_frown

Dodano trochę później:
Tak się zapaliłem do sprawdzenia tytułów i ich zgodności z utworami, że zrobiłem to przed chwilą. Na ściągniętej przeze mnie płycie Martiny Topley-Bird, tylko cztery utwory odpowiadały swoim tytułom. Najciekawsze jest to, że odsłuchując na Merlin.pl fragmentów okazało się, że są te same błędy. U nich również są źle dopasowane utwory do tytułów. Nie wiem z czego to wynika, ale to ciekawe... Z pomocą na szczęście przyszedł mi iTunes Store, w którym wszystko zgadza się idealnie. Tagi zatem zmieniłem i prawidłowe "Poison" pojawi się wkrótce na chomiku. Icon_biggrin3
10.06.2008 01:02 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
vingoe napisał(a):20. **. 01. Gobbledigook SIGUR RÓS
Yay! Jak pięknie! Najwyższa nowość - zupełnie zasłużenie.
vingoe napisał(a):06. 11. 03. All i need RADIOHEAD
A to ciekawe. Ładne to to.
vingoe napisał(a):01. 01. 09. Declaration of war HADOUKEN!
Ależ się trzymają! I dobrze! Który to raz?
10.06.2008 08:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
vingoe napisał(a):Uwaga!!! Info dla osób, które ściągnęły "Poison" Martiny Topley-Bird:
Uuu no to nie za fajnie, bo ja go zachomikowałem do siebie [jest w zestawie LP3], a u kajmana zastanawia się nad debiutem. A to inny utwór z tej płyty czy fake?
10.06.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
fajnie, ze udaje Ci sie wyrobic na czas Icon_smile2.
Coldplay faktycznie cienko.
"Declaration of war" wyrasta na duzy przeboj u Ciebie. kto ostatnio byl tyle razy na pierwszym?
czy Pigeon Detectives jest gdzies do sciagniecia?
10.06.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #5
 
1981 napisał(a):Ależ się trzymają! I dobrze! Który to raz?
To już piąty tydzień na pierwszym :->
ku3a napisał(a):"Declaration of war" wyrasta na duzy przeboj u Ciebie. kto ostatnio byl tyle razy na pierwszym?
Ostatnio Kaiser Chiefs z "Love is not a competition" (7 tyg. na 1.). A przed Kaisers ten wyczyn udał się ostatnio "Map of the problematique" Muse (osiągnęli dokładnie ten sam wynik co w tej chwili Hadouken!).
ku3a napisał(a):czy Pigeon Detectives jest gdzies do sciagniecia?
Już jest, na moim chomiku Icon_biggrin3
10.06.2008 12:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):
vingoe napisał(a):Uwaga!!! Info dla osób, które ściągnęły "Poison" Martiny Topley-Bird:
Uuu no to nie za fajnie, bo ja go zachomikowałem do siebie [jest w zestawie LP3], a u kajmana zastanawia się nad debiutem. A to inny utwór z tej płyty czy fake?
Jest mi naprawdę bardzo przykro. Najbardziej zły jestem na siebie samego, bo zazwyczaj takie rzeczy wychwytuję w mig, a tym razem jakoś mi to umknęło. Zorientowałem się dopiero po kilku odsłuchaniach płyty w całości. Nie jest to fake. Utwór, który był na moim chomiku w rzeczywistości nosi tytuł "Razor tongue". W chwili obecnej jest już dostępna "Poison" w takiej postaci w jakiej być powinna.

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że wygląda to na ciut globalny problem. Oprócz Merlina, na którym można odsłuchać tej płyty we fragmentach z tymi samymi błędami jakie były na ściągniętej przeze mnie płycie, znalazłem jeszcze dwa inne zagraniczne sklepy internetowe, w których możliwość odsłuchania pozwala na potwierdzenie tych błędów na linii utwór-tytuł. Oczywiście wszystkie utwory są tymi, które na płycie być powinny... należy je tylko przetagować dopasowując utwór do tytułu.

Mam nadzieję, że jakoś dacie radę sobie z tym poradzić. Jeszcze raz sorki Icon_frown
10.06.2008 12:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Cytat:Uwaga!!! Info dla osób, które ściągnęły "Poison" Martiny Topley-Bird: Zamieszczony na moim chomiku utwór nie jest tym, którym winien być. Zorientowałem się niedawno. Okazuje się, że płyta, którą ściągnąłem z netu zawiera błąd w otagowaniu. Na chomika wrzuciłem to, co było na świeżo ściągniętej pozycji nie odsłuchanej jeszcze w całości. Singiel ściągnąłem wcześniej, ale ze względu na różnicę w jakości wolałem wrzucić odpowiednik z płyty. Odsłuchując album nie zauważyłem od razu błędu, więc teraz biję się w pierś i wszystkich ściągających przepraszam. Mam nadzieję, że w ciągu 24 godzin dojdę do tego, które utwory są źle otagowane i po odpowiednich poprawkach wrzucę "Poison" na nowo. Icon_frown
Ja miałem tak samo dawno temu przy "Get Behind Me Satan" White Stripes'ów. Słuchałem tego krążka przez jakiś czas i bardzo nie pasowały mi niektóre tytuły, do tego, co śpiewają. Co najdziwniejsze wszystkie trzy single, były dopasowane dobrze, jak zresztą jeszcze kilka innych kawałków, ale było kilka zmian. Ale też się wziąłem i chyba na podstawie tekstów to w końcu dopasowałem Icon_wink2

No i proszę: tu zawsze znajdę coś dla siebie Icon_biggrin3

Cytat:20. **. 01. Gobbledigook SIGUR RÓS
Bardzo przyjemny utwór, bardzo miło się go słucha. Póki co nie wiem, czy to kawałek, który widzę na swojej liście. Ale jest gdzieś równolegle do niej, tyle, że w innym wymiarze Icon_mrgreen

Cytat:28. 19. 10. Nagle zapomnieć wszystko COOL KIDS OF DEATH
Ostatnio zakochałem się w tym kawałku! W ogóle cały nowy CKOD jest świetny. Zapowiada się debiut w tym tygodniu Icon_wink2

Cytat:35. **. 01. Moving mountains USHER [53]
O Icon_surprised Szczerze mówiąc spodziewałem się raczej tendencji spadkowej niż awansu. Nie mniej jednak cieszę się bardzo Icon_biggrin3

Cytat:55. **. __. Lucky JASON MRAZ FEAT. COLBIE CAILLAT
Tutaj taki sam komentarz jak przy CKOD, tylko zamiast "CKOD" wstawić "Jasona Mraza" we wzmiance o płycie Icon_razz

Cytat:60. 51. __. Are you afraid ROONEY
Mnie nie do końca ten nowy Rooney przekonuje i szczerze mówiąc I am afraid słuchając tego kawałka.

Cytat:72. 68. __. Now that you're gone SHERYL CROW
Cieszę się, że skoro już musi spadać, to spada powoli Icon_mrgreen

Cytat:92. 75. __. Nigdy więcej nie tańcz ze mną ANIA
Bardzo wielka szkoda Icon_frown Ania naprawdę przeszła samą siebie w tym utworze.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
vingoe napisał(a):Mam nadzieję, że jakoś dacie radę sobie z tym poradzić. Jeszcze raz sorki Icon_frown
Nie przejmuj się każdemu się może zdarzyć. Icon_smile2 Mi się przytrafił fake na liście. Icon_confused
aaktt napisał(a):Bardzo wielka szkoda Icon_frown Ania naprawdę przeszła samą siebie w tym utworze.
Rzeczywiście po kilku przyjemnych numerach nagrać taki koszmar to przejście samego siebie. Icon_wink2
10.06.2008 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Moim zdaniem to jej najlepszy singiel od "Glory".
Wcześniej 90% jej piosenek to były kawałki typu kocha nie-kocha dla zdesperowanych nastolatek. Ten jest miłą odmianą. Dużo czerpie z lat 60, ma dobry i zabawny tekst.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Nie znam Glory, a z jej piosenek to jedynie Charlie jako tako kojarzę i jako tako misie podobało. Icon_wink2 A tekst mnie dobija, a poprzednie mi chociaż wyleciały z głowy. [Napisałem to na wszelki wypadek, żeby się nie okazało, że jestem zdesperowany albo -co gorsze dla mnie- zdesperowana. Icon_wink2]
10.06.2008 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 748
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: VHL_not.186 /08.06/
05. 03. 09. Girls and boys THE SUBWAYS
Zdecydowanie mój ulubiony utwór w 10, a ściślej mówiąc w 8, bo 8 i 10 nie znam.
09. 18. 02. God has a voice, she speaks through me COCOROSIE
Znaczne rozczarowanie po poprzednich utworach siostrzyczek.
21. 12. 10. Cops and robbers THE HOOSIERS
Tragedia. Co za spadek.
29. 22. 03. Poison MARTINA TOPLEY-BIRD
Świetny kawałek. Pozytywne zaskoczenie po Carnies.
10.06.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 748
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):
vingoe napisał(a):Uwaga!!! Info dla osób, które ściągnęły "Poison" Martiny Topley-Bird:
Uuu no to nie za fajnie, bo ja go zachomikowałem do siebie [jest w zestawie LP3], a u kajmana zastanawia się nad debiutem. A to inny utwór z tej płyty czy fake?
Ja mam go z długouchego i ma on 3:53. Jeżeli u vingoe tyle samo, to znaczy, że to ten sam utwór.
10.06.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
kajman napisał(a):Ja mam go z długouchego i ma on 3:53. Jeżeli u vingoe tyle samo, to znaczy, że to ten sam utwór.
Ten, który vingoe zachomikował [jako poprawny] ma 2:58.
10.06.2008 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Może to radio edit jakieś? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
Oprócz tego, że sprawdziłem czas to go przesłuchałem. Icon_razz
10.06.2008 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):aaktt napisał/a:
Bardzo wielka szkoda Ania naprawdę przeszła samą siebie w tym utworze.

Rzeczywiście po kilku przyjemnych numerach nagrać taki koszmar to przejście samego siebie.
Niestety muszę się zgodzić z abd3mz. Niestety, bo lubię Ankę. Może koszmarem ten utwór nie jest, ale rozczarował mnie bardzo. Dla mnie brzmi, jakby się nie zmieścił na tracklistę poprzedniej płyty. Mam jednak nadzieję, że ta nowa okaże się znacznie lepsza od promującego ją nagrania.
11.06.2008 12:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Ja mam go z długouchego i ma on 3:53. Jeżeli u vingoe tyle samo, to znaczy, że to ten sam utwór.
Ten, który vingoe zachomikował [jako poprawny] ma 2:58.
Okazuje się, że nawet na długouchym ten sam błąd. Czuję się jeszcze bardziej usprawiedliwiony.
Kajman, niestety 3:53 to długość "Razor tongue". "Poison" jest prawie minutę krótszy (dokładnie tyle, ile napisał abd3mz) i zdecydowanie bardziej zbliżony klimatem do "Carnies". A szkoda, bo "Razor tongue" zdecydowanie lepiej brzmi i spokojnie wszedłby do mojego top 10. Tymczasem "Poison" u mnie spada. Ściągnij ode mnie (chomik) lub poszukaj na długouchym kawałka "Valentine", bo pod takim tytułem kryło się "Poison" na ściągniętej przeze mnie płycie.
11.06.2008 01:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #18
 
vingoe napisał(a):Mam jednak nadzieję, że ta nowa okaże się znacznie lepsza od promującego ją nagrania.
Ja również mam taką nadzieję. Kibicuję jej tez dlatego, że przez długi czas mieszkaliśmy na tej samej ulicy Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
11.06.2008 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Lider jeszcze nie słuchany na dysku. Pigeons dwa lata temu bodajże czy też rok mieli kilka fajnych singli ze swojej chyba 1 płyty, to coś nowego?
Subways bardzo wysoko!, a byli w trójce nawet z tego co widzę.
Portishead w podobnych rejonach co u mnie. Cieszę się z awansu All I Need to pewniak na moją listę również. Sam Sparo mógł zrobić fajny album bawiąc się latami 80, ale wyszło marnie. Ten utwór tak samo. Trochę zaskakuje mnie w tym zestawie Janet Jackson, przyznam, że jej płyta jest tak cholernie zła i nudna, że kandyduje u mnie na najgorszy album tego roku. Martina Topley z kawałkiem Poison spada, a ja właśnie zgrywam ten album i jestem ciekaw czy ten singiel faktycznie taki świetny i lepszy od mojego Carnies. Super widzieć gdzieś Caravan Girl!! Nawet mnie wyprzedziłeś Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.06.2008 09:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 748
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
vingoe napisał(a):1. Kajman, niestety 3:53 to długość "Razor tongue". "Poison" jest prawie minutę krótszy (dokładnie tyle, ile napisał abd3mz) i zdecydowanie bardziej zbliżony klimatem do "Carnies". Ściągnij ode mnie (chomik) lub poszukaj na długouchym kawałka "Valentine", bo pod takim tytułem kryło się "Poison" na ściągniętej przeze mnie płycie.
2. A szkoda, bo "Razor tongue" zdecydowanie lepiej brzmi i spokojnie wszedłby do mojego top 10. Tymczasem "Poison" u mnie spada.
1. Wielkie dzięki za informacje. Oczywiście ściągnę, ale obawiam się, że może nie zrobić na mnie aż takiego wrażenia.
2. I to jest właśnie tutaj. Mogłoby być w Twoim topie 10, ale ponieważ nie jest singlem, to nie ma na to szans. I tak piosenka, która bardzo Ci się podoba, nie znajduje odzwierciedlenia na Twojej liście. Dlatego dla mnie takie rozwiązanie jest nie do przyjęcia. Moje własne ma podobne wady, ale mimo wszystko daje więcej szans piosenkom.
11.06.2008 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VHL_not.167 /27.01/ mr.vingoe 2 1 250 13.01.2009 01:29 PM
Ostatni post: Yacy
  VHL_not.202 /28.09/ mr.vingoe 6 1 456 21.10.2008 06:12 PM
Ostatni post: Paweł
  VHL_not.200 /14.09/ & VHL_not.201 /21.09/ - w pigułce mr.vingoe 9 1 498 27.09.2008 11:18 PM
Ostatni post: AKT!
  VHL_not.199 /07.09/ mr.vingoe 15 2 587 10.09.2008 01:09 PM
Ostatni post: AKT!
  VHL_not.198 /31.08/ mr.vingoe 13 1 973 04.09.2008 12:27 PM
Ostatni post: AKT!
  VHL_not.197 /24.08/ mr.vingoe 13 2 311 30.08.2008 09:56 PM
Ostatni post: kleschko
  VHL_not.195 /10.08/ mr.vingoe 28 3 388 26.08.2008 02:02 PM
Ostatni post: zbyszu
  VHL_not.188 /22.06/ mr.vingoe 23 3 581 26.06.2008 11:06 AM
Ostatni post: Kiefer
  VHL_not.187 /15.06/ mr.vingoe 13 2 145 20.06.2008 09:50 PM
Ostatni post: saferłel
  VHL_not.185 /01.06/ mr.vingoe 6 1 145 09.06.2008 09:50 PM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości