Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 18 Listy (31.05.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 18 Listy (31.05.2008)
Na początek, żeby nie trzymać w niepewności napiszę od razu, że na szczycie jest wykonawca zagraniczny. Wszyscy więc już wiedzą, że nie ma tam tego, co chcieli by było [choć każdy chciał kogo innego] Icon_wink2 . Jest to pierwszy zwycięzca spoza granic naszego kraju i tym samym przejdzie w chwale do historii tej Listy [i kto by przypuszczał. gdy się pojawiał jako nowość pisałam, że zbyt wiele to chyba tu nie zdziała Icon_biggrin3 ]. Aby to nastąpiło potrzeba było 18 tygodni. A to ciekawe, bo statystycznie szanse, by nastąpiło to sporo wcześniej, były dużo większe - na 83 piosenki, które się tu do tej pory znalazły, tylko 29 było [a częściowo nadal jest] polskich. A w 1 notowaniu było ich tylko 4!
W pierwszej dziesiątce nikogo nowego tym razem, ale tuż za czai się ktoś, kto wydaje się być mocno przekonanym, że miejsce mu należne znajduje się dużo wyżej [w sumie to sie z nim zgadzam]. Na razie jednak spogląda sobie tylko jednym okiem zza firanki. Drugi kandydat do awansu do tego doborowego towarzystwa ma natomiast zamknięte obydwoje oczu i nie wiadomo w związku z tym, czy sobie poradzi. Pędzi już mu jednak na ratunek czarny książę na rumaku, i tylko nie wolno mu zapomnieć jednej rzeczy [na czym zależy tym, którzy depczą mu po piętach] - fryzjer, golenie i krawat zanim ją pocałuje Icon_wink2 .
A nowości trzy, wszystkie w trzeciej dziesiątce. I wciąż kontynuacja raczej łagodności. Z płyty Bon Joviego to chyba już będzie wszystko [ale w sumie to ja sama sobie nie mogę wierzyć, a co dopiero inni Icon_wink2 . obietnice z poprzedniego wątku nie sprawdziły się ani w 33%, ani nawet w 25% Icon_confused2 ], płyta Garou przyjemna do słuchania w całości, więc też nie wiem, czy coś z niej jeszcze wpadnie pojedynczego, a zapowiedziany w zeszłym tygodniu James ma szansę na przynajmniej jeszcze jednego przedstawiciela... i to pewnie już wkrótce. O ile sie uda, bo dziś nie widzę żadnego kandydata, którego bym chciała wyrzucić poza Listę...

Notowanie 18:
01 03 06 06 The End - Jason Reeves
02 01 02 07 Akt miłosny albo życie - Stare Dobre Małżeństwo
03 02 01 09 Jeszcze, jeszcze - happysad
04 04 03 07 Walking After You - Foo Fighters
05 07 15 04 Rise Above This - Seether
06 05 05 18 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
07 06 11 10 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
08 09 12 05 Violet Hill - Coldplay
09 10 07 18 Our Shangri-La - Mark Knopfler
10 08 08 18 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki

11 18 NN 02 Window Blues - Band Of Horses
12 17 18 04 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
13 11 09 08 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler
14 15 14 13 Entwined - Jason Reeves
15 27 NN 02 Czarne kowboje - Lao Che
16 20 30 03 Nagle zapomnieć wszystko - Cool Kids Of Death
17 14 22 03 (You Want To) Make A Memory - Bon Jovi
18 19 NN 02 Zabiorę cię - Tomasz Karolak
19 22 17 12 Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy
20 12 04 09 Wszystko jedno - happysad

21 13 10 13 Długa droga w dół - happysad
22 28 NN 02 Clowns - Goldfrapp
23 21 21 18 Map Of The Problematique - Muse
24 16 13 05 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
25 25 19 18 Sudden Inspiration - Jim Brickman
26 NN -- 01 Everybody's Broken - Bon Jovi
27 NN -- 01 Take A Piece Of My Soul - Garou
28 26 23 18 Taka historia - happysad
29 NN -- 01 Bubbles - James
30 29 24 15 Yahweh - U2

wypadły:
23 26 29 09 Bóg zapłać - Lao Che
24 16 17 05 Schizophrenic Prayer - Riverside
30 20 19 10 Miłość - Aga Zaryan

TeksTop 14:
1. The End - Jason Reeves
2. Thank You For Listening - Hurt
3. Your Sweet Voice - The Reindeer Section
4. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
5. Jeszcze, jeszcze - happysad
6. Entwined - Jason Reeves
7. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
8. Finally I Found Someone - Barbra Streisand & Bryan Adams
9. I Love You (That's All That Really Matters) - Diana Ross
10. Warning Sign - Coldplay

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.06.2008 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Na początku to należą się bęcki za opis tematu. Icon_razz Się wystraszyłem. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Drugi kandydat do awansu do tego doborowego towarzystwa ma natomiast zamknięte obydwoje oczu i nie wiadomo w związku z tym, czy sobie poradzi. Pędzi już mu jednak na ratunek czarny książę na rumaku, i tylko nie wolno mu zapomnieć jednej rzeczy [na czym zależy tym, którzy depczą mu po piętach] - fryzjer, golenie i krawat zanim ją pocałuje Icon_wink2 .
Icon_lol
No i rozeszły się drogi królewny z podwórkowymi dziewczynami...
A happysad w tym tygodniu bardzo sad, bo nie dość że uciekło mu trzecie miejsce to jeszcze dwa długie spadki...

Do Jamesa chyba wrócę dopiero za dwa tygodnie. Icon_wink2
01.06.2008 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Kowboje mocno do góry, szkoda tylko wypadku Riverside.

.
01.06.2008 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
weź nie strasz takimi podtytułami! :roll:
miodność komentarza jak zwykle 100% Icon_biggrin3.
neon.ka napisał(a):Wszyscy więc już wiedzą, że nie ma tam tego, co chcieli by było [choć każdy chciał kogo innego] Icon_wink2
Icon_mrgreen
no dobrze, przesluchalem w tym tygodniu. bede sluchac dalej. nie że sie nie podoba, tylko musze znacznie wiecej przesluchan miec, zeby szalka sie przechylila.
neon.ka napisał(a):Drugi kandydat do awansu do tego doborowego towarzystwa ma natomiast zamknięte obydwoje oczu
cheesas, juz sie przestraszylem, ze to co innego, a nie pamietalem dokladnie skladu trzydziestki sprzed tygodnia. na szczescie Travisa w ogole tu nie ma Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):wypadły:
23 26 29 09 Bóg zapłać - Lao Che
że what?! Icon_frown
na szczescie Czarne bardzo ladnie.

happysad fatalnie...
sklad dziesiatki jak zwykle wspanialy Icon_smile2.
01.06.2008 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #5
 
abd3mz napisał(a):Na początku to należą się bęcki za opis tematu. Się wystraszyłem.
ku3a napisał(a):weź nie strasz takimi podtytułami!
ale przecież w nim sama prawda Icon_biggrin3 .
abd3mz napisał(a):A happysad w tym tygodniu bardzo sad, bo nie dość że uciekło mu trzecie miejsce to jeszcze dwa długie spadki...
uciekło to mu miejsce pierwsze Icon_razz / dlatego właśnie zapowiedzi zeszłotygodniowe nie warte nawet 25%... życzyłabym sobie sama żeby ta tendencja się odwróciła [może to od tej odwrotnie ułożonej w zeszłym tygodniu listy zakręciło się im w głowie i pomylili masowo kierunek Icon_wink2 ]
stavanger napisał(a):szkoda tylko wypadku Riverside.
no prawda to... ale jakoś te wszystkie staruszki z dołu notowania nie chcą odpuścić i przestać się podobać... nie umiem się z nimi rozstać. a do Riverside się jeszcze tak nie przywiązałam jak do nich...
ku3a napisał(a):na szczescie Travisa w ogole tu nie ma .
a jeden jest całkiem blisko Icon_razz . ale nie ma nic wspólnego z oczami Icon_wink2 .
no a o tym pechowym Lao to już nie chciałam nic w komentarzu napomykać...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.06.2008 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Cytat:Riverside się jeszcze tak nie przywiązałam jak do nich...
U mnie bardzo długo się rozkręcał, na jakiś czas wypadł nawet z listy, by w ostatnim notowaniu wskoczyć na podium Icon_smile2

.
01.06.2008 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #7
 
stavanger napisał(a):U mnie bardzo długo się rozkręcał, na jakiś czas wypadł nawet z listy,
ja myślałam, że u mnie często będą się zdarzać powroty, ale okazało się, że za dużo nowości się pojawia i jednak powroty z nimi przegrywają. chociaż nie wiem, czy jeden się nie szykuje właśnie...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.06.2008 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
neon.ka napisał(a):01 03 06 06 The End - Jason Reeves
wolę taki koniec niż ten w podtytule Icon_wink2
neon.ka napisał(a):ale tuż za czai się ktoś, kto wydaje się być mocno przekonanym, że miejsce mu należne znajduje się dużo wyżej [w sumie to sie z nim zgadzam].
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Uwierz mi świetnie wyglądają w top10!!! Wiem co piszę !!!
neon.ka napisał(a):Drugi kandydat do awansu
To nawet na szczyt listy idealnie pasuje!!! Też się o tym przekonałem!!! ;-0
neon.ka napisał(a):08 09 12 05 Violet Hill - Coldplay
no tak to się rozminęliśmy...
neon.ka napisał(a):18 19 NN 02 Zabiorę cię - Tomasz Karolak
hmm, liczyłem na wiecej... Ale co się odwlecze ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
Czym jest szczyt? I czy szczyt to już koniec czegoś? Pewnie wszystko zależy od punktu widzenia…
Ale bezsprzecznie szczytem dziś jest Koniec. Szczęśliwy koniec dzisiejszej Listy. [no właśnie – koniec czy początek Listy ? Co jest końcem, a co początkiem? – wciąż pytania…]
Ale koniec mógłby być inny, i też byłoby pięknie, a może jeszcze piękniej, ale nie narzekajmy. Przez dwa tygodnie AKT pięknie otwierał/zamykał Twoją Listę. Raz spadł, raz powrócił, to może i raz jeszcze powróci…
A teraz polecimy nieco szybciej:
Drugi Jasonik (a może Janosik - tak ładnie się anagramuje Icon_wink2 ) też się mocno trzyma. I znów oczko ku górze.
Kolejny tydzień bardziej sad dla happysad. Wszystkie utwory w dół. I ta droga w dół nie jest już taka daleka…
Na Trójkowej Liście Czarne kowboje po wystrzeleniu zatrzymały się na miejscu 15. Ciekawe, czy doczekamy się u Ciebie analogicznej sytuacji z tamtą Listą.
Darek Jankowski vel Tomek Karolak drobnym kroczkiem, ale w górę. Dobrze, bardzo dobrze Icon_wink2
Tuż za dziesiątką kolejna konna ekipa mknie ku górze. Ale powtórzę się troszkę [patrz: komentarz u Yacy Icon_wink2 ]. The Funeral jest dużo, dużo lepsze.
Ok. I mnie dopada Koniec. Koniec komentarza. Chaotycznego conieco dziś...
Serdecznie dziękuję za to kolejne notowanie z podwójnym numerem jeden (prawie jak u Marka N zaczyna się robić Icon_wink2 )
I do następnego Icon_smile2
01.06.2008 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
(s) Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Apr 2008
Post: #10
 
a gdzie golasy? tylko nie chcę słyszeć, że się zniechęciłaś teledyskiem :roll:

'z szumem w uszach będziemy grali nieustannie'
03.06.2008 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Twój numer 1 zastanawia się, czy wejść na moją listę, ale na razie musi pokonać inne swoje wcielenie.
Z nowości poznałem 1 i też się zastanawia nad wejściem do mojego zestawienia. A słuchałem ze średnim nastawieniem, bo jakoś mnie wcześniej nie przekonywał. Pozostałe 2 darowałem sobie, bo jedna, której wykonawcę znam najlepiej, od dawna gra już nie dla mnie, a 3 to akurat pan, którego od początku obdarzam wyjątkową niechęciom.
Ale za to cieszy mnie, że w jednym miejscu to już nie galop lecz cwał. Tak trzymać, ale w odpowiednim momencie zawołać prrrrr, żeby z samej góry nie spadli w przepaść. Icon_mrgreen
04.06.2008 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
 
Witam sie w tym miejscu Icon_smile2

Lao z Czarnymi ładnie skaczą Icon_smile2
"Zabiorę Cię" chyba szuka stabilnej pozycji, oby znalazlo ja znacznie wyżej Icon_wink2
MarKi troszke sie opuściły Icon_razz
no i szkoda ze cały happysad leci tak bardzo... Icon_frown

ale dałas czadu z tym podtytułem. aplikujesz nam tu dodatkowy przypływ adrenaliny Icon_razz Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):obietnice z poprzedniego wątku nie sprawdziły się ani w 33%, ani nawet w 25% Icon_confused2
na liscie chyba nie zawsze mozna przewidziec co sie stanie za tydzień, wiec nie ma co obiecywac Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
05.06.2008 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #13
 
Yacy o piosence Anity Lipnickiej napisał(a):To nawet na szczyt listy idealnie pasuje!!! Też się o tym przekonałem!!! ;-0
raczej ciężko w obecnym zestawie piosenek na mojej Liście...
a przy okazji - jak sobie Anita u Ciebie poradziła z innymi piosenkami z tej płyty?
jotem3 napisał(a):[no właśnie – koniec czy początek Listy ? Co jest końcem, a co początkiem? – wciąż pytania…]
a jak pokazuje zeszły tydzień odpowiedzi jednoznacznej nie ma Icon_wink2 . ja sobie w odtwarzacz wrzucam do odsłuchania w kolejności od miejsca 1, ale właśnie mam zamiar to zmienić i najlepsze zostawić sobie na koniec, a nie na początek.
jotem3 napisał(a):Drugi Jasonik (a może Janosik - tak ładnie się anagramuje ) też się mocno trzyma. I znów oczko ku górze.
a wiesz, sytuacja z nim mnie strasznie męczy... - teoretycznie cały czas bardzo mi się podobają przynajmniej jeszcze trzy utwory, płyty słuchać jakoś nie mogę przestać i w końcu się okaże że mi się osłuchają i tyle z tego będzie. No ale z drugiej strony co ja mam niby stąd wyrzucić żeby mu zrobić miejsce? spokojnie mogłoby tu być z 10 miejsc podwójnych...
jotem3 napisał(a):Tuż za dziesiątką kolejna konna ekipa mknie ku górze.
Icon_lol ładne Icon_smile2
jotem3 napisał(a):The Funeral jest dużo, dużo lepsze.
no na razie mam odmienne zdanie... Icon_smile2
jotem3 napisał(a):Ok. I mnie dopada Koniec. Koniec komentarza. Chaotycznego conieco dziś...
a to nieprawda. tworzy bardzo ładna spójną całość. dzięki. [za wszystkie pozostałe tutejsze komentarze także!].
(s) napisał(a):a gdzie golasy? tylko nie chcę słyszeć, że się zniechęciłaś teledyskiem
Twój komentarz mnie sprowokował żeby ten teledysk obejrzeć Icon_wink2 . owszem, nie podoba mi się on, trochę taki na bezzasadną efektowność nastawiony. moje ulubione teledyski to wciąż '(1) vaka', 'glosoli' i 'hoppipolla'.
a co do 'gobbledigook' to niestety mnie z lekka rozczarowało. w każdym razie na pewno nie podoba mi się bardziej niż 'yahweh' U2, a i nie bardziej od tych piosenek, które w tym tygodniu wypadły.
kajman napisał(a):Twój numer 1 zastanawia się, czy wejść na moją listę, ale na razie musi pokonać inne swoje wcielenie.
czyżby to które jest u Sebastiana? Icon_wink2
kajman napisał(a):Tak trzymać, ale w odpowiednim momencie zawołać prrrrr, żeby z samej góry nie spadli w przepaść.
Icon_lol to jednak niesamowicie zaskakująco ale i milo jest czytać takie entuzajstyczne Twoje wypowiedzi o piosence tego akurat zespołu Icon_smile2 . no ale to tak samo jak z Davem Gahanem było.
Lilian napisał(a):na liscie chyba nie zawsze mozna przewidziec co sie stanie za tydzień, wiec nie ma co obiecywac
no ale swoje piosenki to jednak trochę powinno się znać - i żeby się tak pomylić co do wszystkich, o których się pisało, to nie za dobrze świadczy o ich zarządcy Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.06.2008 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):1. Twój numer 1 zastanawia się, czy wejść na moją listę, ale na razie musi pokonać inne swoje wcielenie.
czyżby to które jest u Sebastiana? Icon_wink2
kajman napisał(a):Tak trzymać, ale w odpowiednim momencie zawołać prrrrr, żeby z samej góry nie spadli w przepaść.
2. Icon_lol to jednak niesamowicie zaskakująco ale i milo jest czytać takie entuzajstyczne Twoje wypowiedzi o piosence tego akurat zespołu Icon_smile2 . no ale to tak samo jak z Davem Gahanem było.
1. Dokładnie. Na razie na zmiane raz jedno bardziej mi się podoba raz drugie i żadne przebć się nie może.
2. Bo u mnie decyduje piosenka, a nie wykonawca, chociaż niektórzy mnie tak kolejnymi utworami zrażali, że boję się sięgać po następne. A Lao nigdy u mnie nie stało tak nisko jak Gahan w pewnym momencie.
05.06.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
jest już nowe notowanie, ale jeszcze odpowiem na poprzednie
neon.ka napisał(a):a przy okazji - jak sobie Anita u Ciebie poradziła z innymi piosenkami z tej płyty?
kiepsko. Tylko POKOCHAJ SIEBIE jeszcze było ,ale tylko 3 tygodnie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.06.2008 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 081 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 733 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 135 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 067 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 471 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 487 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 751 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 468 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 17 Listy (24.05.2008) neon.ka 33 6 502 31.05.2008 11:43 AM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości