Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 38 z 3.08.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Cytat:1. N. 1 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
no mogloby to brzmiec troche lepiej, do "nie było" i "Dzisiaj mnie kochasz" się nie umywa
Akurat tutaj pozwolę się nie zgodzić, uważam, że jednak jest lepsze od Dzisiaj mnie kochasz i na pewno nie gorsze od Nie było.
Cytat:3. 4. 6 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
chyba wroce do plyty "meds" i sobie przypomne m.in. ten kawałek
Uważam, że warto. To jak na razie absolutnie mój ulubiony numer nie tylko z tej płyty, ale i w całym dorobku Placebo.
Cytat:5. 2. 16 EARTH INTRUDERS - Bjork
wygląda na to, ze wylot z lp3 byl przedwczesny
Jak dla mnie zdecydowanie. To najlepszy utwór na LP3 w pierwszym półroczu.
Cytat:8. 10. 13 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
+7?
Nie rozumiem, o co Ci chodzi.
Uff, chwyciłem. Za kilka godzin będzie kolejna, więc zdradzę, że -8.

Cytat:11. 8. 15 MOTOREK - Grzegorz Turnau
szkoda ze leci, ostatnio motorek bardzo mi się spodobał
Wróci.
Cytat:15. 20. 13 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
chyba nici ze szczytem lp3...ale u Ciebie zgrabny skok
Skok powrotny, bo byłu już na 7.
Cytat:30. 45. 2 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
dobrze, ze ktos lubi barwinki oprócz mnie
Tą piosenkę. 24 godziny ledwo trawię.
Cytat:45. 38. 8 BRAINSTORM - Arctic Monkeys
ciekawe kiedy wejdzie u Ciebie "Fluorescent Adolescent" lub "Matador"
Matador jak dla mnie słabiutki, a Fluorescent adolescent już na liście było, a teraz męczy się w poczekalni.
Cytat:46. 41. 17 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
a u mnie wciąż walczy "kingdom of doom" Icon_smile
A mi się Kingdoom nigdy wystarczająco nie spodobało. Dla mnie było tylko dobre podobnie zresztą jak Herculean.
A
Cytat:wypadły:
48. 6 MOHEROWY NINJA - El Dópa
buuuuuuuuuuuuu Icon_frown[/quote]
Tylko do poczekalni, ale na powrót na razie się nie zanosi.
09.08.2007 08:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
prz_rulez napisał(a):Ja nie rozumiem Twoich zasad.Wiadomo, że lepiej jesli lista jest plynna, ale... ja np. sobie nie wyobrazam dawania sobie jakichs limitow czy np. braku mozliwosci powrotow na liste
Moje zasady służą prakytycznym celom. W tej chwili jest 7 piosenek z minimum 20-tygodniowym stażem. Bombonierka wypadła po 32 tygodniach, a gdybym nie wprowadzał limitów byłaby nadal z 38. O tydzień dłuższy staż miałoby Spider's web i Rondelek. Gdybym nie wprowadzał innych limitów, na liście królowałoby King Crimson i lista byłaby identyczna z listą wszech czasów. Uważasz, że to miałoby sens? I jeszcze jedno. Trudno mi przesłuchać kilkakrotnie w tygodniu więcej niż 80-90 piosenek, a brak limitu wydłużyłby ten zestaw do jakiś 150 obecnie i cały czas by rósł.
A powroty na moją listę były i nie jest to aż tak wyjątkowa sytuacja. Tylko obowiązują je ścisłe zasady.
09.08.2007 08:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
kajman napisał(a):Tylko obowiązują je ścisłe zasady.


i słusznie, zasady muszą być Icon_smile
ja też mam kilka, takich niepisanych, że na przykład nie ma powrotów do 50., że na listę wchodzą prawie wyłącznie tylko single (są wyjątki!) z bieżącego roku, że z 50. utwory wypadają poza całe zestawienie, że na nowości zawsze jednak patrzę przychylniejszym okiem, i mają one szanse wejść na luistę, przez coś musi spaść, więc dinozaury i rekordzistki wypadają Icon_smile

myslę, że to zdrowe zasady, inaczej ciągle na liście miałbym 'GloryBox' Portishead, i byłby to już jakiś 948 tydzień ;p


pozdrawiam!
09.08.2007 10:18 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
U mnie jedyną ścisłą zasadą jest to, że żeby utwór dostał się na moją liste, muszę mieć jakieś nagranie (kaseta, cd, mp3, komórka, whatever). czesto myslalem zeby wprowadzic cos takiego jak na lp3, ale nie mam serca. ogolnie to nie wiem co z ta moja lista zrobic, rotacja jest straszna jak nigdy Icon_frown
09.08.2007 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
prz_rulez napisał(a):ogolnie to nie wiem co z ta moja lista zrobic, rotacja jest straszna jak nigdy



200 pozycji? Icon_wink2
09.08.2007 11:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Jak już pisałem w shoutboxie padłem widząc wyniki. Teraz ustosunkuję się do 1 miejsca. Na razie nie zanosi się na to, że pojawi się u mnie, bo wersja nie tylko, że gorsza od genialnego oryginału, ale i od bardzo dobrego coveru Guns N' Roses. Jedyny plus tej wersji jest taki, że nagrali ją trochę inaczej niż jest w oryginale, ale zgadzam się z przedmówcą, że do "Nie było" się nie umywa. Icon_smile2
09.08.2007 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Gary napisał(a):Jedyny plus tej wersji jest taki, że nagrali ją trochę inaczej niż jest w oryginale, ale zgadzam się z przedmówcą, że do "Nie było" się nie umywa. Icon_smile2
No cóż, nic nie umniejszając Nie było uważam, że ta wersja asympathy jest porównywalna do nie było i jest naprawdę znakomitą wersją świetnego nagrania Stonesów. Oryginał jest lepszy (ale u mnie to 10 wszech czasów) ale ta wersja różni się znacznie od oryginału, co jest faktycznie plusem, bo słyszałem tak wiele wersji niewiele się od niego różniących, że...
09.08.2007 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości