Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013
meni napisał(a):- „Słuchaj, a Ci Pet Shop Boys to mają w ogóle jakieś przeboje? Znasz ich, słyszałaś jakąś piosenkę?”
- „Nieee, coś Ty, pierwszy raz się spotykam z tą nazwą.”

Tak Icon_smile T o było dobre. Szkoda, że nie mamy tutaj wypowiedzi samego Artura, bo on to tak pięknie zaakcentował, ze śmialiśmy się dobre kilkanaście sekund Icon_razz2

meni napisał(a):- No pewnie, jedni z lepszych z czasów mojej młodości, to Niemcy tak?
- Nie… to Brytyjczycy są…
Koniecznie powinien posłuchać b-sidów do nowego singla Icon_lol

meni napisał(a):Mianowicie, przy oczekiwaniu na rozwiązanie sytuacji z naszym zakwaterowaniem pojawiło się dwóch zakapiorów
A potem jeszcze minęliśmy ich w Sopocie tej samej nocy! (jak oni tam dotarli przed nami, skoro wchodzili do pokoju, gdy my wychodziliśmy?) Icon_lol To było dziwne...

meni napisał(a):No i akcja z papierosem, kurcze aż się wierzyć nie chce żeby nikt z całej tej naszej kilkunastoosobowej grupki nie był w stanie go poratować?
Fajnie to świadczy o fanach PSB Icon_razz2

meni napisał(a):„Skoro wy nas nie wpuszczacie, to my was też nie wpuścimy”.
Haha, a jakby Darek się uparł, to akurat jego by nie przepchnęły Icon_lol

meni napisał(a):Ostatecznie frekwencja nie wyglądała najgorzej, trybuny w jakichś 50-60% były zapełnione, dwie osobne strefy czyli DC i nasza czyli GC również dość ładnie nabite ludźmi.
Tak, pierwsze dwie strefy były pełne, niemal całkowicie. Widać to na filmikach z YT. O reszcie nic nie wiem Icon_razz2

meni napisał(a):Już tego nie mówiłem tego chłopakom, ale zdawało mi się, że jeden z mężczyzn, który akurat patrzył w kątem oka w moją stronę powiedział coś takiego do swojej dziewczyny: „On mi się nie podoba!”, ta go na szczęście zbyła gromkim śmiechem. Mistrzu, trzeba było od razu bawić się ze swoją dziewczyną to nie będzie szukać innych, którzy od pierwszych taktów „Axis” tańczyli ile mieli sił w nogach
Icon_lol Trzeba było jej na tej papierowej czapeczce numer telefonu zostawić Icon_razz2 Jakieś niesamowite te historie. Chyba jednak dobrze, że nie skorzystałeś z triku, o którym wspominaliśmy i jednak zostałeś w GC Icon_biggrin

meni napisał(a):Coś Ty tu chłopie robił? Stałeś sam, nikt Cię nie zmuszał, nikt Cię nie wyciągał na koncert, naprawdę wiesz po co się tutaj znalazłeś?
Jak usłyszałem potem od Mariusza tę historię, to zażartowałem, oczywiście nie złośliwie, że to na pewno kajman zbierał materiały do swojej książki o najgorszych zespołach świata ;P

meni napisał(a):Bałem się o wokal Neila, rany Julek jak to będzie brzmiało. W końcu jest, aaaa, jak czysto, jak pięknie, jak żywiołowo śpiewa! Wtedy już nie martwiłem się o nic. Wiedziałem, że koncert będzie porywający
Czyli to jednak musiał być playback Icon_lol

meni napisał(a):Paweł dokładnie rozpisał każdy utwór i wszystko co im towarzyszyło, ja tak nie potrafię, bo i prawdą jest, że skupiłem się przede wszystkim na szalonej zabawie, przy okazji patrząc na to co dzieje się na scenie, nie zaś odwrotnie i wiele rzeczy o których napisał zwyczajnie mi umknęło.
To ja jednak, korzystając z genialnej miejscówki, słuchałem i wpatrywałem się w każdy najmniejszy detal. W sumie zawsze tak robię Icon_razz2 Zabawie to nie przeszkadza, natomiast zapewne nie ma ona startu do tego, co działo się w Twoich okolicach Icon_biggrin

meni napisał(a):Mam wrażenie, że te półtorej godziny z okładem przeminęło tak szybko, że nawet Usain Bolt na 100m nie potrafi tak biegać
To przerażające, fakt :/ Ale tutaj wielkiej filozofii nie ma - czas biegnie szybciej, jeżeli spędza się go w miły sposób. I może dlatego niektórzy podważają w ogóle istnienie czegoś takiego jak czas ;P

meni napisał(a):P.S. Jeszcze taki fajny artykuł znaleźliśmy w gazetce, którą rozdawali przed halą a obiecałem chłopakom, że wrzucę. Icon_wink
klik
Aha, czyli to tego miał się bać Michał z tego co rozumiem Icon_lol

Super się to czytało. Doskonałe uzupełnienie relacji, szczególnie od strony społeczno-psychologicznej, jakbyś to ujął Icon_razz2 Dzięki temu te wspomnienia i sytuacje nigdy nie umkną i zawsze będzie je można sobie przypomnieć Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.09.2013 02:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - michal91d - 13.06.2013, 05:56 PM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - michal91d - 13.06.2013, 09:39 PM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - adik 303 - 13.06.2013, 10:59 PM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - michal91d - 14.06.2013, 01:28 PM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - michal91d - 05.09.2013, 01:26 PM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - saferłel - 07.09.2013 02:01 AM
RE: Pet Shop Boys w Gdańsku 04.09.2013 - adik 303 - 07.09.2013, 09:13 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyczne lato 2008 w Gdańsku prz_rulez 3 1 772 14.06.2008 12:20 AM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości