Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAWCA Euro2008
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #321
 
saferłel napisał(a):Dobra, to i ja ustawię swoją tabelkę:

Niemcy
Rosja
Turcja
Hiszpania
Moja wygląda tak samo Icon_smile2
Tylko od drugiej strony Icon_mrgreen

1 Hiszpania
2 Turcja
3 Rosja
4 Niemcy

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #322
 
Yacy napisał(a):Sebastian, masz u mnie duże "coś tam" Icon_wink2 przy okazji Icon_wink2
Brzmi intrygująco. Icon_wink2 A okazja powoli się kręci w sąsiedztwie, więc kto wie, kto wie. Icon_wink2 [A jeśli myślisz o tym co ja myślę, że myślisz to raczej w moim przypadku odpada. Icon_wink2]
23.06.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #323
 
Moja kolejność.

1. Hiszpania

4. Turcja

-Rosja
-Niemcy
23.06.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #324
 
No to moja też:
1. Rosja
2. Turcja

4. Niemcy i Hiszpania [chyba jednak minimalnie Niemcy są lepsi w tym turnieju]
23.06.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #325
 
abd3mz napisał(a):A jeśli myślisz o tym co ja myślę, że myślisz to raczej w moim przypadku odpada
wiem, dlatego napisałem "coś tam". Ostatnio mogła to by być np. pizza Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.06.2008 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #326
 
Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Włosi grali po swojemu. Atakowali rzadko, ale ich okazje były groźniejsze.

To chyba inny mecz widzieliśmy.
Może tak to odebrałem, bo serce mi mocniej biło, jak tylko Włosi zbliżali się do bramki Casillasa Icon_wink2

Gary napisał(a):No właśnie! Euro 84 pamiętam jak przez mgłę i to tylko finał.
A ja pamiętam tylko i wyłącznie bolesne klęski...

Ciekaw jestem jak grają Niemcy. Widziałem ich tylko w jednym meczu, w którym zagrali nieźle, ale wtedy im nie kibicowałem Icon_wink2
Zresztą po raz pierwszy kibicowałem im w finale MŚ 2002. Bardzo podobała mi się drużyna Klinsmanna sprzed dwóch lat. Ta reprezentacja ma bardzo podobny skład, więc jest nadzieja że finał będzie ciekawszy niż te dwa ostatnie Icon_smile2

1. Hiszpania
(Niemcy?)
2. Rosja
(Niemcy?)
3. Turcja

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.06.2008 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #327
 
mrsap napisał(a):Hiszpanie perfekcyjnie rozgrywali w środku i odbierali piłki.
No coż, mam trochę inną opinię na ten temat. Mecz był antypropagandą futbolu i stał na żenująco niskim poziomie. To był spektakl na 23 beznadziejnych aktorów, z których absolutnie najgorszy był sędzia. Moim zdaniem nie tylko żaden z tych zespołów nie zasłużył na półfinał, a i w ćwierćfinale z taką grą nie powinni się pokazywać.
23.06.2008 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #328
 
No to jeżeli chodzi o kibicowanie, to w półfinałach są zspoły, którym zbyt chętnie nie kibicuję (na tym Euro chyba wszystkie byłyby w dolnej połówce moich sympati), a kolejność obstawiam tak:
1. Turcja
2. Rosja
3. Niemcy

4000. Hiszpania
23.06.2008 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #329
 
a co takiego az tak bardzo w grze Hiszpanii Cie odrzuca?
graja do przodu, chcą strzelac bramki, nie mysla tylko o obronie, grają pomyslowo itd.
jesli ten mecz stal na zenujaco niskim poziomie, to jakimi epitetami okreslisz inne spotkania, chocby Chorwacja-Turcja?
sedzia nie byl najlepszy, ale w tym turnieju widzialem juz wiele meczow znacznie gorzej sedziowanych. w ogole marne sedziowanie jest na tym Euro.
23.06.2008 03:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #330
 
kajman napisał(a):No coż, mam trochę inną opinię na ten temat. Mecz był antypropagandą futbolu i stał na żenująco niskim poziomie. To był spektakl na 23 beznadziejnych aktorów, z których absolutnie najgorszy był sędzia. Moim zdaniem nie tylko żaden z tych zespołów nie zasłużył na półfinał, a i w ćwierćfinale z taką grą nie powinni się pokazywać.
No cóż, ponoć gra się jak przeciwnik pozwala. Włosi zaryglowali dostęp do swojej bramki, przebijając tym samym niedoścignionych Greków AD 2004. Grecy grali tylko 7 obrońcami, a Włosi grali wczoraj 10 i tylko Toniego na desancie zostawili. Hiszpanie mieli utrudnione zadanie, ale i tak wykazali więcej zaangażowania i chęci. Półfinał będzie wyglądał całkowicie inaczej. Mam nadzieję.
Poza tym Włosi to komedianci, nie piłkarze. Wczołganie się di Natale zza linii na boisko, żeby przerwać mecz to żenada żenad na tych mistrzostwach.
23.06.2008 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #331
 
Czepneliście się Hiszpanii Icon_razz IMO to najrówniej grająca drużyna na tym turnieju. Turcy mają farta (choć brawa dla nich za to że grają do końca), Niemcy zagrali jeden dobry mecz ( w ćwierćfinale) a Rosjanie mogą zagrać równie fenomenalnie co z Holendrami ale i równie beznadziejnie jak i w pierwszym meczu z Hiszpanią Icon_biggrin3

Choć jeden z moich faworytów przeszedł dalej Icon_biggrin3

Wczoraj Włosi udowodnili że potrafią grać ładną i szybko piłkę tylko mając nóż na gardle (jak to było w grupie gdzie naprawdę ich mecze z Rumunami i Francuzami stały na wysokim poziomie - jedne z ciekawszych spotkań na tym turnieju). Wczoraj nie wiem na co liczyli ale cieszę się że odpadli! Chyba tylko Grecy na tym turnieju grali nudniejszą piłkę od wczorajszego popisu Italii.

Espana po złoto!

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
23.06.2008 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #332
 
Oby nie. Niemcy!! Mam jeszcze własnoręcznie zrobiony szalik kibica tego zespołu, który z nudów stworzyłem podczas MŚ w Niemczch w 2006....na wsi jest niestety Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #333
 
Gary napisał(a):Włosi zaryglowali dostęp do swojej bramki, przebijając tym samym niedoścignionych Greków AD 2004.
bo tak juz wczesniej pisalem - Wlosi taka o wiele lepsza pilkarsko Grecja.
Gary napisał(a):Poza tym Włosi to komedianci, nie piłkarze. Wczołganie się di Natale zza linii na boisko, żeby przerwać mecz to żenada żenad na tych mistrzostwach.
to była żenada do nie wiem ktorej potegi! cieszylem sie, ze to wlasnie ten palant nie trafil karnego. to nie tylko żenada żenad tych mistrzostw, ale tez jedna z najwiekszych pilkarskich żenad jakie widzialem w zyciu. od razu mi sie przypomina ten filmik.
chris975 napisał(a):Turcy mają farta (choć brawa dla nich za to że grają do końca),
z obydwoma czesciami zdania sie zgadzam.
chris975 napisał(a):Rosjanie mogą zagrać równie fenomenalnie co z Holendrami ale i równie beznadziejnie jak i w pierwszym meczu z Rosją Icon_biggrin3
a tu sie absolutnie nie zgadzam! nie pamietam czy tutaj wczesniej pisalem, ze mi Rosjanie w meczu z Hiszpania bardzo sie podobali! grali bardzo dobrze, ale zostali bardzo mocno skarceni kontrami, idealnie wykorzystanymi. pomijam fakt, ze ostatnia bramka byla z ewidentnego spalonego.
23.06.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #334
 
25. czerwca 20:45 Niemcy 1:0 Turcja
26. czerwca 20:45 Rosja:Hiszpania - licho wie. typuję 1:1 i zabawę w karne, w której znów wygrają Hiszpanię Icon_wink2
23.06.2008 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #335
 
25. czerwca 20:45 Niemcy 0:1 Turcja
26. czerwca 20:45 Rosja 2:2 Hiszpania (karne Hiszpania)

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2008 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #336
 
Niemcy - Turcja 1:0
Rosja - Hiszpania 1:0

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #337
 
chris975 napisał(a):Rosjanie mogą zagrać równie fenomenalnie co z Holendrami ale i równie beznadziejnie jak i w pierwszym meczu z Rosją Icon_biggrin3
Rosja vs. Rosja? Pewnie było ciekawie. Szkoda, że nie oglądałem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):od razu mi sie przypomina ten filmik.
Ostre. Żenujące. I to misie właśnie we współczesnym futbolu najbardziej nie podoba.

Bardzo misie podobało jak chyba van Nistelrooy został zawadzony w polu karnym, a mimo to dalej biegł.
23.06.2008 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #338
 
abd3mz napisał(a):Ostre. Żenujące. I to misie właśnie we współczesnym futbolu najbardziej nie podoba.
Dlatego symulacje powodujące ukaraniem czerwoną kartką przeciwnika powinny być zagrożone walkowerem. Jakiś sposób by był.
23.06.2008 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #339
 
ku3a napisał(a):1. a co takiego az tak bardzo w grze Hiszpanii Cie odrzuca?
2. graja do przodu, chcą strzelac bramki, nie mysla tylko o obronie, grają pomyslowo itd.
3. jesli ten mecz stal na zenujaco niskim poziomie, to jakimi epitetami okreslisz inne spotkania, chocby Chorwacja-Turcja?
4. sedzia nie byl najlepszy, ale w tym turnieju widzialem juz wiele meczow znacznie gorzej sedziowanych. w ogole marne sedziowanie jest na tym Euro.
1. A gdzie ja napisałem, że gra Hiszpanii mnie odrzuca? Ja po prostu chronicznie nie trawię Hiszpanii w niczym.
2. Szczególnie dawało się zauważyć pomysłowość w ostatnim meczu. Chyba że pomysłem było nagminne podawanie piłki do przeciwników pod ich polem karnym.
3. Akurat tamten mecz oglądałem dopiero po zakończeniu LPMN i też (już nie pamiętam z jakich powodów) nie wszystko (już pamiętam - wolałem oglądać podkomisarz Brendę Johnson), więc nie mogę zbyt dużo o nim powiedzieć.
4. Z tych co widziałem, ten był najgorszy. Zauważał tylko to, czego nie było, a nie zauważał tego, co było. Ale w przeciwieństwie do sędziego meczu Niemcy - Portugalia mylił się w obydwie strony. Wprawdzie Niemcy wygraliby (na 91%) i bez jego pomocy, ale pomagał im w sposób niesamowity.
23.06.2008 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #340
 
Gary napisał(a):1. No cóż, ponoć gra się jak przeciwnik pozwala.
2. Włosi zaryglowali dostęp do swojej bramki, przebijając tym samym niedoścignionych Greków AD 2004. Grecy grali tylko 7 obrońcami, a Włosi grali wczoraj 10 i tylko Toniego na desancie zostawili. Hiszpanie mieli utrudnione zadanie, ale i tak wykazali więcej zaangażowania i chęci.
3. Półfinał będzie wyglądał całkowicie inaczej. Mam nadzieję.
1. Tylko że Włosi pozwalali im na bardzo dużo.
2. Grali 10 beznadziejnymi obrońcami, którzy przy lepszej drużynie błyskawicznie by pękli. Jedyne, co im nieźle wychodziło, to blokowanie strzałów z dystansu.
3. Ja też tak myślę. Trafią tam na drużynę ofensywną, grającą z polotem, która rozerwie ich na strzępy.
23.06.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znawca mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn POLSKA 2016 Sundrajta 175 26 647 01.02.2016 07:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Znawca Mundialu 2014 piotreklp3 339 66 030 19.07.2014 07:49 AM
Ostatni post: thestranglers
Sport Znawca Euro 2012 piotreklp3 271 48 151 03.07.2012 11:55 AM
Ostatni post: NordicBoy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości