Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAWCA Euro2008
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #281
 
^^^^ a Niemcy? Oni zawsze w końcówce albo wyrównywali albo strzelali zwycięską bramkę. To dopiero farciarze. Zawsze się mówiło, że Niemcy mieli w meczu pół okazji, a strzelili 2 bramki.
A Turcy po prostu chcieli i to nie jest żaden fuks. Gra się do końca, a oni cholernie chcieli. I mimo, że im nie kibicowałem, to jednak mają mój szacunek za to co robią.

EDIT: jeszcze jedno. Porównywanie Turcji z Grecją to nieporozumienie. Co jak co ale na meczach Turków to ja nie śpię. Icon_wink2
21.06.2008 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #282
 
Bo piłka to nie hokej, gdzie faworyci prawie zawsze wygrywają Icon_wink2
Cud w Lake Placid był 28 lat temu Icon_wink2

.
21.06.2008 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #283
 
mrsap napisał(a):Nie pamiętam drugiej takiej drużyny, która wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry przegrywa,
Z tego co się orientuje to z Chorwacją i Czechami był remis do 90 minuty.
mrsap napisał(a):a 4 na 5 turniejowych goli strzela w doliczonym czasie gry.
Gol ze Szwajcarią, Chorwatami i ewentualnie Czechami. [Ewentualnie bo to 90 minuta.]
mrsap napisał(a):Co ciekawe, Turcy nie pokazują na tych mistrzostwach nic wielkiego. Pozwalają rywalom na bardzo wiele, a sami zaczynają tworzyć ciekawe akcje dopiero wtedy, gdy już mają nóż na gardle.
To chyba pretensje do siebie mogą mieć ich rywale. Do nikogo więcej.
mrsap napisał(a):We wczorajszym meczu nie powinno w ogóle dojść do dogrywki. Chorwaci grali słabo, ale mimo to mieli kilka znakomitych sytuacji. Gdyby Olic był w lepszej formie, z pewnością ten mecz by wygrali.
Właściwie to samo co wyżej. Czy to ich wina, że przeciwnicy nie wykorzystali swoich szans?
21.06.2008 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #284
 
Gary napisał(a):a Niemcy? Oni zawsze w końcówce albo wyrównywali albo strzelali zwycięską bramkę. To dopiero farciarze. Zawsze się mówiło, że Niemcy mieli w meczu pół okazji, a strzelili 2 bramki.
To chyba nie za moich czasów Icon_wink2

Gary napisał(a):Porównywanie Turcji z Grecją to nieporozumienie. Co jak co ale na meczach Turków to ja nie śpię.
Ja wczoraj przez całą dogrywkę walczyłem żeby nie zasnąć.
Porównanie z Grecją może faktycznie nie jest zbyt trafne, bo Turcy nie są wcale czarnym koniem. Przecież już 6 lat temu zaskoczyli, a teraz mają lepszą drużynę niż wtedy.
Czarnym koniem w tych mistrzostwach jest drużyna Rosji, która jednak w przeciwieństwie do Greków gra pięknie.

abd3mz napisał(a):Gol ze Szwajcarią, Chorwatami i ewentualnie Czechami. [Ewentualnie bo to 90 minuta.]
A co za różnica? Wiadomo przecież o co chodzi.

abd3mz napisał(a):To chyba pretensje do siebie mogą mieć ich rywale. Nikt więcej.
Po co mają mieć do siebie pretensje o to, że wygrywają? Po prostu mają farta, że im się mecze tak układają, a nie inaczej. Gdyby Petr Cech nie popełnił błędu, pewnie w ogóle nie awansowaliby do ćwierćfinału.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2008 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #285
 
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czemu mój ulubiony turecki piłkarz - Kazim Kazim - wczoraj zmienił się nagle w Kazama...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2008 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #286
 
mrsap napisał(a):Po co mają mieć do siebie pretensje o to, że wygrywają?
Rywale Turków, a nie Turcja.
mrsap napisał(a):Po prostu mają farta, że im się mecze tak układają, a nie inaczej. Gdyby Petr Cech nie popełnił błędu, pewnie w ogóle nie awansowaliby do ćwierćfinału.
O masz... A czy to nie jest tak, że sport to gra błędów? Czy nie o większości meczów można powiedzieć, że końcowy wynik jest rezultatem kilku błędów? [Nie jestem fanem Turków. Po prostu nie mogę zrozumieć dlaczego gol strzelony w samej końcówce spotkania jest mniej wartościowy niż w innym czasie. A tak w ogóle to komu sprzyja szczęście? Icon_wink2 ]
21.06.2008 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #287
 
za wczorajszy ćwierćfinał po 2 punkty zdobyli abd3mz i aaktt Icon_exclaim
Nikt wiecej nie zdobył nawet 1 pkt, bo nikt nie obstawiał wygranej Turcji w ciągu 90 minut!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2008 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #288
 
Turcja górą Icon_cool2
Gdzieś w środku mam nadzieję, że dokopią Niemcom, chociaż w to akurat wątpię Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2008 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #289
 
mrsap napisał(a):W przypadku Portugalczyków i Chorwatów było zupełnie inaczej. Pierwsi przegrali ze słabą Szwajcarią, a drudzy zagrali beznadziejny mecz z najsłabszą obok Greków drużyną turnieju.
Aż tak beznadziejnie to oni z Polakami nie zagrali. Do momentu strzelania grali całkiem nieźle, mimo, że nie był to ich najlepszy skład.
21.06.2008 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #290
 
JEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!! 1:1~!!!!!!!!!!!!!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.06.2008 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #291
 
No to jeszcze jutro Hiszpania i w zasadzie dla mnie kończy się EURO 2008. Icon_frown
21.06.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #292
 
Zabrakło mi odwagi, żeby typować zwycięstwo Rosjan... [Mój finał Rosja - Turcja coraz bliżej. Icon_wink2]

Dzisiaj punkt zdobył tylko stavanger. Mam nadzieję, że Yacy nie zlinczuje mnie za podanie aktualnych wyników. Icon_wink2

Znawca Euro2008:

poz . pkt . użytkownik

01 . 34 . abd3mz
02 . 28 . Gary
03 . 27 . 1981
04 . 26 . Yacy
05 . 25 . Aro
06 . 23 . ksch
07 . 22 . mrsap
07 . 22 . aaktt
09 . 18 . adr
09 . 18 . kajman
09 . 18 . prz_rulez
12 . 17 . ku3a
12 . 17 . m@rek
12 . 17 . saferłel
15 . 16 . chris975
15 . 16 . stavanger
17 . 15 . piotreklp3
18 . 11 . tadzio3

Strzelec Euro2008:

poz . pkt . użytkownik

01 . 4 . Gary
02 . 3 . 1981
02 . 3 . Aro
02 . 3 . ksch
02 . 3 . saferłel
06 . 2 . aaktt
06 . 2 . abd3mz
06 . 2 . chris975
06 . 2 . kajman
06 . 2 . mrsap
06 . 2 . prz_rulez
06 . 2 . Yacy
13 . 1 . ku3a
13 . 1 . m@rek
13 . 1 . piotreklp3
13 . 1 . stavanger
13 . 1 . tadzio3
18 . 0 . adr
21.06.2008 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #293
 
:/ Dobra spróbuje zachować jakoś spokój, już sobie poużywałem w opisie na GG i na znajomym co Rosjanom kibicował. Przez ten mecz wyszło moje drugie ja, którego nie chcecie znać Icon_razz2 Nie....jestem ostro wkurzony.
Holandia grała wiecie jak kto? Jak Polska. Równie beznadziejnie. Jak mogli dać się tak zmanewrować ruskom? Po prostu wyglądali żałośnie. Już nic nie komentowałem głośno w pokoju, wiedziałem, że grają tragicznie. Liczyłem na karne, liczyłem na van Der Sara, który grał równie znakomicie jak Boruc w Polskim zespole, ale te błędy obrony...
To niesamowite jak Holandia słabo spisywała się w obronie. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że Holandia być może zagrała najsłabszy mecz tego turnieju ze wszystkich drużyn... :roll: Mogło być spokojnie 5:1, 6:1....
Jako fan grupy Holenderskiej wcale nie mam zamiaru chwalić cholernych Rosjan, grali dobrze, no i zasłużenie wygrali niech im będzie....ale jednak to Holandia dziś się nie pokazała (i tak sobie to tłumaczę). Podobno każdy zespół ma słabszy mecz w turnieju i dziś widocznie tak było.
I co mi zostało? NUUUUDA. Niemcy albo Turcja (no...już się cieszę, naprawdę :/), to samo w wypadku rywala Rosjan. Zarówno Hiszpan jak i Włochów nie znoszę. Można powiedzieć, że emocje z ME dla mnie się skończyły. Upadła moja jedyna nadzieja.
Eh jestem kibicem piłkarskim. Uwielbiam piłkę. Pewnie dlatego tak wszystko przeżywam. Nic na to nie poradzę. Taki los miłośnika futbolu Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.06.2008 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #294
 
saferłel napisał(a):Holandia grała wiecie jak kto? Jak Polska.
Miałem podobne skojarzenie. Holendrów stać na bardzo wiele, ale Rosjanie nie pozwolili im dzisiaj na zbyt wiele. Już po meczu z Grecją widać było, że Rosja może coś w tym turnieju osiągnąć. W meczu ze Szwecją mogli spokojnie strzelić 4-5 bramek. Dziś zagrali jeszcze lepiej. Nie sądzę, że gdyby Holendrzy zagrali trzy mecze tym samym składem, poradziliby sobie z Rosją. Rosjanie przeważali od początku do końca. To właśnie różni reprezentację Turcji od reprezentacji Rosji. Gdyby Turcja trafiła w ćwierćfinale na Holandię, nie graliby w półfinale.

Przez cały mecz kibicowałem Holendrom z całego serca, jak zresztą zawsze od 1998 roku. Od tamtego czasu na żadnej imprezie nie udało im się nic osiągnąć. Podobnie ma się rzecz z Hiszpanami, którym kibicuję od 2000 roku. Mam nadzieję, że jutro awansują wreszcie do półfinału. Ale tam i tak będą mieli bardzo ciężką przeprawę, mimo że rozbili Rosjan w pierwszym meczu. Na dzień dzisiejszy Rosjanie są moim faworytem tego turnieju. Zagrali znakomite trzy spotkania. Holendrzy byli w fazie grupowej bardzo skuteczni, ale w żadnym meczu nie pokazali tak pięknego futbolu jak Rosja.
Hiszpanie nie grają na tych mistrzostwach tak dobrze, jak choćby 6 lat temu na MŚ...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2008 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #295
 
abd3mz napisał(a):. Mam nadzieję, że Yacy nie zlinczuje mnie za podanie aktualnych wyników.
nie ma obawy Icon_wink2 ja chciałem podać dopiero po jutrzejszym meczu. A że wszystko się zgadza... nie ma sprawy... Ja i tak się cieszę z powodzenia tej zabawy. Mniej z wyników Icon_frown a własciwe z wyników wcale... 0000000000000!!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2008 01:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #296
 
No to ja obstawiam półfinały:

Niemcy - Turcja 1:2
Rosja - Włochy 0:2 Icon_wink2
22.06.2008 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #297
 
abd3mz napisał(a):Dzisiaj punkt zdobył tylko stavanger.
abd3mz, jednak jest błąd!!! Stavanger zdobył 2 punkty!!! Obstawił zwycięstwo Rosjan!!! czyli powinien mieć 17 punktów i być na 12 !!!
Po dzisiejszym meczu przedstawię aktualne wyniki!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2008 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #298
 
22.06.2008 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #299
 
abd3mz napisał(a):No to ja nic nie rozumiem...
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2
rozumiesz, tylko ja zamieszałem...
oczywiście jest tak jak powyżej napisałeś. I w pliku tez mam juz poprawione...

przepraszam za zamieszanie... o czym ... ja myślałem... ?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2008 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #300
 
Gary napisał(a):No to ja obstawiam półfinały:

Niemcy - Turcja 1:2
Rosja - Włochy 0:2 Icon_wink2

Proponuję dać Gary'emu 5 pkt jeśli dobrze obstawi zarówno zwycięzce jak i wynik. W końcu nawet nie wiadomo jak ta para będzie wyglądała tak naprawdę, więc należy się jakiś bonus Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znawca mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn POLSKA 2016 Sundrajta 175 26 893 01.02.2016 07:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Znawca Mundialu 2014 piotreklp3 339 66 530 19.07.2014 07:49 AM
Ostatni post: thestranglers
Sport Znawca Euro 2012 piotreklp3 271 48 343 03.07.2012 11:55 AM
Ostatni post: NordicBoy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości