Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kicz TV
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #81
RE: Kicz TV
W rywalizacji najgorszych wstępów piosenek, mocnym zawodnikiem jest JEZUUUUU w wykonaniu RH+. Kto nie śpiewał, nie zna smaku gimbazy.



Radio Epsilon
03.04.2020 11:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #82
RE: Kicz TV
Już sam sens powstania tego coveru wydaje się nie istnieć, ale co tam piosenka - ten teledysk! Pełny stadion patosu, chciałoby się rzec, ale niestety emocje bohaterów wyglądają tak prawdziwie, jak ten stadion właśnie. Miałem grę na starego Sony Ericssona, która miała lepszą grafikę.

Podobno piosenka jest przebojem wszech czasów w Brazylii, więc zastanawia mnie, czy reżyser tego klipu przypadkiem nie wiedział doskonale, co robi, tworząc dla międzynarodowej gwiazdy muzyki rozrywkowej tak niskobudżetowy chłam z fatalną grą aktorską. Moja mama na przykład uwielbia takie telenowele.


Radio Epsilon
10.04.2020 06:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #83
RE: Kicz TV
Cholera no, już tyla razy obiecałem sobie, że przestanę zaniedbywać ten temat, ale cały czas o nim zapominam Icon_sad

Na szczęście od czasu do czasu ktoś mi o nim przypomni. Dziś był to zespół Within Temptation, który w maju udostępnił na swoim kanale jeden ze swoich starszych teledysków.

Po raz pierwszy na naszym kanale: oficjalny videoklip do piosenki Ice Queen pochodzącej z albumu Mother Earth (2000)

Ja tam się nie dziwię, że trzymali go w ukryciu przez dwadzieścia lat.


Radio Epsilon
19.06.2020 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #84
RE: Kicz TV
Bajerancko latają te iskierki lodu. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
19.06.2020 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #85
RE: Kicz TV
Tak jak uwielbiam głos tego człowieka, tak nie wyrobie z tego teledysku xD Francuski Krzysztof Krawczyk? Garou. Piękny wokal, tylko zjedzony przez tymczasową modę. Szkoda, bo piosenka broni się wspaniale, ale teledysk jest gênant.


Radio Epsilon
10.04.2021 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #86
RE: Kicz TV
Nie ma to jak oglądać memy, których nikt oprócz mnie nie rozumie o 6 rano Icon_biggrin

Oto piosenka (i teledysk) zapaleńców z Holandii. Fani wyścigów samochodowych, a co za tym idzie, również Maxa Verstappena. Choć piosenka powstała w 2016 roku, to dopiero niedawno została odkryta przez szersze grono widzów Formuły 1, a co za tym idzie, stała się memem.


Radio Epsilon
26.04.2021 06:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #87
RE: Kicz TV

Radio Epsilon
22.08.2021 04:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #88
RE: Kicz TV
Oj długo mnie tu nie było, ale pora reaktywować wątek, bo oto dowiedziałem się właśnie, że Knights Of Cydonia ma teledysk.
Uwielbiam, kiedy ktoś wkłada tyle nakładu pracy, budżetu i postaranka, na coś tak bezsensownego Serce


Radio Epsilon
13.09.2022 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #89
RE: Kicz TV
Zapewniam Was, że długo się nie pozbieracie po tym przeboju.

Znalezione dzisiaj, z jakiegoś powodu na TV4 xD

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2022 03:02 AM przez EVENo.)
17.09.2022 03:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #90
RE: Kicz TV


Przypomniałem sobie o tym klipie.

Przypomniałem sobie o tym forum.
21.10.2023 09:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Kicz TV
EVENo napisał(a):Przypomniałem sobie o tym forum.
Chytba wcześniej widziałem w wątku BST, ale może mi się przywidziało. Icon_wink
21.10.2023 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości