Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 38 z 3.08.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 38 z 3.08.07
Tym razem wiele zmian i co rzadko u mnie się zdarzało, także w pierwszej 10. Co ciekawe jest w zestawieniu tylko jedna nowość i do tego 2 powroty. I teraz tak jak ostatnio wydarzenia od najbardziej istotnego do najmniej ważnego z tych istotnych.
Teraz informacje extra. Nawet w czasie pisania tego komentarza zmieniały się miejsca w czołówce, a konkretnie nastąpiła zamiana miejsc 4 i 2, co zaraz odnotuję w komentarzach (przy okazji zmieniając kolejność punktów). Tego efektem jest także całkowicie szokująca i zarazem zupełnie nowa pierwsza trójka.
1. W całym zestawieniu jest tylko jedna nowość... nie, może nie tak.
Po 18 tygodniach prowadzenia bez przerwy (a 22 łącznie) pierwsze miejsce opuściło Right in two. Prawie do ostatniej chwili wydawało się, że zajmie 2 miejsce, ale ostatecznie znalazło się nawet na 4. I pewnie gdyby nie nowy numer 1, to siłą rozpędu Tool utrzymałby się na miejscu pierwszym. A tymczasem na pierwszym miejscu jest nowość i do tego po polsku. No, trochę się rozpędziłem, jednak po angielsku, ale w wykonaniu polskiego zespołu. To rewelacyjna wersja genialnego coveru Stonesów o nieco przedłużonym tytule Sympathy for the devil part 666 w wykonaniu Sweet Noise.
2. Świetna forma Micheala Buble, który w zeszłym tygodniu był siódmy, by tym razem znaleźć się już na 2 miejscu. Co ciekawe, że tak jak pierwsze miejsce, tak i znajdujące się tuż za nią Me and mrs Jones są coverami.
3. Całą pierwszą trójkę dotknęła tendencja spadkowa. Jednak najboleśniej odczuły to Lights spadając z miejsca 3 na 9. Czułem, że4 może być kryzys, ale żeby aż tak wielki to jednak dla mnie samego zaskoczenie.
4. Earth intruders w poprzednim notowaniu powrócił na 2 miejsce, by tym razem spaść aż na 5, a i to nawet było przez chwilę zagrożone. I nie jest to efektem zniżki formy lecz faktu, że pozostałe nagrania powalają mnie jeszcze bardziej.
5. Tym razem zajrzę na miejsce 16, bo tam wylądowało po 14-miejscowym skoku Niue. Sporo męczyło się w poczekalni, potem przeciętmie sobie radziło w zestawieniu, by w zeszlym tygodiu pokazać się z dobrej strony, a tym razem śmiało wkroczyć do 20.
6. Drużynowo jest to niewątpliwie lista Placebo, który nie dość, że wskoczył o 1 oczko na 3 miejsce z Broken promise, to wprowadził na 8 Running up that hill.
7. Rozbicie piosenek White Stripes, które 2 notowania temu miało 3 piosenki prawie koło siebie, a teraz dzieli dwie z nich 30 miejsc. Najboleśniej odczuł to Conquest, który w 2 tygodnie spadł z miejsca 8 na 40. Na szczęście pozostałe piosenki zespołu poprawiły swoje pozycje i Icky thump wrócił do 20, a Rag and bone znalazl się nawet na 10 miejscu.
8. Tydzień temu wydawało się, że Rosetta stoned przezwyciężyła kryzys, a tymczasem znowu ostro spadła, tym razem z 12 na 24 miejsce.
9. Poprzednie nagranie Całej Góry Barwinków zupełnie mi się nie podobało, a tymczasem Tracę czas Po zeszłotygodniowym debiucie dołożyło 15 oczek i jest już na 30 miejscu. Co ciekawe, nagranie przypomina mi stare nagrania Mr Z'ooba, których nowe piosenki zupełnie nie przypadły mi do gustu.
10. Było o skokach, więc pora na wielkie spadki, a do takich należy spadek o 15 pozycji Dance of the manatee.
11. Teenagers byli już bardzo wysoko, potem przeżyli znaczny kryzys, jednak tym razem bardzo mocno skoczyli i być może będą chcieli jeszcze namieszać.
12. Tym razem o awansie może mniej spektakularnym, ale jednak skok z 21 na 13 miejsce Back to the river może oznaczać zagrożenie dla pierwszej 10.
13. Dużo jest skoków o kilkanaście miejsc, ale największy o 16 pozycji dokonało Finally made me happy, które tydziń temu powróciło do 50. Jednak sporo brakuje do osiągnięć sprzed kilkunastu tygodni.
14. Z pierwszej 10, a konkretnie z 9 lokaty aż na 18 spadło Anesthetize.
15. Motorek po 13 ctygodniach opuścił pierwszą 10, nie jest też już najlepszą polską piosenką w zestawieniu. Na osłodę pozostało mu, że jest najwyżej notowaną piosenką śpiewaną po polsku.
16. Nadszedł kres passy Heart-shapped glasses, który po kilku tygodniach niespodziewanych awansów doznał goryczy spadku.
17. Kryzys także przetrwało Teraz i tu i z 20 miejsca awansowało na 15.
18. Kolejny duży spadek w zestawieniu tym razem jest dziełem M.I.A.
19. W zeszłym tygodniu spory spadek tym razem spory awans zanotowało Now I lie thee down.
20. Po debiucie Atlas nieznacznie spadł, ale teraz powrócił na swoje miejsce.
21. Z kronikarskiego obowiązku trzeba jeszcze odnotować 2 powroty: na 47 miejsce Somewhere over the rainbow i na 49 My humps.
1. N. 1 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
2. 7. 4 ME AND MRS JONES - Michael Buble
3. 4. 6 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
4. 1. 26 RIGHT IN TWO - Tool
5. 2. 16 EARTH INTRUDERS - Bjork
6. 5. 23 GLOSOLI - Sigur Ros
7. 6. 18 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
8. 10. 13 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
9. 3. 10 LIGHTS - Archive
10. 14. 7 RAG AND BONE - The White Stripes
11. 8. 15 MOTOREK - Grzegorz Turnau
12. 15. 3 ATLAS - Battles
13. 21. 3 BACK TO THE RIVER - Riverside
14. 11. 21 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
15. 20. 13 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
16. 30. 6 NIUE - Husky
17. 23. 13 ICKY THUMP - The White Stripes
18. 9. 6 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
19. 13. 11 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
20. 22. 5 HELP IS COMING - Ayo
21. 16. 23 THE FUNERAL - Band Of Horses
22. 26. 22 HOUSE CARPENTER - Hurt
23. 25. 15 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
24. 12. 6 ROSETTA STONED - Tool
25. 18. 5 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
26. 24. 22 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
27. 43. 14 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
28. 19. 3 M.I.A. - Avenged Sevenfold
29. 33. 17 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
30. 45. 2 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
31. 29. 6 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
32. 17. 9 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
33. 42. 4 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
34. 39. 4 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
35. 31. 3 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
36. 50. 10 TEENAGERS - My Chemical Romance
37. 32. 3 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
38. 40. 3 BURN MY SHADOW - UNKLE
39. 36. 19 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
40. 27. 4 CONQUEST - The White Stripes
41. 34. 7 FROZEN - Within Temptation
42. 47. 9 HOOLIGAN ROOTZ - Vavamuffin
43. 49. 6 PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem
44. 37. 8 EVA - Nightwish
45. 38. 8 BRAINSTORM - Arctic Monkeys
46. 41. 17 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
47. P. 12 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
48. 44. 20 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
49. P. 7 MY HUMPS - Alanis Morisette
50. 35. 3 SPINDRIFT - Rush

wypadły:
28. 13 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY WIELKIEJ ARMI ŚWIĘTYCH ZNAKÓW - Coma
46. 1 SONG FOR THE FIELDS - Fields
48. 6 MOHEROWY NINJA - El Dópa
04.08.2007 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
szok, po prostu szok!
nawet nie wiem od czego zaczac.
Tool spada z pierwszego, ale jednak nie z regulaminowych powodow. Prawde mowiac ciesze sie, bo to juz z lekka nudne bylo Icon_razz.
bardzo mnie ciesza wyniki Placebo.
szkoda "Conquestu", "Heart-Shaped Glasses" i "M.I.A.".
sensacyjna nowosc na pierwszym, a ja jeszcze tego nie slyszalem...
04.08.2007 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
jak to możliwe, że taki utwór wypadł: SONG FOR THE FIELDS - Fields?
dla mnie to jeden z singli roku!
04.08.2007 10:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
a co tak duzo ludzi na forum ma 'rag and bone' na liscie?

Poza MCR z nowosci to nic nie znam

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
04.08.2007 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):jak to możliwe, że taki utwór wypadł: SONG FOR THE FIELDS - Fields?
dla mnie to jeden z singli roku!
To skomplikowane. Sam nie wiem, co z tym fantem zrobić, gdyż ociera mi się o blokady regulaminowe. Jak sprawę przemyślę, to pewnie albo awansuje albo przestanie być brany pod uwagę. a tak a propos - to był singiel z tego roku? Ja piosenkę znam od lipca/sierpnia ubiegłego.
04.08.2007 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Greg napisał(a):a co tak duzo ludzi na forum ma 'rag and bone' na liscie?
Powiem, skąd wzięło się u mnie. Moja lista opiera się na zestawie do głosowania LP3 i 30 tutejszych forumowiczów (niestety z wyjątkiem Twojej, gdyż ze względów regulaminowych byłoby to niekorzystne dla piosenek), więc w momencie, w którym pojawiła się u Gary'ego wystarczył tydzień, żeby pojawiła się i u mnie. Tutaj zresztą wiele osób przesłuchuje piosenki z zestawiń innych i jeżeli się spodobają, to wrzuca do siebie.
04.08.2007 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):szok, po prostu szok!
1. nawet nie wiem od czego zaczac.
2. Tool spada z pierwszego, ale jednak nie z regulaminowych powodow. Prawde mowiac ciesze sie, bo to juz z lekka nudne bylo Icon_razz.
3. bardzo mnie ciesza wyniki Placebo.
4. szkoda "Conquestu", "Heart-Shaped Glasses" i "M.I.A.".
5. sensacyjna nowosc na pierwszym, a ja jeszcze tego nie slyszalem...
1. Najlepiej od początku, wtedy łatwiej iść dalej Icon_lol
2. No a poza tym przynajmniej jeden rekord Ci się ostanie. Zabrakło 2 tygodni ciągłego do wyrównania.
3. Nie wiem czemu, ale jakoś się nie dziwię.
4. Mi też szkoda, ale tyle jest świetnych utworów, a te wszystkie nadal w 40.
5. Nie wiem, czy Ci się spodoba. U mnie pewnie w dużym stopniu zaważyło uwielbienie oryginału, chociaż wersja sporo się od niego różni.
04.08.2007 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
no to odsluchalem. ciekawa interpretacja. po pierwszym przesluchaniu jednak wydaje mi sie za malo urozmaicona. zobaczymy co bedzie po kolejnych.
dzieki.
04.08.2007 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
WOW Icon_exclaim Sweet Noise na pierwszym, u mnie udało im się dwa razy wejść na listę (raz z Edytą Górniak i raz z Peyą Icon_razz )

.
05.08.2007 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
u mnie "Nie bylo" bylo na pierwszym nawet Icon_smile2
05.08.2007 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):
Greg napisał(a):a co tak duzo ludzi na forum ma 'rag and bone' na liscie?
Powiem, skąd wzięło się u mnie. Moja lista opiera się na zestawie do głosowania LP3 i 30 tutejszych forumowiczów (niestety z wyjątkiem Twojej, gdyż ze względów regulaminowych byłoby to niekorzystne dla piosenek), więc w momencie, w którym pojawiła się u Gary'ego wystarczył tydzień, żeby pojawiła się i u mnie. Tutaj zresztą wiele osób przesłuchuje piosenki z zestawiń innych i jeżeli się spodobają, to wrzuca do siebie.

pytam bo 'rag and bone' zostal wydany na vinylu jako dodatek do tygodnika NME, u mnie dostal sie z tego powodu, ale nie wiedzialem, ze na LP3 nawet jest. A co do mojej listy to wiem, ze jestes do niej spaczony, ale dobrze wiesz, ze ja sam odkrywam muzyke, a nie sprawdzam sprawdzona juz przez innych Icon_lol

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
05.08.2007 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
stavanger napisał(a):WOW Icon_exclaim Sweet Noise na pierwszym, u mnie udało im się dwa razy wejść na listę (raz z Edytą Górniak i raz z Peyą Icon_razz )
Z Peyą nie znam i może dobrze, bo fatalnie mi się ów osobnik kojarzy. Co do Górniak to przy okazji poniżej.
05.08.2007 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):u mnie "Nie bylo" bylo na pierwszym nawet Icon_smile2
Nie robiłem podówczas listy, ale Nie było mi się wówczas bardzo podobało i pewnie byłoby w czołowce.
05.08.2007 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Greg napisał(a):pytam bo 'rag and bone' zostal wydany na vinylu jako dodatek do tygodnika NME, u mnie dostal sie z tego powodu, ale nie wiedzialem, ze na LP3 nawet jest. A co do mojej listy to wiem, ze jestes do niej spaczony, ale dobrze wiesz, ze ja sam odkrywam muzyke, a nie sprawdzam sprawdzona juz przez innych Icon_lol
Na LP3 nie ma, a szkoda, chociaż pewnie by się nie przebiło, bo Icky thump radzi sobie raczej przeciętnie.
05.08.2007 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
Re: kajman30 nr 38 z 3.08.07
Czegoś takiego na pewno bym się nie spodziewał Icon_eek2 Twój nowy numer jeden nawet wczoraj widziałem w TV! Nie powiem, fajny cover, ale czy aż tak? Musiałbym więcej posłuchać... Mimo wszystko Toola szkoda, chociaż jego dominacja już była nieco nużąca Icon_wink2 No i niestety prawie wszyscy moi ulubieńcy lecą w dół Icon_frown i właściwie tylko wyniki "Wrześniowego Słońca" i Maszynowej Głowy trochę poprawiają mi humor Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.08.2007 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Greg napisał(a):
kajman napisał(a):Powiem, skąd wzięło się u mnie. Moja lista opiera się na zestawie do głosowania LP3 i 30 tutejszych forumowiczów (niestety z wyjątkiem Twojej, gdyż ze względów regulaminowych byłoby to niekorzystne dla piosenek).
A co do mojej listy to wiem, ze jestes do niej spaczony, ale dobrze wiesz, ze ja sam odkrywam muzyke, a nie sprawdzam sprawdzona juz przez innych Icon_lol
Jeżeli chodzi o Twoją listę, to w niej największym problemem dla mnie jest jej mobilność. Żeby zabezpieczyć się przed przesiadywaniem na mojej liście piosenek latami wprowadziłem dosyć restrykcyjne zasady, z których istotne są w tym kontekście dwie:
1. Piosenka wypada jeżeli nie ma jej w żadnej 30 ani w zestawie do głosowania Lp3.
2. Powroty są możliwe tylko w wyjątkowych, ściśle określonych sytuacjach.
Tymczasem piosenka u Ciebiew często pojawia się i szybko znika, a to nawet w przypadku genialnego utworu zamknęłoby mu drogę powrotu, więc mogę sobie czegoś posłuchać, ale na listę wstawię dopiero wtedy, jeżeli jeszcze kto inny ją u siebie wrzuci.
06.08.2007 09:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: kajman30 nr 38 z 3.08.07
p.u.r.h. napisał(a):Mimo wszystko Toola szkoda, chociaż jego dominacja już była nieco nużąca Icon_wink2
No, Tool nie zamierza oddawać pola. Z pierwszych 6 piosenek każda ma szanse na 1 miejsce, chociaż chyba Sweet Noise się obroni.
06.08.2007 09:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):u mnie "Nie bylo" bylo na pierwszym nawet Icon_smile2
U mnie też przez tydzień Icon_razz a z Peyą przez 4 Icon_mrgreen

.
06.08.2007 10:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Cytat:1. N. 1 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
no mogloby to brzmiec troche lepiej, do "nie było" i "Dzisiaj mnie kochasz" się nie umywa
Cytat:3. 4. 6 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
chyba wroce do plyty "meds" i sobie przypomne m.in. ten kawałek
Cytat:5. 2. 16 EARTH INTRUDERS - Bjork
wygląda na to, ze wylot z lp3 byl przedwczesny
Cytat:7. 6. 18 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
w ten oto sposób Benin w niezłym stylu zaznaczył się na muzycznej mapie świata
Cytat:8. 10. 13 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
+7?
Cytat:11. 8. 15 MOTOREK - Grzegorz Turnau
szkoda ze leci, ostatnio motorek bardzo mi się spodobał
Cytat:15. 20. 13 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
chyba nici ze szczytem lp3...ale u Ciebie zgrabny skok
Cytat:30. 45. 2 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
dobrze, ze ktos lubi barwinki oprócz mnie
Cytat:41. 34. 7 FROZEN - Within Temptation
niestety coś bez sukcesów u mnie Icon_sad
Cytat:43. 49. 6 PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem
fajnie ze skacze, ale u mnie wlasnie wypadlo
Cytat:44. 37. 8 EVA - Nightwish
podobnie jak z WT, co do tych zespolow niepodobne
Cytat:45. 38. 8 BRAINSTORM - Arctic Monkeys
ciekawe kiedy wejdzie u Ciebie "Fluorescent Adolescent" lub "Matador"
Cytat:46. 41. 17 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
a u mnie wciąż walczy "kingdom of doom" Icon_smile

Cytat:wypadły:
48. 6 MOHEROWY NINJA - El Dópa
buuuuuuuuuuuuu Icon_frown
09.08.2007 04:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):
Greg napisał(a):
kajman napisał(a):Powiem, skąd wzięło się u mnie. Moja lista opiera się na zestawie do głosowania LP3 i 30 tutejszych forumowiczów (niestety z wyjątkiem Twojej, gdyż ze względów regulaminowych byłoby to niekorzystne dla piosenek).
A co do mojej listy to wiem, ze jestes do niej spaczony, ale dobrze wiesz, ze ja sam odkrywam muzyke, a nie sprawdzam sprawdzona juz przez innych Icon_lol
Jeżeli chodzi o Twoją listę, to w niej największym problemem dla mnie jest jej mobilność. Żeby zabezpieczyć się przed przesiadywaniem na mojej liście piosenek latami wprowadziłem dosyć restrykcyjne zasady, z których istotne są w tym kontekście dwie:
1. Piosenka wypada jeżeli nie ma jej w żadnej 30 ani w zestawie do głosowania Lp3.
2. Powroty są możliwe tylko w wyjątkowych, ściśle określonych sytuacjach.
Tymczasem piosenka u Ciebiew często pojawia się i szybko znika, a to nawet w przypadku genialnego utworu zamknęłoby mu drogę powrotu, więc mogę sobie czegoś posłuchać, ale na listę wstawię dopiero wtedy, jeżeli jeszcze kto inny ją u siebie wrzuci.
Ja nie rozumiem Twoich zasad.Wiadomo, że lepiej jesli lista jest plynna, ale... ja np. sobie nie wyobrazam dawania sobie jakichs limitow czy np. braku mozliwosci powrotow na liste
stavanger napisał(a):
ku3a napisał(a):u mnie "Nie bylo" bylo na pierwszym nawet
U mnie też przez tydzień a z Peyą przez 4

no u mnie "Nie było" było na szczycie tydzień, a "Jeden taki dzień" chyba na 5. to byl najwiekszy sukces Peji w historii mojej listy Icon_biggrin
09.08.2007 04:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości