Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #94
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert!
Szczerze mówiąc nie potrafię zrozumieć mechanizmu zliczania punktów. Dosyć jasne są reguły przy głosowaniu tradycyjnym bez logowania, gdzie możemy oddać co najwyżej 5 głosów. Niejasne natomiast są reguły przy głosowaniu po zalogowaniu. Nie dość, że możemy wtedy oddać 10 głosów przez facebooka i 5 w sposób tradycyjny, to co ciekawe sposób ten działa dla każdego kandydata. Tak właśnie oddałem dziś 15 głosów na Pawła i 15 na Kordiana, który dostał też 5 głosów sposobem tradycyjnym bez logowania. Zachęcam tych, którzy głosują po zalogowaniu do sprawdzenia, czy tak faktycznie jest i głosowania na obydwu naszych reprezentantów.

Jeśli ktoś ma problem z oddaniem głosów w sposób tradycyjny (podejrzewam, że zdarza się to głównie osobom korzystającym z usług Orange'a), to najlepiej robić to po północy lub wcześnie rano.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2013 07:45 AM przez Rincewind.)
27.08.2013 07:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prośba o pomoc! - pomóz mi wygrać bilety na wymarzony koncert! - Rincewind - 27.08.2013 07:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości