Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 28 z dnia 07.06.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 28 z dnia 07.06.2008
W tym tygodniu walka była do samego końca….ale tym razem się udało o mały i cieniutki włosek…" M.I.A" - A7F musiała uznać wyższość …Porcupine Tree'który został ósmym liderem w tym roku . Wielkie Brawa!!!! Na podium dodatkowo wskoczyli Panowie Davidowie . Ale tuż, tuż za nimi znalazł się rewelacyjny Lem z Homo Twist . Poza tym niespodziewanie do pierwszej dziesiątki wskoczył BOH z Pogrzebem . Drugi oddech złapali także panowie z DT oraz Raz Dwa Trzy. Jednak najbardziej udany tydzień odnotowali Neil Diamond , SDM ,Hurt i….Moonspell.

Utwór „Skorpion flower” zachwycił mnie na tyle ,że postanowiłem poszukać najnowszego (dziesiątego Icon_eek2 wydanego 19 maja ) krążka portugalskiej grupy Moonspell pt” Night Eternal”. Portugalia i dziesiąta płyta, to gdzie ja byłem, że słyszę ich po raz pierwszy… Icon_mrgreen . Od razu znalazłem GENIALNE „Dreamless”. Płytkę przesłuchałem dwukrotnie. Jest niesamowita, gdybym przesłuchał ją kilka dni wcześniej……
Tydzien obfitował trzem nowym wydawnictwom . Oprócz Moonspell jest także
Echovalve których poznałem w Kampusie w Active Rock Liście z tym, że zauroczył mnie „Si Quieres” z krążka „Helloagaingoodbye”.
Disturbed wydali też niezłą płytę , choć przyznam się że słabszą od poprzednich ich dokonań ale „The Night” mnie zachwyciło na tyle , żeby w tym tygodniu mogło zadebiutować.
Pozostałe dwie nowości … czyli Sigur Ros i Unjust zawdzięczam dwóm Szymonom (Szymonie –Jopkologu i Szymonie- mrsap ogromne Dzieki ). Icon_biggrin3

Pozdrawiam gorąco Wszystkich. I życzę udanego tygodnia .
Aaaa no i trzymajcie kciuki za naszych chłopaków na ME . Icon_wink2 Icon_smile2


PS. Nowosci zapakuje do chomika za godzinkę Icon_wink2
PS 2. Juz są no i oczywiście jak zwykle za free Icon_smile2



Notowanie 28 z dnia 07.06.2008 r.




01 . 02 . 09 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
02 . 01 . 18 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
03 . 04 . 08 . COMFORTABLY NUMB ( LIVE AT THE ROYAL ALBERT HALL) - David Gilmour feat. David Bowie
04 . 08 . 05 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
05 . 03 . 09 . PRAWDZIWA MIŁOŚĆ – Homo Twist
06 . 06 . 05 . PORCELAIN HEART - Opeth
07 . 05 . 11 . GOLIATH – The Mars Volta
08 . 11 . 12 . THE FUNERAL - Band Of Horses
09 . 07 . 21 . WITCH'S BREW - Peter Cincotti
10 . 09 . 08 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska

11 . 12 . 10 . IN THE PRESENCE OF ENEMIES PART 2 - Dream Theater
12 . 13 . 19 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
13 . 10 . 08 . ADRENALIN – Bauhaus
14 . 16 . 05 . SUMMERS LOST - Hurt
15 . 15 . 07 . CHROMOLĘ â€“ Waglewski Fisz Emade
16 . 14 . 07 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
17 . 23 . 03 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo
18 . 28 . 03 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
19 . 21 . 04 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
20 . NN . 01 . DREAMLESS - Moonspell

21 . 20 . 13 . UNFURL – Katatonia
22 . 25 . 03 . NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) – Down
23 . 19 . 08 . THE BLEEDING – Five Finger Death Punch
24 . 17 . 18 . NAGLE - Anna Maria Jopek
25 . 26 . 04 . ZBAWICIEL DIESEL – Lao Che
26 . 31 . 03 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN – Avenged Sevenfold
27 . 24 . 28 . GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
28 . 18 . 24 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
29 . 22 . 11 . LOST – Avenged Sevenfold
30 . 27 . 11 . SALUTE YOUR SOLUTION – The Raconteurs

31 . 32 . 05 . PORANNA WIADOMOŚĆ – Agressiva 69
32 . 29 . 13 . LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
33 . 37 . 03 . WINDOW BLUES – Band of Horses
34 . 40 . 03 . SCORPION FLOWER - Moonspell
35 . 33 . 06 . MOJE BIESZCZADY - KSU
36 . 35 . 14 . THANK YOU FOR LISTENING – Hurt
37 . 34 . 05 . PHANTOM OF THE OPERA – Iron Maiden
38 . 36 . 12 . NIC NIE PACHNIE JAK TY – Plateau & Renata Przemyk
39 . NN . 01 . SI QUIERES - Echovalve
40 . 30 . 08 . NIEPRZYGODA – Happysad

41 . 44 . 02 . I SEE WHO YOU ARE – Bjork
42 . 50 . 02 . SING FOR THE SUBMARINE – R.E.M.
43 . 47 . 02 . TWIN HEART - Julia Marcell
44 . NN . 01 . GOBBLEDIGOOK – Sigur Ros
45 . 41 . 25 . CONQUEST - The White Stripes
46 . 49 . 26 . ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
47 . 38 . 05 . THE STATE OF MASSACHUSETTS - Dropkick Murphys
48 . NN . 01 . DO YOU REALLY LIKE… - Unjust
49 . 46 . 08 . THE TEMPLE OF THE CRESCENT MOON – Tiamat
50 . NN . 01 . THE NIGHT – Disturbed
07.06.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Aro napisał(a):15 . 15 . 07 . CHROMOLĘ â€“ Waglewski Fisz Emade
Zauważyłem, że utwór ten zdobywa również powoli popularność na innych listach w obrębie mycharts Icon_biggrin3
Aro napisał(a):44 . NN . 01 . GOBBLEDIGOOK – Sigur Ros
Chyba szykuje się spory przebój. Przynajmniej mam taką nadzieję Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
07.06.2008 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Aro napisał(a):08 . 11 . 12 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol a juz myślałem, ze nie wejdą do top10 Icon_wink2
Aro napisał(a):19 . 21 . 04 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
własnie słucham i tak sobie myślę, że nie wiem czemu u mnie nie weszli w ttym tygodniu... Ale jeśli nie pojaiw sie jakś znakomit anowość to chyba nie mają wyboru...
Aro napisał(a):13 . 10 . 08 . ADRENALIN – Bauhaus
ostatnio coś ich zaniedbałem i płytka poleciała w dół. Ale już położyłem ją obok odtwarzacza i w tym tygodniu posłuchamy, jak to teraz wygląda Icon_mrgreen
Aro napisał(a):33 . 37 . 03 . WINDOW BLUES – Band of Horses
a teraz u mnie to /zupełnie losowo Icon_wink2/
ściągnam własnie od Ciebie nowości z 39, bo zupełnie nie czaję co to... Icon_redface2
Słuchałem płyty Disturbed i raczej pojedyncze piosenki nie pojawią sie u mnie ale cała płyta... może, może. Ostrożnie do niej podchodziłem a tu proszę - spodobało sie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.06.2008 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jest! Świetny nowy lider. Podoba mi się wiele bardziej od poprzedniego. Wreszcie też ruszył się i to w dobrą stronę były numer 4. Znakomitą passę podtrzymuje Homo Twist. Kolejny awans i absolutna czołówka. W kolejnej 10 Chromolę i Nostradamus - im kibicuję. Pojawia się Moonspell z którym zapoznać się chciałbym. Oby do nie był tylko jakiś total black metal Icon_razz2 Coś tam w necie czytałem, że tak grają, ale może wokal jest normalny, a nie szatański. W tym mocnym rockowym środowisku pojawia się też delikatny Sigur Ross, ciekawe jak sobie poradzi. R.E.M. się trzyma. Je!...i w górę idzie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.06.2008 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
kleschko napisał(a):uważyłem, że utwór ten zdobywa również powoli popularność na innych listach w obrębie mycharts Icon_biggrin3
No i tym bardziej mnie to cieszy ze zachromoliło u kilku forumowiczów, a ostatnio zupełnie mnie zaskoczył debiut na jednej z nich (bo wczesniej w ogóle sie nie łapał ) ale to było 7 tygodni temu Icon_wink2
08.06.2008 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):08 . 11 . 12 . THE FUNERAL - Band Of Horses
a juz myślałem, ze nie wejdą do top10
Na dzien dzisiejszy sa wyzej Icon_wink2
Yacy napisał(a):19 . 21 . 04 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
własnie słucham i tak sobie myślę, że nie wiem czemu u mnie nie weszli w tym tygodniu... Ale jeśli nie pojawi sie jakaś znakomita nowość to chyba nie mają wyboru...
Przyznam, że u Ciebie to jest zawsze nieprzewidywalne, w dobrym tego słowa znaczeniu , bo jak sie pojawiaja co chwile nowe utwory jak grzyby po deszczu to nie ma sie co dziwić Icon_wink2
Yacy napisał(a):iągnam własnie od Ciebie nowości z 39, bo zupełnie nie czaję co to... Icon_redface2
Ja jeszcze tydzien temu nie wiedziałem co to takiego. Icon_mrgreen Ale mnie sie od razu spodobało. Mam wrażenie że gdzies to słyszałem wczesniej, bądz z czyms mi sie kojarzą....muzycznie Rage Against The Machine tak trochę..i Pearl Jam.. :roll:
08.06.2008 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Jest! Świetny nowy lider. Podoba mi się wiele bardziej od poprzedniego. Wreszcie też ruszył się i to w dobrą stronę były numer 4. Znakomitą passę podtrzymuje Homo Twist. Kolejny awans i absolutna czołówka.
I cały czas ta czołówka z realna szanśa na prowadzenie, bez wyjatku Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Pojawia się Moonspell z którym zapoznać się chciałbym. Oby do nie był tylko jakiś total black metal Icon_razz2 Coś tam w necie czytałem, że tak grają, ale może wokal jest normalny, a nie szatański.
Icon_mrgreen Icon_lol Jacy oni tam black Icon_mrgreen W "Dreamless" jest jeszcze bardziej łagodniej niz w "Scorpion flower" .Takze zachecam do odsłuchania .
08.06.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Oprócz nowości z 39, która wylądowała już w katalogu do którego zaglądam bardzo rzadko Icon_mrgreen, ściągnąlem też Moonspell Icon_wink2 I zaraz, no może już nie dzisiaj chcę się zapoznac z całą płytą. Lubię taki "total black metal" Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.06.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: notowanie 28 z dnia 07.06.2008
Aro napisał(a):01 . 02 . 09 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Widziałem że to tylko kwestia czasu Icon_mrgreen

Aro napisał(a):20 . NN . 01 . DREAMLESS - Moonspell
A to niespodzianka Icon_smile2 Też mi się ten numer rzucił w uszy, może nie aż tak żeby od razu zadebiutować, ale pewnie prędzej lub później... Icon_wink2
I tylko trochę szkoda że Katatonia na tym ucierpiała... Icon_wink2

Aro napisał(a):39 . NN . 01 . SI QUIERES - Echovalve
Słuchasz Active Rock Show? Icon_mrgreen Również zwróciłem na ten numer uwagę Icon_smile2

Aro napisał(a):50 . NN . 01 . THE NIGHT – Disturbed
Album przesłuchałem, ale kompletnie nie pamiętam który to numer... :roll: Icon_mrgreen

Warto jeszcze wspomnieć o cieszących moje oczy miejscach 6, 14, 22, 26, 34 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.06.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
Re: notowanie 28 z dnia 07.06.2008
p.u.r.h. napisał(a):
Aro napisał(a):01 . 02 . 09 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Widziałem że to tylko kwestia czasu Icon_mrgreen

Aro napisał(a):20 . NN . 01 . DREAMLESS - Moonspell
A to niespodzianka Icon_smile2 Też mi się ten numer rzucił w uszy, może nie aż tak żeby od razu zadebiutować, ale pewnie prędzej lub później... Icon_wink2
I tylko trochę szkoda że Katatonia na tym ucierpiała... Icon_wink2

Aro napisał(a):39 . NN . 01 . SI QUIERES - Echovalve
Słuchasz Active Rock Show? Icon_mrgreen Również zwróciłem na ten numer uwagę Icon_smile2

Aro napisał(a):50 . NN . 01 . THE NIGHT – Disturbed
Album przesłuchałem, ale kompletnie nie pamiętam który to numer... :roll: Icon_mrgreen
1. Mam nadzieje ze będę sie z nich bardzo długo cieszył Icon_smile2
20. Nie mogłem przejść obojętnie, obok Moonspell . A ten utwór wydaje mi sie na razie ciut lepszy od poprzednika , co nie umniejsza pozycji "Scorpion Flower". Na dokładkę z "Dreamless" walczył o debiut jeszcze jeden utwór z płyty Icon_wink2
39. Jak czas pozwoli to zdarza mi sie posłuchac Radia Kampus we wtorki po 22.00 . Icon_wink2 Bodajże numerem jeden jest obecnie Echovalve, ale zupełnie z innym utworem. Natomiast bardzo kibicuje mojemu liderowi ktory jest w tej chwili 12. Icon_smile2
50. Przyznaje że album jest troche monotonny i można sie pogubić. Od samego początku zachwycił mnie "The Night" jako jeden z najlepszych z całej płyty.
08.06.2008 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
uuu, "M.I.A." spadlo. teraz pozostaje trzymac kciuki, zeby jak najdluzej utrzymalo sie na podium.
tu tez Dropkick Murphys spada, szkoda.
ladny skok "Pretty Amazing Grace". czyzby powoli wyrastal nam forumowy przeboj?
10.06.2008 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: notowanie 28 z dnia 07.06.2008
01 . 02 . 09 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
02 . 01 . 18 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
08 . 11 . 12 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Trzech totalnych weteranów mojego zestawienia w Top10, w tym 2 pierwsze miejsca. A ostatnio walczymy chyba o to, u którego z nas wyżej będzie Funeral. Icon_wink2 Yacy jest bez szans.
10 . 09 . 08 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska
Może podrzucić coś jeszcze? To nie jedyna jej znakomita piosenka.
14 . 16 . 05 . SUMMERS LOST - Hurt
15 . 15 . 07 . CHROMOLĘ â€“ Waglewski Fisz Emade
16 . 14 . 07 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
Cała trójka rewelacyjnych piosenek. Ich kolejność jest jak najbardziej właściwa, chociaż wolałbym, żeby były trochę (a część nawet sporo) wyżej.
25 . 26 . 04 . ZBAWICIEL DIESEL – Lao Che
Przesłuchałem... i faktycznie trochę się różni od reszty.
34 . 40 . 03 . SCORPION FLOWER - Moonspell
Gdzieś przeoczyłem Dreamless, ale akurat to nagranie podoba mi się znacznie bardziej, chociaż przed tamtym nie zamykam drzwi.
11.06.2008 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):
Aro napisał(a):08 . 11 . 12 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol a juz myślałem, ze nie wejdą do top10 Icon_wink2
To może my też w ramach solidarności wrzucimy to do Top10. Icon_lol
11.06.2008 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):1. Jest! Świetny nowy lider.
2. R.E.M. się trzyma. Je!...i w górę idzie.
1. U Ciebie go chyba nie było, a na taką piosenkę nigdy nie jest za późno, co widać po niektórych listach.
2. I to do tego ten REM. Może będzie największym hitem z tej płyty na Forumowej. Tak sobie myślę, że gdyby zrobili z tego singiel (marzenie ściętej głowy) to mógłby tutaj zdrowo zaszaleć.
11.06.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
Dlaczego mnie tu jeszcze nie było skoro mam tyle czasu? Icon_wink2
Aro napisał(a):04 . 08 . 05 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB – Homo Twist
05 . 03 . 09 . PRAWDZIWA MIŁOŚĆ – Homo Twist
Nowa płyta Homo Twist to chyba Twoja polska płyta roku. Icon_biggrin3
Aro napisał(a):16 . 14 . 07 . WIERSZ O PŁACZU – Stare Dobre Małżeństwo
17 . 23 . 03 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE – Stare Dobre Małżeństwo
Niektórzy by chcieli, żeby u mnie też były obok siebie. Icon_wink2
Aro napisał(a):Disturbed wydali też niezłą płytę , choć przyznam się że słabszą od poprzednich ich dokonań ale „The Night” mnie zachwyciło na tyle , żeby w tym tygodniu mogło zadebiutować.
Czeka na przesłuchanie. Icon_wink2
Aro napisał(a):18 . 28 . 03 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
A płytę już znasz? Icon_smile2
11.06.2008 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):uuu, "M.I.A." spadlo. teraz pozostaje trzymac kciuki, zeby jak najdluzej utrzymalo sie na podium.
4 tygodnie na pierwszym to i tak nieżle i jest nadal mocny i może jeszcze namieszać na liście Icon_wink2 Icon_smile2
ku3a napisał(a):ladny skok "Pretty Amazing Grace". czyzby powoli wyrastal nam forumowy przeboj?
Bardzo bym chciał,...he zabawne ten tydzien obfituje w promocje kilku mocnych utworów . Ciekawe co z tego wyjdzie Icon_smile2 "Summers lost" , teraz "Pretty amazing Grace" a za chwile .....
kajman napisał(a):I to do tego ten REM. Może będzie największym hitem z tej płyty na Forumowej. Tak sobie myślę, że gdyby zrobili z tego singiel (marzenie ściętej głowy) to mógłby tutaj zdrowo zaszaleć.
No wlasnie "Sing for the submarine" może byc kolejnym i kto wie czy niebawem nie wyjdzie na singlu . Icon_smile2 A może ktoś wie co planują wydać ?.
11.06.2008 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
kajman napisał(a):10 . 09 . 08 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska
Może podrzucić coś jeszcze? To nie jedyna jej znakomita piosenka.
Mam nadzieję , że sobie przypomniałes niespełniona obietnicę Icon_wink2 [miało byc po zakończonym Skrajnie Subiektywnym Topie Wszechczasów ] Super, bardzo proszę mozesz podrzucić do Kłapouchego lub kuzyna nornika Icon_mrgreen Icon_smile2
kajman napisał(a):25 . 26 . 04 . ZBAWICIEL DIESEL – Lao Che
Przesłuchałem... i faktycznie trochę się różni od reszty.
Trochę . Hm Rozumiem , że nie zachwycił....
kajman napisał(a):34 . 40 . 03 . SCORPION FLOWER - Moonspell
Gdzieś przeoczyłem Dreamless, ale akurat to nagranie podoba mi się znacznie bardziej, chociaż przed tamtym nie zamykam drzwi.
Mnie na razie przypadł bardziej Dreamless. Fajnie by bylo gdyby obydwa utwory znalazły sie na forumowej Ale tu może byc trudniej ,. Gotyk na ogół jest mniej popularnym stylem i cięzko jest przekonac forumowiczów . Moze kilku smiałków oprocz nas [Ciebie, p.u.r.h.a i mnie] sie znajdzie. Ja trzymam kciuki Icon_wink2
11.06.2008 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):Dlaczego mnie tu jeszcze nie było skoro mam tyle czasu? Icon_wink2

He Dzieki Icon_redface2 Icon_wink2 Icon_biggrin3

abd3mz napisał(a):Nowa płyta Homo Twist to chyba Twoja polska płyta roku. Icon_biggrin3
Dokładnie. Aż do momentu wydania nowej plyty mojego polskiego wykonawcy wszechczasów znaczy Kultu Icon_wink2 . Moze sie im uda jeszcze w 2008.
abd3mz napisał(a):Niektórzy by chcieli, żeby u mnie też były obok siebie. Icon_wink2
No to jaki problem. moze sie uda w Twoim kolejnym 24 notowaniu Icon_wink2 . Ale ten czas leci.....
abd3mz napisał(a):18 . 28 . 03 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
A płytę już znasz? Icon_smile2
A u mnie to Neil czeka na przesłuchanie Icon_biggrin3
11.06.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):10 . 09 . 08 . PÓŹNOJESIENNY WIERSZ PANA COGITO - Natasza Czarmińska
Może podrzucić coś jeszcze? To nie jedyna jej znakomita piosenka.
Mam nadzieję , że sobie przypomniałes niespełniona obietnicę Icon_wink2 [miało byc po zakończonym Skrajnie Subiektywnym Topie Wszechczasów ] Super, bardzo proszę mozesz podrzucić do Kłapouchego lub kuzyna nornika Icon_mrgreen Icon_smile2
kajman napisał(a):25 . 26 . 04 . ZBAWICIEL DIESEL – Lao Che
Przesłuchałem... i faktycznie trochę się różni od reszty.
Trochę . Hm Rozumiem , że nie zachwycił....
kajman napisał(a):34 . 40 . 03 . SCORPION FLOWER - Moonspell
Gdzieś przeoczyłem Dreamless, ale akurat to nagranie podoba mi się znacznie bardziej, chociaż przed tamtym nie zamykam drzwi.
Mnie na razie przypadł bardziej Dreamless. Fajnie by bylo gdyby obydwa utwory znalazły sie na forumowej Ale tu może byc trudniej ,. Gotyk na ogół jest mniej popularnym stylem i cięzko jest przekonac forumowiczów . Moze kilku smiałków oprocz nas [Ciebie, p.u.r.h.a i mnie] sie znajdzie. Ja trzymam kciuki Icon_wink2
10. Nie jestem pewien, o którą obietnicę chodzi. Jeżeli o pierwszą 20 miojego topu to zrealizuję. Zrobiłbym wcześniej, tylko przez pewien czas byłem zdezorientowany w nowej mutacji chomika, a potem jakoś się rozeszło. A Nataszę spróbuję wrzucić w ten weekend. Tylko niestety jej ulubiona piosenka wyszła na płycie w fatalnej wersji, więc wrzucę coś innego.
25. Nie mogę przecież wszystkiego zdradzać, więc jak będzie kolejna kajman30 to coś będziesz wiedział. Mogę tylko powiedzieć, że jeżeli go tam nie będzie, to na pewno jeszcze szansę dostanie.
34. Ja będę się cieszył, jeżeli chociaż jedno ich nagranie dostanie się na forumową. A ja się przyznam, że już zupełnie nie próbuję nazywać stylów i nawet się nie zastanawiam, co do jakiego należy.
11.06.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):10. Nie jestem pewien, o którą obietnicę chodzi. Jeżeli o pierwszą 20 miojego topu to zrealizuję. Zrobiłbym wcześniej, tylko przez pewien czas byłem zdezorientowany w nowej mutacji chomika, a potem jakoś się rozeszło. A Nataszę spróbuję wrzucić w ten weekend. Tylko niestety jej ulubiona piosenka wyszła na płycie w fatalnej wersji, więc wrzucę coś innego.
Przyznam , że chodzi głownie o Nataszę Icon_wink2 . A TOP 20 to druga świetna wiadomość Icon_biggrin3 . Dzieki z góry.
kajman napisał(a):25. Nie mogę przecież wszystkiego zdradzać, więc jak będzie kolejna kajman30 to coś będziesz wiedział. Mogę tylko powiedzieć, że jeżeli go tam nie będzie, to na pewno jeszcze szansę dostanie.
Nawet bym nie chciał wyciągac z Ciebie takich wiadomości , bo co to by byla za lista . Liczę jak zwykle na duzo niespodzianek oraz nieoczekiwanych i zaskakujących splotów wydarzeń Icon_wink2 Icon_biggrin3
12.06.2008 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 57 z dnia 27.12.2008 r. Aro 7 1 604 30.12.2008 11:23 PM
Ostatni post: kajman
  notowanie 56 z dnia 20.12.2008 r. Aro 24 4 417 23.12.2008 10:00 PM
Ostatni post: bear
  notowanie 55 z dnia 13.12.2008 r. Aro 15 2 787 20.12.2008 01:18 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 54 z dnia 06.12.2008 r. Aro 14 2 482 10.12.2008 10:49 AM
Ostatni post: Yacy
  notowanie 53 z dnia 29.11.2008 r. Aro 26 4 248 06.12.2008 09:19 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 52 z dnia 22.11.2008 r. Aro 17 3 269 26.11.2008 09:54 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 51 z dnia 15.11.2008 r. Aro 10 2 235 22.11.2008 01:30 PM
Ostatni post: Gary
  notowanie 50 z dnia 08.11.2008 r. Aro 26 4 300 13.11.2008 11:56 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 49 z dnia 01.11.2008 r. Aro 14 2 951 06.11.2008 09:33 PM
Ostatni post: abd3mz
  notowanie 48 z dnia 25.10.2008 r. Aro 23 4 020 29.10.2008 08:21 PM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości