Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
389 MOJA LISTA
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
Re: 389 MOJA LISTA
Hej Icon_smile2
Taki skok na miejsce pierwsze!!! Właśnie przesłuchuję po raz kolejny, ale nie chwyta mnie aż tak bardzo. Neil był lepszy Icon_wink2
Stare Stare się wciąż trzyma, a nowe niestety oczko w dół...
Za to Zabiorę Cię już w top10. Trzymam kciuki za jeszcze wyższą pozycję tej piosenki na Twojej Liście.
Nowa Edie Brickell nie sprawdziła się jednak. Całej płyty jeszcze nie słyszałem. Ale mam nadzieję znaleźć perełkę w stylu CIRCLE Icon_smile2
A w poczekalni - Basia bardzo wysoko debiutuje. Czyżby za tydzień już w podstawowym zestawieniu? Oby Icon_smile2
do następnego Icon_smile2
11.06.2008 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
przesluchuje sobie ten "Czas". ale to jednak juz znowu ta Justyna za którą nie przepadam. niech wiec zostanie, że "Wracam do domu" jest u mnie wyjatkiem. ale za to jakim ładnym!
"Szklana gora" wraca o 5 oczek!! Icon_biggrin3
skok na pierwsze oczywiscie robi wrazenie, ale emocjonalnie moglbym sie do niego ustosunkowac dopiero wtedy jakbym poznal utwor Icon_wink2.
"Cherne kowboje" bardzo ladnie. licze, ze dojadą do dziesiatki Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Właśnie koncert Justyny będzie jednym z kolejnych na którym będę. Ale to dopiero pod koniec lata! Ciekawe czy będą jeszcze obie
a co, "Czas" juz wyleci? Icon_mrgreen
11.06.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
jotem3 napisał(a):Właśnie przesłuchuję po raz kolejny, ale nie chwyta mnie aż tak bardzo. Neil był lepszy
zgadza się !!! ale to było tydzień temu Icon_mrgreen
jotem3 napisał(a):Trzymam kciuki za jeszcze wyższą pozycję tej piosenki na Twojej Liście.
ja też, ale już jestem zdziwiony taką pozycją...
jotem3 napisał(a):Nowa Edie Brickell nie sprawdziła się jednak.
Bo to jednak nie ta Eddie ... Icon_frown
ku3a napisał(a):niech wiec zostanie, że "Wracam do domu" jest u mnie wyjatkiem.
i z tego bardzo cieszę Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Szklana gora" wraca o 5 oczek!!
no cóż takie są prawa notowań pokoncertowych Icon_wink2
ku3a napisał(a):a co, "Czas" juz wyleci?
Dobre Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.06.2008 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
MOJE ALBUMY notowanie 389 z 2008-06-09

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 03 . VIRGINIA EP - The National
02 . 04 . 04 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
03 . 05 . 19 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
04 . 03 . 05 . HOME BEFORE DARK - Neil Diamond
05 . 02 . 12 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
06 . 09 . 06 . AUTOR - Strachy Na Lachy
07 . 06 . 08 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
08 . NN . 01 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
09 . 08 . 31 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
10 . 10 . 10 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald


11 . 07 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
12 . 12 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
13 . 13 . ACCELERATE - R.E.M.
14 . 11 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
15 . 14 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
16 . 16 . WANDERLUST - Gavin Rossdale
17 . 15 . HEY JIMI - POLSKIE GITARY GRAJĄ HENDRIXA - Różni wykonawcy
18 . 17 . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
19 . 18 . STARBORN TOME I - The Chronicles of Israfel
20 . 20 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland

Już od kilku dni wiedziałem, że na liście pojawi się płyta z ciężką muzą Icon_wink2 Tylko, że absolutnie nie wiedziałem, że to będzie debiut w top10!!! No i że ... bedzie to Judas Priest!!! Płytę znam dopiero od wczoraj, ale to absolutnie nie przeszkodziło tak wysokiemu debiutowi. Ciekawe co będzie dalej... Moonspell musi niestety zaczekać na swoją szansę...
Autor po ubiegłotygodniowym powrocie, nie zwalnia i w tym tygodniu poprawił o jedno oczko swoją najlepszą pozycję na Mojej Liście Icon_smile2, którą osiągnął 3 miesiące temu. A ja już czekam na ich ZAKAZANE PIOSENKI! A tam m.in. ma być duet z Renatą Przemyk!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.06.2008 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
no wlasnie, oszukales - mialo byc Moonspell Icon_wink2. mam nadzieje, ze i na Disturbed sie doczekam Icon_smile2.
a ten "Nostradamus"... hmm, moze nawet sciagne sobie całą plyte. daj znac jak kolejne wrazenia.
12.06.2008 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):no wlasnie, oszukales - mialo byc Moonspell
Napiszę tak: gdybym listę układał wczoraj wieczorem do godziny 23-23.30 to pewnie by tak było Icon_wink2 O 23.30 przyjechał transport Icon_mrgreen z płytą i w czasie rozładunku, co trwało prawie do 1.00 w nocy, stwierdziłem, że muszą ją przesłuchać, tym bardziej że wcześniej miałem już przecieki i słyszałem 3-4 fragmenty. I tak przed ok. 3.15 skończyłem odsłuch ... Icon_wink2 No i efekt jest jaki jest...
Muszę chyba narzucić sobie sztywniejsze zasady co do terminu listy płyt, bo inaczej się wykończę słuchając płyt po nocach... Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.06.2008 01:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):gdybym listę układał wczoraj wieczorem do godziny 23-23.30 to pewnie by tak było Icon_wink2 O 23.30 przyjechał transport Icon_mrgreen z płytą i w czasie rozładunku, co trwało prawie do 1.00 w nocy
uhm, cos długo zajął Ci ten rozładunek Icon_wink2
mam wrazenie, ze miałeś jakiegoś spowalniacza Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
13.06.2008 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):12 . 12 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
Właśnie dostałem cały album Big Day! Całkiem niezła płytka, właśnie taka, jakiej po zespole się spodziewałem. Moim faworytem po pierwszych przesłuchaniach jest "Jak ja mogę żyć bez Ciebie"...
Yacy napisał(a):16 . 16 . WANDERLUST - Gavin Rossdale
Gavina znam na razie tylko z piosenki "Love Remains..." która właśnie mocno mnie chwyciła. Jak cały album?
13.06.2008 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Jopkolog napisał(a):Gavina znam na razie tylko z piosenki "Love Remains..." która właśnie mocno mnie chwyciła. Jak cały album?
jak widać zdołał nawet wskoczyć do top20, co nie jest mimo wszystko takie łatwe. Nie jest tak powalający jak np. Nostradamus Icon_mrgreen , ale od czasu do czasu lubię sobie posłuchać...
Jopkolog napisał(a):Moim faworytem po pierwszych przesłuchaniach jest "Jak ja mogę żyć bez Ciebie"...
co jest moim faworytem to widać, a kolejną promowaną piosenką będzie Jedyny słodki problem, którego teraz nie kojarzę Icon_wink2
Lilian napisał(a):mam wrazenie, ze miałeś jakiegoś spowalniacza
ee... nie. Icon_wink2 "Czynnik" ten raczej nazwałbym "mobilizatorem" Icon_mrgreen bo dzięki Niemu(?) mogłem poznać tę płytę już w środę! w innym przypadku pewnie zajmowałby się czymś mniej przyjemnym i nie miałbym okazji odebrać transportu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.06.2008 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):kolejną promowaną piosenką będzie Jedyny słodki problem
Ależ ta piosenka wyszła na singlu ładnych parę miesięcy temu i wtedy też była na mojej liście...
13.06.2008 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Jopkolog napisał(a):Ależ ta piosenka wyszła na singlu ładnych parę miesięcy temu
Icon_redface2 Masz rację Icon_wink2 Przeczytałem na stronie głównej, że info o nowym singlu będzie za parę dni. Dzisiaj wszedłem w dział single i zobaczyłem dwa tytuły... I na zasadzie skojarzeń uważałem że to będzie 2 singlem ... W takim razie nie wiadomo jeszcze... Może DUSZA ISKIER Icon_smile2

pomarzyć...

Przepraszam za zamieszanie i Szymonie, dziękuję za sprostowanie

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.06.2008 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
jak ja kocham takie leniwe balladki

05 . 07 . 04 . WINDOW BLUES - Band Of Horses

Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2008 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
Konrad napisał(a):jak ja kocham takie leniwe balladki
a ja jak się ciesze, że komuś może się podobac to co ja wynalazłem Icon_wink2
Chociaz w drugą stronę tez jest bardzo fajne jak mozna od kogoś coś sobie zapożyczyć Icon_wink2 A co to sie okaże za 2-3 godzinki Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.06.2008 07:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości