Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacific Air - Stop Talking
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Pacific Air - Stop Talking
UWAGA! TEMAT ZAWIERA INFORMACJĘ O WAKACYJNYM PRZEBOJU 2013 ROKU. JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY DOBRĄ ZABAWĄ NATYCHMIAST ZAMKNIJ PRZEGLĄDARKĘ!

[Obrazek: artworks-000050364145-c6akvr-crop.jpg?69e2a4e]

Marcin spytał mnie kilka dni temu o to, jak oceniam nowy album Pacific Air i odpowiedziałem mu szczerze, że nie miałem okazji słuchać debiutu twórców przeboju "Float", który na mycharts przebojem był niestety żadnym. Zresztą w temacie kapeli wciąż nie dzieje się u nas absolutnie nic. Uważam, że należy to zmienić. Płyta "Stop Talking" ukazała się 11 czerwca i zbiera jak dotąd bardzo pozytywne recenzje, pod którymi od wczoraj mogę się śmiało podpisać. Na serwisach "ściągawkowych" znajdziecie informacje, że to album amerykańskiego duetu z Kalifornii wykonującego muzykę dream-pop. Jest w tym sporo prawdy, ale płyta dream-pop z trudem mogłaby pretendować do miana obowiązkowego soundtracku pod wakacyjne imprezowanie, dlatego bracia Ryan and Taylor Lawhon wypełniają wszelkie wolne przestrzenie tanecznymi hookami. Pacific Air stworzyli 11 zaraźliwie przebojowych kompozycji, które przepełniają słoneczne buziaki oraz tytułowe rześkie powietrze znad wschodniego wybrzeża Pacyfiku. To piękna paleta muzyki pop, jakiej chcielibyście słuchać w dobrym radio podczas letniej sjesty. Ja jestem w pewien sposób oczarowany.

Tracklista:

01 – Lose My Min
02 – Float
03 – Roses
04 – Move
05 – Sunshine
06 – Intermission
07 – Suits
08 – Play Nice
09 – Faraway
10 – Duet In B Minor
11 – So Strange

Nowy singiel, którego spodziewam się w top 20 forumowej w najbliższych tygodniach, ale musicie pomóc Icon_smile




Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2013 11:32 AM przez saferłel.)
23.06.2013 11:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Pacific Air - Stop Talking
saferłel napisał(a):Nowy singiel, którego spodziewam się w top 20 forumowej w najbliższych tygodniach
nie można kolejny raz zawieść Pawła
23.06.2013 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Pacific Air - Stop Talking
saferłel napisał(a):UWAGA! TEMAT ZAWIERA INFORMACJĘ O WAKACYJNYM PRZEBOJU 2013 ROKU
Icon_lol
jak to będzie przebojem lata, to stawiam Ci 2 piwa Icon_razz

Piosenka jest nawet znośna w porównaniu do Fuck Buttons (tak na marginesie - beznadziejna nazwa Icon_lol ), ale nie ma w sobie pierwiastka, który zrobiłby z niej wakacyjny hicior.
Już nawet Reptile Youth w zeszłym roku z utworem "Shooting Up Sunshine", mieli wszystko, czego potrzeba do bycie wakacyjnym przebojem, a nie udało się. Tutaj szanse są jeszcze mniejsze...
23.06.2013 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Pacific Air - Stop Talking
Nie pijam piwa, więc nie przyjmuję zakładu Icon_wink

Oczywiście utwór nie zostanie hitem lata z wielu powodów, nawet na tym forum - wiadomo, że to prowokacyjne stwierdzenie. Niemniej, nie wyobrażam sobie, by nie wpadli tu na kilka list, o ile ktoś w ogóle zauważy ten temat i posłucha. To świetne indie granie. "Shooting Up" w ogóle mi się nie podobało z tego co pamiętam, było infantylne, podobnie jak np. nowy singiel Empire, którzy są właśnie takim letnim potentatem. Ja polecam równie proste i zabawne granie, ale z pewną dozą elegancji w tle.

PS - stajesz się jak kajman, krytykujesz wszystko, co lubię Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2013 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Pacific Air - Stop Talking
saferłel napisał(a):PS - stajesz się jak kajman, krytykujesz wszystko, co lubię
nie odgapiaj Icon_lol
23.06.2013 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #6
RE: Pacific Air - Stop Talking
Płyty posłucham wieczorem, choć Float raczej niezbyt mi siępodobało Icon_razz2
23.06.2013 04:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Andy Bell - Non-Stop saferłel 0 527 09.04.2010 11:18 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości