Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAWCA Euro2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #261
 
A ja mam nadzieję, że wynik się utrzyma. Icon_wink2
19.06.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #262
 
Ja tam siędzę na tym meczu razem z Gary'm
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2008 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #263
 
Ja obstawiłem 2:1 dla Niemców i kibicuję temu wynikowi. Icon_mrgreen
19.06.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #264
 
Kurcze, szczerze mówiąc byłem pewny, ze obstawiłem 2:1 dla Niemców!!!!!!! A tu patrzę, a jest 2:0 dla Portugalii. Serio tak nie chciałem Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2008 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #265
 
do 21. czerwca 20:45 Holandia 1:0 Rosja
do 22. czerwca 20:45 Hiszpania 0:1 Włochy

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.06.2008 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #266
 
We wczorajszym ćwierćfinale punkty zdobyli tylko abd3mz /który umocnił się na fotelu lidera/ i adr, który tym samym awansował na miejsce 9

gratuluję!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2008 10:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #267
 
Przypominam swój głos: 2:1 dla Chorwatów z Turkami Icon_smile Akurat ten post został aż na 14 stronie zapostowany, wiec nie będziesz musiał Jacku grzebać daleko teraz Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2008 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 122
Dołączył: Jun 2007
Post: #268
 
jakiej czternastej, dopiero dziewiata leci Icon_razz
20.06.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 974
Dołączył: Nov 2007
Post: #269
 
A u mnie szósta Icon_lol
20.06.2008 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #270
 
ku3a napisał(a):jakiej czternastej, dopiero dziewiata leci Icon_razz
Aro napisał(a):A u mnie szósta Icon_lol
Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości :roll:

.
20.06.2008 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #271
 
saferłel napisał(a):Przypominam swój głos: 2:1 dla Chorwatów z Turkami Icon_smile
nie ma takiej potrzeby, bo wyniki wrzucam na bieżąco, ale dzięki Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2008 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 974
Dołączył: Nov 2007
Post: #272
 
stavanger napisał(a):Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości
Pod "Hyde Parkiem" z prawej strony klikasz na malutką ikonkę [preferencje] w ktorej możesz ustawic m.in. ilość postów na stronę Icon_smile2
20.06.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #273
 
Nieeeeeeee :/ Turcja to najbardziej fuksiarski zespół tych mistrzów. Po meczu z Czechami teraz przyszła kolej na Chorwację. Ten mecz doskonale pokazał, że w piłkę gra się też głową. Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
Od dziś staję się gorliwym kibicem Niemców! A nawet jak przejdą Niemców, to niech ich Holandia zmiażdzy! Żal mi trenera Bilicia...bo rockową muzykę lubi Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2008 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 630
Dołączył: Jun 2007
Post: #274
 
Icon_eek2 WOW mimo, że Chorwaci wbili tą bramkę, to jakoś dziwnie spokojny byłem, że Turcy wyrównają.

2 mecze i dwie drużyny, którym kibicowałem odpadli. Zastanawiam się czy jutro nie kibicować Rosji. :roll:
Chyba, że "Los się musi odmienić'. Icon_wink2
20.06.2008 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 122
Dołączył: Jun 2007
Post: #275
 
saferłel napisał(a):Żal mi trenera Bilicia...bo rockową muzykę lubi Icon_razz2
to samo sobie myslalem Icon_razz
Gary napisał(a):2 mecze i dwie drużyny, którym kibicowałem odpadli.
mnie martwi co innego - 2 cwiercfinaly i odpadly 2 druzyny, ktore awans mialy zapewniony juz po drugiej serii meczow i wyszly z pierwszego miejsca...
21.06.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 630
Dołączył: Jun 2007
Post: #276
 
ku3a napisał(a):mnie martwi co innego - 2 cwiercfinaly i odpadly 2 druzyny, ktore awans mialy zapewniony juz po drugiej serii meczow i wyszly z pierwszego miejsca..
No to na to samo wychodzi co i u mnie. Icon_wink2

Ale mam nadzieję, że choć w drugim półfinale nie będę musiał anty-kibicować.
21.06.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #277
 
Turcy to nieziemscy farciarze. Ale oni przynajmniej grać potrafią, nie tak jak Grecja sprzed czterech lat, która tylko się broniła. Nie mniej jednak nie wydaje mi się, żeby było ich stać na wygranie z Niemcami. Choć z drugiej strony na przeciwko siebie staną dwaj najgorsi bramkarze spośród tych, którzy grali na mistrzostwach, więc wszystko jest możliwe Icon_wink2

Już nie mogę się doczekać trzeciego ćwierćfinału. Rosjanie zachwycili mnie swoją grą w dwóch poprzednich spotkaniach i gdyby grali z kim innym niż z Holandią, to może nawet bym im kibicował. Holendrzy jednak, w przeciwieństwie do Chorwatów i Portugalczyków, mają 23 piłkarzy na równorzędnym poziomie i w dodatku wszyscy pokazali, że są w znakomitej formie. W przypadku Portugalczyków i Chorwatów było zupełnie inaczej. Pierwsi przegrali ze słabą Szwajcarią, a drudzy zagrali beznadziejny mecz z najsłabszą obok Greków drużyną turnieju.

Mam nadzieję, że Holendrzy przynajmniej nie degustowali trunków...

Wierzę, że Włochom nie uda się wygrać z Hiszpanami. Hiszpanie nie są co prawda tak mocni, jak dwa albo cztery lata temu, ale za te wszystkie lata należy im się ten półfinał Icon_wink2 W Niemczech na mundialu przegrali z fatalnie prezentującą się w grupie Francją. Oby ta sytuacja się nie powtórzyła...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2008 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #278
 
saferłel napisał(a):Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
No i się nie podniosła. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Turcy to nieziemscy farciarze.
Nie bardzo rozumiem tego narzekania na szczęście Turcji. Przyznam, że nie oglądałem meczu, ale czy to ich wina że Chorwacja ich nie pokonała? Sędzia nawalił? [Nie wiedziałem jaka jest drabinka, ale przed chwilą przeczytałem że półfinał grają z Niemcami. Po meczu z Czechami postanowiłem, że jeżeli po drodze nie spotkają Holandii to będą w finale.]
21.06.2008 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #279
 
Cytat:Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
Też byłem tego pewien, Turcja miała psychologiczną przewagę, i znowu wyszło, że najlepsi nie strzelają (Modrić)
Aro napisał(a):
stavanger napisał(a):Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości
Pod "Hyde Parkiem" z prawej strony klikasz na malutką ikonkę [preferencje] w ktorej możesz ustawic m.in. ilość postów na stronę Icon_smile2
Dzięki

...a półfinał będzie Włochy - Rosja Icon_razz

.
21.06.2008 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #280
 
abd3mz napisał(a):Nie bardzo rozumiem tego narzekania na szczęście Turcji.
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Nie pamiętam drugiej takiej drużyny, która wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry przegrywa, a 4 na 5 turniejowych goli strzela w doliczonym czasie gry.
Co ciekawe, Turcy nie pokazują na tych mistrzostwach nic wielkiego. Pozwalają rywalom na bardzo wiele, a sami zaczynają tworzyć ciekawe akcje dopiero wtedy, gdy już mają nóż na gardle.
We wczorajszym meczu nie powinno w ogóle dojść do dogrywki. Chorwaci grali słabo, ale mimo to mieli kilka znakomitych sytuacji. Gdyby Olic był w lepszej formie, z pewnością ten mecz by wygrali.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2008 10:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znawca mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn POLSKA 2016 Sundrajta 175 27 687 01.02.2016 07:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Znawca Mundialu 2014 piotreklp3 339 68 537 19.07.2014 07:49 AM
Ostatni post: thestranglers
Sport Znawca Euro 2012 piotreklp3 271 49 381 03.07.2012 11:55 AM
Ostatni post: NordicBoy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości